خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pinkrose نمایش پست ها
      باسلام وآرزوی موفقیت.بتظرم شما باید بشدت به نیت 94کنکور بخونید.چونکه اگه به هدف هم نرسید لااقل یه استارت عالی وسکوی پرتاب برای صعود نهایی شمادرکنکور95میشه انشالا.بقیه بچه های کنکور95 حتی از تیر و مرداد هم شروع کنند تا بیان روی غلتک بیفتند و گرم بشن اول مهر شده.داداش درمورد پیام نور اطلاع دقیقی ندارم و گمونم با توجه به تغییرات پیاپی قوانین بهتره با مراجعه حضوری به واحدشهرتون و یا تلفنی اگه جوابگو باشند از خودشون بپرسیداینطوری مطمئن تره.موفق و سربلند باشید.
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      زندگی ادامه داره برادرم ...کنکور هم مثل زندگی , درسته وقت کمی مونده , اما هنوز تموم نشده کنکور 94.
      من خودم از بهمن دارم میخونم , دقیقا مثل تو , بااینکه از نظر منطقی احتمال قبولیم خیلی کمه اما میخونم میدونی چرا ؟
      چون ایمان دارم که حتی اگه امسال هم قبول نشم , کارم برای سال بعد خیلی راحت میشه.
      حالا شما هم , چرا از تابستون یا مهر 94 میخوای شروع کنی , مثل همون حکایت همیشگی از روز اول ماه , یا روز اول هفته.
      سعی کن از زمان حال بهترین استفاده رو کنی , چرا که اون روز رویایی همین امروزه وهیچ وقت نخواهد امد.
      سپاس فراوان از شما دو دوست عزیز ک توضیحاتتون مفید بود ♥ چشم حتما فکری اساسی میشود ..... توضیحاتی ک به بقیه دوستان هم دادم مطالعه فرمایید(جهت دادن پاسخ به شما)
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها

دوست عزیز؛اگه بتونی تستای کنکورو کار کنی فقط خیلی خوبه تو این مدت....بعدشم نمیخاد از الان برا کنکور 95 شروع کنی.این چند ماهو عشق و حال کن تا تابستون.چون واقعا کم میاری وقتی به فروردین و اردیبهشت میرسی

ممنونم از شما دوست کارکشته
      بله حق با شماست ! یکی از دلایلی ک دروس سبک را دارم مطالعه میکنم برای اینه ک از درس زده نشوم و تفریحی هم در کنارش داشته باشم
      ممنون ♥
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینم ببینی بد نیست برنامه 21 فروردین ایمان سرور پورلینک

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      آقا یکی بگه منبع مورد اطمینان برای پرسیدن روش دور زدن و خوندن برای سال بعد کجاست؟از کجا بپرسم که دقیق و با توجه به جدید ترین قوانین اطلاع بده؟پلیس+10 یا ......

5. Top | #20
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای قبولی همین امسال در کنکور و افزایش انگیزه
      علاقه مندان به موسیقی درمانی و موسیقی های بی کلام و آرامش بخش روانشناسی و دور کننده استرس می تونن به این سایت مراجعه کنند

والا موزیک | دانلود آهنگ‌ بی‌ کلام

مقاله و کارگاه رایگان معجزه کنکور در هفته های پایانی برای کنکوری های 94 در روزهای باقی مانده تا کنکور با محوریت تغییر و ارتقا رتبه ها ؛ دکتر افشار

مشاهده پست

دوران جمع بندی کنکور۹۴

دل نوشته انگیزشی هفته های آخر مانده به کنکور از زبان آقای قاسمی دانشجوی پزشکی

مشاهده پست

مرجع تخصصی کنکوریها - آماده ترکوندن هستین یا نه ؟

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من یه مدت به دلایلی نتونستم درس بخونم افت خیلی شدیدی داشتم تو درسام.منم گفتم 95.ولی الان پشیمون شدم.دارم برای همین 94 خودمو اماده میکنم.فعلا فقط بخون برای 94 تا هرچی میتونی حتی شده 100 تا رتبت بهتر بشه بازم می ارزه

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام... شما گفتید نیمه دوم 74 هستید و در کنکور 94 هم شرکت خواهید کرد...
      توی این مدت (از کنکور 93 تا 94) با مشکل سربازی مواجه نشدید(بدون در نظر گرفتن کنکور 95)؟؟؟
      من متولد نیمه دوم 75 هستم و قصد دارم در کنکور 95 شرکت کنم اما بعضیها میگن که امکانش نیست (بخاطر سربازی) و برخی هم میگن که باید تجدیدی بیارم و بعد از کنکور 95 قبولی بگیرم...
      شما چیکار کردید؟؟؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)