خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 55
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

گوشي من iOS سرچ ميكنم اين مياد
      همينه؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه چند تا از بچه ها گفتن که انگار نسخه اپل نداره

ویرایش توسط Yek.Doost : 17 فروردین 1394 در ساعت 16:27

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      والا ما یه شماره به ایشون دادیم درست بود

4. Top | #34
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ماهم یه شماره دادیم. درست گفتن!

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      فکر کنم برنامش اینجوری کار میکنه که هرکسی که این برنامه رو توی گوشیش نصب کرده باشه، اون برنامه تمام مخاطبای اون گوشی، همراه با اسمی که ذخیره شده رو توی سرور خودش ذخیره میکنه و وقتی که ما یه شماره رو میدیم، اون برنامه از توی سرور خودش شماره رو پیدا میکنه و به ما میده. درسته ؟؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      Yes

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      آقا منم یه شماره دادم درست دراومد خیلی جالبه

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برنامه جالبیه.....اسما درست بودن:yahoo (94):

music only arash

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قلقشو فهمیدم....هر کی اینو نصب کنه اسم و شماره های مخاطبینش سیو میشه تو برنامه...حتی اگه بعد پاک کنه نرم رو میمونه اون تو
      من شماره داییمو زدم...amoO آورد...دختر داییم این شماره رو دقیقا اینطوری سیو کرده بود...پس از مخاطبین اون ک تو برنامه سیو شده بوده اومده
      یا اسم مامانه یکی رو خاله آورد...معلوم میشه خواهر زادش این برنامه رو داشته و اسمش وارد شده تو برنامه.

music only arash

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tinker Bell نمایش پست ها
      قلقشو فهمیدم....هر کی اینو نصب کنه اسم و شماره های مخاطبینش سیو میشه تو برنامه...حتی اگه بعد پاک کنه نرم رو میمونه اون تو
      من شماره داییمو زدم...amoO آورد...دختر داییم این شماره رو دقیقا اینطوری سیو کرده بود...پس از مخاطبین اون ک تو برنامه سیو شده بوده اومده
      یا اسم مامانه یکی رو خاله آورد...معلوم میشه خواهر زادش این برنامه رو داشته و اسمش وارد شده تو برنامه.
      اون شماره هایی ام که نداره شانسی یک اسم میده
      مشاور

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      اون شماره هایی ام که نداره شانسی یک اسم میده
      اگه شماره ای سیو نباشه اصلا اسمش نمیاد...من دو تا خط جدید داشتم به کسی زیاد نداده بودمش...اونا اسم نمیاد براش...
      بعضی شماره هایی که زدم اسمای بیخود اومده بود....یا اسم دختر اومده بود واسه اسم پسر....دلیلش اینه که یک بنده خدایی اسم طرف رو به این اسم سیو کرده!
      یکی اسم یک نفرو باقالی سیو میکنه....اسم علی رو مریم سیو میکنه....بعد ما میزنیم شماره رو اون اسم میاد! چارش اینه که خود شخص این نرم افزارو نصب کنه رو گوشیش و اسم خودشو بزنه...بعد این اسم جایگزین اسم قبل میشه
      پ ن : شماره هایی که تو مخاطبینتون سیو کردین به هر اسمی که خودتون زدین میاد...اینا اولویت بندی داره...اولیت اول با اسم مخاطبین خودتون..اگه شما سیو نداشته باشین اولویت بعدی در صورتی که طرف خودش نرم رو نصبیده باشه هر اسمی که خودش زده باشه هس...اولویت های بعدی هم نرم افزار میگرده کسانی که نصب کرده بودند نرم رو پیدا میکنه و اسم رو از مخاطبین اون اشخاص بر میداره.

music only arash
      ویرایش توسط Tinker Bell : 17 فروردین 1394 در ساعت 21:34

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه شماره ای سیو نباشه اصلا اسمش نمیاد...من دو تا خط جدید داشتم به کسی زیاد نداده بودمش...اونا اسم نمیاد براش...
      بعضی شماره هایی که زودم اسمای بیخود اومده بود....یا اسم دختر اومده بود واسه اسم پسر....دلیلش اینه که یک بنده خدایی اسم طرف رو به این اسم سیو کرده!
      یکی اسم یک نفرو باقالی سیو میکنه....اسم علی رو مریم سیو میکنه....بعد ما میزنیم شماره رو اون اسم میاد! چارش اینه که خود شخص این نرم افزارو نصب کنه رو گوشیش و اسم خودشو بزنه...بعد این اسم جایگزین اسم قبل میشه
      حرف شما درست تره بله پس یه بانک شماره اس این نرم افزار
      مشاور

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      حرف شما درست تره بله پس یه بانک شماره اس این نرم افزار
      آره تقریبا...

music only arash

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yek.Doost نمایش پست ها
      خخخخخ این برنامه رو توی واتس اپ Send to all کردم - حدودا به 500 نفری فرستادم خلاصه خیلی ها باورشون نمیشد- منم بهشون میگفتم شماره بدید اسم تحویل بگیرید وقتی اسم اون شماره رو بشون میگفتم فقط شکلک تعجب واسم میفرستن و غیبشون میزنه هههههه ملت تو هنگن
      فقط واسه مخاطبینتون رو میاره من چندتا شماره که تو گوشیم سیو نبود رو زدم اسمی نیاورد
      I'm the hero of my life

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بعضی شماره هایی که زدم اسمای بیخود اومده بود....یا اسم دختر اومده بود واسه اسم پسر....دلیلش اینه که یک بنده خدایی اسم طرف رو به این اسم سیو کرده!
      پ ن : شماره هایی که تو مخاطبینتون سیو کردین به هر اسمی که خودتون زدین میاد...اینا اولویت بندی داره...اولیت اول با اسم مخاطبین خودتون..اگه شما سیو نداشته باشین اولویت بعدی در صورتی که طرف خودش نرم رو نصبیده باشه هر اسمی که خودش زده باشه هس...اولویت های بعدی هم نرم افزار میگرده کسانی که نصب کرده بودند نرم رو پیدا میکنه و اسم رو از مخاطبین اون اشخاص بر میداره.
      برنامه خوب کار میکنه فقط بعضی از شماره ها رو اسمشونو نمیاره که اونم عادیه همه که نباس باشن ولی بیشترشون اسمشون موجود بود .. کلن برنامه توپیه دمت چیز

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)