خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 6151617 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 226 به 240 از 263
    1. Top | #226
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها

من خودم ریتالین مصرف کردم،تا وقتی دوز پایین هست تاثیر بد نداره!البته بدست اوردنش سخت بود قبلا الان نمیدونم!!!
      من سال اول دوز کم مصرف کردم ولی سال دوم اشتباه بود اولین روز یکی کامل بعد رسیدم روزانه ۲ عدد������
      بعد بی مقدمه از ۲ عدد اوردم ب ۳،چهارم ی فرص تا ی سال عارضه داشتم واینکه پوست داغون میکنه
      شما یه سرچی راجع به این موضوع تو سایتای معتبری مثل
      PubMed، ScienceDirect, NCBI و غیره انجام بده تا تعداد بیشمار مقالاتی رو ببینی که نسبت به اثرات جانبی این قرصها حتی برای کسایی که اختلالاتی مثل ADDیاADHD دارن و قانونا این قرصها براشون تجویز میشه هشدار دادن.
      من هم نگفتم همون لحظه یا حتی همون سال متوجه میشی که شخصیتتون تغییر کرده یا مسیر های خاصی از تفکر براتون بسته شده. شاید چندین سال بعد این اتفاق بیفته و حتی شاید متوجه تغییراتی که تو مغزتون ایجاد میشه نشید، چون به هرحال ذهن خودآگاه انسان همیشه سعی داره وضعیت رو یکنواخت و مشابه با گذشته نشون بده وگرنه روان زیر بار پردازش تغییرات بیشماری که هر ثانیه زندگی رخ میده از هم می پاشید.

2. Top | #227
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط IdaM نمایش پست ها
      شما یه سرچی راجع به این موضوع تو سایتای معتبری مثل
      PubMed، ScienceDirect, NCBI و غیره انجام بده تا تعداد بیشمار مقالاتی رو ببینی که نسبت به اثرات جانبی این قرصها حتی برای کسایی که اختلالاتی مثل ADDیاADHD دارن و قانونا این قرصها براشون تجویز میشه هشدار دادن.
      من هم نگفتم همون لحظه یا حتی همون سال متوجه میشی که شخصیتتون تغییر کرده یا مسیر های خاصی از تفکر براتون بسته شده. شاید چندین سال بعد این اتفاق بیفته و حتی شاید متوجه تغییراتی که تو مغزتون ایجاد میشه نشید، چون به هرحال ذهن خودآگاه انسان همیشه سعی داره وضعیت رو یکنواخت و مشابه با گذشته نشون بده وگرنه روان زیر بار پردازش تغییرات بیشماری که هر ثانیه زندگی رخ میده از هم می پاشید.
      چی بگم
      من فعلا دارم تو پرستاری دست و پا میزنم،ب امید کنکور مجدد
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

3. Top | #228
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چی بگم������
      من فعلا دارم تو پرستاری دست و پا میزنم،ب امید کنکور مجدد
      شما میتونی با یه برنامه ریزی صحیح و تلاش مستمر کاملا به هدفت برسی. همین که پرستاری قبول شدی نشون میده کاملا پتانسیلشو داری‌.
      فقط باید کار های درست رو تو زمان های درست انجام بدی و اصلا لازم نیست این کارو با نابود کردن ذهن و بدنت بوسیله کم خوابی یا قرص خوردن انجام بدی دوست عزیز!

4. Top | #229
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما میتونی با یه برنامه ریزی صحیح و تلاش مستمر کاملا به هدفت برسی. همین که پرستاری قبول شدی نشون میده کاملا پتانسیلشو داری‌.
      فقط باید کار های درست رو تو زمان های درست انجام بدی و اصلا لازم نیست این کارو با نابود کردن ذهن و بدنت بوسیله کم خوابی یا قرص خوردن انجام بدی دوست عزیز!
      ممنونم ،مشکل اینه خانوادم گفتن اول لیسانس بگیری بعدا کنکور بدی،اخیرا هم گفتن استخدام شو بعدا!
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

5. Top | #230
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ممنونم ،مشکل اینه خانوادم گفتن اول لیسانس بگیری بعدا کنکور بدی،اخیرا هم گفتن استخدام شو بعدا!
      خوب میدونید خانوادتون یه مقدار حق دارن نگران باشن که یه وقت آیندتون خراب نشه، مخصوصا تو این کشوری که آدم از یک ثانیه بعدش خبر نداره...
      ولی اگه واقعا و قویا تصمیمتون اینه که کنکور شرکت کنید و رشته دیگه ای بخونید بسم الله.
      تا جایی که من متوجه شدم شما حدودا ۳ -۴ سال دیگه میخاین کنکور بدید. اگه از همین الان یه برنامه بلند مدت داشته باشیدنه تنها بهتون فشار نمیاد بلکه مطالعه برا کنکور تبدیل میشه به یه سرگرمی اوقات فراغت براتون. نمیگم درسای دانشگاه سبکن یا مثلا دوران طرح خیلی وقت آزاد دارید اما اگه سعی کنید اون وقت های کوچیکی که هرروز به هردلیلی هدر میره رو به وقت مفید تبدیل کنید کاملا موفق شدنتون تو کنکور محتمله چون یه بازه زمانی نسبتا بلندی تا کنکور پیش روتونه.
      به هرحال شما تجربه امتحان دادن از کتابای ۴۰۰ صفحه ای که استادشم درست حسابی درس نداده رو احتمالا دارید. پس ابزار کافی دستتونه و اگر واقعا بخواید موفق میشید.

6. Top | #231
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      آپ
      رسیدن به رویاهام با روزی ۲۴ ساعت درس خوندن
      من رفتم

7. Top | #232
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      آپ
      رسیدن به رویاهام با روزی ۲۴ ساعت درس خوندن
      من رفتم
      بیا خصوصی
      Lost in DayDream

8. Top | #233
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      افرین با قدرت ادامه بده

9. Top | #234
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب میدونید خانوادتون یه مقدار حق دارن نگران باشن که یه وقت آیندتون خراب نشه، مخصوصا تو این کشوری که آدم از یک ثانیه بعدش خبر نداره...
      ولی اگه واقعا و قویا تصمیمتون اینه که کنکور شرکت کنید و رشته دیگه ای بخونید بسم الله.
      تا جایی که من متوجه شدم شما حدودا ۳ -۴ سال دیگه میخاین کنکور بدید. اگه از همین الان یه برنامه بلند مدت داشته باشیدنه تنها بهتون فشار نمیاد بلکه مطالعه برا کنکور تبدیل میشه به یه سرگرمی اوقات فراغت براتون. نمیگم درسای دانشگاه سبکن یا مثلا دوران طرح خیلی وقت آزاد دارید اما اگه سعی کنید اون وقت های کوچیکی که هرروز به هردلیلی هدر میره رو به وقت مفید تبدیل کنید کاملا موفق شدنتون تو کنکور محتمله چون یه بازه زمانی نسبتا بلندی تا کنکور پیش روتونه.
      به هرحال شما تجربه امتحان دادن از کتابای ۴۰۰ صفحه ای که استادشم درست حسابی درس نداده رو احتمالا دارید. پس ابزار کافی دستتونه و اگر واقعا بخواید موفق میشید.
      واقعا ممنونم!
      انرژی مثبت زیادی،دریافت کردم!
      شما نظام جدید،بودید؟
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

10. Top | #235
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      رسیدن به زیبا ترین رویام با ۷ساعت در روز!هفته آخر ساعت مطالعه میاد پایین

11. Top | #236
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میدونید ،الان یکی از دوستان نگرانی واقعیم گوش زد کرد!معلوم نیست ۱۴۰۳کنکور باشه
      مخصوصا که الان کرونا هم اومد مصمم شدن برا جایگزین
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

12. Top | #237
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ادمو برق بگیره جو نگیره
      ۲۰h

13. Top | #238
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بله شما درست میگی!
      ایشون ۷۰۰ اوردن،ولی من اصلا ب استاتر کاری ندارم،سال ۹۲ که من کنکور دادم،یکی از دوستان با ریتالین شب تا صبح میخوند حدودا ۱۷ ،۱۵ ساعت میخوند،صبا توان حرف زدن
      نداشت۹!زیر ۲۰ کشور اورد الان تهران میخونه
      رتبه ۱ ۹۴ هم روزی ۱۴،۱۵ ساعت میخوند!خب شما حساب کنی میبینی اینا ۲،۳ ساعت میخوابیدن اونم ن در طول چند هفته چندین ماه!
      حتی دوستان مقال هایی. هم زدن!!اگر قرار بود با کم خوابیدن کسی عقلش رو از دست بده،مطمئن باش الان همه زیر ۱۰۰ کشورهامون ،پزشکای و مهندسان مطرح همه
      تیمارستان بودن!رتبه ۱ امسال شخصا گفته برای اینکه کم بخواب راه مبرفته درس میخونده!
      .

متاسفانه این داستان ریتالین از همون قضیه ی اینا اعتیاد ندارن همش منفعته کسی که اعتیاد پیدا میکنه بخاطر بنیه ضعیف خودشه من هروقت میخوتم کنار میزارم و اینا.. دبیرستان پشت سری خودم دوز بالایی رو پیوسته مصرف میکرد باعث شد کلا تبدیل یه ادم مشنگ بشه الانم پشت کنکوره و چند سری داروهاشو عوض کرده هی چیزای جدید میخوره که مثلا بتونه درس بخونه که من امسال هم بهش امیدی ندارم
      البته من خودم میخوام از امروز تا کنکور ۳ تا بخورم که یکیش بیوفته روز خود کنکور

14. Top | #239
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

واقعا ممنونم!
      انرژی مثبت زیادی،دریافت کردم!
      شما نظام جدید،بودید؟
      خواهش می کنم. صرفا یه سری حقایقو یاد آوری کردم
      بله من نظام جدید بود
      راجع به کنکور هم نگران نباشید. شخصا فکر نمی کنم کشور با این وضع هیچوقت زیرساخت اینو پیدا کنه که کنکورو برای رشته های پرطرفدار حذف کنه.
      حذفم کردن یه امتحان دیگه مشابه کنکور میزارن جاش حتما.

15. Top | #240
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط high-flown نمایش پست ها
      Up
      میتونم بپرسم چرا این تاپیک های چرت و پرت خیالی رو آپ کردین؟
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور

صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 6151617 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)