خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کتاب قرابت هامون سبطی رو بخونم ؟واسه اینکه قرابتم خوب شه چیکار کنم؟

سلام.چهارم تجربی هستم....اول فروردین کتاب قرابت هامون سبطی رو خریدم....و تا الان فقط بخش ادبیات عاشقانه و یکم از عارفانه رو خوندم.....راستش دیدم اگه بخام تمومش کنم از بقیه عمومی ها می مونم و هم اینکه از طرفی قرابتم خوب نیس....حتی بل وجود اینکه این کتابم میخونم بازم خوب نیس....باز با خودم میگم بذار تمومش کنم شاید به یه دردی بخوره....میشه کمکم کنید بگین چیکار کنم...بخونمش یا نه؟؟؟ واسه اینکه قرابتم خوب شه چیکار کنم؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی دیر کتاب رو تهیه کردین , مسلما با اون حجم تا بعد کنکور هم فکر نکنم تمومش کنید.
      وقت درسهای دیگه تون رو به خوندن قرابت ندین , پیشنهادم این هست که در اوقات فراغت مطالعه کنید , از طرفی سعی کنین بیشتر بازدن تست حالا از هر کتاب تستی که دارین , به تسلط برسین.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      سلام.چهارم تجربی هستم....اول فروردین کتاب قرابت هامون سبطی رو خریدم....و تا الان فقط بخش ادبیات عاشقانه و یکم از عارفانه رو خوندم.....راستش دیدم اگه بخام تمومش کنم از بقیه عمومی ها می مونم و هم اینکه از طرفی قرابتم خوب نیس....حتی بل وجود اینکه این کتابم میخونم بازم خوب نیس....باز با خودم میگم بذار تمومش کنم شاید به یه دردی بخوره....میشه کمکم کنید بگین چیکار کنم...بخونمش یا نه؟؟؟ واسه اینکه قرابتم خوب شه چیکار کنم؟؟؟
      الان وقت خوندن اون کتاب نیست..بجاش تستای 5 6 سال اخیرو کار کنین دیگه هیچی نباشه حداقل 5 6 تا رو جواب میدین از 9تا .. اینجور به بقیه عمومیام میرسین..

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حیفم میاد نخونمش....

5. Top | #5
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حیفم میاد نخونمش....
      سلام . من امسال سال سوم هستم و قرابت هامون سبطی رو قبل از عید تموم کردم رفت و الانم آرایه و قرابت الگو رو میزنم و بعدا از اونا هم تصمیم دارم آرایه و قرابت خیلی سبز رو بزنم . همه ی اینا رو فقط و فقط و فقط در اوقات مرده انجام دادم . ( علاوع بر این لغات و تاریخ ادبیات و حفظیات شیمی و ... ) هم در دفترچه های جیبی دارم که میخونم . یعنیموقع رفت و برگشت در سرویس - زنگ تنفس و اوقات بیکاری در کلاس . واقعا استفاده از اوقات مرده خیلی آدمو میندازه جلو خیلی . یعنی باید تجربه کنید تا بفهمید چی میگم . نوصیه من هم به شما همین کاره . با وجود ضریب بالای ادبیات در کنکور و این که قرابتم زیاده تستاش قابل چشم پوشی نیست . به شما توصیه می کنم یک دقیقه رو هم از دست ندی و در همه حال این کتاب همراهت باشه و حتی یک بیت رو هم که خوندی . خونی عیبی نداره . میگم دیگه ، من اونقد همیشه این کتاب همراهم بود و دم به دقیقه میخوندمش دوستام دیگه مسخر ه ام میکردن که فقط قرابت میخونی تو .:yahoo (4):

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حیفم میاد نخونمش....
      در این که اموزش فوق العاده ای داره و باعث مییشه دیدت به اشعار باز تر بشه و درکت از مفاهیم اون بیت بره بالا , شکی نیست .
      عرض بنده هم این بود که جوری نشه , فقط به قول خودتون وقت تون رو صرف خوندن اون کنید , کسی شما رو نهی نکرد از خوندنش, زمان مطالعه شو تغییر بدین , سعی کنین مثل یک کتاب داستان یا رمان , در اوقات فراغت یا بیکاری , یا شب قبل خواب یا هرزمانی که وقت تون ازاد بود مطالعه کنید.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هامون سبطی دو تا کتاب برای قرابت معنایی داره ک ی کتابش حجمش زیاده نمیتونی تا کنکور تموم کنی ولی ی کتاب داره ب اسمه (کتاب همایش زبان و ادبیات فارسی) این حجمی خیلی کمه توضیحاتشم خوبه تو خود کتاب تستم داره بنظرم این کتابش برای این چن وقته باقی مونده خوبه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوستان برا قرابت کسی مهروماهو خونده کتاب موضوعیشو میگم اگه خوبه بگید بخرمش?

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان وقت خوندن چنین کتابی نیست

تست های 84 تا 93 رو کار کنید قشنگ با تحلیل نتیجه می گیرید

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابا قرابت فقط ادبیات موضوعی گاج! بشین از الان تمام تستاشو بزن تا کنکور, دیگه اونجوری هم نیست که فوقش یه شعر رو نخونی نفهمی! قرابت اصلاً خوندنی نیست بنظرم فقط تست می خواد

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه تست بزنید وعالی بخونید وتجزیه تحلیل کنید حتما نتیجه میگیرید کاری نداره.میتونید از کتاب همایششم استفاده کنید که کم حجمه.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mersad نمایش پست ها
      دوستان برا قرابت کسی مهروماهو خونده کتاب موضوعیشو میگم اگه خوبه بگید بخرمش?
      بهتون توصیه نمیکنم.کتاب هامون سبطی الگو واندیشه فائق تابای خوبین.سلیقه ای انتخاب کنید

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دوست عزيز - سري قبلي هم درباره كتاب هامون تاپيك زدي
      منم يه راهنمايي كردم ولي اصن توجه نكردي شما، و بحث رو بردي روي كتاب هاي ديگه
      حالا بعد 1.5ماه دوباره اومدي راهنمايي ميخواي!!
      همون روشي كه توي تاپيك قبلي گفتم رو انجام بده - كتاب رو كه تموم ميكني بكنار ، يبار ديگه هم دورش ميكني:yahoo (3):
      غــــم کـــشیدن کـــار هــــر نـــقـــاش نــــیست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)