خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

انتقال از سراسری به ازاد

سلام دوستان
      من در کنکور 93شرکت کردم ودر حال حاضردانشجوی سخت افزار روزانه هستم ودر انتخاب رشته ی ازاد مکانیک تهران مرکز قبول شدم و الان به دلیل عدم علاقه به رشته ی فعلیم میخواستم ببینم امکانش هست به رشته ازادی که قبول شدم تغییر رشته بدم؟اصلا امکان همچین چیزی وجود داره یا برم با همین کامپیوتر بسازم؟:yahoo (21):
      زندگی درک همین
      اکنون
      است!

ویرایش توسط nikra : 10 فروردین 1394 در ساعت 17:22

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دو سه نفر از دوستان من که سال ۸۹ کنکور دادند این کار رو کردن، نمیدونم چه جوری، فقط میدونم دیگران انجام دادند و میشه.
      بهتره از آموزش دانشگاه مقصد بپرسی.
      Math & Physics are fun

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      شما اول باید با دانشگاه مقصد صحبت کنی ، یه درخواست میدی ، گروه آموزشی اون رشته با یه سری از مسئولین جلسه میکنن

این کمیسیون اگه تایید کنه که شما میتونین برین تو اون رشته یه نامه میدن بهتون

میبرین دانشگاه مبدا ، اونجا هم کمیسیون و این جریانات رو داره ، آخر سر هم امضا مدیر گروه و تمام

ولی خب اینا گفتنش آسونه ، خیلی دردسر داره

برا دوست من که دو هفته ی کامل دوندگی داشت

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up
      زندگی درک همین
      اکنون
      است!

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rahil.nk نمایش پست ها
      up
      باید دانشگاه مقصد قبول کنه که 90 درصد هم قبول میکنن بخاطر شهریه فقط سعی کن نمراتت بالا 14 باشن تا قبول کنن البته هر واحدی یک نمره مد نظرشه و اکثرا بالا 12 هست
      مشاور
      ویرایش توسط artim : 15 مرداد 1394 در ساعت 13:18

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید قضیه این خبر چیه برا کنکور سراسریه؟
      دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت : داوطلباني كه علاقه مند ادامه تحصيل در رشته هاي گروه پزشكي آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي هستند مي بايست، براي انتخاب رشته در نيمه اول شهريور ماه به سامانه معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه كنند. دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت : داوطلباني كه علاقه مند ادامه تحصيل در رشته هاي گروه پزشكي آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي هستند مي بايست، براي انتخاب رشته در نيمه اول شهريور ماه به سامانه www.azmoon.orgمراجعه كنند. علوي فاضل در ادامه افزود: متقاضيان انتخاب رشته گروه پزشكي با آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي بعد از شركت در آزمون سراسري كه در مورخ ۱۶/۵/۹۴ برگزار مي شود، در شهريور ماه مي توانند بطور مستقيم در سايت اين معاونت انتخاب رشته كنند. وي در پايان گفت: كليه رشته هاي غيرعلوم پزشكي مقطع كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي بدون آزمون مي باشد كه متقاضيان مي توانند هم اكنون براي ثبت نام به سايت www.azmoon.org مراجعه كنند

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina2010 نمایش پست ها
      سلام ببخشید قضیه این خبر چیه برا کنکور سراسریه؟
      دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت : داوطلباني كه علاقه مند ادامه تحصيل در رشته هاي گروه پزشكي آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي هستند مي بايست، براي انتخاب رشته در نيمه اول شهريور ماه به سامانه معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه كنند. دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت : داوطلباني كه علاقه مند ادامه تحصيل در رشته هاي گروه پزشكي آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي هستند مي بايست، براي انتخاب رشته در نيمه اول شهريور ماه به سامانه www.azmoon.orgمراجعه كنند. علوي فاضل در ادامه افزود: متقاضيان انتخاب رشته گروه پزشكي با آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي بعد از شركت در آزمون سراسري كه در مورخ ۱۶/۵/۹۴ برگزار مي شود، در شهريور ماه مي توانند بطور مستقيم در سايت اين معاونت انتخاب رشته كنند. وي در پايان گفت: كليه رشته هاي غيرعلوم پزشكي مقطع كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي بدون آزمون مي باشد كه متقاضيان مي توانند هم اكنون براي ثبت نام به سايت www.azmoon.org مراجعه كنند
      این واسه ناپیوسته هاست
      یعنی کسی کاردانی داره بخواد لیسانس بگیره و...
      مشاور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن