خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پشت کنکوری بمانم

من امسال درسم تموم میشه ولی هیچی واسه کنکور نخوندم میخوام شروع کنم (واقعی)میخوام سال بعد بشینم وبخونم ولی دوستام بهم میگن نشین معدل تاثیر داره وسخته وقبول نمیشی شاید این سوال تکراری باشه واقعا اگه بخونم قبول میشم رشته های پزشکی باشه ؟؟؟؟؟یه مشکل عمده دارم نمیدونم کدوم کتاب رو بخونم کدوم رو بخرم وکدوم آزمون برم از کدوم کتاب شروع کنم روزهای اول چند ساعت بخونم؟؟؟؟؟و مغزم واقعا آماده یادگیری هست ودر ضمن این چند روز باقیمانده درس میخوانم ولی میدونم رتبم افتضاح خواهد بود :yahoo (19):

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نمون
      بخون

میمریم برای
      اشک

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز...
      سلام...
      خود این 2 ماه رو بودجه بندیای فصولی که تست ازشون زیاد اومده رو بشین کم کم بخون...
      و واسه خودت هدف گذاری کن...
      حرف تو ام درسته...اما اگر مفید باشه مطالعه ی این دوماهت،میتونی رتبه ی زیر10 هزارو بیاری...اینو بهت قول میدم...
      بعد از کنکور باز دس از درس برندار با بودجه بندیه قلم چی و آزموناش درس بخون اگر
      واقعا با این افکار اذیت میشی...
      پس آسوده و راحت میتونی نصف روزتو واسه خودت هدف گذاری و نصف دیگشو واسه خودت برنامه ریزی کنی و از روز بعدشم شروع...
      از 6 ساعت مطالعه ام شروع کن و ببرش بالا...
      ولی مشکل اینجاس که پسری و مشکلات سربازی داری...
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      شما از کجا میدونی رتبت افتضاح میشه؟
      بودجه بندی رو نگاه کن اون فصل هایی که بیشتر ازش سوال اومده رو مسلط شو روشون!
      سخت هست ولی شدنیه...
      الان دیگه ۹-۸ ساعت مطالعه کمه ولی شما از ۸ ساعت شروع کن تا برسی بالای ۱۲ ساعت!
      فعلا اصلا به سال دیگه فکر نکن هدفتو بزار رو امسال...
      لطفا به حرف کسایی میگن سخته و نمیشه هم گوش نکنید...
      راجب کتاب هم به نظر من اول کتاب درسی رو بخون بعد کتاب های همایش دریافت و سعی کن روی همون مباحث تست زیاد کار کنی...
      برای تغییر دادن اول باید باور کرد...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تمام سعیتو تو فرصت باقی مونده کن. تو حال زندگی کن اگه امروز که تو دستت داری از دست بدی به فردات هم اطمینانی نیست... فردا که اومد فکر فردا کن
      منم و زمین صاف راه میرم میچرخ آروم زیر پام
      زندگی سخت ولی ببین که خوشحالم من
      ویرایش توسط Nurse Mohsen : 18 فروردین 1394 در ساعت 10:13

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi ghaderi نمایش پست ها
      من امسال درسم تموم میشه ولی هیچی واسه کنکور نخوندم میخوام شروع کنم (واقعی)میخوام سال بعد بشینم وبخونم ولی دوستام بهم میگن نشین معدل تاثیر داره وسخته وقبول نمیشی شاید این سوال تکراری باشه واقعا اگه بخونم قبول میشم رشته های پزشکی باشه ؟؟؟؟؟یه مشکل عمده دارم نمیدونم کدوم کتاب رو بخونم کدوم رو بخرم وکدوم آزمون برم از کدوم کتاب شروع کنم روزهای اول چند ساعت بخونم؟؟؟؟؟و مغزم واقعا آماده یادگیری هست ودر ضمن این چند روز باقیمانده درس میخوانم ولی میدونم رتبم افتضاح خواهد بود :yahoo (19):
      برای امتحان خودت بخون نه برای موفقیت!!
      اینجوری با حالو هوای کنکور بیشتر آشنا میشی هم میتونی خودتو محک بزنی که فرضا اگه من در 2ماه به این نتیجه رسیدم تو9ماه چی میشه! اینجوری فک کردن بهتره نسبت به اینکه روزی 23:59دقیقه هروز هفته خودتو بکشی! با یادگرفتن نمیشه رتبه خوب بدست آورد اون تسلط هست! خودمونی بگم حفظ کردن اکثر تکنیک ها و ساختار ها و غیره .. تمرین و تکرار میخاد نه صرفا یادگیری!
      موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      الان بخون حتما

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز اگه بگی امسال نخونم وبمونم سال بعد مطمئن باش سال بعد هم همینطوره چرا؟چون تو فرصت باختو بخودت دادی وطعم لذت درسو در درونت ننداختی تا به بهترین شکل ممکن موفقیتی کسب کنی اگه بگی میتونم؟میشه؟نمیارم نمیتونی به نتیجه کامل برسیباید تلاشتو واقعی بکنی تا قبول بشی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این دوماه با ساعت مطالعه بالا حداکثر تلاشتون رو بکنید.یه سری به سایت نشر دریافت بزنید و ازکتابای همایش نشردریافت که هم جنبه آموزش وهم جمع بندی دارن استفاده کنید.هیچ تلاشی بدون پاداش نمیمونه ،اگه خواست خدا باشه امسال قبول بشید که چه بهتر،اگرهم برای رشته دلخواه رتبه نیاوردیدو خواستید سال بعد هم کنکور بدین،لااقل عذاب وجدان ندارید چون تمام تلاشتون رو کردید،ضمن اینکه درصورتیکه این دوماه را عالی کار کنید اگرهم بخواهید 95 کنکور بدید از رقبا که از تیر یا مرداد اکثرشون استارت میزنند،خیلی جلوتر و آماده ترید. براتون آرزوی موفقیت میکنم.

10. Top | #10
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هیشکی از درس خوندن نمرده
      بخون نهایتش معلوماتت زیاد میشه!

11. Top | #11

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فکر سال بعد را از سرت بیرون کن و با جدیت تمام بخون

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      بمون واسه سال بعد

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست خوب من ................
      این چند ماه باقی مونده رو ازش استفاده کن .....حتی اگر نتیجه خوبی نگیری حداقلش میفهمی چه جوری بخونی
      پشت کنکور موندن آسون نیست اما سخت هم نیست ..... خیلی برنامه ریزی دقیقی باید داشته باشی ..... اکثر همکلاسیات رفتن دانشگاه
      تو موندی پشت کنکور .....یه شرایطای تقریبا سخت رو تجربه میکنی
      منم پشت کنکور موندم و رفتم دانشگاه
      سال اول فک کنم عید دیگه گفتم میمونم برا سال آینده هیچی درس نخوندم و رفتم کنکور دادم ....روز کنکور ناراحت بودم چرا این چند ماه رو ازش استفاده نکردم
      سال دوم هم اکثر همکلاسیام رفته بودن دانشگاه ...یه مدت درس خوندم بعدش به خاطر انگیزه و این مسایل (از هیشکی خبر نداری دوستات درگیر درس و دانشگاه هستن....) کم آووردم زدم جاده خاکی و هیچی نخوندم (ول کردم).....
      از عید بود شروع کردم به صورت جدی درس خوندن ...برام هیچی مهم نبود خودم رو حتی برا سربازی آماده کرده بودم (استرس نداشتم) .....رفتم کنکور دادم و قبول شدم
      درواقع سعی و تلاش من سه ماه بود ....من میتونستم این کار رو سال اول انجام بدم ....خودم رو یکسال انداختم عقب ...... خاک بر سرت (خودم به خودم میگم)

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi ghaderi نمایش پست ها

الان تا وقت هس بخون بببن چی میشه ....ولی بدون پشت کنکور موندن ب همین راحتی نیس ...سال دوم استرس و نگرانی هایی داره ک از سال اول بدتره...در ضمن واقعا درس خوندن سال دوم سخته....من خودم دو سال کنکور دادمم تازه از اینایی بودم ک برنامه میریختم یه ساعت این ور اون ور نمیشد ولی واقعا سال دوم نتونستم بخونم.....و حرف اخر سال دوم موندن برای کسیه ک از یه رتیه بد یا خوب بخوتد به رتبه تاپ برسه نه اختلاف 2 یا 3 هزار تا .و کلا درصد خیلی کمی هستن ک رتبه خیلی بهتری میارن اکثرا خراب مبکنن

"یـاد کــَردن"زیبــاتـــَرین هـــِدیه ایست

کِـه نیـاز بـــِه کــادو کــَردن نــَداره"بــِه یــادتونـــَم

15. Top | #15
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم تا ی حدی شرایط تو رودارم ولی این رو هم میدونم که تاکنکور میتونم ی جمع بندی خوبی داشته باشم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن