خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 90
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ، میگم روزبه جان من نترسیم از متن کیاسالار رو دارم ولی هنوز یه ریدینگ نزدم |: به نظرت همین نگته ها رو که میگی آموزش داده؟

2. Top | #17
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sasan2shiraz نمایش پست ها
      سلام ، میگم روزبه جان من نترسیم از متن کیاسالار رو دارم ولی هنوز یه ریدینگ نزدم |: به نظرت همین نگته ها رو که میگی آموزش داده؟
      سلام.. کتاب ایشون خیلی بسط نداده.. فقط در حاشیه ها نکات خیلی کلی رو بیان کرده.. تو اول شروع کن چند تا ریدینگ بزن تا بفهمی انواع سوالا چه جوریه..این خیلی مهمه که تو بدونی اصلا سوالا چند نوع هستند.. بعدا برو سراغ اینکه با استفاده از نکات بزنی..

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط روزبه نمایش پست ها
      سلام.. کتاب ایشون خیلی بسط نداده.. فقط در حاشیه ها نکات خیلی کلی رو بیان کرده.. تو اول شروع کن چند تا ریدینگ بزن تا بفهمی انواع سوالا چه جوریه..این خیلی مهمه که تو بدونی اصلا سوالا چند نوع هستند.. بعدا برو سراغ اینکه با استفاده از نکات بزنی..
      میگم من نیم سال دوم و خوب و محکم بخونم تاثیری داره واسم ؟ چون یکی از بچه ها که شاگرد یکی از معلمای خوب شهر ه از قولش گفته که بیشتر از نیم ساال اول میاد ... درسته ؟

من حالا ریدینگ های نیم سال دوم کیاسالار و ( هم کتاب کوچیکش هم بزرگش ) کار کنم راه میفتم ؟

4. Top | #19

نمایش مشخصات
      تو شروع کن
      مطمئن باش اگه بهتر نشه بدتر هم نمیشه
      از چی میترسی شروع کن
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایشلا از امشب شروع میکنم به تست ریدینگ از درس اول!
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

6. Top | #21
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      میگم من نیم سال دوم و خوب و محکم بخونم تاثیری داره واسم ؟ چون یکی از بچه ها که شاگرد یکی از معلمای خوب شهر ه از قولش گفته که بیشتر از نیم ساال اول میاد ... درسته ؟

من حالا ریدینگ های نیم سال دوم کیاسالار و ( هم کتاب کوچیکش هم بزرگش ) کار کنم راه میفتم ؟
      کلمات نیم سال دوم بیشتر از نیم سال اوله.. حجم بیشتری از تست های لغت و کلوز کنکور از نیم سال دومه.. ولی مثلا از گرامر درس 8 حتما هر سال سواله.. در مورد ریدینگ بگم که فرقی نمیکنه از کجا شروع کنی..فقط بزن..به موضوع نگاه نکن.. به امید موفقیتت

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط روزبه نمایش پست ها
      کلمات نیم سال دوم بیشتر از نیم سال اوله.. حجم بیشتری از تست های لغت و کلوز کنکور از نیم سال دومه.. ولی مثلا از گرامر درس 8 حتما هر سال سواله.. در مورد ریدینگ بگم که فرقی نمیکنه از کجا شروع کنی..فقط بزن..به موضوع نگاه نکن.. به امید موفقیتت
      روزبه جان یعنی اگر منظورتو درست فهمیده باشم واسه واژگان نیم سال دوم و بخونم راحت تر میتونم کلوز و واژگان و بزنم ، واسه ریدینگ هم فرقی نداره فقط باید فنشو یاد بگیرم ؛ آره؟

حالا من شبقره رو خوب بفهمم ، میتونم رو پایه ی 60 درصد حساب کنم؟>
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دبیر ما میگفت اول برید سوالارو بخونید بعد متن مربوط به اونو بخونید تا جواب بهتری بگیرید

9. Top | #24

نمایش مشخصات
      البته خواندن شما باید خیلی سریع باشه تا باعث شه جاهایی از متن رو که مهمن با دقت بخونین و جاهایی که مهم نیستن رو خیلی روشون زوم نکنین
      در ضمن گزینه ها رو نخونین فقط صورت سوال کافیه
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره حرف شما دقیق مثه همون چیزی که خوده رضا کیا سالار گفته جواد جان !
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

_ ملتفت _

11. Top | #26

نمایش مشخصات
      اره حرف شما دقیق مثه همون چیزی که خوده رضا کیا سالار گفته جواد جان !
      ممنون از لطفتون
      من کتاب اقای رضا سالار رو اصلا ندیدم
      یه خرده که کار کنین بعضی چیزا واستون طبیعی میشه
      مثلا همین چیزی که گفتم رو از جایی نخوندم فقط به دستش اوردم
      درضمن قرار نیس همه با یه روش تو هر کاری (نه الزاما زبان)موفق باشن شما باید روش خودتون رو پیدا کنین
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      6-7 تا سوال اول زبان که ساده هست چن درصد داره ؟

واسه اینکه برسونم به 50 - 60 درصد چه راهی بهم پیشنهاد میدی ؟

تو همه چی حالیمه به جز زبان و عربی
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

_ ملتفت _

13. Top | #28
      UDK
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که کلا عربی نمیزنم تو کنکور......

چون هیچی حالیم نیست.اگر بزنم مطمئن هستم منفی میشه....

زبان هم احتمالا 60 بزنم.!!

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حد اقل باید هر درسی که توش مشکل داری 40 بزنی ... اگر نزنی پس باید دروس اختصاصی و بالای 70 بزنی که جبران کنه ! ( کلا دروس اختصاصی بالای 60 باشه دانشگاه خوب + رشته ی خوب و توقع داشته باش )

من توی هر دوش اراد دارم ، خفن !
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

_ ملتفت _

15. Top | #30
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      دوستان من.. توصیه هایی که همگی کردید بسیار مفیده.. ولی من توصیه میکنم اگر در اوایل ریدینگ زدن هستید سراغ این روشهایی که تک تک کمو بیش شنیدید نرید.. باید حداقل 20 30 تا ریدینگ زده باشین بدون وقت و با تحلیل کامل متن و بعدش روشهایی که گفتین رو(که خیلی هاش رو من به شخصه قبول ندارم) بزنید.. مثلا اول که میخواین یه ورزشیو انجام بدین باید گرم کنین قبلش..ریدینگ هم همین جوریه.. وقتی تسلطی روی خود موضوع ریدینگ ندارین روش اول خواندن سوالا سودی نداره..مطمئن باشید اگر ندونین سبک ریدینگ چیه با این روشها به درصد مطلوب در ریدینگ نمی رسین.. عجله نکنین.. هنوز 6 ماه وقت هست.. پس اجر های ریدینگ رو خوب بچینین تا وقتی که خواستین در وقت بزنین با ابهامات کمتری روبرو شین..

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن