خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

::منابع دوران جمع بندی::

سلام

فکر می کنم این تاپیک یه تاپیک جامع خوبی باشه که بفهمیم بهترین کتاب ها و مفید ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی چیه

مشابه این تاپیک رو ندیدم شایدم وجود داشته باشه اما به نظرم در مورد کتاب های مختلف جمع بندی بحث و نظر داده بشه تا به یک نظر واحد برسیم

کتابی که در کمترین حجم مفید ترین مطالب رو داشته باشه

خصوصا دروس اختصاصی

مثلا درسی مثل ریاضی من مهر و ماه شنیدم خوبه...

برای دروس ریاضی ، فیزیک ، شیمی و سایر دروس نظر بدید که کدوم کتاب برای دوران جمع بندی مفید و خوب هست. ترجیحا با حجم مناسب و کم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      سلام

فکر می کنم این تاپیک یه تاپیک جامع خوبی باشه که بفهمیم بهترین کتاب ها و مفید ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی چیه

مشابه این تاپیک رو ندیدم شایدم وجود داشته باشه اما به نظرم در مورد کتاب های مختلف جمع بندی بحث و نظر داده بشه تا به یک نظر واحد برسیم

کتابی که در کمترین حجم مفید ترین مطالب رو داشته باشه

خصوصا دروس اختصاصی

مثلا درسی مثل ریاضی من مهر و ماه شنیدم خوبه...

برای دروس ریاضی ، فیزیک ، شیمی و سایر دروس نظر بدید که کدوم کتاب برای دوران جمع بندی مفید و خوب هست. ترجیحا با حجم مناسب و کم

شما یه سرچ کن چندن تاپیک نمونه همین هست
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ریاضی و شیمی و زبان خط ویژه
      زیست همایش و مهروماه
      دینی زیپ مهروماه
      ادبیات همایش دریافت
      عربی نمیدونم خودم خلاصه نوشتم
      فیزیک یا خط ویژه که قراره بیاد یا مهروماه سیب

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فکر می کنم واسه دروس عمومی خیلی کتاب نیاز نباشه و با همون چیزهایی که قبل میخوندیم میشه کار رو راه انداخت

ولی در دروسی مثل ریاضی ، فیزیک و شیمی نیاز باشه. زیست رو شک دارم چون همه جا مهم و فکر نمی کنم کتاب های جمع بندی کمک زیادی کنه

من بیشتر در درس فیزیک مشکل دارم و تا الان هم تقریبا خیلی کم از فیزیک خوندم. یه منبع میخوام که هم خیلی مفید باشه هم خیلی حجیم نباشه....

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      من فکر می کنم واسه دروس عمومی خیلی کتاب نیاز نباشه و با همون چیزهایی که قبل میخوندیم میشه کار رو راه انداخت

ولی در دروسی مثل ریاضی ، فیزیک و شیمی نیاز باشه. زیست رو شک دارم چون همه جا مهم و فکر نمی کنم کتاب های جمع بندی کمک زیادی کنه

من بیشتر در درس فیزیک مشکل دارم و تا الان هم تقریبا خیلی کم از فیزیک خوندم. یه منبع میخوام که هم خیلی مفید باشه هم خیلی حجیم نباشه....
      ريپ فائق خيلي خوبه البته پيشش سال ديگه مياد

6. Top | #6
      ahs
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      ریاضی: خط ویژه
      شیمی: فیل و خط ویژه
      زیست: کتاب درسی
      فیزیک: زیپ و احتمالا خط ویژه
      اگر گویی که بتوانم ، قدم درنه که بتوانی
      وگر گویی که نتوانم ، برو بنشین که نتوانی

قرار نیست انسان ببیند بعد باور کند، قرار است انسان باور کند که می تواند تا ببیند. زیرا قانون زندگی قانون باور هاست.

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان برای ادبیات چه کتابی هست که مفید و مختصر باشه

این کتاب های همایش خیلی زیاد و طولانی و ارزش خوندن در این زمان رو نداره

در ضمن زبان فارسی کتابی هست که مجزا جمع بندی داشته باشه؟؟

من تقریباً کتاب های جمع بندی خودمو انتخاب کردم الان دیگه و فقط مونده دروس :

ادبیات ( زبان فارسی )

زمین شناسی ( که هنوز تصمیم نگرفتم تو کنکور بزنم یا نه با توجه به وقت کم )

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای هزارمــــــــــــــــــــ ــــــین بار فریاد میزنم! :
      زیست شناسی برای جمعبندی : کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی
      ...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      زیست شناسی برای جمعبندی : کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی
      کتاب درسی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      خدا قوت .نفست نگرفت؟
      همایش هم خوبه درکنار کتاب

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن