خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

مسیر کنکور من این است ... آیا میتوانم؟ نظر شما؟ ♥

به نام خدا
      دوستان عزیز و سخت کوشان سلام
      خیلی خوشحالم ک از خدا عمری گرفته ام و میتوانم در این لحظه با شما سخنی در میان بگذارم !
      دوستان من متولد نیمه دومم 74 هستم و کنکور 93 رو موفق نشدم.موندم پشت کنکور برای 94 . متاسفانه به دلایلی شخصی و نامساعد و ویرانگر نتوانستم خودم رو برای 94 آماده و جفت و جور کنم.
      از اونجایی ک هیچ رشته ای بجز رشته ای ک دوست دارم منو راضی نمیکنه تصمیمی گرفتم:
      دارم خودم رو برای 95 آماده میکنم.
      از الان شروع کردم.
      امسال میرم پیام نور برای نرفتن به سربازی و ماندن پشت کنکور.
      تا کنکور 93 تمرکزم روی دروس سال دوم است و بعد کنکور 93 به سمت بقیه دروس میروم.
      از آزمون سنجش بیرون میام و به سمت آزمون قلم چی میروم.
      برنامه درسی ام را زیر نظر یک مشاور توانا قرار میدهم
      و در آخر تلاشم رو میکنم تا موفق شوم.

1-دوستان اگر حرفی ، توصیه ای ، جمله ای دارید بفرمایید
      2- امسال ک رفتم پیام نور چطور باید دروس را غیر حضوری کنم و چه زمانی باید انصراف بدم تا وقتی که کنکور 95 رو موفق شدم برم رشته جدید ثبت نام کنم؟
      ممنون از همه شماها!
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فعلن تمرکزت رو همین کنکور 94 باشه

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست خوب من........................

ان شاا... موفق باشی و به هدفت برسی :yahoo (3)::yahoo (3)::yahoo (3)::yahoo (3):

در مورد غیر حضوری کردن من زیاد اطلاعی ندارم ....فقط میدونم پیام نوریها زیاد کلاس ندارن.....کلاساشون اخر هفته هستش و بیشتر رفع اشکال و معرفی منابع و غیره هسته

تا اونجایی من میدونم تاریخ انصراف برای بچه های روزانه خیلی مهم هسته فک کنم حداکثر تا اواخر دی ماه میتونند انصراف بدن...........

به نظر من ترم اول واحد کم بردار یا اگه اونا برات انتخاب واحد میکنند یه چند واحد حذف کن .... نیمسال دوم رو مرخصی بگیر

ترم دوم تموم شد اون موقع انصراف بده......پیام نوری ها هر چقدر دوست دارن میتونند کنکور بدن .....گیر فقط رو دوره روزانه ای ها هسته.....

اما از کسی اینا رو بپرس ...شاید قانونی تغییر کرده باشه......

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام
      شاید در نگاه اول نوشته ام به نظرتون بی ربط باشه. ولی بعد از عمل کردن به گفته هام، خواهید دید که چه تحولی تو زندگی تون اتفاق خواهد افتاد انشالا لطفا تو این مدت باقی مونده این دوتا کتاب رو بخونین. در واقع من خوندن این دو تا کتاب رو هرچه سریع تر به دوستانی که نخوندن توصیه میکنم در اسرع وقت بخونین. انشالا تحولی که تو زندگی من داره بوجود میاد تو زندگی تک تک شما هم بوجود بیاد.

از دولت عشق: کاترین پاندر - ارتباط با فرشتگان: درین ویرچو

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      به نام خدا
      خیلی خوشحالم ک از خدا عمری گرفته ام و میتوانم در این لحظه با شما سخنی در میان بگذارم !
      دوستان من متولد نیمه دومم 74 هستم و کنکور 93 رو موفق نشدم.موندم پشت کنکور برای 94 . متاسفانه به دلایلی شخصی و نامساعد و ویرانگر نتوانستم خودم رو برای 94 آماده و جفت و جور کنم.
      از الان شروع کردم.

2- امسال ک رفتم پیام نور چطور باید دروس را غیر حضوری کنم و چه زمانی باید انصراف بدم تا وقتی که کنکور 95 رو موفق شدم برم رشته جدید ثبت نام کنم؟
      ممنون از همه شماها!

سلام دوست عزیز به نظر من فکر کن اصلا 95 در کار نیست چون شرایط اون جور که ما می خوایم هیچ وقت 100 درصد ایده ال نمیشه سال دیگه شاید از امسال بدتر بشه تمام تلاشت بکن همین امسال قبول بشی بعد اگه نشد می تونی بعد اعلام نتایج بری پیام نور ثبت نام کنی 2 ترم مرخصی بگیری اصلا سر کلاس نری انصراف هم وقتی دانشگاه قبول شدی برو از پیام نور انصراف بده برای شرکت در کنکور احتیاجی به انصراف نیست موفق باشد

6. Top | #6
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز به نظر من فکر کن اصلا 95 در کار نیست چون شرایط اون جور که ما می خوایم هیچ وقت 100 درصد ایده ال نمیشه سال دیگه شاید از امسال بدتر بشه تمام تلاشت بکن همین امسال قبول بشی بعد اگه نشد می تونی بعد اعلام نتایج بری پیام نور ثبت نام کنی 2 ترم مرخصی بگیری اصلا سر کلاس نری انصراف هم وقتی دانشگاه قبول شدی برو از پیام نور انصراف بده برای شرکت در کنکور احتیاجی به انصراف نیست موفق باشد
      اگه دو ترم مرخصی بگیری نیازی نیست دیگه شهریه دانشگاه رو بپردازی ؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زندگی ادامه داره برادرم ...کنکور هم مثل زندگی , درسته وقت کمی مونده , اما هنوز تموم نشده کنکور 94.
      من خودم از بهمن دارم میخونم , دقیقا مثل تو , بااینکه از نظر منطقی احتمال قبولیم خیلی کمه اما میخونم میدونی چرا ؟
      چون ایمان دارم که حتی اگه امسال هم قبول نشم , کارم برای سال بعد خیلی راحت میشه.
      حالا شما هم , چرا از تابستون یا مهر 94 میخوای شروع کنی , مثل همون حکایت همیشگی از روز اول ماه , یا روز اول هفته.
      سعی کن از زمان حال بهترین استفاده رو کنی , چرا که اون روز رویایی همین امروزه وهیچ وقت نخواهد امد.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باسلام وآرزوی موفقیت.بتظرم شما باید بشدت به نیت 94کنکور بخونید.چونکه اگه به هدف هم نرسید لااقل یه استارت عالی وسکوی پرتاب برای صعود نهایی شمادرکنکور95میشه انشالا.بقیه بچه های کنکور95 حتی از تیر و مرداد هم شروع کنند تا بیان روی غلتک بیفتند و گرم بشن اول مهر شده.داداش درمورد پیام نور اطلاع دقیقی ندارم و گمونم با توجه به تغییرات پیاپی قوانین بهتره با مراجعه حضوری به واحدشهرتون و یا تلفنی اگه جوابگو باشند از خودشون بپرسیداینطوری مطمئن تره.موفق و سربلند باشید.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مثل من نشی که خانوادت چون درس نداری بفرستنت سرکار و نتونی باز بخونی همه جوره فکرشبکن یاحق

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      سلام دوست خوب من........................

ان شاا... موفق باشی و به هدفت برسی :yahoo (3)::yahoo (3)::yahoo (3)::yahoo (3):

در مورد غیر حضوری کردن من زیاد اطلاعی ندارم ....فقط میدونم پیام نوریها زیاد کلاس ندارن.....کلاساشون اخر هفته هستش و بیشتر رفع اشکال و معرفی منابع و غیره هسته

تا اونجایی من میدونم تاریخ انصراف برای بچه های روزانه خیلی مهم هسته فک کنم حداکثر تا اواخر دی ماه میتونند انصراف بدن...........

به نظر من ترم اول واحد کم بردار یا اگه اونا برات انتخاب واحد میکنند یه چند واحد حذف کن .... نیمسال دوم رو مرخصی بگیر

ترم دوم تموم شد اون موقع انصراف بده......پیام نوری ها هر چقدر دوست دارن میتونند کنکور بدن .....گیر فقط رو دوره روزانه ای ها هسته.....

اما از کسی اینا رو بپرس ...شاید قانونی تغییر کرده باشه......
      فدات بشم بابت توضیحات ... امیدوارم هر کسی نتیجه زحمت هایش رو ببینه همچنین شما
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته کوچولو نمایش پست ها
      سلام
      شاید در نگاه اول نوشته ام به نظرتون بی ربط باشه. ولی بعد از عمل کردن به گفته هام، خواهید دید که چه تحولی تو زندگی تون اتفاق خواهد افتاد انشالا لطفا تو این مدت باقی مونده این دوتا کتاب رو بخونین. در واقع من خوندن این دو تا کتاب رو هرچه سریع تر به دوستانی که نخوندن توصیه میکنم در اسرع وقت بخونین. انشالا تحولی که تو زندگی من داره بوجود میاد تو زندگی تک تک شما هم بوجود بیاد.

از دولت عشق: کاترین پاندر - ارتباط با فرشتگان: درین ویرچو
      خیلی خیلی پیشنهاد عالیه ! من چون تئاتر هم کار میکنم خیلی دوست دارم ک منابعی در وقت آزاد داشته باشم ک مطالعه کنم تا اینکه هم نمایشنامه خوانی ام قوی شود هم فکرم باز بشه و چ خوبه ک میتوان از این دو کتاب چیزی یاد گرفت
      خیلی ممنونم عزیز

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      بسیار سپاس بابت توضیحات شما
      چشم حتما روش فکر میکنم ولی من یجورایی راهم رو انتخاب کردم.شاید بدونی ما آدما تو زندگیمون بعضی وقتا داریم یه مسیری رو خیلی خوب پیش میریم ک ناگهان یه مشکل میاد گریبان آدم رو میگیره و تمام زحمت های آدم رو به باد میده .... من اینطور بودم
      ولی میخوام اراده ای نشون بدم و تلاش مضاعف داشته باشم تا اینکه 100 با لطف خدا به موفقیت برسم
      ممنون

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      اگه دو ترم مرخصی بگیری نیازی نیست دیگه شهریه دانشگاه رو بپردازی ؟

حدود 84 هزار تومان باید پرداخت کنی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      به نام خدا
      از الان شروع کردم.

ممنون از همه شماها!

دوست عزیز؛اگه بتونی تستای کنکورو کار کنی فقط خیلی خوبه تو این مدت....بعدشم نمیخاد از الان برا کنکور 95 شروع کنی.این چند ماهو عشق و حال کن تا تابستون.چون واقعا کم میاری وقتی به فروردین و اردیبهشت میرسی

پاسخ به سوالات سربازی

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gartal نمایش پست ها
      مثل من نشی که خانوادت چون درس نداری بفرستنت سرکار و نتونی باز بخونی همه جوره فکرشبکن یاحق
      دقیقا داداش همینه
      هر چقدر ما پسرا تو خانواده سنمون ک بالا بره توقع نسبت به ما بیشتر میره و همه منتظرند ک خودی نشون بدیم
      حالا چ با درس یا با کاری خوب
      چشم حتما ♥

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)