خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

سوالات مشاوره ای سال دومی ها

سلام دوستان

بنده امسال سال دوم تجربی رو تموم میکنم و برای تابستان از با تجربه ها سوالاتی داشتم.

سوال:

همون طور که میدونید سال دوم فصولی مبنی بر کار و انرژی،حرکت و دینامیک داره.
      حالا معلممون گفته تستای اینا رو بزارید برای سال سوم و چهارم که مباحثشونو کامل بخونید.ولی بردار و فشار و .... رو امسال تست بزنید.

حالا دبیرمون درست گفته؟+خودتون همسن من که بودید چه جوری تست میزدید؟
      تشکر ویژه. همتونو دوست دارم

تویی که یه دریا امیدی برام
      مثل حسرتی بی کرانم نکن/
      بگیر از من این زندگی رو ولی

دیگه با خودت امتحانم نکن

ویرایش توسط waffen ss : 26 فروردین 1394 در ساعت 18:21

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط waffen ss نمایش پست ها
      سلام دوستان

بنده امسال سال دوم تجربی رو تموم میکنم و برای تابستان از با تجربه ها سوالاتی داشتم.

سوال:

حالا معلممون گفته تستای اینا رو بزارید برای سال سوم و چهارم که مباحثشونو کامل بخونید.ولی بردار و فشار و .... رو امسال تست بزنید.

حالا دبیرمون درست گفته؟+خودتون همسن من که بودید چه جوری تست میزدید؟(سوال دومی رو خواهشا کسانی که دارند الان علوم پزشکی میخونن یا دوستان سال چهارمی که تراز بالایی دارند جواب بدن.)

با اون جمله ات فقط به تعداد انگشتان دست شایدم کمتر جوابتو بدن
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اصلاح شد. حالا بگید

مثل حسرتی بی کرانم نکن/

دیگه با خودت امتحانم نکن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

سوال:

داداش به نظر من :
      فیزیک 2 میکرو گاج رو بگیر همه ی تستاش بزن. همین!
      کل فیزیک 2 رو کار کن.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام ... برای دوره سال دوم از نظر بنده نشرالگو ی فیزیک و ریاضی تون + مبتکران شیمی+ (بنده نشرلگو زدم) هندسه رو حتما دوره بفرمایید.
      اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد!

تمام سپاسم ار آن کسیست که لحظه ای به من نیاز نداشت اما هرگزحتی برای لحظه ای فراموشم نکرد !

6. Top | #6
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان.

برای تست سال دوم درس ریاضی چی پیشنهاد میکنید؟

برا تابستون؟

ممنون

مثل حسرتی بی کرانم نکن/

دیگه با خودت امتحانم نکن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.

برای تست سال دوم درس ریاضی چی پیشنهاد میکنید؟

برا تابستون؟

ممنون
      ریاضی 2 گاج نقره ای
      ...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

سوال:

مهد کودک وپیش دبستانی با سرویس رفت و برگشت
      همراه باورزیده ترین کادر اماده سازی نونهالان شما برای کنکور سراسری

دوجمله فوق , گزیده ای از مقدمه کتاب شیمی 2 بهمن بازرگانی هستش که وقتی تو یکی از کلاس هاش که برای کنکور تدریس میکرده , وقتی سوالی طرح میکنه , و به جای جواب سوال , از شاگردش این جواب رو دریافت میکنه که : اقا اجازه , ما هنوز سال دوم هستیم.
      چرا از الان میخوایین بهترین دوران زندگی خودتون رو , بااینکه هنوز 2 سال تا کنکور وقت دارن , بابت کنکور هدر بدین.
      پیشنهادم بهتون اینه که :
      چون از سال بعد سوم میخونین , بیشتر سعی بر تحکیم پایه درسی تون باشه و بالا بردن معدل کتبی تون , اونم با حل سوالات تشریحی , از الان خیلی زوده دنبال تست زنی هستین.
      بازهم :صلاح مملکت خویش , خسروان دانند.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم مثل شما سال دومم رو تموم کردم منتها رشته ام ریاضیه با فیزیک میکروگاج واقعا به هر درصدی میخواید میرسید من که همیشه به خاطر این کتاب خوب درصد فیزیکم ۱۰۰ بود. شیمی هم خیلی ها میگن شیمی ۲ مبتکران منم دارمش منتها به اندازه گاج نقره شیمی قبولش ندارم!! درباره ریاضی هم نشر الگو همه تمریناتش بدرد نمیخوره یعنی اصلا لزومی نداره همه تمریناتشو بلد باشی فقط گیجت میکنه من
      از گاج نقره ای ریاضیم ناراضی نبودم ولی سطح بالا یی نداشت مبتکران هم همه بزرگترین عیبشو میدونن
      که جواب نداره!! فقط از رو مثالاش میتونید یادبگیرید ادبیات شدیدا گاج سبز رو توصیه میکنم کلک رو دیدم ولی به اندازه گاج سبز موثر نبوده هم تستی هم تشریحی ادبیات من همیشه عالی بود فقط بخاطر این کتاب که اصلا معنی دبیرم رو هم نمینوشتم فقط خونه روخونیش میکردم. هندسه از نشرالگو هندسه پایه راضیم قلم چی هم سطحش نسبتا متوسطه ولی کافیه :-)

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pariamajd29 نمایش پست ها
      سلام منم مثل شما سال دومم رو تموم کردم منتها رشته ام ریاضیه با فیزیک میکروگاج واقعا به هر درصدی میخواید میرسید من که همیشه به خاطر این کتاب خوب درصد فیزیکم ۱۰۰ بود. شیمی هم خیلی ها میگن شیمی ۲ مبتکران منم دارمش منتها به اندازه گاج نقره شیمی قبولش ندارم!! درباره ریاضی هم نشر الگو همه تمریناتش بدرد نمیخوره یعنی اصلا لزومی نداره همه تمریناتشو بلد باشی فقط گیجت میکنه من
      از گاج نقره ای ریاضیم ناراضی نبودم ولی سطح بالا یی نداشت مبتکران هم همه بزرگترین عیبشو میدونن
      که جواب نداره!! فقط از رو مثالاش میتونید یادبگیرید ادبیات شدیدا گاج سبز رو توصیه میکنم کلک رو دیدم ولی به اندازه گاج سبز موثر نبوده هم تستی هم تشریحی ادبیات من همیشه عالی بود فقط بخاطر این کتاب که اصلا معنی دبیرم رو هم نمینوشتم فقط خونه روخونیش میکردم. هندسه از نشرالگو هندسه پایه راضیم قلم چی هم سطحش نسبتا متوسطه ولی کافیه :-)
      من به کل انتشارات گاج رو بیشتر ازهمه قبول دارم
      همه کتاباشون عالیه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن