خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کمک برای شروع کنکور 95 ریاضی

راستیتش دیدم تاپیک زدن برای 95 دیدم مال تجربیه و نتونستم سوالی در مورد رشته ریاضی مطرح کنم..

بنظرتون تو تابستون پیشرو چیکار کنم؟
      بنده سوم هستم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط d4nte نمایش پست ها
      راستیتش دیدم تاپیک زدن برای 95 دیدم مال تجربیه و نتونستم سوالی در مورد رشته ریاضی مطرح کنم..

بنظرتون تو تابستون پیشرو چیکار کنم؟
      بنده سوم هستم
      کل پایه رو بخون دیگه!
      اگه تونستی زبان پیش، شیمی پیش رو هم یکم پیشخوانی کن!
      ...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      کل اختصاصی دوم و سوم رو بخون + عربی.
      برای پیش توی خود پیش دانشگاهی وقت هست ولی برای دروس پایه اصلا وقت نیست.

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما بعد از کنکور بیا که بچه ها با تمرکز بیشتری کمک کنن. الان تمرکز بچه ها روی درساست. فقط یه پیشنهاد اینکه توی تابستون درسای پیش رو بخون.

5. Top | #5
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله منم موافقم من خودم تو تابستون تا جایی که بتونم درسای پیش رو می خونم . ولی تجربیم . دوستمم که ریاضی هستش بهش توصیه کردم دیف و فیزیک یا شیمی پیش رو بخونه تو تابستون . البنه اولویت با درسای دومته ( اگه درسای سوم رو خوب خوندی و تست هم زدی ) ولی اگه سومو خوب نخونده باشی فک نکنم بتونی بیش تر از 1 درس رو پیشخوانی کنی .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      باتشکر
      کسه دیگه ای نظری نداره؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نظر من برای شما البته نه برای تابستون از اول شروع کن به خوندن حالا اینکه چقدرشو تو تابستون بخونی به برنامه ریزی و تلاش خودت وابستس:

زیست:(بخش اول خواندن فصول مربوط به زیست مولکولی و متابولیسم سلول یعنی فصل های ۱ و ۲ سال دوم + ۵ سال سوم + ۱ و ۲ سال چهارم+8 پیش دانشگاهی)

(بخش دوم خواندن فصول مربوط به دستگاههای بدن یعنی فصل های 3 و 4 و 5 و 6 و ۷ و ۸ سال دوم البته قسمت های مربوط به جانوریش قسمت های مربوط به گیاهی در قسمت گیاهی خوانده شود + ۱، ۲، ۳، ۴ و ۱۱ سال سوم)

(بخش سوم خواندن فصول مربوط به ژنتیک یعنی فصل های 6 و ۷ و ۸ سال سوم + ۵ سال چهارم)

(بخش چهارم خواندن فصول مربوط به گیاهی یعنی قسمتهای گیاهی فصل هایی از سال دوم و سوم مثل 3 و 6و8 سال دوم و غیره + ۹ و ۱۰ سال سوم)

(بخش پنجم خواندن فصول مربوط به قارچ و باکتری و آغازیان یعنی فصول ۹، ۱۰ و ۱۱ پیش‌دانشگاهی)

(بخش ششم خواندن فصول متفرقه یعنی فصل های ۳، ۴، ۶ و ۷ سال چهارم)

البته شما میتونی جای بخشها رو عوض کنی و مثلا بخش 2 رو به جای 6 یا بخش 5 رو به جای 4 بخونی هر طور که به صلاحته و فکر میکنی با برنامت جور درمیاد بخون.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شیمی: (اول شیمی سال دوم بعد سوم و بعد پیش )

خیلی ها میگن شیمی نیاز به پایه و ترکیب نداره و حتی از پیش هم شروع به خوندن کنی مشکلی نخواهی داشت. این نظر درسته ولی به نظر من اگه سال دوم و سوم تا حد خوبی یادت هست اینکارو بکن و اول پیش بعد سوم و بعد دومو بخون ولی اگه اینطور نیست مجبوری که اول از سال دوم شروع کنی و به ترتیب پیش بری چون اینطوری بازدهی بهتری خواهی داشت.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فیزیک:( به ترتیب حرکت شناسی-دینامیک و حرکت دایره ای-کاروانژی-نوسان-امواج-پیش2-سال سوم-سال دوم-سال اول)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ریاضی:(اول از همه اگه تو پایت مشکل داری ریاضی سال اول و حل مشکل های احتمالی که تو محاسبات داری و خواندن اتحادها و تجزیه و چند جمله ایها و غیره که در سال اول آمده بعد به ترتیب معادلات و نامعادلات-ماتریس و دستگاه معادلات-قدرمطلق و جزصحیح و معادلات مربوط بع آنها-تابع-تابع نمایی و لگاریتم-آمار و مدل سازی-آنالیز ترکیبی و احتمال-مثلثات-حدو پیوستگی و مجانب-دنباله وتصاعد-مشتق و کاربرد-انتگرال-مقاطع و هندسه مختصاتی-هندسه 1)

ادبیات:(به نظر من برای ادبیات اول مبحثی بخون یعنی اول آرایه های ادبی بعد تاریخ ادبیات بعد قرابت معنایی بعد لغات و واژه نامه بعد زبان فارسی و املا بعد از اتمام اینها از کتاب پیش شروع کن به خوندن و چیزایی که از لغت و ارایه و قرابت و املا و زبان فارسی یاد گرفتی روی متن درس پیاده کن و با یک کتاب خوب مثل گاج سبز یا غیره چک کن و ببین که درست نوشتی یا نه)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عربی
      :(این درسو حتما باید از سال اول دبیرستان شروع کنی و به ترتیب کتاب بری جلو ولی اگه مشکلی داشتی باید از راهنمایی شروع کنی پس اگه عربیت ضعیفه اول برو سمت عربی راهنمایی و مطمن باش زیاد وقتتو نخواهد گرفت)

زبان خارجه:(اول لغت بعد گرامر بعد ردینگ و کلوز)

دینی:(از پیش شروع کن بعد دوم و بعد سوم)

ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.
      ویرایش توسط Saeed735 : 11 اردیبهشت 1394 در ساعت 15:28

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      سعید جان گفته رشته ام ریاضی شما یرای تجربی نوشتی داداش

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی این برنامه واسه من که کنکور تجربی در پیش دارم خیلی مفیده

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط best student نمایش پست ها
      سلام
      سعید جان گفته رشته ام ریاضی شما یرای تجربی نوشتی داداش
      بله متاسفم به هر حال به جز زیست بقیه درسارو طبق اون عمل کنن مت تو حسابان و دیفرانسیل و بقیه چیز خاصی نمیدونم اونو بقیه بچه ها بگن البته واسه ریاضیم چندان فرق نداره و مباحث همونه فقط یه چند تا مبحثو احتمالا جا انداختم
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنون از همه ی دوستان فقط من میبینم و یا میشنوم که میگن بدون کلاس کنکور هیچی نمیشیم(دقیقا همین جمله رو مشاوری که به کلاسمون اومد گفت..)

چیکار کنم؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط d4nte نمایش پست ها
      ممنون از همه ی دوستان فقط من میبینم و یا میشنوم که میگن بدون کلاس کنکور هیچی نمیشیم(دقیقا همین جمله رو مشاوری که به کلاسمون اومد گفت..)

چیکار کنم؟
      مشاوره واسه خودش گفته میخواسته تبلیغات کنه یعنی چی بدون کلاس هیچی نمیشیم.خیلی از بچه ها هستن که بهترین رشته هارو هم قبول میشن.اگه برای درسی مشکل داری میتونی از dvd های درسی استفاده کنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)