خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 361 از 1852 نخستنخست ... 261351360361362371461 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 5,401 به 5,415 از 27766
    1. Top | #5401
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      خوب همین دیگه پس خود سلول و صفحه غربالی ای تی پی و انتقال فعال نداره.....من اینو میگم!!!!!!!

یا خدار دوباره دو تا پسر بهم افتادن من تک...........
      اصن به اون چیکار داری خواهر من؟ صفحه غربالی با صرف انرژی تامین شده از سلول های همراه اون لامصبو رد میکنه!

2. Top | #5402
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed976 نمایش پست ها
      اولا شما اینو نمیگفتین!
      شما الآن حرفتونو کلا عوض کردین!

دوما چه ربطی به پسر دختر بودن داره!
      داریم یه بحث علمی میکنیم
      کسیم مجبورتون نکرده که تو این بحث شرکت کنیدو بگین دوتا پسرو یه دختر!
      بخاطر پسر بودن آقا امین که نمیگم با صرف انرژی

چون داداش امین پسره منم بپیوندم به پسرا و تفریحی بگم حالا اینم با صرف انرژی...
      داداش اعصاب معصاب نداریا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کجا من حرفمو عوض کردم آقا جون صفحه غربالی انتقال فعال نداره به کی باید بگم......در ضمن ی کم گل گاو زبون تا کنکور خیلی به دردت میخوره
      واینکه فرق شوخی با دعوا خیلیه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. Top | #5403
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش اعصاب معصاب نداریا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کجا من حرفمو عوض کردم آقا جون صفحه غربالی انتقال فعال نداره به کی باید بگم......در ضمن ی کم گل گاو زبون تا کنکور خیلی به دردت میخوره
      واینکه فرق شوخی با دعوا خیلیه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
      خلاصه کلوم آبجی! الان شما باید قبول کنی که صفحه غربالی با انرژی تامین شده توسط سلول همراه و برای درآوردن لج جنابعالی این کارو میکنه!?OK

4. Top | #5404
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.AMIN.D نمایش پست ها
      اصن به اون چیکار داری خواهر من؟ صفحه غربالی با صرف انرژی تامین شده از سلول های همراه اون لامصبو رد میکنه!
      خخخخخخخخخخخخخخخخ.........به چی چیکار دارم....؟؟؟؟؟؟انتقال شیره پرورده با انتقال فعال و انرژی تامین شده توسط سلول همرا ه{نه خود لوله و صفحه غربالی}رد میشه این لامصب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5. Top | #5405
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خواهر گلم من تند یا بد جوابتو دادم که میگی اعصاب ندارم؟!خودت واسه خودتو پسرا جبهه سازی میکنیو الکی جو میدی دیگه!حالا هم آروم باش نمیخواد بحثو ادامه بدیم اصلا.من پشیمون شدم

ولی من نظرم اینه که با صرف انرژیه حالا اگه این تست جایی اومد شما بزن بدون صرف انرژی ما هم میزنیم با صرف انرژی
      به همین راحتی...

تو زیست اختلاف نظر بین اساتید هم زیاده چه برسه به ما...

6. Top | #5406
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خلاصه کلوم آبجی! الان شما باید قبول کنی که صفحه غربالی با انرژی تامین شده توسط سلول همراه و برای درآوردن لج جنابعالی این کارو میکنه!?OK

ببین داداش گلم اینو من از همون اول قبول داشتم اما شما هم باید قبول کنید که خود صفحه غربالی انرژی و انتقال فعال نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!انرزی اما نیازه!!!!!!!!!!!!!

7. Top | #5407
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خخخخخخخخخخخخخخخخ.........به چی چیکار دارم....؟؟؟؟؟؟انتقال شیره پرورده با انتقال فعال و انرژی تامین شده توسط سلول همرا ه{نه خود لوله و صفحه غربالی}رد میشه این لامصب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8. Top | #5408
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خواهر گلم من تند یا بد جوابتو دادم که میگی اعصاب ندارم؟!خودت واسه خودتو پسرا جبهه سازی میکنیو الکی جو میدی دیگه!حالا هم آروم باش نمیخواد بحثو ادامه بدیم اصلا.من پشیمون شدم

ولی من نظرم اینه که با صرف انرژیه حالا اگه این تست جایی اومد شما بزن بدون صرف انرژی ما هم میزنیم با صرف انرژی
      به همین راحتی...

تو زیست اختلاف نظر بین اساتید هم زیاده چه برسه به ما...

داداش گلم چرا جو میدی؟؟؟
      من کجا جو سازی کردم کاملا لحنم طنز آمیز بود درباره دو پسر و ی دختر...همین فقط یکم باهم آشناتر شیم کاملا به ذات شوخ طبعی بنده در اسرع وقت پی خواهید برد......

اصلا هم جبهه گیری نمیکنم..........کل کلم ندارم با هیچکس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9. Top | #5409
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فایل پیوستی وجود نداره...

10. Top | #5410
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داداش گلم چرا جو میدی؟؟؟
      من کجا جو سازی کردم کاملا لحنم طنز آمیز بود درباره دو پسر و ی دختر...همین فقط یکم باهم آشناتر شیم کاملا به ذات شوخ طبعی بنده در اسرع وقت پی خواهید برد......

اصلا هم جبهه گیری نمیکنم..........کل کلم ندارم با هیچکس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      چرا حرفیو که خودم میزنمو تحویل خودم میدی؟
      اصن باشه من جو سازی میکنم حالا دیگه تموم

من حرفم فقط اینکه که شیره پرورده توسط صفحه غربالی با انرژی انتقال پیدا میکنه

وسلام
      شما هم حرفتون اول این بود که بدون صرف انرژی
      و بعد گفتین که با صرف انرژی اما منظورم اینبود که انتقال فعال نداره و اندامک نداره و ازاین حرفا

ما هم گفتیم باشه باشه قبول

ولی درکل برای بار دوم میگم که اگه تستی اومد شما به شیوه ی تحلیلی خودتون بزنید ماهم به شیوه ی تحلیلی خودمون میزنیم...
      یکیمون درست زده دیگه خلاصه

11. Top | #5411
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش گلم چرا جو میدی؟؟؟

با سعید بحث نکن دختر! یه نگاه به عکس آواتارش بنداز!

12. Top | #5412
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا حرفیو که خودم میزنمو تحویل خودم میدی؟
      اصن باشه من جو سازی میکنم حالا دیگه تموم

من حرفم فقط اینکه که شیره پرورده توسط صفحه غربالی با انرژی انتقال پیدا میکنه

وسلام
      شما هم حرفتون اول این بود که بدون صرف انرژی
      و بعد گفتین که با صرف انرژی اما منظورم اینبود که انتقال فعال نداره و اندامک نداره و ازاین حرفا

ما هم گفتیم باشه باشه قبول

ولی درکل برای بار دوم میگم که اگه تستی اومد شما به شیوه ی تحلیلی خودتون بزنید ماهم به شیوه ی تحلیلی خودمون میزنیم...
      یکیمون درست زده دیگه خلاصه
      بذار ی چیزی بگم تموم شه برم بخابم

من اگه اول گفتم بدون ص.انرژی ...منظورم این بود که این انرژِ رو خود صفحه غربالی نمیسازه

حالا متوجه سوء تفاهم شدین؟؟؟؟؟؟

13. Top | #5413
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بذار ی چیزی بگم تموم شه برم بخابم

من اگه اول گفتم بدون ص.انرژی ...منظورم این بود که این انرژِ رو خود صفحه غربالی نمیسازه

حالا متوجه سوء تفاهم شدین؟؟؟؟؟؟
      لعنت بر شیطون!

خب خدا رو شکر همه چی ختم به خیر شد! حالا شما برین بخوابین تا من خرده شیشه ها رو از رو زمین جمع کنم!
      ویرایش توسط M.AMIN.D : 22 مهر 1394 در ساعت 08:41

14. Top | #5414
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سعید بحث نکن دختر! یه نگاه به عکس آواتارش بنداز!
      وااااااااااااااا!!!!!!!!!!!مگه چیه؟؟؟؟؟؟؟این سرداره که خیلی خوبه!!!!!!!!!!!!!!

15. Top | #5415
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا من رفتم مدیونید پشتم بحرفید.......واگذارتون میکنم به.........داداش به قول شما لعنت بر.....

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن