خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با تحریم حج عمره از جانب ایران موافقید

رأی دهندگان
    38. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

35 92.11%
    • خیر

3 7.89%
    صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 78
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

وقتی مار مولک خور ها برا ما آدم میشن

خداییش یکی نیست بگه بجای کل کل با آمریکا بیاین دهن این کشور دوست وهمسایه رو سرویس کنین...
      نمیدونم این جماعت جاهل مارمولک خور بادیه نشین چطوری جرئت میکنه به فرزندان و مادران ایران من دست درازی
      کنه؟؟؟
      همون کشوری که شنیدن اسم ایران لرزه به پیکر فربش میندازه امروز مثل موش پشت سر قدرتهای جهان قایم شده و زبون درازی میکنه
      حیف....حیف...
      نمیدونم نزاع با امریکا برای ما سودمند تره یا بستن دهن این سیاست حیوان صفت...
      یکی نیست بگه آخه یه نگاه به تاریخت بنداز... تا دیروز دختراتو زنده به گور میکردی سنگ وچوب میپرستیدی هزار تا
      کار ابلهانه ی دیگه رو انجام میدادی امروز با چه جرئتی تونستی به بچه های ایران تعرض کنی...
      اینم واسه ما آدم شده...
      فکر کنم خدا موقعی که میخواست آخرین پیامبرشو نازل کنه برگشت گفته:
      ((ببین محمد اگه تونستی این جماعت عرب رو آدم کنی خیلی کارت درسته میفرستمت وسط قطب جهل جهان
      از پس اینا بر بیای دیگه حله شاخ غولو شکستی))
      ببخشید زیاد حرف زدم خواستم یکم درد و دل کنم واقعا دلم شکسته بود...
      احتمالا از تحریم خبر دارین دست من بود حج تمتع رو هم تحریم میکردم...اگه با این موضوع موافقین تو نظر سنجی شرکت کنین

پایگاه خبری تحلیلی هدانا:

سوال ما از مسوولان حج آن است که آیا عمره مستحب را به هر قیمتی باید برویم؟ آیا به هر قیمت و به هر ذلتی باید به عمره رفت؟ آیا باید به ناموس و شرف این مردم توهین شود تا این عمل مستحبی تحریم شود

بیش از ۷ میلیون زائر از کشورهای مختلف هر سال بە شهرهای مقدس حجاز سفر می کنند. هر زائر حدود ۱۰ هزار دلار بابت انجام سفر حج بە عربستان هزینه می کند.

بر اساس گزارش کمیسیون گردشگری عربستان، گردشگری، دومین صنعت پردرآمد عربستان است کە ۸ درصد از کل مشاغل موجود در این کشور را بە خود اختصاص داده است.

حال فرض کنید اگر ایرانی ها حج عمره را متوقف کنند چه میزان از درآمد سعودی ها کاسته خواهد شد ؟

نباید تن به هر اهانتی بدهیم تا بخواهیم مستحبی را به جای آوریم.... مهم تر از همه چیز امنیت است ، خصوصا امنیت ناموسی است و اگر در فرودگاه جده امنیت نباشد در پس کوچه های مکه و مدینه امنیت خواهد بود؟

قطعاً با جنایت هولناکی که نسبت به 2 نوجوان ایرانی توسط افسران سعودی در فرودگاه جده انجام شده، دولت باید یک تصمیم انقلابی و جدی گرفته و حداقل دو سال حج عمره را تعطیل کند، زیرا به طور حتم این پول‌ها خرج گروه‌های تروریستی شیعه‌کش می‌شود، از این رو وزارت ارشاد و ریاست جمهوری باید این وضع را سامان دهند و ما منتظر اقدام قاطعانه آنها هستیم.

اگر موافق تحریم حج عمره هستید پوستر تحریم حج را در تمامی شبکه های اجتماعی که عضو هستید به
      اشتراک بگذارید

:تمامی اخبار مرتبط در مورد این خبر را از همین صفحه پیگیری کنید

ویرایش توسط Faghat Pezeshki : 21 فروردین 1394 در ساعت 23:58

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تحریم اینا نمیخواد !!!

همینکه ملت بیان بگن : ما اقدام این دو پلیس رو به شدت محکوم میکنیم کافیه

چون هر اتفاقی میفته با همین یه جمله ختم به خیر میشه میره پی کارش .. !

:yahoo (21):
      تشنه ی اشک هایی هستم که وحشیانه بر روی گونه هایت جاری خواهد شد ..

M-aB

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad65 نمایش پست ها
      تحریم اینا نمیخواد !!!

همینکه ملت بیان بگن : ما اقدام این دو پلیس رو به شدت محکوم میکنیم کافیه

چون هر اتفاقی میفته با همین یه جمله ختم به خیر میشه میره پی کارش .. !

:yahoo (21):
      عزیز من بار اولشون نیست که...
      خب محکوم کنیم میگن به درک
      ملت که بیکار نیستن هر سال علیه اینا تظاهرات کنن
      اینا ارزششو ندارن اخه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      بی ناموسا...عیبی نداره!جواب های را با هوی میدهند!...بزا چندتاشون بیان این ور؛))))خخخ

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Johnny Depp نمایش پست ها
      بی ناموسا...عیبی نداره!جواب های را با هوی میدهند!...بزا چندتاشون بیان این ور؛))))خخخ
      نه عزیزم
      دولت ما در راستای حرکت بسوی اهداف و ارزشهای انسانی باهاشون کاری نداره
      احساس میکنم دولت ما با یه عده دیگه زیادی مهربونه...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      خخخ چرا بحثو گندش میکنی عزیزم...قصد مزاح بود...میخواستم شدت کارشونو نشون بدم فقط-__- عرب ملخ خوار همیشه عرب ملخ خواره

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Johnny Depp نمایش پست ها
      ازشمابعیده این حرف درسته به شوخی گفتین ولی شوخیشم خوب نیست باعرض معذرت البته!!...به نظرم 2سال کمه باید بیشترتحریمش کنن ...چه خبره اینقد میرن عمره؟!! ای کاش اونایی که حج رفتن وزیارت خانه ی خدا آرزوی قلبیشونو بیان منصرف بشن ازاین خواستشون

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم اینایی که میگن حج را تحریم کنیم میخوان از این اتفاق سو استفاده کنند و اهداف کثیف پشت این حرفشون هست

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مملی تن ها نمایش پست ها
      به نظرم اینایی که میگن حج را تحریم کنیم میخوان از این اتفاق سو استفاده کنند و اهداف کثیف پشت این حرفشون هست
      شاید هرامکانی وجودداره!!

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      عزیز من بار اولشون نیست که...
      خب محکوم کنیم میگن به درک
      ملت که بیکار نیستن هر سال علیه اینا تظاهرات کنن
      اینا ارزششو ندارن اخه
      عزیز منم نمیگم بیایم تظاهرات کنیم ( فک کنم منظورمو متوجه نشدید )
      ما همیشه بلدیم واسه هر اتفاقی بیایم و شعار بدیم که مرگ بر این ، مرگ بر اون

اما تو عمل هیچی .. !!

اینکه به دو ایرانی تو کشور دیگه تعرض بشه ، بزرگترین اهانت به ایران و ایرانیه
      ولی متاسفانه رسانه ی ایران تحولات یمن رو به این موضوع ترجیح میده و تیتر اول اخبار میشه یمن (!) و خیلی ریز (!) و تو لفافه این خبر رو اعلام میکنه و سریع رد میشه ! در حالی که این موضوع الان باید مهمترین مسئله باشه .

همین سهل انگاری ها باعث میشه ، به قول شما عربستان خیلی گستاخ دست پیش بگیره و از ورود هواپیمای ایرانی به جده ممانعت کنه .

تشنه ی اشک هایی هستم که وحشیانه بر روی گونه هایت جاری خواهد شد ..

M-aB

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مملی تن ها نمایش پست ها
      میشه بفرمایین دقیقا چه اهداف کثیفی؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad65 نمایش پست ها
      عزیز منم نمیگم بیایم تظاهرات کنیم ( فک کنم منظورمو متوجه نشدید )
      ما همیشه بلدیم واسه هر اتفاقی بیایم و شعار بدیم که مرگ بر این ، مرگ بر اون

اما تو عمل هیچی .. !!

اینکه به دو ایرانی تو کشور دیگه تعرض بشه ، بزرگترین اهانت به ایران و ایرانیه
      ولی متاسفانه رسانه ی ایران تحولات یمن رو به این موضوع ترجیح میده و تیتر اول اخبار میشه یمن (!) و خیلی ریز (!) و تو لفافه این خبر رو اعلام میکنه و سریع رد میشه ! در حالی که این موضوع الان باید مهمترین مسئله باشه .

همین سهل انگاری ها باعث میشه ، به قول شما عربستان خیلی گستاخ دست پیش بگیره و از ورود هواپیمای ایرانی به جده ممانعت کنه .

عربستان که خیلی گستاخه بله ...اما قضیش چیه چراهواپیمای ایرانی مجوزنداشته ؟!!!!مگه بدون مجوزهم میشه اخه!!

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سنت حج یکی از فروع دین است اینکه بخاطر تعرض به دو نوجوان یکی بگه کلا در حج رو تخته کنیم معلومه میخواد سو استفاده کنه و از انجام یکی از فروعات دین خودداری کنه و دیگران را به این راه بکشه اگه فرد میخواد اعتراضی نسبت به این عمل نشون بده باید خواستار مجازات خاطیان باشه نه بره دنبال یه جای دیگه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ متنی انتقادی درباره تجاوز پلیس عربستان سعودی به دو نوجوان ایرانی منتشر کرده است.
      به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این خواننده که به تازگی آلبوم موسیقی خود را بنام «فقط گوش کن» روانه بازار کرده، از برادران کفن پوش خود خواسته که به این اتفاق هم مانند سایر اتفاقات نگاه کنند و واکنشی نشان بدهند. او در صفحه اینستاگرامش نوشته: «برادر کفنپوشم .سلام.حالت خوب است.قضیه تجاوز دو مامور رسمی عربستانى در رسمی ترین مرکز دولتی عربستان یعنی گیت بازرسی فرودگاه عربستان را شنیدی؟رگ غیرتت باد نکرد؟مثل اینکه رگ غیرت تو هم انتخابی کار میکند؟اگر این تجاوز توسط مامور اسراییلی به یک نوجوان فلسطینی شده بود الان تو صف ثبت نام برای اعزام به غزه بودی.راستی اگر بمیریم هم کم است.کجایند آن کسانی که برای یک قدم زدن ظریف با کری طلب مرگ می‌کردند.آیا الان وقت مردن نیست؟ اى قوم به حج رفته کجایید ، کجایید معشوق هـمینجاست بیایید ، بیایید معشوق تو هـمسایه دیوار به دیوار در بادیه سرگشته ، شما در چه هـواید دلم سوخت ….»

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      بحث دو تا نوجوون چیزی کمی نیست...
      در ضمن تنها علتش هم نیست چون بار اولشون نیست
      کاسه ی صبر ملت لبریز شده
      با زائرای ایرانی مثه کلفتشون برخورد میکنن
      اگه حج جز فروع دینه حمایت از میهن جز اصول دینه
      تا واجب باشه مستحب باطله...

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)