خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

نحوه تصصیح امتحان نهایی

سلام
      دوستان من گیج شدم !
      یک سری میگن تصصیح نهایی هیچ مشکلی نداره و ....
      اما یکسری میگن خیلی بد تصصیح میکنن
      ترس برم داشته
      از طرفی جواب خودمو با راهنمای تصصیح مقایسه میکنم زیاد تفاوتی نداره
      کمک

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تصحیحشون دقیقا مطابق کلیده

البته شانس هم دخیله که مصحح با دست باز تصحیح کنه یا سخت گیرانه

اما بطورکلی خوب تصحیح میکنن و شما سوالای نهایی 89-90 به بعد رو دی و شهریور و خرداد رو حل کنی میشه حدود 12

نمونه سوال برا هر درس که خب عالیه.کلید ها رو هم که بررسی کنین متوجه میشین باید چطور بنویسین.

توی درسای عمومی ممکنه ادبیات و دینی رو یه کم اذیت کنن که اگه شما درست بخونی و کامل جواب بدی نمره کامل رو میدن غرض ورزی که نمیکنن که

توی اختصاصی ها هم که شیمی و فیزیک و ریاضی رو همه محاسباتی ها و فرمول ها رو بطور کامل بنویسین. مراحل حل رو هم کامل بنویسین و ذهنی محاسبه نکنین چون هر مرحله براشون بارم داره اگر تو کلید نگاه کنین.

زمین و زیست هم که کاملا مثل کتابه و سوالا فرمت تقریبا یکسانی داره

درکل سوالای امتحان نهایی سال های قبل + خوندن دقیق متن کتاب و فعالیت ها و شکلا و تمرینا و سوالای آخر فصل

=

نمره 20 کلاس

نگران نباشین
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چرا ذهن خودتون رو با این چیز ها درگیر میکنید؟ شما سوالات چندسال اخیر و کلید اونها رو ببینید و در امتحان ها جواب رو تا حد امکان کامل بنویسید مطمئن باشید کسی حق شما را نمی خورد و کسی هم دنبال آزار و اذیت دانش آموزان نیست. اگر بعدا هم مشکلی با نمره ای داشتید به راحتی میشود اعتراض کرد که به صورت چندباره برگه شما تصحیح میشود(توسط چند نفر). فقط کامل بخوانید و وسواس زیادی به خرج ندهید. باور کنید نهایی خیلی ساده است!

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرت میگن هیچ سخت گیری نداره

ما هم اوایل این ترس رو داشتیم

میتونم بگم 80 درصد نمره ای که انتظار داشتم گرفتم. 10 درصد پایین تر و 10 درصد بالاتر

مثلا زیست رو 2 نمره بالاتر از چیزی دادن که فکر می کردم!!!! فیزیک رو 1.5 نمره پایین تر !! دینی رو 1 نمره بالاتر ! شیمی رو 1 نمره پایین تر !

باقی درس ها هم عادلانه تصحیح شده بود

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      چرت میگن هیچ سخت گیری نداره

ما هم اوایل این ترس رو داشتیم

میتونم بگم 80 درصد نمره ای که انتظار داشتم گرفتم. 10 درصد پایین تر و 10 درصد بالاتر

مثلا زیست رو 2 نمره بالاتر از چیزی دادن که فکر می کردم!!!! فیزیک رو 1.5 نمره پایین تر !! دینی رو 1 نمره بالاتر ! شیمی رو 1 نمره پایین تر !

باقی درس ها هم عادلانه تصحیح شده بود
      یکی تو همین انجمن گزاشته بود برگش اشتباه شده بود |: اون چند درصد ممکنه؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اكثرشون خيلي خوب تصحيح مي كنن.يه پيشنهاد بت ميدم توي اون درسايي كه 20 نگرفتي صد در صد اعتراض بزن اونوقت دو حالت پيش مياد يا تغيير نميدن يا نمره اضافه مي كنند پارسال يكي از معلمامون مي گفت كه حتي اگه اعتراض بيجا بزني ازت كم مي كنن منم تو هيچ درسي اعتراض نزدم اما اكثر هم كلاسيام كه اعتراض زده بودند بهشون نمره اضافه شده بود و از هيچ كدومشونم نمره كم نشد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه نکته فنی بگم بهت !!!
      رفتی سر امتحان نهایی دیدی خراب کردی و نمیتونی نمره خوب بگیری ننویس چیزی اگه نوشته بودی خط بزن !
      رفیقمون -3-4 تا امتحان رو چون وقت کم بود نتونست بخونه ! اومد سر جلسه و یکم سیاه کرد رفت ! تو کارنامه خرداد براش نمره 1-2 اومد ما همه گفتیم تو چقدر خری و فلان
      رفت تابستون همه رو امتحان داد اکثرا 18-19-20 شد !!! فهمیدیم ماخ ر بودیم چون توی سوابق کنکور هیچ فرقی نمیکنه شهریو باشه یا خرداد !!!!تازه سوالای شهریور به نسبت خیلی خیلی اسون تر و ساده تره !!!!

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasul.professional نمایش پست ها
      یه نکته فنی بگم بهت !!!
      رفتی سر امتحان نهایی دیدی خراب کردی و نمیتونی نمره خوب بگیری ننویس چیزی اگه نوشته بودی خط بزن !
      رفیقمون -3-4 تا امتحان رو چون وقت کم بود نتونست بخونه ! اومد سر جلسه و یکم سیاه کرد رفت ! تو کارنامه خرداد براش نمره 1-2 اومد ما همه گفتیم تو چقدر خری و فلان
      رفت تابستون همه رو امتحان داد اکثرا 18-19-20 شد !!! فهمیدیم ماخ ر بودیم چون توی سوابق کنکور هیچ فرقی نمیکنه شهریو باشه یا خرداد !!!!تازه سوالای شهریور به نسبت خیلی خیلی اسون تر و ساده تره !!!!

تا جایی که من میدونم ملاک معدل فقط نمرات خرداد هست و شهریور توی کنکور تاثیری نداره!
      اگه اینطوری بود که همه این کارو می کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط java50 نمایش پست ها
      یکی تو همین انجمن گزاشته بود برگش اشتباه شده بود |: اون چند درصد ممکنه؟
      فکر این چیزا نباشید اشتباه تصحیح نمیشه یا هیچ اشتباهی پیش نمیاد اگرم پیش بیاد خیلی خیلی کم و با اعتراض حل میشه

شما کار خودتونو بکنید. اکثر درس ها عادلانه تصحیح میشه و یکی دو درس هم ممکنه کم یا زیاد نمره بدن

توصیه می کنم سوالی رو خالی نگذارید خصوصا دروسی مثل ادبیات و دینی
      من خودم دینی 2.3 نمره با پُر کردن گرفتم چون دینی ما واقعا نسبت به سال های گذشته سخت بود

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasul.professional نمایش پست ها
      یه نکته فنی بگم بهت !!!

متاسفانه من نمیتونم این کارو کنم|:
      میخوام دبیرستانمو زا غیر انتفاعی عوض کن به یه دولتی خوب .!
      تازه یکی دو درس اینجوری خود به خود باید تک ماده بخوره . گند میخوره بهم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نگران نباش.تو کار خودتو انجام بده.اینجوری بدتر خودتو منحرف می کنی.به هرحال دست تو که نیست.وظیفه تو نوشتن دونسته هات به نحو درست هست.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط java50 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من گیج شدم !
      یک سری میگن تصصیح نهایی هیچ مشکلی نداره و ....
      اما یکسری میگن خیلی بد تصصیح میکنن
      ترس برم داشته
      از طرفی جواب خودمو با راهنمای تصصیح مقایسه میکنم زیاد تفاوتی نداره
      کمک
      سلام

با احترام به نظر دوستان

به نظرم angel ، dmb ،soheilp حرفاي درست و منطقي رو گفتن
      جسارتا منم يه پيشنهاد دارم

بعد از هر امتحان وقتي خونه رسيدي جواب رو از سايت امتحانات ( فكر كنم اين باشه مرکز‌ سنجش ‌وزارت ‌آموزش ‌و ‌پرورش ) بگير و همون روز برگه خودتو تصحيح كن و وقتي نتايج رو دادن مقايسه كن هر كدوم رو كه اختلاف داشتي اعتراض بزن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه زیاد خودتو ناراحت نکن اونا فقط جواب صحیحو می خوان وقتی ما خوب کتابو بخونیم و جواب صحیح رو بدیم چه مشکلی می خواد پیش بیاد ..به خدا توکل کن
      در مسیر دستیابی به اهدافتان زندگی شما را حتما می ازماید
      یکی از اولین ازمون ها این است که شما را با درد و رنج مواجه می کند .
      به قدری سخت خواهد بود که گریه خواهید کرد این بخشی از مسیر موفقیت است

اگر نمی توانید درد و رنج را تحمل کنتید همین الان کنار بکشید .....

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      به نظر من ادبیات رو خیلی خیلی بد تصحیح میکنن. هرکاری کنی هم ازت اشکال میگیرن... بقیش خوبه مشکلی نداره ... من خودم از جلسه اومدم بیرون گفتم دینی زیاد بشم میشم 16 ولی نتایج اومد 20

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها
      به نظر من ادبیات رو خیلی خیلی بد تصحیح میکنن. هرکاری کنی هم ازت اشکال میگیرن... بقیش خوبه مشکلی نداره ... من خودم از جلسه اومدم بیرون گفتم دینی زیاد بشم میشم 16 ولی نتایج اومد 20
      ديني پارسالو كه دادن رسما به همه من سر ٠/٢٥ جا خالي فقيه واجد شرايط نوشته بودم ولي فقيه ١ هفته خوابم نمي برد آخرشم ! البته يه نكته اي رو دوستاني كه امسال نهايي دارن بايد بدونن اونم اينه كه نهايي ٩٣ سخت ترين دوره و ٩٢ اسون ترين دوره سوالاي نهايي بودن (به نظر من حداقل)

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینیند شرایط تقریبا یکسانه دیگه....یعنی اگه از شما غلط بگیرن از بقیه هم میگرین!
      به غیر از یه چند تایی استثناء که دیگه خودتون میدونید

نگران نباش مشکلی نیست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)