خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 18 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 263
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

رسیدن به زیباترین رؤیام با 20 ساعت در روز ....

سلام دوستان . خوبید ؟ خسته نباشید . دوماه مونده . فرصتی بسیار کم برای کم کارها و بسیار بسیار زیاد برای پر کار ها !!!
      راستش من هدفم توی کنکور رتبه ای زیر 250 منطقه سه هستش و با این رتبه به تمام اهدافم میرسم . دیگه هیچی از خدا نمیخوام .
      اما ! منم مثل خیلی از کنکوری ها یک سری وقت هایی رو از دست دادم و یا یک سری تراز های بسیار پایین اوردم . بد ترین رتبه ای که کانون برام زده 500 بوده و بهترینش 90 و میانگین کل رتبه ها 240 !
      تراز هام هم حدود 6200 هستن . واقعا و واقعا کاری به فرصت هایی که در گذشته از دست دادم نیستم . فقط به این دوماه نگاه میکنم . از طرفی فارغ التحصیلم این دوماه خالص خالص هستش و به راحتی میتونم خودمو بکشونم بالا . دوستانی که تجربه دارن خواهش میکنم بگید داوطلبی با شرایط زیر میتونه رتبه زیر 250 منطقه سه بیاره ؟ خودم که مطمئنم میارم اما میخوام نظر شما رو بدونم ...

1 _ معدل کتبی 19.30
      2 _ میانگین تراز 6200
      3 _ هدف برای این دوماه روزی 20 ساعت ( نگید نمیتونی که الان تقریبا 3 روزه تونستم و خسته هم نمیشم چون عاشق هدفم هستم )
      4 _ امیدواری بسیار زیاد

نمیدونید چه قدر جوابتون برام مهمه و میتونه بهم روحیه بده . من ساعت 16 ، استراحت 30 دقیقه ایم هستش دیگه با ناهار میام یه سری میزنم !

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      روزی 20 ساعت بخونی ی هفته دیگ میفتی !! چون مغز با 4 ساعت استراحت نمیتونه که کار کنه !!
      در ضمن از این 20 ساعت کم کم حدود 4 ساعتش استراحتات میشه (ناهار شام و صبحونه نماز و استراحتای کوتاه بین درس که واجب )
      پس شما باید یک برنامه بریزی حداکثر13 تا 14ساعت باشه ولی مفید ( از اون 10 ساعت 6 تا 7 ساعت خواب !!بقیشم ک استراحت و وعده های غذایی )
      در ضمن کار نشد نداره !!معدلتم که خوبه انگیزتم بالا پس یا علی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام
      20 ساعت مطالعه همش نمیتونه مفید باشه
      اینکه دو سه روز تونستید این برنامه رو پیش ببرید به خاطر انرژی کاذبیه که هنوز تو وجودتون مونده
      روحیه خیلی مهمه ولی سیستم بدن هم در نظر بگیرید هر چه قدر با روحیه بالا و پشت کار کافی چنین فرایندی رو طی کنید طی مدت نسبتا کوتایی با افت بدنی رو برو خواهید شد اونوقت است که بیست ساعت شما روندی نزولی خواهد داشت
      قصد تخریب روحیه ندارم ولی سعی کنید تو هدفتون میانه رو باشید .... نه افراط نه تفریط

انشالله که با زحماتی که کشیده اید بهترین نتیجه رو بگیرید :yahoo (3):

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط در راه کنکور نمایش پست ها
      سلام دوستان . خوبید ؟ خسته نباشید . دوماه مونده . فرصتی بسیار کم برای کم کارها و بسیار بسیار زیاد برای پر کار ها !!!
      راستش من هدفم توی کنکور رتبه ای زیر 250 منطقه سه هستش و با این رتبه به تمام اهدافم میرسم . دیگه هیچی از خدا نمیخوام .
      اما ! منم مثل خیلی از کنکوری ها یک سری وقت هایی رو از دست دادم و یا یک سری تراز های بسیار پایین اوردم . بد ترین رتبه ای که کانون برام زده 500 بوده و بهترینش 90 و میانگین کل رتبه ها 240 !
      تراز هام هم حدود 6200 هستن . واقعا و واقعا کاری به فرصت هایی که در گذشته از دست دادم نیستم . فقط به این دوماه نگاه میکنم . از طرفی فارغ التحصیلم این دوماه خالص خالص هستش و به راحتی میتونم خودمو بکشونم بالا . دوستانی که تجربه دارن خواهش میکنم بگید داوطلبی با شرایط زیر میتونه رتبه زیر 250 منطقه سه بیاره ؟ خودم که مطمئنم میارم اما میخوام نظر شما رو بدونم ...

1 _ معدل کتبی 19.30
      2 _ میانگین تراز 6200
      3 _ هدف برای این دوماه روزی 20 ساعت ( نگید نمیتونی که الان تقریبا 3 روزه تونستم و خسته هم نمیشم چون عاشق هدفم هستم )
      4 _ امیدواری بسیار زیاد

نمیدونید چه قدر جوابتون برام مهمه و میتونه بهم روحیه بده . من ساعت 16 ، استراحت 30 دقیقه ایم هستش دیگه با ناهار میام یه سری میزنم !

اگه انگیزه و پایه ی قوی ای داشته باشید نیازی به 20 ساعت هم
      نیست البته شما همین 20 ساعت رو بخونید از دروس عمومی
      هیچی رو حذف نکنید روزی 3 یا 4 ساعت از امروز بخونیدشون حله
      از زیست هم دو سه فصل میشه حذف کرد ولی بقیه ی دروس رو هم
      نیازی نیست اگه اراده و قدرتتون اینه از الان برای رتبه ی زیر 100
      بهتون تبریک میگم
      ^______________________^

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      هرچقدر میتونی بخون..الان کیفیت = کمیت.. 20ساعتم میشه خوند 2ماه چیزی نیست آدمو از پا بندازه...اگه 9ماه بود آره خسه میشدی...فقط بخون هم پایت خوبه هم معدل هم تراز..دیگه چی میخوای....حتما قبول میشی

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      هرچقدر میتونی بخون..الان کیفیت = کمیت.. 20ساعتم میشه خوند 2ماه چیزی نیست آدمو از پا بندازه...اگه 9ماه بود آره خسه میشدی...فقط بخون هم پایت خوبه هم معدل هم تراز..دیگه چی میخوای....حتما قبول میشی
      دقیقا ! الان هرچی بخونی کمه پس اگه واقعا میتونی 20 ساعت بخونی بخون با این تایم راحت میتونی رتبه خوب بیاری
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      20 ساعت !؟

استراحت 4 ساعته !؟ خواب ؟ نهار شام صبحونه ؟ نماز ؟ استراحت میان درس ؟!

متاسفانه اینجوری خوندن جواب عکس میده چون هیچ قانونی نمیگه که 4 ساعت استراحت واسه 20 ساعت خوندن کافی باشه

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      20 ساعت !؟

استراحت 4 ساعته !؟ خواب ؟ نهار شام صبحونه ؟ نماز ؟ استراحت میان درس ؟!

متاسفانه اینجوری خوندن جواب عکس میده چون هیچ قانونی نمیگه که 4 ساعت استراحت واسه 20 ساعت خوندن کافی باشه
      حرفت درسته اما وقتی یکی میگه اغا من میتونم برام بازده هم داره خب بخونه چه اشکالی داره!!؟
      در ضمن درس خوندن اونم تو این زمان هیچ قانونی نداره
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!
      ویرایش توسط Mohammad. N : 18 فروردین 1394 در ساعت 12:28

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      کشش همه آدما مث هم نیست...آقا تا جون داری بخون...اصلانم نتیجه عکس نمیده... من همیشه موقع امتحانا شب تا صب بیدار بودم میگفتن این کارو نکن صبح کسلی یا نتیجه عکس میده ولی نه تنها عکس نمیداد بلکه من 20 میشدم...همه آدما مث هم نیستم..وقتی تو میتونی بخون لابد پتانسیلشو داری..

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بخون بخون بخون
      تو میتونی مطمینم
      منم برا موفقیتت دعا میکنم
      توکل کن و بخون
      تو این مدت کم تا میتونی بیشترین بهره رو ببر، آینده ت در گرو همین دوماهه
      موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها
      حرفت درسته اما وقتی یکی میگه اغا من میتونم برام بازده هم داره خب بخونه چه اشکالی داره!!؟
      در ضمن درس خوندن اونم تو این زمان هیچ قانونی نداره

کسی رو میشناسم 18 ساعت برای کنکور میخوند
      همه میگفتند روانیه !! اما موفق شد و تونست
      الانم برای دکتری که میخونه همون 18 ساعت رو
      میخونه !!
      ^______________________^

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان خوبم ! قرار بود ساعت 16 بیام ( حال ندارم بگم 4 عصر ! ) ولی کنجکاو بودم انتظار نداشتم انقدر روحیه و انرژی مثبت بدید . واقعا ازتون ممونم رقیبای مهربون
      من دوستان خوبم میدونم زیاده ولی اگه بدونم واقعا به رتبه زیر 250 میرسم ، این چیزی نیست بیشترم میخونم . اصلا همین روحیه ای که دارم نخونده برم سه رقمیو میارم ! )))))))
      توی منطقه سه رتبه اوردن خیلی آسونه . راستی من رشتم ریاضیه !!! 20 ساعت میخونم : 8 ساعت عمومی ، 12 ساعت اختصاصی . خوبه به نظرتون ؟ میدونید چرا انقدر عمومی ها رو بالا میخونم ؟ چون توی منطقه سه برگ برنده بچه ها عمومیه . اگه میانگین عمومیا 70 یا 60 باشه ، اختصاصی ریاضی در حد 40 فیزیک در حد 60 و شیمی در حد 50 راحت دو رقمی میاره !!!! خوبه توازن اختصاصی و عمومیم ؟؟؟ من ساعت 8 شب میام میخونم . مرسی از پاسخ دهندگان محترم و خوب ...
      ویرایش توسط در راه کنکور : 18 فروردین 1394 در ساعت 13:36

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خوشبحالت ک اینقدر انگیزه داری و تلاش میکنی.
      کاش منم میتونستم...:yahoo (19):
      مطمئن باش ک اگه اینطور پیش بری حتما ب ارزوت میرسی.موفق باشی.
      وقتی که خدا در دلهای شکسته جای دارد. . .

چرا به دستان کسی که بار ها دلم را شکست. . .

بوسه نزنم. . .؟!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش پس در این صورت تو باید 2 ساعت در روز بخوابی !! 2 ساعت هم کارای دیگت ( تغذیه نظافت عبادت )

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه اون علاقه ولذت به درس باشه انگیزه وروحیت زیاد میشه در نتیجه تمرکز کافی بر روی درسا داری اگه14-15 ساعتم بخونی به اندازه20 ساعت ارزش خواهد داشت

صفحه 1 از 18 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)