خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات

چرا اینقدر بیخیالم؟

سلام دوستان
      ازتون عاجزانه خواهش میکنم کمکم کنید
      بزارید داستانم رو براتون تعریف کنم
      من از اوایل مهرماه شروع کردم به درس خوندن و روزی 5 ساعت میخوندم
      بعدش با خودم گفتم بابا هنوز 9 ماه وقت دارم همین 5 ساعت مطالعه کافیه
      همینطور پیش نرفت،گفتم بابا فعلا 7 ماه وقت دارم(تقریبا) آذرماه کلا درس رو ول کردم؟!
      دوباره دی ماه شروع کردم ولی اینبار با روزی 4 ساعت درس خوندن!
      الان هم که دوباره نمیخونم!
      بخدا نمیدونم چیکار کنم
      منی که از مهرماه قصد کرده بودم که روزی 13،14 ساعت بخونم الان 4 ساعت هم نمیتونم بخونم:mad:
      کمتر از 6 ماه مونده من هم دوست دارم مثل کنکوری ها روزی 12 ساعت درس بخونم ولی نمیدونم چطوری!!!
      ازتون عاجزانه کمک میخوام
      اگر براتون مهمه یه دوست که هرگز ندیدینش رو کمک کنید خواهش میکنم یه راهکاری چیزی بهم نشون بدید
      در ضمن بهترین مشاور ها خودتون هستید
      ممنون میشم کمکم کنید تا دوباره بیام رو فُرم و بتونم درس بخونم شاید امسال قبول شدم
      از دوستانی که روزی 12 ساعت درس میخونن خواهش میکنم بیشتر توضیح بدن و بگن که چجوری این زمان رو ثبت کردند
      {رشته من تجربیه}

"حسِ بوسیدنت تو عاشورا !"

"میشه از پیله سَر در آوردُ با تو عشق بازی کرد تو هیجدهِ تیر !"

"امشب به تو رو کردم ای یار صدا مُرده!!"

ویرایش توسط The Godfather : 21 دی 1391 در ساعت 20:56

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اخخخخخخخخخخخخ گفتی!
      اقا منم مثل این دوست عزیز هستم!

pls help us
      رشتم ریاضی
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
      تو تنهانمی مانی ای مانده بی من
      تو را می سپارم به دلهای خسته
      ویرایش توسط Ro.Architect : 21 دی 1391 در ساعت 20:59

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط یه نفر میتونه کمکتون کنه عزیزان
      اون کسی نیست جز خودتون!!!

شما باید واقع بین باشید ، خب درستو بخون ،بعدش تفریح و بیکاریت رو بزار برای روز های آخر که اعتماد به نفستم بهتر بشه ، میتونی فقط تست بزنی که خیلی هم لذت بخشه وقتی بلد باشی و تست بزنی - اما عذاب آوره وقتی میبینی هیچی وقت نداری داری وقتتو برا یادگیری دروس میزاری و قت تست زنی هم نداری!!!!!!!!!!!
      اما حواستون باشه
      امسال سال آخره ، نظام آموزشی هم که... ، بله دیگه من گفتم حرفامو ف البته من خودم میخوام برم دانشگاه آزاد به همین خاطر زیاد جدی نگرفتم اما خب شما ها که رو سراسری متمرکز هستید باید خوب حواستون رو جمع کنید.
      موفق و پایدار باشید.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.من سال سوم تجربی هستم شاید درست نباشه که بخوام به شما چیزی توصیه کنم!
      اما یه مطلبی یه جا خوندم فک کنم اگه نقل کنم شاید به دردتون بخوره:یادمه یه جا تو یکی از مجلات با رتبه یک تجربی دو سه سال پیش مصاحبه کرده بودند شاید باورتون نشه اما میگفت که طرف از بهمن شروع به خوندن کرده رتبه یک اورده!برای اثبات ادعاشون هم نمراتشو اورده بود مقایسه میکرد.
      من خودم رو یک کاغد بزرگ هدف هام رو نوشتم و چسبوندم یه جا که همیشه تو دیدم باشه و وقت هایی که تنبل میشم یکم که به دست برداشتن از تلاش یا نرسیدن به اون هدف هام فک میکنم دوباره با یه اراده قوی تر شروع میکنم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها من سال دوممه!!!منم5هفته ی به طور جدی شروع کردم و هفته های اول دوم 35تا30 ساعت میخوندم ولی خداروشکر 2هفته ی موتورم روشن شده و همین هفته پیش 67خوندم.از دلایل موفقیتم!!میتوانم فشارها و طعنه های پدر و مادر عزیزم رو نام ببرم!!!ولی زود بر بوخوری!!!هم بدرد آدم میخوره ها.خود من!!کافیه بگن بالای چششت ابروی میرم تو اتاقم میدرسم!!!ولی ببینین درس روبروی اتاق خودم داداشم هست نمونه ی یک کنکوریه ب ی خ ی ا ل!!!انگار نه انگارچون هدف نررره!!!(و زود هم بهش بر نمیخوره)یکی از دلایل دیگه هم اینه که از درس خوندن لذت ببری!!!که میبرم!!!باور کنین به جان عزیزم!!!منم خسته میشم ولی تا خسته میشم،حرفها=طعنه های پدر و مادر گرامی را میادم و باز موتورم روشن میشه..ترازمم که تو کانون کم میشه(6000)(کلاس گذاشتم) ناامید نمیشم گرچه که بابام ناامید شده!!!بهر حال امیدوارم حرفام بدردتون بوووووووووووخوره چون قصدم فقط کمک بود.نه پول!!!یک چیز دیگه،آیا تا بحال کسی را دیده اید که4ماه تمام هرروزش فیسبوک شده باشد و طی رخدادی!!!(طعنه!!+بیداری درسی)به یک باره آن را ترک کرده باشد!؟؟؟گزینه ها:1)خیر...من که کسی رو ندیدم...ولی چرا خودم!!!سوالی اگه باشه در (صورت امکان )جواب داده خوهد شد(بازم کلاس گذاشتوم)فک کنم فهمیدین کجاییم؟؟؟؟دی
      یک جمله ی خوب:اگر انسانی مسیر حق و حقیقت (هدف)ش را شناخت پای در میدان عمل(درس خوندن) میگذارد و از تلاش و مجاهدت دست بر نمیدارد=پنجمین برنامه برای رسیدن به اخلاص در درس خوندن!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط به هدف فکر کن !! چــاره ای هم نداری ! راهیه که بایـــد رفت ...
      به قول یــاس
      مــــــــــا میــــرســــیـــم ... آره...میـــــرســـــیم...این حقمون که برســــیــــم... (رسیدن در اینجا منظور رسیدن به هدق است = رفـــع ابهـــام )
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط h25os12 نمایش پست ها
      بچه ها من سال دوممه!!!منم5هفته ی به طور جدی شروع کردم و هفته های اول دوم 35تا30 ساعت میخوندم ولی خداروشکر 2هفته ی موتورم روشن شده و همین هفته پیش 67خوندم.از دلایل موفقیتم!!میتوانم فشارها و طعنه های پدر و مادر عزیزم رو نام ببرم!!!ولی زود بر بوخوری!!!هم بدرد آدم میخوره ها.خود من!!کافیه بگن بالای چششت ابروی میرم تو اتاقم میدرسم!!!ولی ببینین درس روبروی اتاق خودم داداشم هست نمونه ی یک کنکوریه ب ی خ ی ا ل!!!انگار نه انگارچون هدف نررره!!!(و زود هم بهش بر نمیخوره)یکی از دلایل دیگه هم اینه که از درس خوندن لذت ببری!!!که میبرم!!!باور کنین به جان عزیزم!!!منم خسته میشم ولی تا خسته میشم،حرفها=طعنه های پدر و مادر گرامی را میادم و باز موتورم روشن میشه..ترازمم که تو کانون کم میشه(6000)(کلاس گذاشتم) ناامید نمیشم گرچه که بابام ناامید شده!!!بهر حال امیدوارم حرفام بدردتون بوووووووووووخوره چون قصدم فقط کمک بود.نه پول!!!یک چیز دیگه،آیا تا بحال کسی را دیده اید که4ماه تمام هرروزش فیسبوک شده باشد و طی رخدادی!!!(طعنه!!+بیداری درسی)به یک باره آن را ترک کرده باشد!؟؟؟گزینه ها:1)خیر...من که کسی رو ندیدم...ولی چرا خودم!!!سوالی اگه باشه در (صورت امکان )جواب داده خوهد شد(بازم کلاس گذاشتوم)فک کنم فهمیدین کجاییم؟؟؟؟دی
      یک جمله ی خوب:اگر انسانی مسیر حق و حقیقت (هدف)ش را شناخت پای در میدان عمل(درس خوندن) میگذارد و از تلاش و مجاهدت دست بر نمیدارد=پنجمین برنامه برای رسیدن به اخلاص در درس خوندن!
      خدا این پدر مادرامونو خیر بده با این تیکه ها وطعنه هاشون.
      داداشم صبح میومد بالا سرم میگفت پاشو پاشو خانوم دکتر مریضات تو صفن دارن التماس میکنن به خانوم دکتر بگین پاشه بیاد اگه نیاد ما میمیریم.
      بابامم میگفت سالی که نکوست از بهارش پیداس ماستی که ترش است از تقارش پیداست.
      مامانمم میگفت...........................نه ولش کن بهتره نگم تو فاز ازدواجو این حرفاست بگذریم.

پدرخونده جان شما فقط باید اراده و هدف والا داشته باشی والسلام.واسه مقایسه ی ساعات مطالعاتی تونم دفتر برنامه ریزی داشته باشین خوبه بالا میبره.
      اون برنامهه به دردتون نخورد؟خودم حداکثر12ساعت بتونم بخونم.میخوام تغییرش بدم خیلی سنگینه.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم طبق گفته این عزیز قبلنا خوب میخوندم ولی الان هم میخونم ولی فکر میکنم گنجایش ذهنم پر شده و مطالب رو دیر یاد میگیرم ، اما مثل گفته دوست عزیزمان بیخیال نشدم .
      شاید تو این دوران طبیعی باشه
      اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقهایی است که برای پیروزی نریخته ایم .

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elena 1994 نمایش پست ها
      فقط یه نفر میتونه کمکتون کنه عزیزان
      اون کسی نیست جز خودتون!!!

شما باید واقع بین باشید ، خب درستو بخون ،بعدش تفریح و بیکاریت رو بزار برای روز های آخر که اعتماد به نفستم بهتر بشه ، میتونی فقط تست بزنی که خیلی هم لذت بخشه وقتی بلد باشی و تست بزنی - اما عذاب آوره وقتی میبینی هیچی وقت نداری داری وقتتو برا یادگیری دروس میزاری و قت تست زنی هم نداری!!!!!!!!!!!
      اما حواستون باشه
      امسال سال آخره ، نظام آموزشی هم که... ، بله دیگه من گفتم حرفامو ف البته من خودم میخوام برم دانشگاه آزاد به همین خاطر زیاد جدی نگرفتم اما خب شما ها که رو سراسری متمرکز هستید باید خوب حواستون رو جمع کنید.
      موفق و پایدار باشید.
      منظورتون از ( امسال سال آخره ، نظام آموزشی هم که... ) چی بود؟؟؟؟
      اگه من بخوام بمونم سال دیگه کنکور سراسری بدم نمیشه؟؟؟
      اون وقت باید چیکار کنم؟؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز هدفتون رو مشخص کنین
      به خودتون تلقین کنین که اگه نخونم فلان رشته رو قبول نمیشم اونوقت پدر مادر , اقوام و.... رو چیکا کنم
      به خودتون بگین این 5 ماهی که مونده رو میخونم عوضش 3ماه تابستون همه کارامو انجام میدم
      هدفتون رو هم مشخص کنید ورو کاغذ بنویسیدش وبزنین تو اتاقتون تا هرموقع میبینینش به یاد درس بیفتین

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تنبلی آرد به چشمان تو خواب...
      مواظب لحظه هاتون باشید وقت رو از دست ندید...بعد ها مثل من پشیمونی میاد سراغتون...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadjon74 نمایش پست ها
      منظورتون از ( امسال سال آخره ، نظام آموزشی هم که... ) چی بود؟؟؟؟
      اگه من بخوام بمونم سال دیگه کنکور سراسری بدم نمیشه؟؟؟
      اون وقت باید چیکار کنم؟؟
      یکی نیست جواب ما رو بده؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن