خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 37

موضوع: قمار کنکور

1. Top | #16
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حالا یک داشن آموزو فرض کنید که درس نخونده ولی قبول میشه!
      چرا بنظرتون؟
      شاید اگه قبول نمیشد مجبور بود بره سرباز بعد یه شب که میخواست بره دست شویی افسر کشیک فکر میکنه دشمنه و شروع میکنه به تیر زدن بهش دو تا تیر میخوره به کشک زانوش و یارو از پشت سقوط میکنه توی یه پرتگاه که ته اون پرتگاه میل گرد ها بصورت عمودی کار گذاشته شده این تا برسه پایین هی جیغ میزنه و داد میزنه آیییییییییی بعد یه صدای فرررررت و تمام!
      حالا تصور کنید مثله کوپلن تنش سوراخ سوراخ شده و مغزش روی میله ها داره سرازیر میشه و دست و پاش هرکدوم یه جا افتاده دل و رودشم کف زمین پخش و پلاست
      برای اونایی که حتی یذره هم قوه تخیل ندارن یا بکارش نمیگیرن عکسشم میزارم!
      dghmmdhm.jpg

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از پستاتون.
      سوال من اینه که اون دوستی که می گه نشد به درک! هدفش چیه؟ اگر کسی واقعا به چیزی علاقه داشته باشه هیچوقت ولش نمی کنه...
      بعد من نمی دونم اون دوست شما چجوری با کتاب تخته سیاه تونسته فقط؟!!!! من خودم هردوتاش رو خوندم و واقعا افتضاح بود اون دوست شما شاید از قبل بلد بوده....

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Piece of Cake نمایش پست ها
      مرسی از پستاتون.
      سوال من اینه که اون دوستی که می گه نشد به درک! هدفش چیه؟ اگر کسی واقعا به چیزی علاقه داشته باشه هیچوقت ولش نمی کنه...
      بعد من نمی دونم اون دوست شما چجوری با کتاب تخته سیاه تونسته فقط؟!!!! من خودم هردوتاش رو خوندم و واقعا افتضاح بود اون دوست شما شاید از قبل بلد بوده....
      اینکه از نظر شما افتضاحه از نظر اون عالی این هم طبیعی یک کتاب برای شما خوبه یه کتاب هم نه!

من تو هیچ پستی نگفتم به درک قطعا ادم وقتی به ارزوش نمیرسه ناراحت میشه اما من ترجیح میدم اگه به هدفم نرسیدم از راه های دیگه بهش برسم اگه هدفم پول دراوردن هزار تا راه داره اگه خدمت به مردم هزار راه دیگه...
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!
      ویرایش توسط Mohammad. N : 18 فروردین 1394 در ساعت 13:56

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مشکل دیگه اینه که هیچ نقشه ای برای هفته ها و ماه های آیندم ندارم... یعنی نمی دونم چقدر طول میکشه برام که مثلا فلان فصل رو تموم کنم!... بخاطر همین استرسم بالا میره...

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      راستش الان که این تاپیک رو زدم خیلی حالم بد بود و بعد از مدتها تصمیم گرفتم با شما هم در میون بذارم...
      من متولد 73 هستم و دوبار تجربی کنکور دادم و هر دوبار هم رتبم حدود 10000 شد و نتونستم پزشکی رو که واقعا بهش علاقه دارم (نه بخاطر پز و پول و ...) قبول بشم...
      ولی هردوبار زیست و دامپزشکی قبول شدم...
      سال اول که بعد از عید مریض شدم یکم... و سال دوم هم تو دام عشق افتادم...
      بالاخره اجباری رفتم مهندسی نرم افزار آزاد بدون کنکور... که هدفم نیست اصلا...
      الان چندماهیه که دارم یه چیزایی می خونم... ولی خیلی پیشرفت کمی داشتم خیلی... نمی دونم بیشتر بخاطر چیه..... هنوز که هنوزه واقعا نمی دونم باید چه راهی رو پیش برم برای کنکور 95... مطمئن نیستم که دوباره رتبم همین نشه.... یجورایی برام مثل یه قمار شده کنکور که معلوم نیست چی میشه نتیجش و جواب این همه زحمتم....... تا بحال که احساس می کنم که هیچوقت پاداش زحماتم رو ندیدم... خسته هستم و افسرده و دکتر رفتن هم فایده ای نداره برام...... الان هم دارم فلوکستین می خورم..... همش گیجم و برنامه هام دیمیه و واقعا نمی دونم از کدوم برنامه برم؟ دوست دارم یه راه پیش روم باشه که دیگه همون رو برم وگرنه من از لحاظ پشتکار مشکلی ندارم فقط گیجم و دوست ندارم آیندم و جوونیم بخاطر نتیجه کنکور ازبین بره.......
      لطفا کمکم کنید:yahoo (19):
      چند سال پشت کنکور بمونی به امید رشته مورد علاقت بهتره تا اینکه رشته ای که بهش علاقه نداریو بخونی ... خیلیارئ میشناسم مدرک کارشناسیم گرفتن ولی بازم میان کنکور میدن چون رشتشونو دوس نداشتن و توش هیچ پیشرفتی نداشتن و الانم بیکار تشریف دارن

6. Top | #21
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مشکل دیگه اینه که هیچ نقشه ای برای هفته ها و ماه های آیندم ندارم... یعنی نمی دونم چقدر طول میکشه برام که مثلا فلان فصل رو تموم کنم!... بخاطر همین استرسم بالا میره...
      بالاخره میخوای بخونی یا نه؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsaghaderi نمایش پست ها
      چند سال پشت کنکور بمونی به امید رشته مورد علاقت بهتره تا اینکه رشته ای که بهش علاقه نداریو بخونی ... خیلیارئ میشناسم مدرک کارشناسیم گرفتن ولی بازم میان کنکور میدن چون رشتشونو دوس نداشتن و توش هیچ پیشرفتی نداشتن و الانم بیکار تشریف دارن
      چند سال؟؟؟؟؟؟؟
      مگه میخوایم ترشی بندازیم؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Demon Soul نمایش پست ها
      بالاخره میخوای بخونی یا نه؟
      بله!

9. Top | #24
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خوب پس دیگه این ادا ها چیه؟ برو بخون نهایتش قبول نمیشی!
      چرا هی اینجوری روحیه خودتو تخریب میکنی؟
      تا موقعی که آدم بترسه که ای فلان چیزو از دست میدم هیچ چیز بدست نمیاره

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نا امید نشو
      میدونم سخته اما ادامه بده
      با یه روحیه نو به خودت امید بده و به چیزایی که بت امید میدن نگاه کن ،گوش کن ووووووووو
      یه مشاور خوب میتونه کمکت کنه
      از صفر شروع کن با روحیه نو با روش جدید و با امید زیاد ان شاء الله موفق میشی
      روزای خوب نزدیکه

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Demon Soul نمایش پست ها
      چند سال؟؟؟؟؟؟؟
      مگه میخوایم ترشی بندازیم؟
      کم نیستند اونایی که بعد چن سال به امیدشون میرسن )

12. Top | #27
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خیلی میترسم که منم اینطوری بشم... دوست ندارم مجبور بشم امسال برم یه رشته ی دیگه.... پسر نیستم بفرستنم سربازی،ولی دیگه جان و روحو روانی برای تو یه اتاق موندن ندارم.. اگه قراره امسال رشته دلخواهم قبول نشم،دلم میخواد این 30-40 روز اندازه ی عمر نوح کش پیدا کنه اما من قبولشم...

با دلام*_*

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام

لطفا کوله پشتی ای که از نا امیدی باخودتون حمل میکنید رو رها کنید .
      به خودتون ایمان داشته باشید . و فارغ از هرگونه حاشیه ای ، فقط همین چند روز رو برای دل خودتون تلاش کنید .
      مطمئنم نتایج باور نکردنی ای رو بدست خواهید آورد

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم مثل توام داداش ولی تلاش خواهم کرد و به علاقم خواهم رسید
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ای نامه ی اسرار الهی که توای وای اینه ی جمال شاهی که توای بیرون زتو نیست انچه در عالم هست از خود بطلب هر انچه خواهی که توای

ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن