خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

درخواست راهنمایی برای شروع زیست از الان!

سلام دوستان خسته نباشید راستش من یه سری مشکلات داشتم که اصلا اجازه درس خوندن بهم نمی داد حالا خدا رو شکر تقریبا اون مشکلات حل شده
      حالا میخوام از زیست شروع کنم دنبال درصد نجومی هم نیستم اخه ادم باید واقع بین باشه
      حالا پیشنهادتون چیه؟ به نظرتون بیام بعضی مطالبو حذف کنم؟ از چه منابعی استفاده کنم؟
      البته اینم بگم من دو سال پیش کتابای زیست رو زیاد خوندم و صفره صفرم نیستم
      به هر حال ممنون میشم یه راهنمایی کلی کنید. راستش من 30 درصدم بزنم رشته مورد علاقم قبول می شم البته همین 30 درصدم کار حضرت فیله!
      ....

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچی رو حذف نکن چون ترکیبی از همایش زیست عارلو استفاده کن

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه آمادگی لازم رو توی اکثر درس ها داری و می رسی که قطعا نباید زیست حذف کنی

ولی اگر کنکور 94 میخوای شرکت کنی و درسات هم تموم نمی تونی بکنی و مجبوری زیست هم نسبت به همونا و حالا یکم بیشتر بخونی گیاهی و ژنتیک رو کلا حذف کن چون وقت گیر و سخت اند و بقیه رو بخون و به پیش دانشگاهی هم توجه بیشتری کن خصوصا آخراش و فصل اول. فصل 3.4 هم می تونی حذف کنی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اینکه بشه تو 40 روز 30 فصل زیستو خوند یکم تخلیه..مجبوری حذف کنی..

مثلا فصل 5 6 7 8 9 10سوم و 2 3 4 5 6 پیش نخون ..بقیه رو از رو کتاب و همایش عمارلو بخون.. و فقط تست سراسری بزن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دادا ببین الان باید حرفه ای کار کنی گیاهی حذف کن ژنتیک حذف کن خب بعد این کار شروع کن کتاب سوم با هر فصلی که راحت تری شروع کن بخون دومم همینطور اگه کتابو خوب نخوندی برو عمارلو بخون یا لقمه های موضوعی مهرمو ماهو بگیر بخون مثلا دستگاه یا جانوری مطمعن باش میتونی بزنی این کارارو بکنی.
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
      نقد منتخب من درباره ی کتاب زیست نشر الگو
      در سایتشون:
      http://www.olgoopub.ir/sn/books/pt/full/id/177
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

بزرگ اونیه که سرش گندس نه هیکلش رو الاکلنگم بالاتره ....

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم مثل توام! فقط بخون و تا میتونی مرور کن تست رو بزار برای آزمون هایی که در آخر از خودت میگیری. فقط بخون!

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کتاب همایش عمارلو رو بگیر بخون همینطور یه جزوه هست به نام مغناطیس ذهنی استاد ارامش تو نت هم هست که واسه دانلود گذاشتن میتونم بگم فوق العادس و حداقل

حداقل حداقل 7 سوال کنکورتو تضمین میکنه تو گوگل سرچ کن و داتلودش کن اگه اونو تموم کنی تقریبا 70 درصد ترکیبیای کنکورو خوندی...در جواب اون دوستانی هم که گفتن

ژنتیکو کامل حذف کن بگم که هر سال یه دودمانه و یک ژنتیک حشرات داره تو کنکور میاد که قابل حل کردنم هست پس چرا کامل حذف کنه این دو سوال بسیار تکنیکی هستن و

روشهای سریع هم دارن خوندنشونم 2 ساعت بیشتر زمان نمیبره پس چرا به این راحتی از دو سوال بگذرن البته مباحثی مثل میتوز و میوز هم راحتن بخونی ضرر ندارن ولی توی

جزوه ای که گفتم هست اول اونو بخون کافی نبود از رو کتاب همایش عمارلو بخون....پس جزوه مغناطیشو هر روز 2 ساعن بخون +کتاب عمارلو رو روزی 3 ساعت اول هم از

پیش2 شروع کن به نظر من...راجبه تست هم بگم که فقط تست کنکورهای سراسری داخل و خارج رو بزن با تست هایی که داخل کتاب عمارلو هست...
      اول فصل های مهم و پر

تستو
      بخون اگه وقت شد بقیرم بخون

ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واسه منبع که همه میدونن همایش عمارلو خوبه .به نظرمن چن تا فصل که خیلی وقتگیرن حذف کن مثه شارش پروتیین سازی وژنتیک سوم .اینارو کسی که از اول سال خونده هم خیلی نمیتونه روشون حساب باز کنه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omiid نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید راستش من یه سری مشکلات داشتم که اصلا اجازه درس خوندن بهم نمی داد حالا خدا رو شکر تقریبا اون مشکلات حل شده
      حالا میخوام از زیست شروع کنم دنبال درصد نجومی هم نیستم اخه ادم باید واقع بین باشه
      حالا پیشنهادتون چیه؟ به نظرتون بیام بعضی مطالبو حذف کنم؟ از چه منابعی استفاده کنم؟
      البته اینم بگم من دو سال پیش کتابای زیست رو زیاد خوندم و صفره صفرم نیستم
      به هر حال ممنون میشم یه راهنمایی کلی کنید. راستش من 30 درصدم بزنم رشته مورد علاقم قبول می شم البته همین 30 درصدم کار حضرت فیله!
      ناراحت نشو ولی اگه 30 درصد زدن به نظرت کار حضرت فیله کلا ببوس بذار کنار درسو برو توی یه کاری که برای رسیدن به موفقیت 30 درصدی توش اینقدر احساس سختی نکنی...
      یادمه وقتی کتابخونه درس میخوندم یه پسری دقیقا عین همین حرف شما رو برای رتبه دانشگاه آزاد برای پزشکی زد و داشت برای دوستاش میگفت خداااااااااااااااا اخه کی میتونه رتبه فلان بیاره پزشکی آزاد تهرانم اینجوری میشه و ....
      اولش باورم شد گفتم بخدا راست میگه چه مکافاتی گیر کردیم بدش دیدم این همه آدم بدون خدا خدا گفتن و با نشستن پشت میز مطالعه/دراز کشیدن طاق باز / خوابیدن/ پریدن به هوا/ راه رفتن یا هر روش دیگری کتاباشونو میخونن و اتفاقا خیلی رتبه های خوبی میارن و ......
      اول این اعتماد به نفستون رو یه کاری براش بکیند بعد زیست بخونید با این روحیه چیزی درست نمیشه 30 درصد هیچ 3 درصد هم نمیزنی...
      موفق باشی
      زیست نمیشه چیزی حذف کرد!
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba20 نمایش پست ها
      واسه منبع که همه میدونن همایش عمارلو خوبه .به نظرمن چن تا فصل که خیلی وقتگیرن حذف کن مثه شارش پروتیین سازی وژنتیک سوم .اینارو کسی که از اول سال خونده هم خیلی نمیتونه روشون حساب باز کنه
      پروتئین سازی؟؟؟؟
      کشته مرده این همه پشتکار شماها هستم من. یه چیزی آیات دین و زندگی هم وقت گیرن حذف بشه. گرامر انگلیسی کی حوصله داره بابا همون درک مطلباشم با زور حسش هست اونام حذف بشن. ادبیات هم که زبان فارسیش رو مخه حذف بشه وقت زیادی هم میخوان اینا. ریاضی هم کاربرد مشتق و مثلثات کی میتونه حل کنه بابا!!!! بذارین کنار. فیزیک هم فقط پیش دو به نظرم چون بقیش سخته و وقت گیر. شیمی هم استوکیو حذف ترمو حذف محلول ها و الکترو و ..... حذف بشن بهتره. زمینم کلا کی میخونه اون همه اسم سختو بذارین کنار بهتره : / : / : / : / : / : / : / : / : / : / : / : / : / : / : / : / : /
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      با احترام به نظر دوستان

حذف فصل از زیست ، دیوانگیه محضه !

اون عزیزی که گفته بود ژنتیک کــــــــــلا حذف بشه .

شما اگه مفهموم میتوز و میوز ندونی ، ول معطلی !

پیشنهاد میکنم از سر و ته درسای دیگه بزن به زیست اضافه کن

خیلی بخوام بهت حال بدم فقط اجازه حذف فصل 1 زیست 2 میدم بهت

انشالله موفق شی برادر .

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیزم فوق العاده ممنونم از جواباتون واقعا بهم کمک کرد
      ایشالا همه شما دوستان عزیز همون رشته ای رو که دوست دارید قبول شید و به اصطلاح کنکورو بترکونید
      ....

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بچه ها از فصل 3و 4 و 6 پیش چند تا سوال میاد؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      بچه ها از فصل 3و 4 و 6 پیش چند تا سوال میاد؟
      سوالات ترکیبی هست و دقیق نمیشه گفت!
      ولی با توجه به بودجه بندی سایت کانون :
      امسال کلاً رو هم => 0
      پارسال کلاً رو هم => 3
      ...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      سوالات ترکیبی هست و دقیق نمیشه گفت!
      ولی با توجه به بودجه بندی سایت کانون :
      امسال کلاً رو هم => 0
      پارسال کلاً رو هم => 3
      من نمیدونم چرا این فصلا رو نمیفهمم
      به نظرتون حذفش کنم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)