خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 74 از 74
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majid-VZ نمایش پست ها
      از اسلام بدی‌ای ندیده از مجریان اسلام بدی دیده
      چه بدی ای از مجریای اسلام تو دیدی؟
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

2. Top | #62
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adam نمایش پست ها
      چه بدی ای از مجریای اسلام تو دیدی؟
      نمی‌خوام بحث الکی کنم و فقط به همین نقل و قولت ج می‌دم. اینایی هم که می‌گم شامل اکثریت مجریان میشه نه همه.
      1. زیر ابا تنبک دارن
      2. جانماز آب می‌کشن
      3. به اسم اسلام هر کاری که دوست دارن می‌کنن. (به عینه دیدم که می‌گم)

این بحث‌ها به جایی نمی‌رسه
      بیخیال

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majid-VZ نمایش پست ها
      نمی‌خوام بحث الکی کنم و فقط به همین نقل و قولت ج می‌دم. اینایی هم که می‌گم شامل اکثریت مجریان میشه نه همه.
      1. زیر ابا تنبک دارن
      2. جانماز آب می‌کشن
      3. به اسم اسلام هر کاری که دوست دارن می‌کنن. (به عینه دیدم که می‌گم)

این بحث‌ها به جایی نمی‌رسه
      بیخیال
      حرفت رو قبول دارم یعنی تموم ملت ایران قبول دارن فقط بهت میگم تو هر دین و مذهبی تو هر جامعه ای ی سری هین طوری هستن درس نیست جمع ببندی همه اینجورین

4. Top | #64
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین تو روشن فکر تو طرفدار ازادی بیان خوبه تو طرفدار حقوق زن مگه تو حجاب میکنی که میای درباره حجاب نظر میزاری تو منظورت از حجاب اختیاری اینکه یارو عریان بیاد بیرون ؟ والا خسته شدم بسکی جواب تورو دادم اگه چیزایی که من گفتم بهونهس جواب درس درمون بهم بده توی پست های قبلی هم که تو بودی که تو حاشیه میزدی هر چی بهت میگم ار این شاخه به اون شاخه تا اخرش رسیدیم به حجاب که نمیدنم چه ربطی داره به ورود خانوما تو استادیوم ، تو اصن لای قران رو باز کردی که میگی خدا گفته حجاب اختیاریه تو رو حسین برا من ادای روشن فکرا رو در نیار ته روشن فکریت اینکه تو نت سرچ کنی عکس نوشته روشنفکرانه واست بیاره

اولندش آقای روشنفکر (به ظاهر البته) حجاب اختیاری معنیش این نیست آدم *** بیاد بیرون ینی هر کی هر جور میخواد لباس بپوشه (اونایی که میگن حجاب باید اجباری باشه از نفسشون میترسن مطمئن باش)
      دومندش بله لای قرآن و باز کردم و تا الان سه بار ختمش کردم (گفتم در جریان باشی )
      سومندش من گفتم قرآن نگفته که نباید خانما حضور نداشته باشن تو ورزش همینطور که نگفته حجاب اجباریه .. از این به این مسئله رسیدیم بله قرآن نه گفته اختیاریه نه اجباری .. بلکه گفتی جوری لباس بپوشین که یک زیبا باشه دومدش باعث تحریک نشه آیه داریم میخوای بهت بگم برو نیگاش کن تو قرآن
      سومندش بهونه ی الکی میاری واسه این بحث میگی خانما فحش یاد میگیرن .. ناراحتی دلیل قانع کننده بیار نه دلیلای بی ربط .. خانمام مثه مردا حق دارن بیان استادیوم ...

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اقا خواهشا منو دیگه نقل قول نکنید خسته شدم بسکی به ی سریا گفتم ی ذره بیاین با دینتون اشتی کنین هر چی بیاین ادای روشن فکرا رو در بیارین تهش دلتون رضا نیست از اسلام دل بکنید هرچی بگین حجاب اجباریه تهش دلتون نمیاد خواهر مادر خودتون بی حجاب بشن والا منم اصن ادم مذهبی ای نیستم این حرفا رو میزنم چون خیلی دنبال دین های مختلف از جمله زرتشتیت رفتم ولی اخرش اسلام بهترینش بود چون تنها دینی که توش جواب سوالام رو گرفتم اسلام بود هر چی بدی هم از مجریای اسلام دیدین سر خود اسلام خالی نکنید در اخر هم از هرکی توی این پست از حرف زدن من ناراحت شده عذر خواهی میکنم
      رفع اسپم :
      هیچ وقت مخالف حضور خانوما توی استادیوم نیستم چون حقوق اونا هم برابر ما هست فقط ما باید خودمونو اصلاح کنیم

