خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

راهنمايي در مورد نحوه ی مطالعه درس معارف

سلام ... يه سوالي برام پيش اومد امروز خواستم از شما راهنمايي بگيرم ... من دينيم خوب بود سر آزموناي كانون هم از ٧٠ كمتر نمي زدم اين سنجش آخري هم كه كل پايه بود با بي دقتي ٨٥ زدم ... منتها امروز بعد اين كه ٣ تا درس از دومو خوندم اومدم اين آزموناي ٣ درس يك بار الگو رو زدم ... از ١٠ تا تاليفي كه داشت ٥ تاش اشتباه شد خواستم بپرسم الان ايراد از خوندن منه يا اين سوالا ؟ بدجوري اعصابمو خورد كرد مرسي

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام.منم ب دین وزندگی خیلی علاقه دارم...کانون شرکت نردم ولی پارسال توکنکور75 زدم.ب نظرمن این ی مسئله عادیه که بعضی ازمطالبوفراموش کرده باشی.اصلاجم بندی واسه همینه...ولی اینکه از10تا5تاش اشتباه باشه...من الگورو کارنکردم ولی خط ویژه حرف نداره...ب نظرمن تامیتونی سراسریاروخوب کار کن بعدبروسراغ تالیفی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دین و زندگی نیازی به تالیفی نداره این کارو ادامه نده اگه میخوای کار کنی فقط تست کنکور و ازمونای کانون من دوستم دو سال پیش کنکور داد رتبه 170 منطقه 3 دینی 80 درصد بدون هیچ کتاب کمک اموزشی فقط تستای کانون رو کار کرد

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون من همه سوالاي كنكورو زدم ٩٣ رو هم كه مي گفتن سخت بود زدم اصلا مشكلي با سوالاش نداشتم تاحالا هم زياد تاليفي نميزدم ولي اين دفعه اومدم بزنم ديدم اينجوري شد ... به هر حال مرسي از راهنماييتون

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میگم من در طول سال دین و زندگی با برنامه ازمون های کانون میخوندم و درصدامم حدودا 50 یا 60 بود ؟ الان میخوام شوع کنم جمع بندی خط ویژه رو خالی بخونم بسه ؟ یا کتابو دوباره بخونم ؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دینی تست های تالیفی رو فقط تست هایی که نکته ترکیبی دارن رو حل کن. درضمن چه در کنکور چه در تست های تالیفی بعضی جواب ها کاملا بستگی به سلیقه و نظر طراح دارن. البته تست های کانون زیاد اینطور نیست.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      دینی تست های تالیفی رو فقط تست هایی که نکته ترکیبی دارن رو حل کن. درضمن چه در کنکور چه در تست های تالیفی بعضی جواب ها کاملا بستگی به سلیقه و نظر طراح دارن. البته تست های کانون زیاد اینطور نیست.
      اره الان جدیدا برای دین و زندگی هم مثل ادبیات میگن سلیقه ای شده(اما من قبول ندارم)شما تست های کنکور رو بزن هیچ اختلاف نظری توشون پیدا نمیشه اما هرکی تست تالیفی زده میگه اختلاف نظر هستش به خاطر این میگم فقط تست کنکور + تستای ازمونای کانون به طور کلی از تجارب دوستانم تو انجمن کنکور و رتبه های برتر سال های قبل شهرمون که با چندتاشون دوست یا فامیلم فهمیدم اولویت تو تست کنکور اما تو اختصاصی اگه به نظرتون تستای کنکور براتون کم از لحاظ تعدا یا اسون از لحاظ کیفیت هستش تاکید میشه توی اختصاصیا از تست تالیفی استفاده بشه اما عمومی فقط تست کنکور

8. Top | #8
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ب نظرمن خط ویژه کافیه

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مشکل از سوالاست شکن نکن . کنکور روتینه . تو ازمونای جامع کانون هم ممکنه درصدت پایین باشه چون کانون سعی میکنه اکثر سوالای جدید بده
      ولی کنکور هفتاد درصدش روتینه . من ازمون جامع کانون رو یادمه 25 درصد هم زدم یه بار !!! ولی کنکور 73 ...

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دینی کنکور فقط کتاب درسی نه گاج و نشرالگو ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)