خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 66
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط UDK نمایش پست ها
      با سلام.

من همش واسه ازمون های کانون برنامه ریزی میکنم و تقریبا اجرا میکنم برناممو...

ولی هیچوقت نتیجم تو کانون با گذشت این همه ازمون خوب نیست.حتی ترازم به 5000 هم نرسیده...(اصلا دیگه دارم نا امید میشم واقعا)

با این که درس رو میخونم بازم ترازم خوب نیست.!
      نمیدونم ایرادم از کجاست.!!از درس خوندنه یا خودم سر جلسه...!یا سوالات کانون بیش از حد سخته..!!(نمیدونم چطور باید به طراح های این کانون فهموند که سوال سخت با مفهومی فرق داره بخدا)

میانگین در خوندنم در هفته بالا پایین داره.مثلا یک هفته بود که 21 ساعت در هفته خونده بودم.(کمه؟)

مثلا تو خونه انگار بهتر بلدم ولی سر جلسه معلوم نیست چی میشه!!(بعضی وقتا خیلی از روی سوالا میپرم)
      دوستان باید چیکار کنم؟(دیگه داره امیدم سست میشه)
      یک راهنمایی بهم بدید.

ممنون
      شما از نحوه در خوندنتنون نگفتین و یا اینکه چقدر تست میزنین.در مورد سوالای کانون من نمیدونم سطحش چطوره ولی اگه سخته برای همه سخته وهمه هم باید مثه شما ناله کنن.شما میتونین خودتونو با کنکورهای سال های قبل بسنجین و نتیجه رو ببینین
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli.naz نمایش پست ها
      خوب مثلا 11 شروع میکن میخونم تا 1 بعد 1 میرم ناهار و استراحت و نماز 2 میام تا 4. بعدش استراحت.5 تا 7 بعدش استراحت و شام.8 تا 10 هم میخونم.کلا میشه 8 ساعت.ولی فکر کنم واسه بعد عید باید از خوابم بزنم
      برا بده عید نذار برات سخت میشه......کلی از ساعتهارو از دست میدی....مگه نشنیدی که میگن اتلاف وقت گرانبهاترین خرجهاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. Top | #33
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات

راهنمایی و مشاوره

(چون.نیاز به جواب.سریع دارم این.سوال رو اینجا هم مطرح کردم شرمنده)سلام به همه ی کنکوریهای عزیز و مشاورین محترم سایت کنکور;از شما میخوام که منو راهنمایی کنید من تا الان بیشتر مباحث فیزیک و ریاضی رو جا موندم و بعضی ها هم نصفه موندن با وجود اینکه مربوط به نیم سال اول هستن و.باید تموم میشدن ولی متاسفانه موندن,حالا سوالی که از شما دارم اینه که به نظرتون مطابق برنامه نیمسال دوم برم جلو و پیش2+پایه ای که هنوز نخوندم(سوم به جز زیست2)رو مطالعه کنم وبا برنامه آزمون هایی که دارم برم جلو(آزمون های گاج)یا اینکه میگم این تقریبا 2ماهی که از زمستان مونده رو نرم آزمون و تا قبل عید همه و یا بیشتر مطالب مورد نظرم رو(چون.بعضی ها مربوط به پیش1 و پایه دومم هم میشن)تموم کنم اون وقت تا ازمونهای جامع توی هیچ آزمونی شرکت نکنم,ممنوم

4. Top | #34
      UDK
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما از نحوه در خوندنتنون نگفتین و یا اینکه چقدر تست میزنین.در مورد سوالای کانون من نمیدونم سطحش چطوره ولی اگه سخته برای همه سخته وهمه هم باید مثه شما ناله کنن.شما میتونین خودتونو با کنکورهای سال های قبل بسنجین و نتیجه رو ببینین
      دوست عزیز من تست میزنم ولی نمیدونم کمه یا زیاده!!

من برنامه هفتگی میریزم و روزی 3 درس رو میخونم.... حالا دیگه هر درس هرچقدر شد....(حداقل رو دارم)

بعد تو حین درس خوندن تست هم میزنم...

نمیدونم چی کنم!!الانم واسه پایه که ازمون بعد هست برنامه رو دارم اجرا میکنم و باز هم ناامیدم که نتیجه بگیرم...!

در ضمن شما که میگید با کنکور های سال قبل:اخه من خیلی از مباحث رو نخوندم و نمیشه با کنکور های سال قبل بسنجم!

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میگم ترازای قلمچی میگن که بالای 6500 خوبه ، حالا ترازای گزینه 2 چطوره ؟ من از تراز 4000 ( ) رسیدم به ترازه 6700 ! از نظر شما چطور هست ؟ خوبه ؟ البته نه ریاضی میزنم نه عربی نه فیزیک ( چون ریاضی کلاس دارم و تستای کنکور و راحت میزنم ، عربی دارم از صفر میخونم ، فیزیک هم از پایه )
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

6. Top | #36
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      فرصت زیادی ندارم لطفا راهنمایی کنید.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با سلام.

من همش واسه ازمون های کانون برنامه ریزی میکنم و تقریبا اجرا میکنم برناممو...

ولی هیچوقت نتیجم تو کانون با گذشت این همه ازمون خوب نیست.حتی ترازم به 5000 هم نرسیده...(اصلا دیگه دارم نا امید میشم واقعا)

با این که درس رو میخونم بازم ترازم خوب نیست.!
      نمیدونم ایرادم از کجاست.!!از درس خوندنه یا خودم سر جلسه...!یا سوالات کانون بیش از حد سخته..!!(نمیدونم چطور باید به طراح های این کانون فهموند که سوال سخت با مفهومی فرق داره بخدا)

میانگین در خوندنم در هفته بالا پایین داره.مثلا یک هفته بود که 21 ساعت در هفته خونده بودم.(کمه؟)

مثلا تو خونه انگار بهتر بلدم ولی سر جلسه معلوم نیست چی میشه!!(بعضی وقتا خیلی از روی سوالا میپرم)
      دوستان باید چیکار کنم؟(دیگه داره امیدم سست میشه)
      یک راهنمایی بهم بدید.

ممنون

شما21ساعت در هفته میخونی باز با نتیجه ای کمه میگیری خوبه.من 40+50ساعت درس میخونم(فارغ التحصیل هم نیستم) بازم نتیجه ی مثل شمارو میگیرم
      برو خدارو شکر کن دوست عزیز

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima_tmd نمایش پست ها
      (چون.نیاز به جواب.سریع دارم این.سوال رو اینجا هم مطرح کردم شرمنده)سلام به همه ی کنکوریهای عزیز و مشاورین محترم سایت کنکور;از شما میخوام که منو راهنمایی کنید من تا الان بیشتر مباحث فیزیک و ریاضی رو جا موندم و بعضی ها هم نصفه موندن با وجود اینکه مربوط به نیم سال اول هستن و.باید تموم میشدن ولی متاسفانه موندن,حالا سوالی که از شما دارم اینه که به نظرتون مطابق برنامه نیمسال دوم برم جلو و پیش2+پایه ای که هنوز نخوندم(سوم به جز زیست2)رو مطالعه کنم وبا برنامه آزمون هایی که دارم برم جلو(آزمون های گاج)یا اینکه میگم این تقریبا 2ماهی که از زمستان مونده رو نرم آزمون و تا قبل عید همه و یا بیشتر مطالب مورد نظرم رو(چون.بعضی ها مربوط به پیش1 و پایه دومم هم میشن)تموم کنم اون وقت تا ازمونهای جامع توی هیچ آزمونی شرکت نکنم,ممنوم
      منم مشکل شما رو داشتم. رفتم از قلم چی انصراف بدم نذاشتن الان به زور موندم بدون اینکه بخوام بمونم

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      منم مشکل شما رو داشتم. رفتم از قلم چی انصراف بدم نذاشتن الان به زور موندم بدون اینکه بخوام بمونم
      شما براي چي ميخواستين انصراف بدين از قلمچي؟
      كنكور منحصرا زبان:www.StateofGrace.blogfa.com

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima_tmd نمایش پست ها
      بهتره با برنامه آزمون ها جلو برین و موقع آزمون های جامع مباحث عقب افتاده رو جبران کنین

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من تست میزنم ولی نمیدونم کمه یا زیاده!!

من برنامه هفتگی میریزم و روزی 3 درس رو میخونم.... حالا دیگه هر درس هرچقدر شد....(حداقل رو دارم)

بعد تو حین درس خوندن تست هم میزنم...

نمیدونم چی کنم!!الانم واسه پایه که ازمون بعد هست برنامه رو دارم اجرا میکنم و باز هم ناامیدم که نتیجه بگیرم...!

در ضمن شما که میگید با کنکور های سال قبل:اخه من خیلی از مباحث رو نخوندم و نمیشه با کنکور های سال قبل بسنجم!
      تو اکثر کناب های که الان تو بازار هست انتهای هر بحث و فصل تست های سال های گذشته مربوطه آورده شده.اگر بتونین اون تست ها رو بزنین مشکلی ندارین

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سلام

من همین الان عضو شدم...
      امیدوارم کاربر خوبی باشم...
      مند سوم ریاضی ام...ولی هیچی از حسابان و هندسه حالیم نیست...میخوام از حالا درس بخونم...از کا و چجوری شروع کنم؟؟؟؟

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین75 نمایش پست ها
      من همین الان عضو شدم...
      امیدوارم کاربر خوبی باشم...
      مند سوم ریاضی ام...ولی هیچی از حسابان و هندسه حالیم نیست...میخوام از حالا درس بخونم...از کا و چجوری شروع کنم؟؟؟؟
      خوش اومدین.کتاب درسیتون در اولویت قرار داره سپس از منابع آموزشی استفاده کنین.بهتره سایت رو کامل بگردین راهنمایی های کاملی توش هست.

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط selena نمایش پست ها
      اولین سوال مشاوره ای: بهترین ساعت مطالعه ی دروس حفظی ودروس حل کردنی چه ساعتیه؟ واینکه باید براساس ترتیب دروس آزمون هابریم جلو مثلااول ادبیات بعد عربی بعد دینی بعد...؟ چون من براساس این ترتیب که میریم جلو وقتی به زبان یاشیمی میرسم ذهنم هنگ میکنه ممنون میشم جواب بدین
      بهترین زمان ، همون زمانی هست که شما بد از مدتها درس خوندن ، بهش عادت کردید و بر اساس تجربه ، میدونید که بهترین زمانه برای مطالعه درس x .
      درمورد مطالعه هم بهتره که دروس رو بر اساس معیار تفسیری و یا تحلیلی بودن طبقه بندی کنید و بطور یک در میان در برنامه قرارشون بدید. توجه کنید که ممکنه بعضی از مباحث یک درس ، تحلیلی و بعضی دیگشون ، تفسیری باشن.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sasy نمایش پست ها
      به نظرشماهدف گذاری دردرسهابرای ازمون هاکارخوبی است ؟چون من اکثراوقات نمیرسم همه دروس روبخونم !
      قبلا مفصل درموردش صحبت کردم اما بطور کوتاه میتونم بگم که بهترین راه برای پیشرفت متعادل در طول یک مدت معینه.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن