خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کمک فوری در مورد cd آموزشی کنکور!!!

سلام و خسته نباشید به همه دوستانی که الان دارن این مطلب رو می خونند

دوستان من اول مختصری درباره شرایطم توضیح میدم که بهتر بتونید راهنماییم کنید.

من تقریبا ۶ سال پیش دیپلم تجربی گرفتم و پیش دانشگاهی نخوندم اما مدرک معادلشو دارم.قصد دارم امسال توی کنکور شرکت کنم ضمن اینکه ساکن خارج از کشور هستم و به هیچ گونه کلاس و کتاب و استاد و... دسترسی ندارم(اینو گفتم که دوستان قدر امکاناتی که در اختیارشون هست رو بدونن)

برای اکثر دروس تصمیم گرفتم فقط و فقط کتاب درسی خونم یعنی چاره دیگه ای ندارم تازه همون کتب درسی هم به زور و نصفه نیمه پیدا کردم اما در زمینه ریاضی و فیزیک با مشکل جدی مواجهم.یعنی یه جورایی از پایه ضعیفم و به آموزش پایه ای احتیاج دارم. راه حل تستی و میاتبر و... به کارم نمی خوره کلا بیس دانشم تو این 2تا درس داغون شده تو این سال ها
      حالا بد از ۹۹ سال یکی داره از ایران میاد منم به ذهنم رسیده بگم از این سی دی ها که همه جا تبلیغاتش هست بگم برام بیاره اما اصلا با سیستم هاش و کیفیت آموزششون آشنایی ندارم

حالا خواهشم از دوستان اینه که توی این دو تا درس اونایی که خوبن و خیلی هم گرون نیستن رو به من معرفی کنید تا من بگم برام بیارن.

دوستان یه خواهش دیگه هم اینکه اگه کسی مطالب آموزشی از دروس مختلف رشته تجربی داره اعم از کلیپ، جزوه، تست با پاسخ،.... لینکش رو برای من دور افتاده از دنیا ارسال کنه ایشالا که خدا عوضشو سر کنکور بهش میده.
      ویرایش توسط pars_1361 : 10 دی 1391 در ساعت 16:47

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      دی وی دی های مجموعه 100 از نظر قیمت از اکثر محصولات ارزانتر و از نظر کیفیت، در سطح خوب و قابل قبولی هست.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pars_1361 نمایش پست ها
      سلام و خسته نباشید به همه دوستانی که الان دارن این مطلب رو می خونند

دوستان من اول مختصری درباره شرایطم توضیح میدم که بهتر بتونید راهنماییم کنید.

من تقریبا ۶ سال پیش دیپلم تجربی گرفتم و پیش دانشگاهی نخوندم اما مدرک معادلشو دارم.قصد دارم امسال توی کنکور شرکت کنم ضمن اینکه ساکن خارج از کشور هستم و به هیچ گونه کلاس و کتاب و استاد و... دسترسی ندارم(اینو گفتم که دوستان قدر امکاناتی که در اختیارشون هست رو بدونن)

برای اکثر دروس تصمیم گرفتم فقط و فقط کتاب درسی خونم یعنی چاره دیگه ای ندارم تازه همون کتب درسی هم به زور و نصفه نیمه پیدا کردم اما در زمینه ریاضی و فیزیک با مشکل جدی مواجهم.یعنی یه جورایی از پایه ضعیفم و به آموزش پایه ای احتیاج دارم. راه حل تستی و میاتبر و... به کارم نمی خوره کلا بیس دانشم تو این 2تا درس داغون شده تو این سال ها
      حالا بد از ۹۹ سال یکی داره از ایران میاد منم به ذهنم رسیده بگم از این سی دی ها که همه جا تبلیغاتش هست بگم برام بیاره اما اصلا با سیستم هاش و کیفیت آموزششون آشنایی ندارم

حالا خواهشم از دوستان اینه که توی این دو تا درس اونایی که خوبن و خیلی هم گرون نیستن رو به من معرفی کنید تا من بگم برام بیارن.

