خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 90
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      1201 به شدت کتاب مفیدیه. قویایی که زبان بالای 80 میزنن رو من دیدم تعدادیشون خونده بودن. من هم برنامه داشتم بخونم ولی وقت نشد
      اگه از الان شروع کنید روزی 20 تا بخونید راحت تموم میشه و مرور هم میتونید بکنید.
      اگر هم مثل من تنبلیتون میاد به نظرم 800 تای اولش رو از دست ندید. چون مهمترند.
      "روزنوشت های یک کنکوری سابق"

2. Top | #77
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا99 نمایش پست ها
      ممنون...خب ینی از چه زمانی ریدینگ زدنو شروع کنم؟؟؟اخه خیلی توش ضعیفم اصلا نمیتونم ریدینگو با کلوز بزنم

دنیا جان ریدینگ و کلوز رو میتونی هر شب از مهرماه بزاری تو برنامت ...شبی یک ریدینگ و یک کلوز
      این تابستون سعی کن مروری روی لغات سال سوم و پیش داشته باشی ..اگه توی لغات هم ضعیفی لغات اول و دوم هم نگاهی بنداز به اضافه گرامر ... نمیخواد وارد جزئیات گرامر بشی ..در حدی که بفهمی مثلا حروف ربط چی هستن و مثلا قبل از کدوم فعلها to میاد ...
      چه از مهر شروع کنی .. چه دی ... و چه عید(عجب قافیه بندی ای شد ) میتونی به تسلط صد درصدی برسی ... اصلا اصلا برای خودت سخت نگیر ..ظاهرشون یکم غلط اندازه ولی تو دلشون هیچی نیست ..

3. Top | #78
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.faEze_ نمایش پست ها

دنیا جان ریدینگ و کلوز رو میتونی هر شب از مهرماه بزاری تو برنامت ...شبی یک ریدینگ و یک کلوز
      این تابستون سعی کن مروری روی لغات سال سوم و پیش داشته باشی ..اگه توی لغات هم ضعیفی لغات اول و دوم هم نگاهی بنداز به اضافه گرامر ... نمیخواد وارد جزئیات گرامر بشی ..در حدی که بفهمی مثلا حروف ربط چی هستن و مثلا قبل از کدوم فعلها to میاد ...
      چه از مهر شروع کنی .. چه دی ... و چه عید(عجب قافیه بندی ای شد ) میتونی به تسلط صد درصدی برسی ... اصلا اصلا برای خودت سخت نگیر ..ظاهرشون یکم غلط اندازه ولی تو دلشون هیچی نیست ..
      خخخ من که با نگاه کردن بهش وحشت ورم میداره اصن بخاطر همین ریدینگه که ازبس سمت زبان نرفتم تبدیل شده به یه درسی که توش ضعیفم مرسی از کمکت

4. Top | #79
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من زبانم رو مدیون کلاس زبانمم 3-4 تا ریدینگ بیشتر کار نکردم معمولن هم 70-80 میزنم .

هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

5. Top | #80
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      1201 لغت لقمه مهرو ماه عالیهه اگه تموم کردی تکمیلیشم بگیر یکم که دایرع لغاتت رقت بالا از روی از متن نترسیم ... کلوز و ریدینگ بزن

6. Top | #81
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      فقط حواست باشه زیان درسیه که اهسته وپیوسته باید بری جلو مثلا روزی نیم ساعت بجای یه روز در هفته 4 ساعت

7. Top | #82
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      واسه ريدينگ و كلوز "نترسيم از متن..! رضا كياسالار" عاليه...
      من امسال همه ريدينگ و كلوزها رو باهاش درس زدم
      موفق باشي

8. Top | #83
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام . از کتاب درک مطلب به زبان ساده مبتکران استفاده کنید.
      اول درسنامه هاشو بخونید برای کسب مهارات ها
      بعدش به طور مستمر و روزانه کار کنید
      مثلا روزی 1 درک مطلب!

9. Top | #84
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بهترین کتاب، قطعا ...و نترسیم از متن رضا کیاسالار هست. بدون زیاده گویی و با کیفیت.

10. Top | #85
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درک مطلب مبتکران یک مقدار حجیم و خسته کننده است. رنگ و لعاب جالبی هم نداره.

11. Top | #86
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا99 نمایش پست ها
      خخخ من که با نگاه کردن بهش وحشت ورم میداره اصن بخاطر همین ریدینگه که ازبس سمت زبان نرفتم تبدیل شده به یه درسی که توش ضعیفم مرسی از کمکت

ابجی برو تو دل ترست ... باهاش مواجه شو .. دقیقا مثل کسی که میخواد تازه شنا کنه و از آب میترسه ولی باید خودشو یک آن بندازه تو استخر تا ترسش بریزه .. اگه بخواد مدام درنگ کنه و ترسشو برای خودش تداعی کنه آخرش هم هیچی نتیجه ای نمیگره
      تو هم سعی کن همون کارایی گفتم انجام بدی ، .. اولش که میخوای تستا رو بزنی ممکنه نفهمیشون ... یا کلی ازت وقت بگیره و و پشیمون بشی از حل کردنش .. اما آخرش برای خود میشی یه پا اوستا بنا نه چیز اوستا تست

همین که تصمیم گرفتی بری سمتشون خودش عالیه .. مطمین باش روزی میرسه که هیچی ریدینگ و کلوزی از دستت در نمیره .. موفق باشی عزیزم

12. Top | #87
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.faEze_ نمایش پست ها

ابجی برو تو دل ترست ... باهاش مواجه شو .. دقیقا مثل کسی که میخواد تازه شنا کنه و از آب میترسه ولی باید خودشو یک آن بندازه تو استخر تا ترسش بریزه .. اگه بخواد مدام درنگ کنه و ترسشو برای خودش تداعی کنه آخرش هم هیچی نتیجه ای نمیگره
      تو هم سعی کن همون کارایی گفتم انجام بدی ، .. اولش که میخوای تستا رو بزنی ممکنه نفهمیشون ... یا کلی ازت وقت بگیره و و پشیمون بشی از حل کردنش .. اما آخرش برای خود میشی یه پا اوستا بنا نه چیز اوستا تست

همین که تصمیم گرفتی بری سمتشون خودش عالیه .. مطمین باش روزی میرسه که هیچی ریدینگ و کلوزی از دستت در نمیره .. موفق باشی عزیزم
      مرسی از کمکت ابجی...چشم حتما کارایی که گفتیو میکنم

13. Top | #88
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از کمک همه دوستان

14. Top | #89
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein1377 نمایش پست ها
      1201 لغت لقمه مهرو ماه عالیهه اگه تموم کردی تکمیلیشم بگیر یکم که دایرع لغاتت رقت بالا از روی از متن نترسیم ... کلوز و ریدینگ بزن
      تکمیلیش اسمش چیه؟؟!

15. Top | #90
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      تمرین تمرین عرق ریختن لازمه!
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن