خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 62
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

شمارش معکوس ---- سربازی ----- دانشگاه -------- پسر های پشت کنکوری حتما بیان تو ------

سلام بچه ها

امروز دفترچه نظام وظیفه رو دانلود کردم دو تا چیز رو دیدم و موندم :

( شرمنده کپی کردم کلمات نمیدونم چرا قاطی شد ، در دفترچه نظام وظیفه صفحه 7 هست و صفحه 20 )
      افرادي که قبل از سن مشمولیت ترك تحصیل نموده و یا فار غالتحصیل شد هاند و از معافیت تحصیلی براي ادامه تحصیل در مقاطع بعدي استفاده
      ( نمی کنند، پس از ورود به سن هجده سال تمام موظفند ظرف شش ماه خود را به مراکز وظیفه عمومی (دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس + 10
      معرفی نمایند و در غیر این صورت وارد غیبت خواهند شد.

-2 دانش آموزان و دانشجویان و طلاب علوم دینی مشمول که از معافیت تحصیلی برخوردار هستند، در صورت ترك تحصیل، اخراج، انصراف یا
      فراغت از تحصیل باید حداکثر یک سال پس از تاریخ انصرا ف، ترك تحصیل، اخراج و فراغت از تحصیل خود را جهت انجام خدمت دوره
      ضرورت، از طریق دفاتر پلیس + 10 به وظیفه عمومی معرفی نمایند مگر اینکه در مهلت قانونی یک ساله پس از فراغت، در یکی از دانشگا ههاو
      مؤسسات آموزش عالی موردتأییدداخل یاخارج ازکشورپذیرفته شوند وازمعافیت تحصیلی براي ادامه تحصیل برخوردار گردند

مشمولین دیپلم و پیش دانشگاهی که حداکثر یک سال پس از فراغت از تحصیل، در یکی از دانشگا هها و مؤسسات آموزش عالی داخل کشور که
      مورد تأیید وزارتخانه هاي علوم و بهداشت م یباشند پذیرفته شوند تا زمانی که وفق تبصره ( 1) ماده ( 33 ) قانون خدمت وظیفه عمومی (جدول بالا ) به
      تحصیل اشتغال دارند، می توانند مشروط به اینکه داراي غیبت غیر موجه نباشند از معافیت تحصیلی استفاده نمایند. این معافیت براي هر مقطع فقط یک
      بار داده م یشود.

یه جا نوشته 6 ماه یه جا نوشته یه سال حالا بچه ها اگه پیگیر شدید بگید چه طوریاست اگه پیگیر نشدید ، پیگیر بشید جوابشو در بیارید منم میرم بپرسم ببینم چه جوری ......

حتما اگه اطلاع دارید خبر بدید ، ممنون ......

شب عید امشب البته برای ما نه ولی بازم عیدتون مبارک ....
      -« اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ »-

! Trust yourself, You can do it
      بزرگترین وبلاگ تحقیق و پژوهش

به جای تشکر برام دعا کنید .

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      قانونش اینه که اگه تاریخ فارغ التحصیلیت قبل تولد 19 سالگیت باشه از تاریخ تولدت 6 ماه فرصت داری و اگه فارغ التحصیلیت بعد تولد 19 سالگیت باشه از تاریخ فارغ التحصیلی 1 سال مهلت داری
      مثلا فروردین 73 تولدباشه و خرداد فارغ التحصیل تا خرداد92 وقت داری....
      خدانگهدار

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      من متولد مرداد 73 هستم ، در خرداد 91 قبول شدم (پیش دانشگاهی ) حالا وضیعیتم چه جوریاست ؟.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام
      شما اگه دانشگاهی چیزی ننوشتی و معافم نیستی هر موقع اینو خوندی بدو برو نظام وظیفه تا آخر این ماه با توجه به قانونشون وقت داری
      شایدم من اشتباه کنم ولی خطر نکن
      خدانگهدار