دوستان یه خواهش دیگه هم اینکه اگه کسی مطالب آموزشی از دروس مختلف رشته تجربی داره اعم از کلیپ، جزوه، تست با پاسخ،.... لینکش رو برای من دور افتاده از دنیا ارسال کنه ایشالا که خدا عوضشو سر کنکور بهش میده.
      الان محصولات زیادی تو بازار هستن هرکدومشون با یه شعار...ولی دی وی دی های 100 باتوجه به قیمتشون راضی کننده بودن
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koruosh khan نمایش پست ها
      الان محصولات زیادی تو بازار هستن هرکدومشون با یه شعار...ولی دی وی دی های 100 باتوجه به قیمتشون راضی کننده بودن
      ممنون از دوستانی که پاسخ دادند
      ـ فقط یه سوال دیگه.به نظرتون توی این فرصت یاقی مونده تا کنکور با آموزش های این سی دی ها من می تونم ریاضی و فیزیک رو در حد 50-60 درصد مسلط بشم آیا؟؟؟؟
      .دوران تحصیل دانش آموز ضعیفی نبودم اما خب ااین دو درسو فراموش کردم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید دوستان من یه سوال دیگه هم دارم و همین جا می پرسم که تاپیک دیگه ای باز نکنم.لطفا راهنماییم کنید

من شنیده ام که کسانی که دو سال آخر تحصیلشونو خارج از کشور بودن جزو منطقه 3 حساب می شن.من سال اول و دوم دبیرستان منطقه 2 بودم(فرزانگان) و سال سوم خارج از کشور.پیش دانشگاهی نخوندم اما مدرک یک سال کالج پزشکی که
      خونده بودمم رو فرستادم آموزش و پرورش مدارس خارج از کشور و معادل پیش دانشگاهی شد.حالا با این تفاسیر من همچنان مشمول سهمیه منطقه 3 می شم؟؟؟و اگه می شم اصلا تاثیر این سهمیه اونقدری هست که من با درصدهای متوسط به بالا امید یه قبولی پزشکی داشته باشم؟؟؟سوابق تحصیلیم هم بدک نیست(کتبی دیپلم 18.06) .ببخشید که سوالام زیاد شد اما یه چیز دیگه.من به قیولی پزشکی آزاد خیلی امیدوار بودم حالا که کنکورش یکی شده به نظرتون برای من با این شرایط بهتر شده یا بدتر؟؟

پیشاپیش ممنونم از وقتی که می گذارید.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pars_1361 نمایش پست ها
      ممنون از دوستانی که پاسخ دادند
      ـ فقط یه سوال دیگه.به نظرتون توی این فرصت یاقی مونده تا کنکور با آموزش های این سی دی ها من می تونم ریاضی و فیزیک رو در حد 50-60 درصد مسلط بشم آیا؟؟؟؟
      .دوران تحصیل دانش آموز ضعیفی نبودم اما خب ااین دو درسو فراموش کردم
      اینا کلی ن...بعضی های دیگه هم هستن بصورت تک درسن مثه محصولات دربندی و مسعودی و غیره که هزینه شونم بیشتره...ولی باهمین دی وی دی ها و کمی تلاش میتونید کارتونو راه بندازین
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سی دی های موسسه احمدی اکثرا کیفیت مطلوبی ندارن
      فقط بعضی هاشون ارزش دیدن دارن
      همین مسعودی هم که اسمش در رفته تکنیک هاش اکثرا پیش پا افتادس

من 1سال کامل رو با سی دی های اینا پیش رفتم حتی تا اردوشونو هم رفتم
      ولی آخرشم دانشجوی آزاد شدم!

سریال 100 هم قیمتی نداره!
      بنظرم با توجه به قیمتش خیلی خوبه

الان بخوای زیست دادگستری رو بگیری که تستی تدریس میکنه حدود 250 تومنه!!!!!!!!!!!!!!!!!
      البته اگه هنوزم تولیدش کنن

چون فقط موقع جم بندی میدن تکثیر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن