خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

قبولی در دانشگاه آزاد تهران بدون کنکور

سلاممم - به نطرتون با معدل 17 سوم دبیرستان و 15 پیش دانشگاهی میتونم بدون کنکور رشته ی مهندسی صنایع آزاد تهران جنوب قبول بشم؟
      واسه کنکور امسال هم ثبت نام نکردم!

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliara88 نمایش پست ها
      سلاممم - به نطرتون با معدل 17 سوم دبیرستان و 15 پیش دانشگاهی میتونم بدون کنکور رشته ی مهندسی صنایع آزاد تهران جنوب قبول بشم؟
      واسه کنکور امسال هم ثبت نام نکردم!

اگه صنایع رو جزو رشته های بدون ازمون کنه واحد تهران جنوب که بله وگرنه باید با کنکور برین میمونه واسه سال بعد
      الان که توی لیستش رشته های بدون ازمونش نیست صبر کنین تا شهریور و مهر ممکنه صنایع رو به تهران جنوب اضافه کنن
      مشاور
      ویرایش توسط artim : 27 فروردین 1394 در ساعت 17:57

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      اگه صنایع رو جزو رشته های بدون ازمون کنه واحد تهران جنوب که بله وگرنه باید با کنکور برین میمونه واسه سال بعد
      الان که توی لیستش رشته های بدون ازمونش نیست صبر کنین تا شهریور و مهر ممکنه صنایع رو به تهران جنوب اضافه کنن

به نظرتون با این وضعیت امکانش هست اضافه؟ بعد یه سوال دیگه این که من که تا الان ثبت نام نکردم واسه کنکور دلگه به هیچ وجه نمیتونم کنکور دانشگاه آزاد شرکت کنم؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliara88 نمایش پست ها
      به نظرتون با این وضعیت امکانش هست اضافه؟ بعد یه سوال دیگه این که من که تا الان ثبت نام نکردم واسه کنکور دلگه به هیچ وجه نمیتونم کنکور دانشگاه آزاد شرکت کنم؟
      بستگی داره اگه ظرفیتش پر نشه ممکنه بدون ازمونش کنن از موقع ثبت نام مجدد که شهریور هست تا اواخر ابان ماه صبر کنین شاید بدون ازمون شد
      خیر اصلا نمیتونین در کنکور 94 و همچنین ازاد با ازمون امسال شرکت کنین
      مشاور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن