خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات

وقتی دفترچه اخصتاصی رو بدن عمومی رو جمع می کنن؟ و ماشین جساب .... چندسوال دارم..بیا

3تا سوال دارم

1- بعداز اتمام زمان دروس عمومی در کنکور و بعداز پخش دفترچه اختصاصی ، آیا دفترچه عمومی رو جمع می کنن؟(چون اگر نتونیم اختصاصی بزنیم وقتمون رو روی عمومی بزاریم)

2- آیا میشه ماشین حساب ساده برد؟

3- آیا میشه فقط با زدن دروس عمومی رتبه خوبی آورد؟

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دفترچه گرفته میشه ماشین حساب ممنوعه با زدن فقط عمومی ها خیر

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من توی آزمونای قلمچی هر سوالی رو که حل میکنم، یه کوچولو تو پاسخنامه پر میکنم و آخر وقت عمومی ها که دفترچه اختصاصی رو میدن، سریع میرم توی پاسخنامه و قشنگ کل جوابام رو پر میکنم. میشه این کار رو توی کنکور انجام داد؟؟ پاسخنامه عمومی و اختصاصی که جدا نیست ؟؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadReZa.m نمایش پست ها
      3تا سوال دارم

1- بعداز اتمام زمان دروس عمومی در کنکور و بعداز پخش دفترچه اختصاصی ، آیا دفترچه عمومی رو جمع می کنن؟(چون اگر نتونیم اختصاصی بزنیم وقتمون رو روی عمومی بزاریم)

2- آیا میشه ماشین حساب ساده برد؟

3- آیا میشه فقط با زدن دروس عمومی رتبه خوبی آورد؟
      1- اره جمع میکنن
      2- خیر. غیر مجازه.بگیرن محروم میشی
      3- برای رشته های تاپ پزشکی خیر
      مشاور

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها
      من توی آزمونای قلمچی هر سوالی رو که حل میکنم، یه کوچولو تو پاسخنامه پر میکنم و آخر وقت عمومی ها که دفترچه اختصاصی رو میدن، سریع میرم توی پاسخنامه و قشنگ کل جوابام رو پر میکنم. میشه این کار رو توی کنکور انجام داد؟؟ پاسخنامه عمومی و اختصاصی که جدا نیست ؟؟

یک پاسخنامه بیشتر نیست
      پیشنهاد میشه کامل پر کنی چون ممکنه سوالی جا بمونه و حق ات ضایع بشه
      مشاور

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      از برنامه های من همینه
      با اتود میرم سرجلسه چون سرعتش دو برابر با مداد نوشتنه ولی طبق شایعه هایی میکنن ممکنه گرافیتش کافی نباشه و درست تصحیح نشه
      میزنم و توی پاسخنامه علامت میزنم و دقیقا 3 دقیقه قبل پایان آزمون (زمان گرفت من توی 3 دقیقه 400 خونه پرمیکنم ) همه را با مداد گاج پر میکنم (مداد گاج سرعت خیلی بالایی داره و توصیه میشه)

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      @N a v i d خوب حالا چرا 3دقیقه قبل آزمون میخوای پاسخ ها رو پر کنی ؟؟!! بزار وقتی دفترچه رو جمع کردن دیگه !!! هدف من از این کار این هست که فهمیدم با این روش میشه حدود 4-5 تا بیشتر جواب داد و زمانشو صرف پرکردن پاسخش نمیکنم... برای همین تا آخرین لحظه مقاومت میکنم و تست عمومی حل میکنم

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      @N a v i d خوب حالا چرا 3دقیقه قبل آزمون میخوای پاسخ ها رو پر کنی ؟؟!! بزار وقتی دفترچه رو جمع کردن دیگه !!! هدف من از این کار این هست که فهمیدم با این روش میشه حدود 4-5 تا بیشتر جواب داد و زمانشو صرف پرکردن پاسخش نمیکنم... برای همین تا آخرین لحظه مقاومت میکنم و تست عمومی حل میکنم
      ببین، اواخر وقت عمومی میان و دفترچه اختصاصی میذارن زمین و اعلام میکنن که دفترچه ها را عوض کنین (قبلا اینطوری بود) یعنی ممکنه زمانی بین این دو نباشه
      حتما حتما برای این کار یک پاسخنامع بردار و 350 تا حتی تا 400 تا را الکی توش علامت بزن به صورت کاملا راندوم، کورنومترت را روشن کن یا ساعت یا هر چی و تمام اون خونه ها را سریع پر کن، ببین چند دقیقه طول میشکه پر شدنش اینجوری ریسک نرسیدن میاد پایین و شما مثلا 3 دقیقه میذاری برای پر کردن
      پ.ن: این کار نهایتا 3-4 دقیقه زمان میبره که میشه حداکثر سه سوال ولی شما با تمرین و پر کردن با قاعده اخر جلسه میتونی 5-6 سوال زمان بخری و این یعنی خودش 3 سوال سود

