خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

تجربه کنکوری های سال های گذشته از 2 ماه باقی مانده تا کنکور

سلام دوستای گلم خوبید؟ خوشید؟ سلامتید؟ این تاپیک رو زدم تا بچه هایی که تجربه کنکور دادن رو داشتن بیان و بگن توی این دو ماه پایانی چه کارهایی کردن که رتبشون رو به شدت تحت تاثیر قرار داد حالا این تاثیر میتونه خوب باشه یا بد . چه کارهایی رو نباید انجام میدادن و چه کارهایی رو باید انجام میدادن و ندادن من خودم پارسال نزدیک کنکور بود یک هفته به کنکور بود از کتاب همایش ادبیات قسمت قرابت رو خوندم و لغات انتهای کتاب و تونستم توی کنکور ادبیاتی که در طول سال نخونده بودم نزدیک 45 بزنم عربی هم فقط قسمت ترجمه دی وی دی 70% گاج رو دیدم و با درک مطلبی که توی کنکور جواب دادم درصدم به 45 رسید . ممنون میشم کامل و واضح از تجربیاتتون بگید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستانی که تجربه دارن !

سر جلسه باید به چه نکاتی دقت کرد ؟
      تو این ایام از چه مباحثی بیشتر تست بزنیم ؟
      چه سطح تست هایی کار کنیم ؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یک نکته دیگه ای که من خودم همیشه همیشه اجراش میکنم وقتی رسیدید به یه تستی و بلد نبودید سریع از روش رد بشید و اصلا بهش فکر هم نکنید .چون دراینصورت تست های بعدی که ممکنه براتون ساده باشن رو هم به دلیل نداشتن تمرکز غلط بزنید و بیاید خونه و ببینید که تستی بوده که مث آب خوردن میتونستید جوابش بدید

4. Top | #4

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منتظر راهنمایی هاتون هستیما!!!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من پارسال از اسفند جدی شروع به خوندن کردم.. کتاب همایش دکتر عمارلو خیلی کمکم کرد تو زیست.. ادبیات فقط لغات پشت کتابو خونده بودم و تو 2 ماه اخر فقط تست میزدم لغات جدیدو یادداشت میکردم..از قرابتم هیچ کتابی نخوندم فقط تست ..حدود 70 زدم ادبیاتو.... دینی شاید فقط تستای کنکور 91 و 92 رو کار کرده بودم ولی فقط میخوندم..روزی 1 درس و نیم .........بعدشم فقط دوره از رو خط ویزه گاج.. اینم حدود 70 زدم با وجود سخت بودنش...دینی رو بیشترباید خوند برعکس ادبیات

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه چیز دیگه اینکه چون به کنکور نزدیکیم الان از دروس مختلف هر چی رو با دقت بخونید قطعا قطعا جوابش میدید توی کنکور . از الان اگه ساعت مطالعه بالا و دقت رو داشته باشید چندین برابر مهر و آبان و... به نفعتونه . خلاصه این ایام خفن مهم هستن .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      @eli94 من هیچ روش خاصی برا درک مطلب عربی نداشتم و ندارم کلا درک مطلب زبان و عربی رو از سوالاتی که از خود کتاب درسی میاد هم بهتر جواب میدم .شاید دلیلش تمرکز فوق العادس هنگام جواب دادن . همین . خخخ

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من بدبخت کلا با عربی مشکل دارم همیشه زیر 20-30 میزنم

فیزیک شیمیم تو کانون همیشه نزدیک 80 هستش از عمومی ها دینی و زبان بالای 80 هستم !!! ادبیات فقط قرابت و ارایه و زبان فارسی خوندم الان دام لغت میخونم روزی 8 درس !

ولی این عربی 1 کلمه نخندم فقط از ترجمه ها میتونم بزنم ! بر عکس نمره نهایی ام تو عربی 19.5 شد ! از اول سال نخوندم دیگه!!

الان شروع کردم ترجمه / درک مطلب / منصوبات بخونم بلکه بتونم به 50 برسونم
      نظر شما چی چی هست ؟
      مشاورم هم اقای افشاره خیر سرم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــاز تقـــــــــــــــــــــــ لید خواهشا نبوغ به خرج بدین!!!!

استاتر!!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــاز تقـــــــــــــــــــــــ لید خواهشا نبوغ به خرج بدین!!!!

استاتر!!
      یک کلام از مادر عروس محمود جان

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      یک کلام از مادر عروس محمود جان
      خووو راست میگم، تا دیده ی عده اومدن پادکست راه انداختن، ااینم اومده مکتوبش کرده!!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      @eskalis من نمیدونم راجب چی حرف میزنی . با تقلید و نبوغ هم کاری ندارم هدفم هم اینه که از کسی چیزی یاد بگیرم همین و شاید این تاپیک به درد یه نفر دیگه جز من خورد

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوسه تان بهترین جمع بندی از دید اشکان هاشمی:
      خواندن دوباره و دقیق متن کتاب به همراه جزوه و نکاتی که درطول سال در اوردی +زدن تست های منتخب از الگو که مساوی است با زدن تمام تست های الگو

http://ashkanhashemi.ir/files/draft/...-rorooz-94.pdf

اینم لینکش

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      دوسه تان بهترین جمع بندی از دید اشکان هاشمی:
      خواندن دوباره و دقیق متن کتاب به همراه جزوه و نکاتی که درطول سال در اوردی +زدن تست های منتخب از الگو که مساوی است با زدن تمام تست های الگو

http://ashkanhashemi.ir/files/draft/...-rorooz-94.pdf

اینم لینکش
      به نظرم سوالای داخل و خارج رو بزنی تو مدت جمع بندی خعلی بهتره از تست تالیفی زدنه.اینطور نیست؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نمیدونم والا من فقط حرف هاشمی رو منتقل کردم بهتون تست های کنکور در اولویته ولی خب تعدادشون که شبیه کنکورهای اخیر باشه خیلی کمه . این تست هایی هم که هاشمی مشخص کرده زیاد نیس

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن