خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام استاد برای کلاس نکته و تست عربی بهتر است؟

رأی دهندگان
    4. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • استاد هورفر

2 50.00%
    • استاد ایاد فیلی

2 50.00%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

کلاس نکته و تست عربی

سلام دوستان
      ببخشید بنظرتون کلاس نکته و تست (10 جلسهع ی 2 ساعته) اقای ایدفیلی بهتره یا اقای هور فر؟
      لطفا کسانی که اطلاع دارند راهنمایی کنن منو باید توی همین هفته ثبت نام کنم!

2. Top | #2
      ahs
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      فقط واعظی من پارسال نکته و تستش رفتم 70 زدم اگه خودم میخوندم نهایتا 40 میزدم تازه کلی از شاگرد های هورفر و ایاد فیلی هم بودند که میگفتند واعظی از اونا خیلی بهتره
      اگر گویی که بتوانم ، قدم درنه که بتوانی
      وگر گویی که نتوانم ، برو بنشین که نتوانی

قرار نیست انسان ببیند بعد باور کند، قرار است انسان باور کند که می تواند تا ببیند. زیرا قانون زندگی قانون باور هاست.

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir hossein sasani نمایش پست ها
      فقط واعظی من پارسال نکته و تستش رفتم 70 زدم اگه خودم میخوندم نهایتا 40 میزدم تازه کلی از شاگرد های هورفر و ایاد فیلی هم بودند که میگفتند واعظی از اونا خیلی بهتره
      خوب من فقط همین دوتا انتخابو دارم
      عربیمم خیلی ضعیفه بنابراین به یک معلم توپ نیاز دارم و فقط هم به همین دوتا کلاس و همین دو معلم دسترسی دارم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Demon Soul نمایش پست ها
      خوب من فقط همین دوتا انتخابو دارم
      عربیمم خیلی ضعیفه بنابراین به یک معلم توپ نیاز دارم و فقط هم به همین دوتا کلاس و همین دو معلم دسترسی دارم
      دوست عزیز حالا فارق از هر کلاسی که مد نظرته بری ، یه پیشنهاد دوستانه برات دارم:
      محمد واعظی + عمارتاجبخش
      یه اتیش به مالت بزن اینا رو دانلود کن . به خدا ضرر کردی پول ترافیکت رو بهت پس میدم.

5. Top | #5
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ببخشید بنظرتون کلاس نکته و تست (10 جلسهع ی 2 ساعته) اقای ایدفیلی بهتره یا اقای هور فر؟
      والا من خودم با کلاس رفتن تو عمومی ها مخالفم ، چون به نظرم با احتساب رفت و آمد و خستگی بعدش تقریبا ییه روزتون کامل می ره ، ولی اگه خودتون تو خونه بشینین و معادل اون تایم اون درس رو بخونین بازدهیش بالا تره . من خودم عربیم در حد 85 یا 90 هستش و بهتون پیشنهاد می دم بعد از خوندن کتاب ، یه جزوه ی خوب ، ترکیب و تجزیه ی متن ، فقط تست بزنین . درک مطلب روزی 5 تا ، ترجمه یه دور لغات و قواعد ترجمه رو بخونین و تست بزنین بعدش و بعد تیکه تیکه قواعد رو بخونین و تستاشو بزنین . بهتون قول میدم به 70 می رسین.
      در رابطه با کلاس هم من دوستم تو کلاس کنکور ، کلاس آقای ایاد فیلی رو رفت در طول سال که کل عربی رو درس دادن . و راضی هم بود . آقای ایاد فیلی ارتباط خوبی با بچه هاش برقرار می کنه که خودم شاهدش بودم . ولی من راجع به نحوه ی تدریس آقای هورفر اطلاعی ندارم .
      بازم اگه کمکی از من بر میومد ، من در خدمتم .

ویرایش توسط ngn : 12 فروردین 1394 در ساعت 20:47

6. Top | #6
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      دوست عزیز حالا فارق از هر کلاسی که مد نظرته بری ، یه پیشنهاد دوستانه برات دارم:
      محمد واعظی + عمارتاجبخش
      یه اتیش به مالت بزن اینا رو دانلود کن . به خدا ضرر کردی پول ترافیکت رو بهت پس میدم.
      امممم چجوری بخرم؟ تا الان داشتم ترکیب وصفی و اضافیشو میدیدم خیلی خوب بود تا اینجاش امیدوارم بقیشم همینجوری باشه ماله آقای واعظیو دیدم فقط
      والا من خودم با کلاس رفتن تو عمومی ها مخالفم ، چون به نظرم با احتساب رفت و آمد و خستگی بعدش تقریبا ییه روزتون کامل می ره ، ولی اگه خودتون تو خونه بشینین و معادل اون تایم اون درس رو بخونین بازدهیش بالا تره . من خودم عربیم در حد 85 یا 90 هستش و بهتون پیشنهاد می دم بعد از خوندن کتاب ، یه جزوه ی خوب ، ترکیب و تجزیه ی متن ، فقط تست بزنین . درک مطلب روزی 5 تا ، ترجمه یه دور لغات و قواعد ترجمه رو بخونین و تست بزنین بعدش و بعد تیکه تیکه قواعد رو بخونین و تستاشو بزنین . بهتون قول میدم به 70 می رسین.
      در رابطه با کلاس هم من دوستم تو کلاس کنکور ، کلاس آقای ایاد فیلی رو رفت در طول سال که کل عربی رو درس دادن . و راضی هم بود . آقای ایاد فیلی ارتباط خوبی با بچه هاش برقرار می کنه که خودم شاهدش بودم . ولی من راجع به نحوه ی تدریس آقای هورفر اطلاعی ندارم .
      بازم اگه کمکی از من بر میومد ، من در خدمتم .
      مرسی از نظرت
      اوکی پس تا اینجا نتیجه گرفتم کلاس رفتنم بیهوده خواهد بود حالا میمونه حرکت بعدی که چیکار کنم؟ من جمع بندی مهر و ماهو دارم و الانم دارم عربیو از صفر شروع میکنم سایر دروس عمومیم تقریبا حدودای 80 درصدن غیر عربیم که همش زیر 10 درصد میشه
      شاید این دی وی دی هایی که دوست بالایی گفت(ماله اقای واعظی) رو تهیه کنم و درکنار جمع بندی مهر و ماه اونو بخونم
      سوالاتمم از اقای دقتی تو همین انجمن میپرسم همین الان برام از این فیلم یه سوال پیش اومد میگه
      capturehkj.jpg
      الان این ی اخری چیه؟ چرا تشدید گرفته؟ چرا فتحه گرفته؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      امممم چجوری بخرم؟ تا الان داشتم ترکیب وصفی و اضافیشو میدیدم خیلی خوب بود تا اینجاش امیدوارم بقیشم همینجوری باشه ماله آقای واعظیو دیدم فقط
      برادر من منظورم همین تدریس های رایگانشون بود:yahoo (4): فکرت تا کجا ها که نرفت:yahoo (4):
      ولی DVD واعظی رو حتما بخر و در کنارش از سایت کانون(همون لینک هایی که دادم) برو برنامه هاشون رو دان کن . هر کدومشون حول و هوش 15 تا 20 مگ هستن و رایگانن

8. Top | #8
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

مرسی از نظرت
      اوکی پس تا اینجا نتیجه گرفتم کلاس رفتنم بیهوده خواهد بود حالا میمونه حرکت بعدی که چیکار کنم؟ من جمع بندی مهر و ماهو دارم و الانم دارم عربیو از صفر شروع میکنم سایر دروس عمومیم تقریبا حدودای 80 درصدن غیر عربیم که همش زیر 10 درصد میشه
      شاید این دی وی دی هایی که دوست بالایی گفت(ماله اقای واعظی) رو تهیه کنم و درکنار جمع بندی مهر و ماه اونو بخونم
      سوالاتمم از اقای دقتی تو همین انجمن میپرسم همین الان برام از این فیلم یه سوال پیش اومد میگه
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capturehkj.JPG
مشاهده: 222
حجم: 10.0 کیلو بایت
      الان این ی اخری چیه؟ چرا تشدید گرفته؟ چرا فتحه گرفته؟
      خواهش می کنم . امیدوارم بتونین بهترین درصد رو تو عربی بگیرین .
      این کلمه در اصل والدین + ی هست که نونش حذف شده و شده والدی + ی که تشدید گرفته ی . چون نون جمع و مثنی وقتی مضاف میشه حذف می شه و ترجمه ی این کلمه میشه والدین من .
      در رابطه با دی وی دی هم والا من تجربه اش نکردم . چون زیاد اهل ریسک نیستم و به نظرم نمیشه تمام دی وی دی هارو امتحان کرد تا اون دبیری که باهاش مچ میشی رو پیدا کنی . امیدوارم موفق باشین .

9. Top | #9
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اووم درسته متوجه شدم
      مرسی :yahoo (4)::yahoo (3):
      نه این اقای واعظی بد نبود احتمالا با همین دی وی دی هاش (و فیلمای رایگانش ) میرم تا درصد 50 تا 60 برای کنکور بگیرم کافیمه همینقدر که کمکم کنه درصدای دیگم داغون نشه برام کافیه!

10. Top | #10
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      اووم درسته متوجه شدم
      مرسی :yahoo (4)::yahoo (3):
      نه این اقای واعظی بد نبود احتمالا با همین دی وی دی هاش (و فیلمای رایگانش ) میرم تا درصد 50 تا 60 برای کنکور بگیرم کافیمه همینقدر که کمکم کنه درصدای دیگم داغون نشه برام کافیه!
      خواهش می کنم قابل نداشت . هر جور صلاح می دونین .

11. Top | #11
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان من یک سوال دیگه داشتم
      اولا مگه الاخره غیر منصرف نیست؟ (اخرش ت گرد داره)
      دوما معنی این جمله چیه؟

عین ما فیه الممنوع من الصرف اکثر؟
      بنظر من معنیش میشه اونی که تعداد غیر منصرف هاش بیشتر نیست (یعنی کمتر از همست) را مشخص کنید.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من عربی رو توی کنکور75 زدم ،شهرستانی هستم و دبیرباسواد و کلاس کنکور خوب برامون یه خیال کاملا محاله.ولی فقط با کمک کتاب عربی به زبان ساده ایادفیلی از انتشارات مبتکران با وجود کم آوردن وقت ،این درصد رو گرفتم( چون برای ادبیاتم مقداری از وقت عربی را هم استفاده کردم).پس با استناد به همه فهم بودن زبان کتابش و سابقه و تجربه ی بیشترخودش، بنظرم ایادفیلی بهتره.

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من یک سوال دیگه داشتم
      اولا مگه الاخره غیر منصرف نیست؟ (اخرش ت گرد داره)
      دوما معنی این جمله چیه؟

عین ما فیه الممنوع من الصرف اکثر؟
      بنظر من معنیش میشه اونی که تعداد غیر منصرف هاش بیشتر نیست (یعنی کمتر از همست) را مشخص کنید.

1-نه خیر غیر منصرف نیست
      2-«ما» حرف نفی اگر باشه بر سر فعل ماضی (و گاها بر سر مضارع) میاد نه بر سر حرف جر،در اینجا ما موصول هست
      و همچنین اگر در صورت سوال مفهوم سوال منفی باشه،در دفترچه های کنکور زیرش رو با خط مشکی مشخص می کنن(البته شما همیشه باید سوال رو دقیق بخونین)
      ترجمه اش این میشه: اونی که غیر منصرف هاش از همه بیشتر هست رو مشخص کن
      موفق باشید

14. Top | #14
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD_Technology نمایش پست ها

1-نه خیر غیر منصرف نیست
      2-«ما» حرف نفی اگر باشه بر سر فعل ماضی (و گاها بر سر مضارع) میاد نه بر سر حرف جر،در اینجا ما موصول هست
      و همچنین اگر در صورت سوال مفهوم سوال منفی باشه،در دفترچه های کنکور زیرش رو با خط مشکی مشخص می کنن(البته شما همیشه باید سوال رو دقیق بخونین)
      ترجمه اش این میشه: اونی که غیر منصرف هاش از همه بیشتر هست رو مشخص کن
      موفق باشید
      بابت سوال دوم مرسی
      اما من هنوز قانع نشدم چرا اخره غیر منصرف نیست
      مگه نمیگیم هر اسمی مونث باشه چه لفظی چه معنوی چه مجازی چه .... غیر منصرفه؟ خوب الاخره اخرش ت گرد داره مگه نه؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابت سوال دوم مرسی
      اما من هنوز قانع نشدم چرا اخره غیر منصرف نیست
      مگه نمیگیم هر اسمی مونث باشه چه لفظی چه معنوی چه مجازی چه .... غیر منصرفه؟ خوب الاخره اخرش ت گرد داره مگه نه؟
      سلام

نه داداش از این خبرا نیست مؤنث اگه بخواد غیرمنصرف بشه باید عَلَم (اسم انسان ، شهر ، کشور و ...) هم باشه یعی هم زمان یاید 2 شرط با هم برقرار باشه : 1)مؤنث بودن 2) عَلَم بودن

الآخرة درسته که مؤنث هست ولی عَلَم که نیست پس شرط دوم رو نداره و غیرمنصرف نیست
      ویرایش توسط NESTA : 14 فروردین 1394 در ساعت 00:54

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن