خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      کلا هیچی دیگه
      الان بگم منطق اشتباه گفتم؟
      ممنون داداشی
      تو حتی بازی های تیمت رو هم ندیدی این بازیکنه شما یا داره دایو میکنه پنالتی بگیره یا داره مسی بووووق میدوو یکی بهش پاس بده دروازه خالی بزنه اگه قبول نداری برو سایت ورزش سه ببین گل هاش چطوری به ثمر میرسه

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      می 2010
      مسی : اگه قدرت نظامی داشتم رونالدو را میکشتم

بسه بسه کلا حرف زدن باهات اب کوبیدن در هاونه
      مشاور

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      می 2010
      مسی : اگه قدرت نظامی داشتم رونالدو را میکشتم

بسه بسه کلا حرف زدن باهات اب کوبیدن در هاونه
      جان من ی منبع واسه اینی که نوشتی بیار اینی که نوشتی اصلن امکان نداره وجود داشته باشه. اره تو راس میگی کم که میاری ب انگ بیمنطقی بهم بزنی خدای منطق

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adam نمایش پست ها
      جان من ی منبع واسه اینی که نوشتی بیار اینی که نوشتی اصلن امکان نداره وجود داشته باشه. اره تو راس میگی کم که میاری ب انگ بیمنطقی بهم بزنی خدای منطق
      باشه منطق شما عالیه معلومه از پست هات
      مشاور

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باشه منطق شما عالیه معلومه از پست هات
      دو تا خبر گذاشتی دو تشم بدون منبع بعد میای به من میگی بی منطق؟

عجب!!!!

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من یک ادم بی منطق هستم!!!

موندو دیپورتیوو در این مقاله آمار پنالتی های دو بازیکن را مورد بررسی قرار داده است . نبرد بین لیونل مسی و رونالدو برای تصاحب توپ طلا ادامه دارد . پس از آنکه رونالدو در دیدار شنبه رئال برابر سلتا موفق شد هت تریک کند لیونل مسی نیز توانست در بازی یکشنبه شب در دربی کاتالونیا برابر اسپانیول هت تریک کند . در دیدار شنبه شب تمارض رونالدو در محوطه جریمه سلتا و اعلام ضربه پنالتی توسط اودیانو ماینکو بحث های زیادی را در روزهای اخیر بدنبال داشته است . این 46 مین پنالتی از زمانی است که رونالدو به رئال آمده است . این بازیکن در فصل 2010-2009 به لیگ اسپانیا آمد و در این مدت پشت 46 ضربه پنالتی برای رئل مادرید قرار گرفته است . این در حالی است که لیونل مسی در این مدت 28 ضربه پنالتی برای بارسلونا زده است و بازیکن پرتغالی 18 پنالتی بیش از لیونل مسی زده است .رونالدو از 46 پنالتی ای که برای رئال زده است تنها در سه مورد موفق نشده پنالتی های خود را به گل تبدیل کند . پنالتی های او در مقابل آلمریا ، مالاگا و اتلتیک بیلبائو به گل تبدیل نشده است و در صد موفقیت ضربات پنالتی وی 93.5 % میباشد . بهترین گلزن کنونی لالیگا تقریبا یک سوم از گل های خود را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده است . او از 23 گل خود 7 پنالتی وارد دروازه حریفان کرده است . بهترین رکورد وی در فصل 2012-2011 بود که 12 پنالتی از 13 پنالتی خود را به گل تبدیل کرد . در آن فصل رونالدو بیتشرین ضربه پنالتی را در شش فصل حضورش در رئال به ثمر رسانده است .لیونل مسی نیز از 28 ضربه پنالتی ای که برای بارسلونا زده است در سه مورد نتوانسته دروازه حریفان را باز کند . سویا (12-2011) ، بتیس (14-2013 ) و لوانته (15-2014 ) تیم هایی بوده است که مسی در مقابل آنها پنالتی های خود را از دست داده است . لیونل مسی نیز در فصل 12-2011 توانست 11 ضربه پنالتی برای بارسلونا بزند که 10 تای آنان به گل تبدیل شد . با این حال او در آن فصل دو پنالتی کمتر از رونالدو بدست آورد . لیونل مسی در آن فصل توانست با رکورد تاریخی 50 گل آقای گل رقابت های لالیگا شود .بطور خلاصه در لیگ اسپانیا آمار گلزنی هر دو تقریبا یکسان بوده است . لیونل مسی در 182 بازی 202 گل و رونالدو با 178 بازی 200 گل برای تیم های خود به ثمر رسانده اند با این تفاوت که رونالدو 43 و مسی 25 گل از روی نقطه پنالتی وارد دروازه حریفان کرده اند .پنالتی های مسی در 6 فصل گذشته2009-10: 1 گل از 1 پنالتی 2010-11: 4 گل از 4 پنالتی2011-12 10 گل از 11 پنالتی 2012-13: 4 گل از 4 پنالتی 2013-14: 6 گل از 7 پنالتی2014-15: بدون گل از یک پنالتیمجموع: 25 گل از 28 پنالتیپنالتی های رونالدو در شش فصل گذشته2009-10: 4 گل از 5 پنالتی 2010-11: 8 گل از 8 پنالتی 2011-12: 12 گل از 13 پنالتی2012-13: 6 گل از 7 پنالتی 2013-14: 6 گل از 6 پنالتی 2014-15: 7 گل از 7 پنالتیمجموع: 43 گل از 46 پنالتی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)