6. Top | #66
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اقا خواهشا منو دیگه نقل قول نکنید خسته شدم بسکی به ی سریا گفتم ی ذره بیاین با دینتون اشتی کنین هر چی بیاین ادای روشن فکرا رو در بیارین تهش دلتون رضا نیست از اسلام دل بکنید هرچی بگین حجاب اجباریه تهش دلتون نمیاد خواهر مادر خودتون بی حجاب بشن والا منم اصن ادم مذهبی ای نیستم این حرفا رو میزنم چون خیلی دنبال دین های مختلف از جمله زرتشتیت رفتم ولی اخرش اسلام بهترینش بود چون تنها دینی که توش جواب سوالام رو گرفتم اسلام بود هر چی بدی هم از مجریای اسلام دیدین سر خود اسلام خالی نکنید در اخر هم از هرکی توی این پست از حرف زدن من ناراحت شده عذر خواهی میکنم
      رفع اسپم :
      هیچ وقت مخالف حضور خانوما توی استادیوم نیستم چون حقوق اونا هم برابر ما هست فقط ما باید خودمونو اصلاح کنیم
      خوشحالم که به این نتیجه رسیدی

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsaghaderi نمایش پست ها
      خوشحالم که به این نتیجه رسیدی
      من هنوز سر حرف خودم هستم از اول هم بری صفحه اول میبینی که حرفم این بوده که خوده مردا مقصر اینن که خانوما نمیتونن بیان استادیوم

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نگفتی باید فش بدن گفتی فش دادن دلیل مسخره ای هست برای ورود پیدا نکردن خانوما به استادیوم من گفتم اگه خانوما بیان استادیوم فش دادن ی امر طبیعی براشون میشه مثل مردا، مردا 95 درصدشون بد دهن هستن حالا ی سری به رو میارن ی سری به رو نمیارن که کلا این نود و پنج درصد وقتی پاشون توی استادیوم باز میشه دهنو باز میکنن و چشو میبندن ... جمله دومت هم مسخره ترین چیزیه که تا حالا شنیدم یعنی چون هر دوشون دین الهی هستن نباید تفاوت داشته باشن ؟ مث اینه که بگی وقتی دو تا برادر از یک پدر هستن چرا بین عقایدشون تفاوت وجود داره؟؟؟!!!!!
      من که میگم دربی هارو یه بار اجازه بدن فقط خانوم ها برن تماشا
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

9. Top | #69
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نگفتی باید فش بدن گفتی فش دادن دلیل مسخره ای هست برای ورود پیدا نکردن خانوما به استادیوم من گفتم اگه خانوما بیان استادیوم فش دادن ی امر طبیعی براشون میشه مثل مردا، مردا 95 درصدشون بد دهن هستن حالا ی سری به رو میارن ی سری به رو نمیارن که کلا این نود و پنج درصد وقتی پاشون توی استادیوم باز میشه دهنو باز میکننو چشو میبندن ... جمله دومت هم مسخره ترین چیزیه که تا حالا شنیدم یعنی چون هر دوشون دین الهی هستن نباید تفاوت داشته باشن ؟ مث اینه که بگی وقتی دو تا برادر از یک پدر هستن چرا بین عقایدشون تفاوت وجود داره؟؟؟!!!!!
      پس نتیجه میگیریم من اون حرفو نزدم و شما داری جو میدی.
      ..........
      در مورد مسخره بودن جمله یا بهتره بگم پرسش دومم هم نظر لطفتونه!!!!!
      مثال اون پدروپسرا هم سفسطه ای بیش نیست که ارزش مانور دادنو نداره.
      ........
      متشکرم از اینکه وقت میزاری و میخونی....

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عزیز وقتی ی دختر و پسر از اول بچگی با هم رابطه داشته باشن دیگه به اون مملکت میگن اسلامی ؟ وقتی ی پسر بیفته تو خط رابطه با دخترا دیگه تمومه دیگه نمیتونه ولش کنه نمیدونم منظورم رو رسوندنم یا نه .
      نمیدونم از اسلام شما چه بدی دیدین؟
      فکر نکنم شما رو مورد خطابم قرار داده باشم.
      اسلام یعنی محدودیت در برقراری ارتباط.هه...
      بیفته تو خط؟من یکم توی این مسائل حساسم،دقیق‌تر صحبت کن،واضح تر،بی پرده...
      اگه از همون بچگی یاد میدادن که زن و مرد انسان هستند،فارغ از بحث جنسیت وضع اینطور نمیشد.
      اسلام خیلی چیزا میگه که تو مملکتمون عمل نمیشه،
      حالا چرا نباید اینو هم زیر سبیلی رد کنن؟

اسلام هیچ عیبی نداره!!!! هر عیبی هست از مسلمونه...خخخ

11. Top | #71
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HiccUp نمایش پست ها
      پس نتیجه میگیریم من اون حرفو نزدم و شما داری جو میدی.
      ..........
      در مورد مسخره بودن جمله یا بهتره بگم پرسش دومم هم نظر لطفتونه!!!!!
      مثال اون پدروپسرا هم سفسطه ای بیش نیست که ارزش مانور دادنو نداره.
      ........
      متشکرم از اینکه وقت میزاری و میخونی....

اره عزیز من دارم جو میدم شما درست میگی اسلام دین یک جهان سومی اسلامی یعنی تروریست اسلام یعنی محدودیت اسلام یعنی بدبختی اسلام یعنی ......

جمله دومم هم میزارم به عهده خواننده پست ها خودشون قضاوت کنن تو داری سفسطه می کنی یا من حله ؟

12. Top | #72
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از مدیر محترم می‌خوام این تاپیک رو ببنده...
      این بحث‌ها به جایی نمی‌رسه و نه سودی برای انجمن داره و نه سودی برای کاربرا و فقط سرتونو درد میارید
      @Araz

13. Top | #73
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HiccUp نمایش پست ها
      فکر نکنم شما رو مورد خطابم قرار داده باشم.
      اسلام یعنی محدودیت در برقراری ارتباط.هه...
      بیفته تو خط؟من یکم توی این مسائل حساسم،دقیق‌تر صحبت کن،واضح تر،بی پرده...
      اگه از همون بچگی یاد میدادن که زن و مرد انسان هستند،فارغ از بحث جنسیت وضع اینطور نمیشد.
      اسلام خیلی چیزا میگه که تو مملکتمون عمل نمیشه،
      حالا چرا نباید اینو هم زیر سبیلی رد کنن؟
      اسلام هیچ عیبی نداره!!!! هر عیبی هست از مسلمونه...خخخ
      من عذر خواهی کنم از شما کافیه؟ اره اسلام یعنی محدودیت در برقراری ارتباط میدونی چرا؟ چند وقت پیش خودت ی پست ایجاد کرده بودی نوشته بودی پسرا برای غرایز جنسیشون با دخترا ارنباط برقرار میکنن و دخترا هم برای پز دادن به رفیقاشون با پسرا رفاقت میکنن بعد اومده بودی نصیحت کرده بودی با هم رفاقت نداشته باشید به این خاطر اون پستت رو یادت هست یا نه؟ بعد الان اومدی میگی اسلام مانع برقراری ارتباط میشه شما با خودت چند چندی عزیز حالا بیا بگو الکی من روشن فکرم حله ؟

14. Top | #74
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اینکه دختر و پسر از بچگی با هم راحت باشن و همینطور صمیمی بزرگ شن با هم باعث میشه خیلی چیزا بینشون عادی شه و قبح یه سری چیزا ک نباید شکسته شه!
      تو خارج شاید این مشکلایی ک ما داریم رو نداشته باشن شاید نگاه های بد تو جامعشون ب ظاهر کمتر باشه ولی عوضش مشکلات بزرگتری دارن مثلا همجنس گرایی و ...
      ب نظر من این مسیله فقط به تربیت خانوادگی برمیگرده نه اسلام
      اسلام گفته تعادل گفته روابط در حد عادی در حدی ک طرفین فکرشون بد نشه یا تحریک نشن!
      در هر صورت ورزشگاه مث همه ی مکان های عمومیه دیگس وقتی قانون حضور خانم ها رو ممنوع کنه ینی غیر مستقیم ورزشگاه رو به ی جای تبدیل میکنه ک پسرا هر جور ک دلشون بخواد اونجا رفتار کنن
      ولی وقتی یه مکان خاتوادگی باشه وقتی پسره ببینه خواهر و مادر خودشم تو ورزشگاه هستن دیگه حد خودشو نگه میداره ب خودش اجازه هر کار و هر حرفیو نمیده مث هر مکان عمومیه دیگه مث سینما و...

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)