خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بچه ها کی از بیشتر فیلمای سایت مدرسه شریف استفاده کرده سوال داشتم

اگر کسایی که از بیشتر فیلمای مدرسه شریف (همه کتاباش یا بیشتر کتاباش ) چه رشته ریاضی و چه رشته تجربی استفاده کرده ممنون میشم بگین از شون سوالی داشتم
      مرسی

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دی وی دیاشون که فوق العاده بود ولی زمان برم هست چون مثل دی وی دیای موسسات دیگه نیست که فقط درس بگن اینجا یک کلاس درسو ظبط کردن و داره به اون دانش اموزا درس میگه و مخاطبشون اونا هست نه ما
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه سوالی هم داری بگو هر کسی استفاده کرده و میدونه بهت بگه دیگه...لازم نیست که اول اعلام کنیم که ما استفاده کردیم و بعدا شما سوالو بپرسین
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستش دنبال یه نفر بودم که بیشتر فیلما رو گرفته باشه ! چون خودم تو روستام (نیاز باشه ثابت می کنم ) و برای گرفتن فیلما خیلی خیلی دردسر داریم و اگر از بچه ها خوب سایت کنکور که صددرصد برای گرفتن فیلما خودشون زحمت کشیدن ،خواهش کنم که این فیلما رو در اختیار بچه های روستای ما هم قرار بدن چون به نت هم دسترسی ندارن
      مرسی

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فیلم هارو که نمیفروشن باید دانلود کرد...اگه یه نفری هم کامل داشته باشه باید چطوری بهتون بده؟؟؟؟؟؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عربیش در یک کلا = عالی
      کلا اگه وقت داری ببین اکثر دبیراش عالی هستن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      زیست پازوکی چطوره ؟؟
      نکته های خوب تستی یا با مفهوم درس میده ؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها
      زیست پازوکی چطوره ؟؟
      من امروز کلاس نکته و تست بودم یعنی همه چیز توی کتابه . کسی که متن و تمرینها و شکلها رو خونده باشه تنها سختی کنکور شاید زمان و نحوه طرح سواله وگرنه تمام نکات داخل متنه
      من خودم خیلی دنبال نکته بودم در طول سال و تازه به این نتیجه رسیدم
      هی نکته بخوای در بیاری و از این کتاب و اون کتاب و اون دی وی دی فقط وقتت رو تلف کردی . آدمی که روی هر 3 کتاب تسلط داشته باشه و در کنار فهم مطالب تمام جملات کتاب رو حفظ باشه محاله نتیجه نگیره
      من الگو رو با کتاب درسی بهترین منبع های موجود میدونم .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      من امروز کلاس نکته و تست بودم یعنی همه چیز توی کتابه . کسی که متن و تمرینها و شکلها رو خونده باشه تنها سختی کنکور شاید زمان و نحوه طرح سواله وگرنه تمام نکات داخل متنه
      من خودم خیلی دنبال نکته بودم در طول سال و تازه به این نتیجه رسیدم
      هی نکته بخوای در بیاری و از این کتاب و اون کتاب و اون دی وی دی فقط وقتت رو تلف کردی . آدمی که روی هر 3 کتاب تسلط داشته باشه و در کنار فهم مطالب تمام جملات کتاب رو حفظ باشه محاله نتیجه نگیره
      من الگو رو با کتاب درسی بهترین منبع های موجود میدونم .
      دقیقا. منم جدیدا به همین نکته دست پیدا کردم. کنکور اصلا دنبال نکته نیست یا نکته های ترکیبی شاخ. من همیشه زیست رو به صورت ترکیبی میخوندم و مثلا فصل گوارش رو به پروتیین سازی ربط میدادم ولی چند مدت پیش فهمیدم که توی کنکور امسال تنها 4تا سوال ترکیبی بوده و بقیه سوالات از متن کتاب بوده به صورت استنباطی.
      اما خب یه چیزی که مهم هست اینه که مفهومی زیست رو بفهمی. مثلا چندروز پیش آقای پازوکی اومده بودن شبکه آموزش و داشتن باکتری ها رو درس میدادن. در مورد آندوسپور گفتن که آندو یعنی داخل و اسپور یعنی هاگ. پس آندوسپور یعنی هاگ درونی که کروموزوم باکتری توشه و هروقت خواست میتونه رشد کنه. به نظرم این روش تدریس با مفهوم خیلی بهتر از اینه که صرفا بیایم حفظ کنیم که مثلا در شرایط تنش زا دیواره سلولی دور کروموزوم باکتری کشیده می شود و ...
      الان سوالم اینه که تدریس آقای پازوکی توی فیلمای صنعتی شریف هم به همین صورت مفهومی هست ؟؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دقیقا. منم جدیدا به همین نکته دست پیدا کردم. کنکور اصلا دنبال نکته نیست یا نکته های ترکیبی شاخ. من همیشه زیست رو به صورت ترکیبی میخوندم و مثلا فصل گوارش رو به پروتیین سازی ربط میدادم ولی چند مدت پیش فهمیدم که توی کنکور امسال تنها 4تا سوال ترکیبی بوده و بقیه سوالات از متن کتاب بوده به صورت استنباطی.
      اما خب یه چیزی که مهم هست اینه که مفهومی زیست رو بفهمی. مثلا چندروز پیش آقای پازوکی اومده بودن شبکه آموزش و داشتن باکتری ها رو درس میدادن. در مورد آندوسپور گفتن که آندو یعنی داخل و اسپور یعنی هاگ. پس آندوسپور یعنی هاگ درونی که کروموزوم باکتری توشه و هروقت خواست میتونه رشد کنه. به نظرم این روش تدریس با مفهوم خیلی بهتر از اینه که صرفا بیایم حفظ کنیم که مثلا در شرایط تنش زا دیواره سلولی دور کروموزوم باکتری کشیده می شود و ...
      الان سوالم اینه که تدریس آقای پازوکی توی فیلمای صنعتی شریف هم به همین صورت مفهومی هست ؟؟

واییئیییییییییی دقیقا همینطوره . زیست دنبال نکات خیلی سخت نیس بلکه یا جملات کتابو دست کاری کرده تا ببینه دقتت چقدره
      گاهی روی صورت سوال یا گزینه ها اینقدر شبیه جمله کتابه که ادم تا میبینه سرسری رد میشه میره ولی اون وسطا یه تله هست مثلا کلمه جمع رو مفرد مینویسه و....
      یا مثلا به جای این که مستقیم راجب یه مطلب سوال بپرسه ، میاد راجبش توضیح میده و ما در قدم اول باید بفهمیم سوال چی میخواد ازمون . یا مثلا همین که میگه تمام موارد غلط هستن به جز.... اینجا باید سریع جلوی سوال بنویسی کدوم درسته وگرنه هی این جمله رو بدون تمرکز بخونی نمیفهمی غلط باید پیدا کنی یا درست
      در مورد تدریسشون توی شریف اطلاعی ندارم ولی فکر نمیکنم اگه خودت بخونی مشکلی داشته باشی خصوصا با وجود کتابی مث الگو وگاج که هیچی رو از قلم ننداختن . اگه وقت داشتم جفتشو میزدم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زیست پازوکی چطوره ؟؟
      تدریسش حرف نداره , البته فک کنم دیگه خیلی دیر باشه بخوای از این به بعد دانلود کنی نگاه کنی .
      مطالب رو خیلی خوب توضیح میده
      بر حسب پیش نیازهای هر درس توضیح و درس میده , مثل کتاب فصل به فصل و سال به سال نیست.
      پیشینشون که کاملا معلوم ومشخصه.
      تنها ایرادش :
      به دلیل داشتن شاگردای سطح پایین. , کلاساش خیلی طولانیه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما کدوم روستا زندگی می کنین؟ چطور میشه فیلم ها رو به دستتون رسوند؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بوشهر -۱۲۰ کیلومتر با بوشهر فاصله داره روستا
      اگر کسی باشه خوشحال میشم بهم بگین

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من بیشتر از عربی اقای ناصح زاده و شیمی اقای سلیمانی و فیزیک اقای رفیعی استفاده کردم.خیلی کمکم کرد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)