خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تفاوت فرهنگ برخورد با هوادار !

مشاور

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      واقعا آب شدم رفتم زیر زمین.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اصلا از فوتبال ایران خوشم نمیاد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینا نه ک خیلی خوب بازی میکنن خیلی هم قمپوز در میکنن از قبلش.
      آدم یه شب فوتبال خارجی میبینه حالش از بازی های داخل به هم میخوره. انگار جام روستاست!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      اینا نه ک خیلی خوب بازی میکنن خیلی هم قمپوز در میکنن از قبلش.
      آدم یه شب فوتبال خارجی میبینه حالش از بازی های داخل به هم میخوره. انگار جام روستاست!
      من که جام روستاهم به این فلاکتی ندیدم.
      هر جا میرن ابروریزی میکنن.حیف پول دولت که صرف فوتبال میشه

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LfbbfoK نمایش پست ها
      من که جام روستاهم به این فلاکتی ندیدم.
      هر جا میرن ابروریزی میکنن.حیف پول دولت که صرف فوتبال میشه
      این پولیو که بازیکنا حروم میکنن بدن به من مارادونا میشم واسه تیم

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به این میگن قیاس مع الفارق ، این گزارشگر اومده 2تا اتفاق متمایز رو با هم مقایسه کرده و از روی نفهمی خودش آبروی یه بازیکن رو برده زیر سوال...

اونجا بعله ... اگر منم اشتباهی توپم میخورد تو صورت تماشاگر میرفتم واسه عذر خواهی ولی اگه رونالدو هم به خانوادش فحش میدادن بازم همین کارو میکرد؟

شما خودت بگو اگه به خانوادت فحش بدن بازم میگی افرین تماشاگر ، دستت درد نکنه اومدی تشویق ما؟ (منظور از شما کسانی هست که این پیامو میخونن نه شخص artim)

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bl4Ck_96 نمایش پست ها

به این میگن قیاس مع الفارق ، این گزارشگر اومده 2تا اتفاق متمایز رو با هم مقایسه کرده و از روی نفهمی خودش آبروی یه بازیکن رو برده زیر سوال...

اونجا بعله ... اگر منم اشتباهی توپم میخورد تو صورت تماشاگر میرفتم واسه عذر خواهی ولی اگه رونالدو هم به خانوادش فحش میدادن بازم همین کارو میکرد؟

شما خودت بگو اگه به خانوادت فحش بدن بازم میگی افرین تماشاگر ، دستت درد نکنه اومدی تشویق ما؟ (منظور از شما کسانی هست که این پیامو میخونن نه شخص artim)
      اگه دقت کرده باشی در اروپا بازیکنایی که توی زمین حریف بازی میکنن اگه بخوان کرنر یا اوت پرتاب کنن تماشاگران حریف با انگشت هاشون به اون شخص توهین میکنن یا فحاشی میکنن
      ایا هیچکدوم از اون بازیکن ها دست به چقه میشن باهاشون؟؟؟؟
      این کلیپ مقایسه میکرد که در اروپا اگه ناخاسته انتفاقی بیفته بازیکن عذرخواهی میکنه اما در اینجا.....
      مشاور
      ویرایش توسط artim : 09 اردیبهشت 1394 در ساعت 16:21

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      اگه دقت کرده باشی در اروپا بازیکنایی که توی زمین حریف بازی میکنن اگه بخوان کرنر یا اوت پرتاب کنن تماشاگران حریف با انگشت هاشون به اون شخص توهین میکنن یا فحاشی میکنن
      این کلیپ مقایسه میکرد که در اروپا اگه ناخاسته انتفاقی بیفته بازیکن عذرخواهی میکنه اما در اینجا.....
      اولا که این عمل اتفاقی نبود ، ضمنا توی ایران مگه این اتفاق نمیوفته؟
      اونجا شرایط اقتضا میکنه که بازیکن کاری نکنه .. چون وسط بازیه .. توی ایران بارها من حتی خودم ورزشگاه رفتم به بازیکن فحش دادن ولی کاری انجام نداد.
      شما بیا شرایط رو مساوی قرار بده .... یعنی بیرون ورزشگاه جلوی چشمت 1 نفر بیاد فحش بده اونم به خانواده.

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولا که این عمل اتفاقی نبود ، ضمنا توی ایران مگه این اتفاق نمیوفته؟
      اونجا شرایط اقتضا میکنه که بازیکن کاری نکنه .. چون وسط بازیه .. توی ایران بارها من حتی خودم ورزشگاه رفتم به بازیکن فحش دادن ولی کاری انجام نداد.
      شما بیا شرایط رو مساوی قرار بده .... یعنی بیرون ورزشگاه جلوی چشمت 1 نفر بیاد فحش بده اونم به خانواده.

اولا مگه شما اونجا بودی که میگی
      اگه حق با بازیکن بود اینجوری جریمش نمیکردن اینجوری گریه نمیکرد از ترس
      شرایط اقتضا میکنه؟ راحت میتونه درگیر شه چه شرایطی فوقش محروم میشه
      اینجا گلر راحت به توپ جمع کن پشت گل فحش پدر مادر میده. اونجا یکبار نشده کسی به توپ جمع کن تو بازی رسمی توهین کنه
      شما داری طرفداری بی اخلاقی میکنی چه جالبه
      بازیکن وقتی معروف میشه یکسری مخالف ها پیدا میکنه باید جنبه داشته باشه ممکنه هر چیزی بگن بهش اگه قرار باشه با هر حرفی دس به یخه بشه که دیگه باریکن نیست
      مشاور

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یک جور میگه اروپا
      انگار باشون تعامل داشته - انگار از جزییات زندگیشون با خبره
      عزیز من - اونا خیلی بد قلق تر ماها هستن و اخلاق خاص خودشون رو دارن - مخصوصا وقتی مست میکنند سر از پا نمیشناسند- اخلاق سگی دارن

تعلیق کارمند رئال مادرید به علت فحاشی به بازیکنان تیم - تی نیوز

دعوا های سلطان رونالدو .....

کلیپ حرکت زشت رونالدو پس از دریافت کارت زرد در الکلاسیک

حرکت بسیار زشت مسی

حرکت زشت و غیر اخلاقی رونالدو در تمرین رئال

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اولا مگه شما اونجا بودی که میگی
      اگه حق با بازیکن بود اینجوری جریمش نمیکردن اینجوری گریه نمیکرد از ترس
      شرایط اقتضا میکنه؟ راحت میتونه درگیر شه چه شرایطی فوقش محروم میشه
      اینجا گلر راحت به توپ جمع کن پشت گل فحش پدر مادر میده. اونجا یکبار نشده کسی به توپ جمع کن تو بازی رسمی توهین کنه
      شما داری طرفداری بی اخلاقی میکنی چه جالبه
      بازیکن وقتی معروف میشه یکسری مخالف ها پیدا میکنه باید جنبه داشته باشه ممکنه هر چیزی بگن بهش اگه قرار باشه با هر حرفی دس به یخه بشه که دیگه باریکن نیست
      اولا من اونجا نبودم ... ولی بارهاتوی ورزشگاه بودم و دیدم که طرفدارا موقع رد شدن بازیکنا بهشون فحش میدن.

توی پست قبل هم گفتم اگر باشگاه بیاد طرفدار رو جریمه کنه که دیگه مردم ورزشگاه نمیرن... این برای اینه که یه خورده ظاهر سازی بشه (البته من نمیگم بازیکنه مقصر نبود میگم هواداره بیشتر مقصر بوده)

بعدشم شما یکبار ورزشگاه رفتی؟ اگه بری قشنگ حرف منو میفهمی که چرا بازیکنی که کرنر میزنه با هوادار درگیر نمیشه!!

من کجا از بی اخلاقی طرفداری کردم؟ چرا واسه مردم حرف درمیاری؟ من دارم میگم توی اون شرایط تقصیر هواداره بوده ... تیم باخته و همه ناراحت میاد به بازیکن فحش ناموسی میده ... شما خودت بودی چیکار میکردی؟ دست میزدی و میگفتی دمت گرم که اومدی ورزشگاه و به ناموس من فحش دادی؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

واقعا باهات موافقم همین رونالدو درست یادم نیست توی ی بازی دوستانه تیم ملی پرتغال قبل شروع بازی تماشاگرای تیم حریف بهش فحاشی کردن ایشون هم خیلی شیک و مجلسی انگشت سومی دستش رو بلند کرد به سمت هوادارا عکس هاش توی نت هست سرچ کنید پیدا کنید اینجا نمیشه گذاشت متاسفانه
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولا من اونجا نبودم ... ولی بارهاتوی ورزشگاه بودم و دیدم که طرفدارا موقع رد شدن بازیکنا بهشون فحش میدن.

توی پست قبل هم گفتم اگر باشگاه بیاد طرفدار رو جریمه کنه که دیگه مردم ورزشگاه نمیرن... این برای اینه که یه خورده ظاهر سازی بشه (البته من نمیگم بازیکنه مقصر نبود میگم هواداره بیشتر مقصر بوده)

بعدشم شما یکبار ورزشگاه رفتی؟ اگه بری قشنگ حرف منو میفهمی که چرا بازیکنی که کرنر میزنه با هوادار درگیر نمیشه!!

من کجا از بی اخلاقی طرفداری کردم؟ چرا واسه مردم حرف درمیاری؟ من دارم میگم توی اون شرایط تقصیر هواداره بوده ... تیم باخته و همه ناراحت میاد به بازیکن فحش ناموسی میده ... شما خودت بودی چیکار میکردی؟ دست میزدی و میگفتی دمت گرم که اومدی ورزشگاه و به ناموس من فحش دادی؟

یک شخص معروف موافق داره مخالف داره . مخالف های هر کاری بر ضد اش میکنن حتی فحش هم میدن توی سراسر دنیا اینجوریه
      اگه هر کس بخواد با مخالف اش دست به یقه بشه محبوبیتش رو از دست میده هیچی وجهه خودشم خراب میکنه
      موضوع تاپیک اینها نیست
      موضوع اینه که در غرب یا شرق بازیکن اگه سهوی خطایی کنه در اکثر موارد عذرخواهی میکنه اره بعضی وقتا هم نمیکنه یا عکس اش اتفاق میفته
      اما منظور کلیپ این بوده که در غرب اتفاقی خطایی صورت گرفته طرف عذر خواهی کرده اما در اینجا حتی اگه مقصر هم هوادار باشه طرف دست به یقه شد
      ه
      مشاور

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یک شخص معروف موافق داره مخالف داره . مخالف های هر کاری بر ضد اش میکنن حتی فحش هم میدن توی سراسر دنیا اینجوریه
      اگه هر کس بخواد با مخالف اش دست به یقه بشه محبوبیتش رو از دست میده هیچی وجهه خودشم خراب میکنه
      موضوع تاپیک اینها نیست
      موضوع اینه که در غرب یا شرق بازیکن اگه سهوی خطایی کنه در اکثر موارد عذرخواهی میکنه اره بعضی وقتا هم نمیکنه یا عکس اش اتفاق میفته
      اما منظور کلیپ این بوده که در غرب اتفاقی خطایی صورت گرفته طرف عذر خواهی کرده اما در اینجا حتی اگه مقصر هم هوادار باشه طرف دست به یقه شد
      ه
      اخه مشکل اینه این کلیپ 2تا چیز متفاوت رو مقایسه کرده ... شما باید یه کلیپی رو نشون میدادی که بازیکن بعد از باخت بیاد فحش بخوره بعد بره از هوادار دلجویی کنه .... اینجور کلیپ آوردی حرفت درست میشه ، نه الان.
      بعدشم شما چرا گیر دادی به دست به یقه شدن تو هر جا؟ من دارم این یه مورد خاص رو میگم.

اون دوستمون توی پست های بالاتر هم چندتا کلیپ اورده که همه جای دنیا هم اینجوری نیست!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن