خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز سلام...تابستون پایه رو تموم کن...با آزمونای قلم چی پیش بری واقعا عالیه...معدلتم نگران کننده نیس...برو شروع کن
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      بله. اما من با توجه به کارهایی که داوطلب ها انجام میدن و نتیجه نگرفتن گفتم
      شما درست میگی
      اگه کلی حساب کنین ,حق با شماست
      اما یکی تو مدرسه ما رتبه اش شد400 دینی و ادبیات رو تو1ماه جمع کرد
      دوست خودمم رتبه اش شد600 اما بیشتر تمرکزش رو عمومی بود چون خیلی ضعیف بود(از سال سوم رو عمومی مخصوصا زبان و دینی کار میکرد)
      (یه فرمول برا تمام مسایل جواب نمیده)

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوستان منم سوال این آقارو داشتم فقط الان ریاضی داغونم درسنامه خوبم ندارم نمیفهمم اصلا پایم ضعیفه ولی زیست شیمیم تو کانون 80 70 میپرخه فقط ریاضی همیشه 5 درصد یا 7 درصد چیکار کنم برم دی وی دی بخرم یا کتاب خوب سراغ دارید که مفهومی گفته باشه ادم بفهمه معرفی کنید ممنون.
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
      نقد منتخب من درباره ی کتاب زیست نشر الگو
      در سایتشون:
      http://www.olgoopub.ir/sn/books/pt/full/id/177
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

بزرگ اونیه که سرش گندس نه هیکلش رو الاکلنگم بالاتره ....

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up
      بچه های دیگه نظری ندارن؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyar نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیزم...من در سال گذشته که گذشت بنا به دلایل بسیاری که واقعا خیلی مانع پیشرفت و تحصیل من شدند و نتوانستم به نحوی که باید و شاید از زمان استفاده رو ببرم و برای کنکور آماده بشم...
      اما
      از الان میخوام استارتم رو بزنم و برای کنکور بعدی(95)آماده بشم....من صفر صفر نیستم اما من میخوام از صفر شروع کنم!(معدل کتبی سوم17:05) - رشته تجربی

یه سری سوال دارم دوستان،ممنون میشم اگه راهنماییم کنید...

1- برای تابستان چه کار کنم و چه درس هایی رو مطالعه کنم؟
      2-نیازی هست که در آزمون های آزمایشی تابستان شرکت کنم؟
      3-اگه از مهر قدم به قدم با آزمونای قلم چی پیش بیام میتونم به به رتبه خوب برسم یا نه؟(در صورتی که تو بعضی درسا واقعا صفر مطلق هستم!مثل ریاضی و فیزیک

تابستون اولویت با درسای پایست حسابی قویشون کن
      نیار که نیست ولی اگه بری خیلی بهتره مخصوصا برا شما که فارغ التحصیلی
      معلومه که میشه
      به خودت قول بده که تمام تلاشتو کنی و درگیر حواشی نشی
      بهت قول میدم به هر چی که میخوای برسی
      موفق باشی
      مردم شهری که همه در آن می لنگند ,
      به کسی که در آن راه می رود می خندند .

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیزم...من در سال گذشته که گذشت بنا به دلایل بسیاری که واقعا خیلی مانع پیشرفت و تحصیل من شدند و نتوانستم به نحوی که باید و شاید از زمان استفاده رو ببرم و برای کنکور آماده بشم...
      اما
      از الان میخوام استارتم رو بزنم و برای کنکور بعدی(95)آماده بشم....من صفر صفر نیستم اما من میخوام از صفر شروع کنم!(معدل کتبی سوم17:05) - رشته تجربی

3-اگه از مهر قدم به قدم با آزمونای قلم چی پیش بیام میتونم به به رتبه خوب برسم یا نه؟(در صورتی که تو بعضی درسا واقعا صفر مطلق هستم!مثل ریاضی و فیزیک
      1.مطالعه دروس پایه+ شناسایی نقاط ضعف (برای هم سطح کردن با سایر دروس)
      2.اگر شرایطش رو دارید چراکه نه , ولی ضروری نیست.
      3.قطعا , فقط سعی کنین از برنامه عقب نیفتین .

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش به نظرم اگه روحیه ی درس خوندنت بالاس از الان شروع کن ولی سعی کن زیاده روی نکنی برنامتو سبک انتخاب کن کم کم زیادش کن من اول بار طمع داشتم همون اول 10 ساعت الان دیگه به مرز دیوونگی رسیدم...
      آزمون آزمایشی تابستون هم نیاز نیس به درد نمی خوره ولی برای مهر به بعد چون شما مدرسه نمیری اگه می تونی به برنامه آزمون هر هفته برسی برو ثبت نام وگرنه باز مثه من میشی هر آزمون یه خورده عقب میوفتی یا با اعصاب خورد و ناامید از آزمون برمیگردی...ولی برنامه های آزمونا خیلی مسخرس واقعا میگم ولی هرجور می دونید خودتون...

یه چیزم بگم بهت ک کنکور واقعا هیچی نیس حالا شاید خیلیا مخالف باشن ولی واقعا هیچی نیس اینقد تبلیغاتو و هزاران چیز دیگه باعث شده یه غول از کنکور بسازیم...از الان اگه می خوای بخونی برا تک رقمی بخون نه برا یه رتبه زیر 5000 یا زیر 1000 ...
      تابستونم درستو بخون ولی درکنارش سعی کن ذهن و حافظتو تقویت کنی چون بعدا وقت نمیشه واقعا خیلی تاثیر داره خیلی بعدا میفهمی...تمرکزم چیز مهمیه ک می تونی تو تابستون روش کارکنی
      نرم افزارای خیلی زیادی هستن میتونی ازشون استفاده کنی مثه DR Kawashima 1,2 و ....

همین

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nikolas نمایش پست ها
      داداش به نظرم اگه روحیه ی درس خوندنت بالاس از الان شروع کن ولی سعی کن زیاده روی نکنی برنامتو سبک انتخاب کن کم کم زیادش کن من اول بار طمع داشتم همون اول 10 ساعت الان دیگه به مرز دیوونگی رسیدم...
      آزمون آزمایشی تابستون هم نیاز نیس به درد نمی خوره ولی برای مهر به بعد چون شما مدرسه نمیری اگه می تونی به برنامه آزمون هر هفته برسی برو ثبت نام وگرنه باز مثه من میشی هر آزمون یه خورده عقب میوفتی یا با اعصاب خورد و ناامید از آزمون برمیگردی...ولی برنامه های آزمونا خیلی مسخرس واقعا میگم ولی هرجور می دونید خودتون...

یه چیزم بگم بهت ک کنکور واقعا هیچی نیس حالا شاید خیلیا مخالف باشن ولی واقعا هیچی نیس اینقد تبلیغاتو و هزاران چیز دیگه باعث شده یه غول از کنکور بسازیم...از الان اگه می خوای بخونی برا تک رقمی بخون نه برا یه رتبه زیر 5000 یا زیر 1000 ...
      تابستونم درستو بخون ولی درکنارش سعی کن ذهن و حافظتو تقویت کنی چون بعدا وقت نمیشه واقعا خیلی تاثیر داره خیلی بعدا میفهمی...تمرکزم چیز مهمیه ک می تونی تو تابستون روش کارکنی
      نرم افزارای خیلی زیادی هستن میتونی ازشون استفاده کنی مثه DR Kawashima 1,2 و ....

همین
      تشکر داداش گلم....مفید بود

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیزم...

1-برای تابستون حتما اختصاصی پایرو تموم کن...عمومی اگر خواستی بخونی عربی و زبان بخون با قرابت معنایی ادبیات
      2-به نظرم نیاز نیست چون تابستون فشار زیاد بیاری تو سال خسته میشی
      3-برنامه قلمچی در یک کلام فوق العادست اگر بتونی خودتو باهاش هماهنگ کنی معرکست

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)