خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ورزش و درس . شما بگین چیکار کنم؟؟؟؟

سلام
      من از سال دوم دبیرستان ورزشو شروع کردم( کیک بوکس) ادامه داشت تا تابستان بعد از امتحان نهاییا میرفتم درس خوندن برا کنکور رو هم از تابستون شروع کردم انصافا انرژی خوبی روش گذاشتم از وقتی تابستون تموم شد بدلیل وقت کم ورزشو گذاشتم کنار میخوندم تا یه ماه مونده به عید از اون به بعد بدنم خیلی شل و ول شده انگیزم هم واسه کنکور هم از دست رفت من ادم استرسی نیستم ینی اگه سرم لبه شمشیر باشه هیچ استرسی ندارم ولی الان واقعا وضع مسغره ای برام پیش اومده از وقتی ورزش نمیرم بی حوصله شدم از طرفی نمی تونم هم برم
      تو این انجمن کسی برا من پیشنهادی داره کمک کنید چون دارم از دست می رم
      روزی شیخی به خانه ای وارد شد و از در دیگر خارج شد...

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام من هم دقیقا مثلِ شما بودم

شروع کن ورزش کن ملایم!

من هفته دیگه میفتم تو دوره +مکمل و پودرو قرص و این چیزا

دیگه صبرم تموم شده!

شما شروع کن هفته ای دو سه وعده ورزشتو بکن

خوب میشی

من خدایی مریض بودم

از وقتی رفتم سراغش خوب خوب شدم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز
      بنده ام از همون موقع ها ورزشو گذاتم کنار...
      خوبیه ورزش اینه که در هر شرایطی میتونی به وضع ایده آلت برسی..
      دنیا به آخر نمیرسه که..
      با خودت عهد ببند که این دوماه باقی مونده ،امتحانات خرداد ماهته...وباید نمره ی قبولی روبیاری....
      کیک بوکسو میخوای سر جلسه ی کنکور رو سر کی انجام بدی؟مگه پیش نیاز کنکورته...
      بدنت دوباره بر میگرده به حالت خودش باو...
      میرسونی:yahoo (4):
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم مثل شمام

بدنسازی میرفتم ولی دیگه نمیرم ولی این دلیل نمیشه ورزش نکنم

مگه باید حتما کیک بوکس بری

کیک بوکس رو بزار بعد کنکور

درعوض حتما ورزش هوازی مثل دویدن انجام بده برای شادابی خوبه

من خودم هرروز 15 دقیقه میدوم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina sad نمایش پست ها
      سلام
      من از سال دوم دبیرستان ورزشو شروع کردم( کیک بوکس) ادامه داشت تا تابستان بعد از امتحان نهاییا میرفتم درس خوندن برا کنکور رو هم از تابستون شروع کردم انصافا انرژی خوبی روش گذاشتم از وقتی تابستون تموم شد بدلیل وقت کم ورزشو گذاشتم کنار میخوندم تا یه ماه مونده به عید از اون به بعد بدنم خیلی شل و ول شده انگیزم هم واسه کنکور هم از دست رفت من ادم استرسی نیستم ینی اگه سرم لبه شمشیر باشه هیچ استرسی ندارم ولی الان واقعا وضع مسغره ای برام پیش اومده از وقتی ورزش نمیرم بی حوصله شدم از طرفی نمی تونم هم برم
      سلام ،
      بنظر من ورزش رو حتما برو ولی طوری نباشه که به درسات لطمه بزنه
      هفته ای 3،4 ساعت کافیه
      همینجا یه قول میدم بهت ، شما برو ورزش دو هفته بعد بیا اینجا از من تشکر کن ، نکردی هم موردی نداره
      این تعطیلات تموم بشه باشگاه ما هم باز میشه منم میرم
      به امید موفقیت شما

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      سلام من هم دقیقا مثلِ شما بودم

شروع کن ورزش کن ملایم!

من هفته دیگه میفتم تو دوره +مکمل و پودرو قرص و این چیزا

دیگه صبرم تموم شده!

شما شروع کن هفته ای دو سه وعده ورزشتو بکن

خوب میشی

من خدایی مریض بودم

از وقتی رفتم سراغش خوب خوب شدم
      هیچ سودی نداره :yahoo (4):

همه فک میکنن با مکمل و کراتین و پروتیین و ... میشه طی 2 ماه رونی کولمن شد ولی به خداوندی خدا بدنسازی و ورزش به اینا نیست. خوب و حساب شده بخور ، پرشدت تمرین کن ، به حد کافی استراحت کن نتیجه میگیری. بیا من بصورت مستند نشونت میدم کسی که هر 2 ماه یکبار 1500 پول مکمل میده ولی بدنش اصن به بدنساز نمیخوره ! درمقابل نشونت میدم کسی که فقط و فقط از تغذیه طبیعی استفاده میکنه و بدنش از خیلیا حتی اونایی استروئید مصرف میکنن بهتره. ( اینو جدی گفتما رو هوا نگفتم خواستی نشونت میدم :yahoo (3): )

3 سال ورزش کردم جز یه دوره پروتیین Whey دیگه هیچی نخوردم میدونی چرا ؟ چون نشستم حساب کتاب کردم دیدم اگه قراره 250 تومن پول بابت یه Whey بدم که با احتساب روزی 2 اسکوپ خوردن نهایتا 35 روزه تموم میشه همون پول رو بیام سینه مرغ و ماهی و سفیده تخم مرغ بخورم خیلیم بهتره.

ضمنا شما میتونی تا اخر عمرت مکمل بخوری ؟ خب طبیعتا و قاعدتا جواب خیر هست !

اینم درنظر بگیر بالغ بر 95 درصد مکملهای داخل ایران بی کیفیتن. این حرف من نیست. حرف بیت الله عباسپوره که فک میکنم همه میشناسنش دیگه. اگه فروشنده خیلی مردونگی به خرج داده باشه داخلش آرد و پودر کاکائو ریخته اما متاسفانه بیشتر اینا از مشتقات دگزا و کورتون هستن که خوردنشون یعنی فاجعه.

آهک و سیمان سفید هم میکنن

مکمل خوب و باکیفیت میخوای باید مستقیما از BB بخری که تازه اونم بعلت تحریم ها ارسال مستقیم نداره و در همین حد بگم که یدونه کراتین یا گلوتامین 300 گرمی تا در خونه شما برسه 400 اشلوق از جیب مبارک بر باد رفته :yahoo (4):

درنهایت بگم که قصد بی احترامی یا جسارت نداشتم فقط خواستم بعنوان یه برادر بزرگتر یه راهنمایی کرده باشم. والا بخدا ما انقد این راه ها رو رفتیم که دیگه مارکوپولو شدیم.

------------------------------------------------

بحث تاپیک رو منحرف کردم عذرخواهی میکنم از همگی.

استارتر عزیز شما نگران نباش. تو ورزش و مخصوصا ورزشای سنگین گاهی اوقات ON و OFF لازمه و شما هم این ورزش نرفتنتو به فال نیک بگیر :yahoo (3): زیادم بهش فک نکن.
      ویرایش توسط Orwell : 12 فروردین 1394 در ساعت 14:43

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها

همه فک میکنن با مکمل و کراتین و پروتیین و ... میشه طی 2 ماه رونی کولمن شد ولی به خداوندی خدا بدنسازی و ورزش به اینا نیست. خوب و حساب شده بخور ، پرشدت تمرین کن ، به حد کافی استراحت کن نتیجه میگیری.

3 سال ورزش کردم جز یه دوره پروتیین Whey دیگه هیچی نخوردم میدونی چرا ؟ چون نشستم حساب کتاب کردم دیدم اگه قراره 250 تومن پول بابت یه Whey بدم که با احتساب روزی 2 اسکوپ خوردن نهایتا 35 روزه تموم میشه همون پول رو بیام سینه مرغ و ماهی و سفیده تخم مرغ بخورم خیلیم بهتره.

اینم درنظر بگیر بالغ بر 95 درصد مکملهای داخل ایران بی کیفیتن. این حرف من نیست. حرف بیت الله عباسپوره که فک میکنم همه میشناسنش دیگه. اگه فروشنده خیلی مردونگی به خرج داده باشه داخلش آرد و پودر کاکائو ریخته اما متاسفانه بیشتر اینا از مشتقات دگزا و کورتون هستن که خوردنشون یعنی فاجعه.

مکمل خوب و باکیفیت میخوای باید مستقیما از BB بخری که تازه اونم بعلت تحریم ها ارسال مستقیم نداره و در همین حد بگم که یدونه کراتین یا گلوتامین 300 گرمی تا در خونه شما برسه 400 اشلوق از جیب مبارک بر باد رفته :yahoo (4):

درنهایت بگم که قصد بی احترامی یا جسارت نداشتم فقط خواستم بعنوان یه برادر بزرگتر یه راهنمایی کرده باشم. والا بخدا ما انقد این راه ها رو رفتیم که دیگه مارکوپولو شدیم.

استارتر عزیز شما نگران نباش. تو ورزش و مخصوصا ورزشای سنگین گاهی اوقات ON و OFF لازمه و شما هم این ورزش نرفتنتو به فال نیک بگیر :yahoo (3): زیادم بهش فک نکن.
      درود!

دوست عزیز شما سه سال ورزش کرده باشی ما حداقل چند سالی تو این ورزش فقط گریه کردیم!

پس میدونیم چیکار میکنیم

به هر حال از راهنمایی شما متشکرم حاجی!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      درود!

دوست عزیز شما سه سال ورزش کرده باشی ما حداقل چند سالی تو این ورزش فقط گریه کردیم!

پس میدونیم چیکار میکنیم

به هر حال از راهنمایی شما متشکرم حاجی!
      بله تجربه چند سالتون کاملا گویا و واضح بود :yahoo (3):

ارادتمند...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

همه فک میکنن با مکمل و کراتین و پروتیین و ... میشه طی 2 ماه رونی کولمن شد ولی به خداوندی خدا بدنسازی و ورزش به اینا نیست. خوب و حساب شده بخور ، پرشدت تمرین کن ، به حد کافی استراحت کن نتیجه میگیری. بیا من بصورت مستند نشونت میدم کسی که هر 2 ماه یکبار 1500 پول مکمل میده ولی بدنش اصن به بدنساز نمیخوره ! درمقابل نشونت میدم کسی که فقط و فقط از تغذیه طبیعی استفاده میکنه و بدنش از خیلیا حتی اونایی استروئید مصرف میکنن بهتره. ( اینو جدی گفتما رو هوا نگفتم خواستی نشونت میدم :yahoo (3): )

شدیدا با اون قسمت هایی که هایلات کردم موافقم , چون به چشم دیدم.
      به نظر منم , حتما قرار نیست ورزش بدنسازی باشه , همین نرمش معمولی یا پیاده روی یا شنا به نظرم اگه هدف سلامتی باشه کافیه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

داداش کسی که تغذیش خوب باشه که نیازی به مکمل نداره
      کسی که برنامه تغذیش بد باشه به دلایلی مثلا کمبود وقت مجبوره مکمل بگیره
      راستی خودت میگی دو اسکوپ مگه معدت چقدر جا داره که جاش مرغ و ماهی و تخم مرغ بخوری

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط p.moradi نمایش پست ها
      داداش کسی که تغذیش خوب باشه که نیازی به مکمل نداره
      کسی که برنامه تغذیش بد باشه به دلایلی مثلا کمبود وقت مجبوره مکمل بگیره
      راستی خودت میگی دو اسکوپ مگه معدت چقدر جا داره که جاش مرغ و ماهی و تخم مرغ بخوری
      مکمل بدون تغذیه خوب اصلا جواب نمیده. اسمشم همراش هست. اصلا موافق این حرف نیستم که کسی که کمبود وقت داره باید مکمل بخوره. اینجوری بیشتر پولاشم به هدر میده. مکمل به تنهایی = پول تو چاه ریختن.
      شاید یکی که واسه سلامتیش ورزش میکنه و هدف خاصی نداره مکمل نیاز نداشته باشه ولی اونی که یه سری اهداف خاص داره مجبوره استفاده کنه. چون بر فرض مثال شما وقتی میخوای 25 گرم پروتیین از طریق 100 گرم سینه مرغ به بدنت برسونی یه مقدار چربی و کربو هم همراش هست دیگه. ولی مکمل های پروتیینی مقدار حساب شده ای دارن و حتی بعضی از پروتیین وی ها درصد چربی ( FAT )ـشون کاملا صفره. ( مثلا پروتیین وی گلد استاندارد کمپانی اپتیموم )
      بحث 2 اسکوپ و 10 اسکوپ نیست داداش.
      2 اسکوپ پروتیین وی نهایتا 50 گرم پروتیین به بدنت میرسونه حالا همین 50 گرم رو میتونی از طریق 150 گرم سینه مرغ تامینش کنی. حالا 150 گرم سینه مرغ چقدره که تو معده جاش نشه ؟ :yahoo (4):
      و البته اینم درنظر بگیر پروتیین های غذایی با کیفیت و بی کیفیت دارن. مثلا پروتیین های گیاهی ( مثه حبوبات ) بدلیل اینکه زنجیره امینواسیدی کاملی ندارن پروتیین های باکیفیتی محسوب نمیشن ولی خب بهرحال نمیشه از تو برنامه غذایی حذفشون کرد.
      در مقابل پروتیین های جانوری ( تخم مرغ و سینه مرغ و ماهی و ... ) بسیار باکیفیتن.
      ضمنا مزیت بزرگ مکمل های پروتیینی نسبت به غذا زودجذب بودنشونه.
      بعد از تمرین و صبح ناشتا عضلات تشنه دریافت پروتیین هستن و اصطلاحا به این دو بازه زمانی Anabolic Window ( پنجره عضله سازی ) میگن که با خوردن مکمل های پروتیینی این هدف حاصل میشه.
      اینم اضافه کنم که مکمل هایی از قبیل BCAA و گلوتامین درسته که تو منابع غذایی یافت میشن ولی به مقدار کافی نیستن. پس مجبوری از طریق استفاده از مکمل جبرانشون کنی.

درنهایت اینو بگم که مخالف مکمل های بدنسازی داخل ایران هستم ولی مخالف مکمل هایی که مستقیم از BB بیاد نیستم :yahoo (4):

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مکمل بدون تغذیه خوب اصلا جواب نمیده. اسمشم همراش هست. اصلا موافق این حرف نیستم که کسی که کمبود وقت داره باید مکمل بخوره. اینجوری بیشتر پولاشم به هدر میده. مکمل به تنهایی = پول تو چاه ریختن.
      شاید یکی که واسه سلامتیش ورزش میکنه و هدف خاصی نداره مکمل نیاز نداشته باشه ولی اونی که یه سری اهداف خاص داره مجبوره استفاده کنه. چون بر فرض مثال شما وقتی میخوای 25 گرم پروتیین از طریق 100 گرم سینه مرغ به بدنت برسونی یه مقدار چربی و کربو هم همراش هست دیگه. ولی مکمل های پروتیینی مقدار حساب شده ای دارن و حتی بعضی از پروتیین وی ها درصد چربی ( FAT )ـشون کاملا صفره. ( مثلا پروتیین وی گلد استاندارد کمپانی اپتیموم )
      بحث 2 اسکوپ و 10 اسکوپ نیست داداش.
      2 اسکوپ پروتیین وی نهایتا 50 گرم پروتیین به بدنت میرسونه حالا همین 50 گرم رو میتونی از طریق 150 گرم سینه مرغ تامینش کنی. حالا 150 گرم سینه مرغ چقدره که تو معده جاش نشه ؟ :yahoo (4):
      و البته اینم درنظر بگیر پروتیین های غذایی با کیفیت و بی کیفیت دارن. مثلا پروتیین های گیاهی ( مثه حبوبات ) بدلیل اینکه زنجیره امینواسیدی کاملی ندارن پروتیین های باکیفیتی محسوب نمیشن ولی خب بهرحال نمیشه از تو برنامه غذایی حذفشون کرد.
      در مقابل پروتیین های جانوری ( تخم مرغ و سینه مرغ و ماهی و ... ) بسیار باکیفیتن.
      ضمنا مزیت بزرگ مکمل های پروتیینی نسبت به غذا زودجذب بودنشونه.
      بعد از تمرین و صبح ناشتا عضلات تشنه دریافت پروتیین هستن و اصطلاحا به این دو بازه زمانی Anabolic Window ( پنجره عضله سازی ) میگن که با خوردن مکمل های پروتیینی این هدف حاصل میشه.
      اینم اضافه کنم که مکمل هایی از قبیل BCAA و گلوتامین درسته که تو منابع غذایی یافت میشن ولی به مقدار کافی نیستن. پس مجبوری از طریق استفاده از مکمل جبرانشون کنی.

درنهایت اینو بگم که مخالف مکمل های بدنسازی داخل ایران هستم ولی مخالف مکمل هایی که مستقیم از BB بیاد نیستم :yahoo (4):
      من نمیگم مکمل بدون تغذیه خوب اصلا جواب نمیده برعکس باید تغدیه خوب باشه ولی بعضیا هستن برنامه غذایی خوبی ندارن به دلایل مشغله کاری ودرسی یا این که تغذیه خوب ندارن مثلا طرف گرسنس میره در یخچالو باز میکنه میبینه چیزی برا خوردن نیست:yahoo (4): یا حوصله پختن غذا رو نداره
      اره به اهداف هر نفر هم بستگی داره
      همه حرفاتم قبول دارم
      در مکمل هم موافقم اکثرا تو ایران یا قاچاقی وارد میشه یا بدتر تو خود ایران پر میکنن که هرکسی بخره با جونش بازی میکنه

13. Top | #13
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      اخه ورزش چ سنمی داره با درس؟
      من الان سه ساله ورزش نمیکنم و مدرسه هم نمیرم و تقریبا از 24 ساعت 23 ساعت خونه هستم و هنوزم اینجوری افسرده نشدم و هنوزم از دست نرفتم!
      کل مسافتی که در روز طی میکنم، از اتاق به حمام
      از اتاق به wc
      از اتاق به آشپز خانه
      و برعکس این سه تاست

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      تقریبا هم دردیم البته من اخیرا بچه های کلاسو مورد عنایت قرار میدم :yahoo (4):
      اما می تونی ورزشو ادامه بدی البته نی کیک بوکسینگ چون انری زیادی از ادم میگیره ولی میتونی بدوی!!
      سعی کن شب کمی زود بخوابی و صبح ساعت 6 بلندشی و صبحونه بخوری و سی دقیقه تو نزدیکترین پارک اطراف خونتون بدویی
      و بعد به درس خوندن برسی
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)