پ.ن2: بعضی ها ممکنه بگن سه سوال مگه چیه؟ کنکور حرف از یک سوال میزنه، سرنوشت با یک سوال ممکنه عوض شه

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      @N a v i d حرفت درسته ولی من مثلا وقتی دارم سوال 10 رو حل میکنم و جوابش میشه گزینه3، میام همون لحظه توی پاسخنامه، سوال 10 گزینه3 رو با مدادم یه کوچولو علامت میزنم و میرم سراغ حل کردن سوال بعدی. به همین روش ادامه میدم تا وقتی که بگن وقت عمومی ها تموم هست و دفترچه اختصاصی رو میدن. حالا میرم توی پاسخنامم و گزینه های نیمه سیاه شده رو کاملا پر میکنم. البته از این ور هم 3دقه از وقت اختصاصیا میره ولی خوب طوری نیست. فکر کنم شما آخر وقت عمومی ها تازه پاسخ هاتون رو از دفترچه وارد پاسخنامه میکنید. درسته ؟؟ ویرایش: نمیدونم اکانتم چش شده یه مدت نه میشه نقل قول گرفته نه میشه بین نوشته هام فاصله انداخت(اینتر) !!!!! با همه مرورگرهام همینطوریه !!

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N a v i d نمایش پست ها
      از برنامه های من همینه
      با اتود میرم سرجلسه چون سرعتش دو برابر با مداد نوشتنه ولی طبق شایعه هایی میکنن ممکنه گرافیتش کافی نباشه و درست تصحیح نشه
      میزنم و توی پاسخنامه علامت میزنم و دقیقا 3 دقیقه قبل پایان آزمون (زمان گرفت من توی 3 دقیقه 400 خونه پرمیکنم ) همه را با مداد گاج پر میکنم (مداد گاج سرعت خیلی بالایی داره و توصیه میشه)
      من مداد ازمون گاج دارم ولی زیاد خوب نیست......همه ی مستطیل رو پر نمیکنه
      فک کنم این مداد یه نحوه ی استفاده ای داره که من ازش بی خبرم..........یادم بدید چطور ازش استفاده کنم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramyar نمایش پست ها
      من مداد ازمون گاج دارم ولی زیاد خوب نیست......همه ی مستطیل رو پر نمیکنه
      فک کنم این مداد یه نحوه ی استفاده ای داره که من ازش بی خبرم..........یادم بدید چطور ازش استفاده کنم
      من سر جلسه مداد بگیرم پر کنم .. امکاناتو داری

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشید دوستان شما دونه دونه وارد پاسخ نامه می کنید یا مثل من صفحه به صفحه؟!؟

به نظرم چون،عمدتا دسته ی صندلیا در حد سلسله جبال هیمالیا پستی بلندی داره شما نمی تونید پاسخ نامتون مستقیم بذارید روی دسته و علامت بزنید چون ممکنه سوراخ بشه پس مجبورید پاسخ نامتون رو بذارید رو دفترچه ی سوال و علامت بزنید حالا اگه خواسته باشین هی پاسخ نامه رو از زیر به رو و بعدش از رو به زیر ببرید به نظرتون وقت زیادی تلف نمیشه؟!؟

آیا شما راه حل دیگه ای دارید؟!؟
      ویرایش توسط sajad76 : 09 اردیبهشت 1394 در ساعت 17:04

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      1 بله

2 خیر

3خیر
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad76 نمایش پست ها
      ببخشید دوستان شما دونه دونه وارد پاسخ نومه می کنید یا مثل من صفحه به صفحه؟!؟

به نظرم چون،عمدتا دسته ی صندلیا در حد سلسله جبال هیمالیا پستی بلندی داره شما نمی تونید پاسخ نومتون مستقیم بذارید روی دسته و علامت بزنید چون ممکنه سوراخ بشه پس مجبورید پاسخ نومتون رو بذارید رو دفترچه ی سوال و علامت بزنید حالا اگه خواسته باشین هی پاسخ نومه رو از زیر به رو و بعدش از رو به زیر ببرید به نظرتون وقت زیادی تلف نمیشه؟!؟

آیا شما راه حل دیگه ای دارید؟!؟
      پاسخ نومه چیه؟؟؟؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      پاسخ نومه چیه؟؟؟؟
      لفظ عامیانه ی پاسخ نامه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)