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad hosein نمایش پست ها
      من متولد مرداد 73 هستم ، در خرداد 91 قبول شدم (پیش دانشگاهی ) حالا وضیعیتم چه جوریاست ؟.
      شما اگر مثلا متولد 8 مرداد 73 باشی از 1 مرداد 91 مشمول هستی پس :
      1 مرداد
      1شهربور
      1 مهر
      1 آبان
      1 آذر
      1 دی
      تا 1 بهمن فرصت داری دفترچه ارسال کنی !! سریعا اقدام کن !! اطلاعاتم الان کامل کامل هست ! شما فرصتت 6 ماهه هستش!
      فقط سریع برو دنبال کارات ، و دنبال راه فرار باش !! پلیس +10 و نظام وظیفه میتونن بیشتر راهنماییت کنن
      موفق باشی

پ ن : به زودی یه تاپیک جامع در مورد شرایط نظام وظیفه و کنکور میز
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      اگه من شهریور قبول میشدم چه قدر وقت داشتم ؟ ( این شامل یکی از رفیقام میشه )
      -« اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ »-

! Trust yourself, You can do it
      بزرگترین وبلاگ تحقیق و پژوهش

به جای تشکر برام دعا کنید .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad hosein نمایش پست ها
      اگه من شهریور قبول میشدم چه قدر وقت داشتم ؟ ( این شامل یکی از رفیقام میشه )
      دوستتون اگر قبل شهریور متولد شده باشه تا شهریور سال دیگه فرصت داره
      عشــــــق ؛

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها من متولد اسفند72 هستم.همین امسال یعنی شهریور 91فارغ التحصیل شدم.وضعیت من چه جوریاست؟؟؟3بار از پلیس+10 پرسیدم گفتن تا آخر شهریور سال دیگه92 مهلت دارم دفترچه رو بفرستم.الانم که دارم برای کنکور92 میخونم.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط h25os12 نمایش پست ها
      بچه ها من متولد اسفند72 هستم.همین امسال یعنی شهریور 91فارغ التحصیل شدم.وضعیت من چه جوریاست؟؟؟3بار از پلیس+10 پرسیدم گفتن تا آخر شهریور سال دیگه92 مهلت دارم دفترچه رو بفرستم.الانم که دارم برای کنکور92 میخونم.
      درست گفته !! دوست عزیز ، شما تا آخر شهریور فرصت دارید ، ولی ترجیحا سعی کنید که تا اوسط شهریور دفترجه رو ارسال کنید (کار از محکم کاری عیب نمیکنه)
      موفق باشی ...
      عشــــــق ؛

10. Top | #10

نمایش مشخصات
      وضعیت شما هم عین منه
      من هم متولد تیر73ام -فارغ التحصیل خرداد 91
      شما هم یه راه داری واسه اینکه خدمت نری:
      ثبت نام تو علمی کاربردی که بدون کنکور دانشجو ور میدارن
      اینجوری بعد نتایج انصراف میدی بعدش هم دانشگاه ســــــــــــــــراســـــ ــــری
      البته اینم بگم که فقط یه بار میتونی انصراف بدی
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      من بازم اینجا میگم و جاهای دیگه هم گفتم که برو بچه هایی که میخوان کنکور 92 رو بدن یا باید سال اولشون باشه که دارن کنکور میدن یا سال دومشون باشه که دارن کنکور میدن که این دو گروه هیچ رقمه اصلا پاشونو

نذارن پلیس +10 و یا نظام وظیفه

و گروه سوم که یال سومشون هست که میخوان کنکور بدن این افراد باید حتما یا معافیت تحصیلی گرفته باشن که اونم یعنی که دانشجو باشن الان و به سبب اون معافیت تحصیلی داشته باشن و یا خودشونو برن معرفی کنن و دفترچه بگیرن و برن سربازی

و موقع کنکور بیان کنکور بدن و اگه قبول شدن سربازی تا همونجا کنسل میشه و بعد از تحصیل میرن ادامه سربازی

پس اگه سال اولتون هست یا دومتون هست که میخواین کنکور بدین اصلا به هیچ وجه نرید نظام وظیفه و یا پلیس +10 چون اونا قاطی هستند!!! و همون جا میگن بتراش !! بورو

اگر هم سال سومتون خواهد بود که کنکور میخواهید بدید باید دانشجو باشید الان و معافیت تحصیلی را از نظام وظیفه گرفته باشید کاغذشا

به قانون و نمیدونم دفترچه و نمیدونم فلان و بهمان هم کاری نداشته باشید همه اونا فورمالیته هستن من تجربه این روشا را برای 10000000000 نفر دارم

یه توصیه مهم اینکه هیچ رقمه پاتون رو پلیس +10 نذارین و سعی کنید کارای مربوط به خدمتتونو همیشه نظام وظیفه انجام بدین و حتما و حتما و حتما با یه بزرگتر و حتما پدرتون برید

اگه ببینن با سر و وضع داغون اوومدی و به قول معروف خودشون جووونک بازی در میاری سال اولتم باشه نمیذاره کنکور بدی پس حتما با یه کسی که قیافش یه جورایی مسن هست و ریش تقریبا سفید اینا داشته باشه (پدر!!!) برید

موفق باشید اصلا نترسید و هی مثله محمد حسین دفترچه و اینا را نخونید اون قانونا همش کشکه (این حاصل 1000 سال تجربه هست)!!
      بدترین شرایط تو آرزوی یکی دیگه است، برای همه آرزوی معجزه میکنم...

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      من بازم اینجا میگم و جاهای دیگه هم گفتم که برو بچه هایی که میخوان کنکور 92 رو بدن یا باید سال اولشون باشه که دارن کنکور میدن یا سال دومشون باشه که دارن کنکور میدن که این دو گروه هیچ رقمه اصلا پاشونو

نذارن پلیس +10 و یا نظام وظیفه

و گروه سوم که یال سومشون هست که میخوان کنکور بدن این افراد باید حتما یا معافیت تحصیلی گرفته باشن که اونم یعنی که دانشجو باشن الان و به سبب اون معافیت تحصیلی داشته باشن و یا خودشونو برن معرفی کنن و دفترچه بگیرن و برن سربازی

و موقع کنکور بیان کنکور بدن و اگه قبول شدن سربازی تا همونجا کنسل میشه و بعد از تحصیل میرن ادامه سربازی

پس اگه سال اولتون هست یا دومتون هست که میخواین کنکور بدین اصلا به هیچ وجه نرید نظام وظیفه و یا پلیس +10 چون اونا قاطی هستند!!! و همون جا میگن بتراش !! بورو

اگر هم سال سومتون خواهد بود که کنکور میخواهید بدید باید دانشجو باشید الان و معافیت تحصیلی را از نظام وظیفه گرفته باشید کاغذشا

به قانون و نمیدونم دفترچه و نمیدونم فلان و بهمان هم کاری نداشته باشید همه اونا فورمالیته هستن من تجربه این روشا را برای 10000000000 نفر دارم

یه توصیه مهم اینکه هیچ رقمه پاتون رو پلیس +10 نذارین و سعی کنید کارای مربوط به خدمتتونو همیشه نظام وظیفه انجام بدین و حتما و حتما و حتما با یه بزرگتر و حتما پدرتون برید

اگه ببینن با سر و وضع داغون اوومدی و به قول معروف خودشون جووونک بازی در میاری سال اولتم باشه نمیذاره کنکور بدی پس حتما با یه کسی که قیافش یه جورایی مسن هست و ریش تقریبا سفید اینا داشته باشه (پدر!!!) برید

موفق باشید اصلا نترسید و هی مثله محمد حسین دفترچه و اینا را نخونید اون قانونا همش کشکه (این حاصل 1000 سال تجربه هست)!!

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad.6647 نمایش پست ها
      وضعیت شما هم عین منه
      من هم متولد تیر73ام -فارغ التحصیل خرداد 91
      شما هم یه راه داری واسه اینکه خدمت نری:
      ثبت نام تو علمی کاربردی که بدون کنکور دانشجو ور میدارن
      اینجوری بعد نتایج انصراف میدی بعدش هم دانشگاه ســــــــــــــــراســـــ ــــری
      البته اینم بگم که فقط یه بار میتونی انصراف بدی

داداش ثبت نام علمی کاربردی کی هست ؟

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      امیر جون ، نمیدونم توی دفترچه نوشته اگه نری غیبت میخوریو ، دیگه نمیتونی بری سربازیو این مسخره بازیا رو در اوردن .....

دسست درد نکنه بایت جوابت ......

والا نمیدونم چیکار کنم ؟

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      محمد 99.99 درصد رفیقای من !!! توی 19 و اندی !! سالگی و اون یک صدم درصدم توی 20 سالگی رفتن دانشگاه بابا اینا همش

فورمالیته هست الان فقط بخون همین!!

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن