خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37

موضوع: قمار کنکور

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Unhappy قمار کنکور

سلام دوستان
      راستش الان که این تاپیک رو زدم خیلی حالم بد بود و بعد از مدتها تصمیم گرفتم با شما هم در میون بذارم...
      من متولد 73 هستم و دوبار تجربی کنکور دادم و هر دوبار هم رتبم حدود 10000 شد و نتونستم پزشکی رو که واقعا بهش علاقه دارم (نه بخاطر پز و پول و ...) قبول بشم...
      ولی هردوبار زیست و دامپزشکی قبول شدم...
      سال اول که بعد از عید مریض شدم یکم... و سال دوم هم تو دام عشق افتادم...
      بالاخره اجباری رفتم مهندسی نرم افزار آزاد بدون کنکور... که هدفم نیست اصلا...
      الان چندماهیه که دارم یه چیزایی می خونم... ولی خیلی پیشرفت کمی داشتم خیلی... نمی دونم بیشتر بخاطر چیه..... هنوز که هنوزه واقعا نمی دونم باید چه راهی رو پیش برم برای کنکور 95... مطمئن نیستم که دوباره رتبم همین نشه.... یجورایی برام مثل یه قمار شده کنکور که معلوم نیست چی میشه نتیجش و جواب این همه زحمتم....... تا بحال که احساس می کنم که هیچوقت پاداش زحماتم رو ندیدم... خسته هستم و افسرده و دکتر رفتن هم فایده ای نداره برام...... الان هم دارم فلوکستین می خورم..... همش گیجم و برنامه هام دیمیه و واقعا نمی دونم از کدوم برنامه برم؟ دوست دارم یه راه پیش روم باشه که دیگه همون رو برم وگرنه من از لحاظ پشتکار مشکلی ندارم فقط گیجم و دوست ندارم آیندم و جوونیم بخاطر نتیجه کنکور ازبین بره.......
      لطفا کمکم کنید:yahoo (19):

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور برای همه یه قمار چون هیچکی نمیدونه چه اتفاقی خواهد افتاد منتهی نباید تو این قمار زندگیت رو گرو بزاری تو خوشحالی خودت رو فقط تو پزشکی میبینی طبیعی هم هست پزشکی خیلی خوبه ولی باید فکرت و عوض کنی تا از این حالت افسردگی بیای بیرون بگو هرچه باداباد! نه اینکه تلاش نکن و بشین هرچی شد شد ! تلاش کن ولی به اینکه اخرش پزشکی میاری یا نه اهمیت نده!
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها
      کنکور برای همه یه قمار چون هیچکی نمیدونه چه اتفاقی خواهد افتاد منتهی نباید تو این قمار زندگیت رو گرو بزاری تو خوشحالی خودت رو فقط تو پزشکی میبینی طبیعی هم هست پزشکی خیلی خوبه ولی باید فکرت و عوض کنی تا از این حالت افسردگی بیای بیرون بگو هرچه باداباد! نه اینکه تلاش نکن و بشین هرچی شد شد ! تلاش کن ولی به اینکه اخرش پزشکی میاری یا نه اهمیت نده!
      برای اینکه من نمی خوام هر رشته ای که بهم تحمیل بشه رو برم دوست دارم رشته ای بخونم که خودم می خوام و دوست دارم... آدم یه بار زندگی می کنه و یه بار شانس داره که مسیر زندگیش رو تعیین کنه...

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Piece of Cake نمایش پست ها
      برای اینکه من نمی خوام هر رشته ای که بهم تحمیل بشه رو برم دوست دارم رشته ای بخونم که خودم می خوام و دوست دارم... آدم یه بار زندگی می کنه و یه بار شانس داره که مسیر زندگیش رو تعیین کنه...
      کسی رشته ای رو به تو تحمیل نمیکنه اگه تلاش کنی در حد پزشکی پزشکی میاری کسی که حق تو رو نمیخوره! ادم یه بار زندگی میکنه ولی هزار بار شانس تعیین و تغیر مسیر زندگیش رو داره
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      راستش الان که این تاپیک رو زدم خیلی حالم بد بود و بعد از مدتها تصمیم گرفتم با شما هم در میون بذارم...
      من متولد 73 هستم و دوبار تجربی کنکور دادم و هر دوبار هم رتبم حدود 10000 شد و نتونستم پزشکی رو که واقعا بهش علاقه دارم (نه بخاطر پز و پول و ...) قبول بشم...
      ولی هردوبار زیست و دامپزشکی قبول شدم...
      سال اول که بعد از عید مریض شدم یکم... و سال دوم هم تو دام عشق افتادم...
      بالاخره اجباری رفتم مهندسی نرم افزار آزاد بدون کنکور... که هدفم نیست اصلا...
      الان چندماهیه که دارم یه چیزایی می خونم... ولی خیلی پیشرفت کمی داشتم خیلی... نمی دونم بیشتر بخاطر چیه..... هنوز که هنوزه واقعا نمی دونم باید چه راهی رو پیش برم برای کنکور 95... مطمئن نیستم که دوباره رتبم همین نشه.... یجورایی برام مثل یه قمار شده کنکور که معلوم نیست چی میشه نتیجش و جواب این همه زحمتم....... تا بحال که احساس می کنم که هیچوقت پاداش زحماتم رو ندیدم... خسته هستم و افسرده و دکتر رفتن هم فایده ای نداره برام...... الان هم دارم فلوکستین می خورم..... همش گیجم و برنامه هام دیمیه و واقعا نمی دونم از کدوم برنامه برم؟ دوست دارم یه راه پیش روم باشه که دیگه همون رو برم وگرنه من از لحاظ پشتکار مشکلی ندارم فقط گیجم و دوست ندارم آیندم و جوونیم بخاطر نتیجه کنکور ازبین بره.......
      لطفا کمکم کنید:yahoo (19):

درود
      قبول دارم که هر کسی باید کیفیت زندگی خودش رو تا وقتی
      که تو دست خودشه بالا ببره ولی با چشم باز !! یعنی با در نظر
      گرفتن تمام شرایط و زوایا،اگه هدف خدمت به جامعه یا حتی
      پول و پرستیژ باشه به جز پزشکی راه زیاده و این که الان پزشکی
      دیگه رشته ی فوق العاده ای حساب نمیشه و کم کم داره عادی
      میشه هرچند زحمت داره میگن برای کسی که با تمام وجود چیزی
      رو میخواد همیشه راه هست،منابع خوب + اعتماد به نفس +
      روشن شدن راه و هدف + مطالعه با برنامه و قدرت همه ی چیزیه
      که لازم دارید
      موفق باشید
      ^______________________^

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من برای این به کنکور لقب "قمار" رو می دم که دیدم خیلی از اطرافیانم رو که نصف زحمت و سختی که من در سال اول کشیدم رو نکشیدن با خوشجالی و خوشی همون سال اول قبول شدن و رفتن....

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من برای این به کنکور لقب "قمار" رو می دم که دیدم خیلی از اطرافیانم رو که نصف زحمت و سختی که من در سال اول کشیدم رو نکشیدن با خوشجالی و خوشی همون سال اول قبول شدن و رفتن....
      نه بابا قمار نیست
      دو دوتا چهارتاس!
      نباید یکی که20 بار کتاب رو بد خونده باکسی که 3بار کتاب رو عمقی خونده مقایسه کرد!
      البته نفر اول بیشتر زحمت کشیده!
      همین دیگه خواستم به نیم پر لیوان نگاه کنی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

زحمت داریم تا زحمت
      من یکی از دوستم یه درس زبان رو 13 ساعت میخونه
      اخرشم نمره ش با تقلب از روی دست من میشه 12
      من قبل امتحان نهایی هم نیم ساعت قبلش از زیر
      تخت زبانمو پیدا کردم خوندم 19 و نیم شدم نیم نمره
      هم چون اصلا سوالو ندیده بودم !!
      ^______________________^

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roshana نمایش پست ها
      زحمت داریم تا زحمت
      من یکی از دوستم یه درس زبان رو 13 ساعت میخونه
      اخرشم نمره ش با تقلب از روی دست من میشه 12
      من قبل امتحان نهایی هم نیم ساعت قبلش از زیر
      تخت زبانمو پیدا کردم خوندم 19 و نیم شدم نیم نمره
      هم چون اصلا سوالو ندیده بودم !!
      بالاخره یکی پیدا شد حرف منو فهمید! منم همین میگم به کسایی که نا امیدن برای 2 ماه اینده اغا کنکور اصلا قانون نداره که اونی که شیمی رو 10 بار خونده 100 میزنه و ائن که 1 بار خونده10
      کنکور بی منطق ترین بی قانون ترین مسئله ای بوده که تو زندگیم دیدم
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

10. Top | #10
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چ ربطی داره؟
      خوب حالا اومدیمو به اون رشته دخواهت نرسیدی میخوای خودکشی کنی؟
      چون دیگه به رشته مورد علاقت شاید تا اخر عمرت نرسی؟
      فقط رشتس مگه زندگی کردن؟
      زن نمیگیری چون به رشته دلخواهت نرسیدی؟
      از خونه بیرون نرو چون به رشته دلخواهت نرسیدی؟
      همین دیگه وقتی اینجوری فکر کنی و دیدت اینجور باشه افسردگی که سهله باید صد تا درد و مرض دیگه هم بگیره ادم!
      قرصی هم میشه در نهایت!
      زندگی که فقط پزشکی نیست؟ اینهمه رشته نمیخوای؟ خوب درس نخون برو کار کن! نمیخوای؟ برو بخواب تو خونه! بازم نمیخوای؟ خوب میمونه چندین راه نوین
      مثلا؟ پریدن از پنجره
      عبور از اتوبان با سرعت 10 سانت بر دقیقه! فرو بردن انگشت خیس در پریز برق! پریدن روی کابل فشار قوی مترو و هزاران هزار ایده ی نوین دیگه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بالاخره یکی پیدا شد حرف منو فهمید! منم همین میگم به کسایی که نا امیدن برای 2 ماه اینده اغا کنکور اصلا قانون نداره که اونی که شیمی رو 10 بار خونده 100 میزنه و ائن که 1 بار خونده10
      کنکور بی منطق ترین بی قانون ترین مسئله ای بوده که تو زندگیم دیدم

من مشکلم این بود که فکر میکردم کنکور قانون داره !!
      مثلا من تو ادبیات و دینی و زبان قوی ام با یه بار نگاه کردن
      مطلب میره تو ذهنم هر بار امتحان یا تست ادبیات داشتیم
      میگفتم من 1 ساعت خوندم همه میگفتن نمیتونی !!
      در حالی که فقط منم که خودمو میشناسم
      ^______________________^

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roshana نمایش پست ها
      من مشکلم این بود که فکر میکردم کنکور قانون داره !!
      مثلا من تو ادبیات و دینی و زبان قوی ام با یه بار نگاه کردن
      مطلب میره تو ذهنم هر بار امتحان یا تست ادبیات داشتیم
      میگفتم من 1 ساعت خوندم همه میگفتن نمیتونی !!
      در حالی که فقط منم که خودمو میشناسم
      نکته اخر کنکور سوالاش از مریخ نمیاد ( کنکو رو برای خودتون بزرگ نکنید)، من اسم میارم دوست من سهند گودرزی رتبش شد 1080 پزشکی جهرم میخونه این از رو چکیده تخته سیاه فیزیک 67 زده! کارنامش خودم دیدم
      قسم خورد گفت فقط همینون خوندم یدونه تست هم بیشتر نزدم ولی اعتقاد داشتم که میشه!
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

13. Top | #13
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کنکور هیچم قمار نیست!
      من تجربه کردم هرکی درست بخونه نتیجشو میگیره هرکی نخونه نمیگیره شاید مصلحت تو اینه که یکی که خوب خونده سره کنکور چلاق شه! شاید مثلا اگه میرفت پزشکی قبول میشد سر اتاق عمل توی هفت سال بعد یهو اسکارپ میرفت تو چشش بعد پاش لیز میخورد اسکارپ بیشتر فرو میرفت و میرفت تو مغزش بعد یهو مانیتور اتاق عمل میوفتار رو گردنش و گردنش نصف میشد بعد چندتا تیرک هم از سقف بیمارستان در میومد اینجوری عمودی میرفت توی تنش! ( final destination 6)

اینم عکسش!
      capturesfgsdfgsfd.jpg

بنابراین مطمئن باشین خدا به مصلحت ما فکر میکنه! دوست دارین هفت سال درس بخونین بعد اینجوری از دنیا برین؟
      حالا فکر کنید بعدش یک سنگ هم بیوفته رو مغزش و کلشم له بشه بعد دست و پاهاش تیکه تیکه بشن
      اگه میخواین اینا رم میتونم مصور کنم تا براتون قابل فهم باشه ها! میخواید؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نکته اخر کنکور سوالاش از مریخ نمیاد ، من اسم میارم دوست من سهند گودرزی رتبش شد 1080 پزشکی جهرم میخونه این از رو چکیده تخته سیاه فیزیک 67 زده! دیگه کارنامش خودم دیدم
      قسم خورد گفت فقط همینون خوندم یدونه تست هم بیشتر نزدم ولی اعتقاد داشتم که میشه!

نکته اخر
      برای تک تک سوالات کنکور یکی از این دو حالت پیش میاد :
      1 . ای وای،این تو کتاب بود
      2 . ایول این تو کتاب بود
      ^______________________^

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یاد یک جمله ی زیبا از آقای قلم چی افتادم : مطالعه در کنکور 95 درصد موفقیت ، طراح و شرایط آزمون و امور کواکب 5 درصد ! شاد باشید ...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن