خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظرتون مدرسه رفتن واسه سال چهارم ضرره یا منفعت؟

رأی دهندگان
    59. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خیلی خوبه میریم با برو بچه ها درس میخونیم

15 25.42%
    • خیلی بده.وقت تلف کردنه..می شینیم خونه میخونیم

44 74.58%
    صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 115
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه معلم و مشاور خوب و باحال دارم همیشه میگه نمره پیش دانشگاهی هیچ جایی به درد نمیخوره مگه تو آزمون استخدامی نیروی انتظامی!!!
      اگه دوست داری نیروی انتظامی استخدام شی برو مدرسه.

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      هر کی اینو گفته چرت گفته! معلم و ناظمای ما هم میگن ولی چرت میگن. اینو میگن تا بترسی بیای مدرسه
      اصلا چرت نیست ! اینو خودم از نزدیک دیدم...

شما پاشو برو افسری ثبت نام کن زنگ میزنن به همون مدیری که همون سال مدیر مدرست بوده... که ببینن چرا نمرت کم هست یا ....

مدرسه بری نری 20 بگیری 0 بگیری سودی به حال مدیر نداره اون حقوقشو میگیره...

3. Top | #18
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به هرحال اگه میتونستیم خودمون تو خونه درس بخونیم کلاس کنکورو مدرسه و اینارو نمیزدن!
      بعضیا نمیتونن تا زور بالا سرشون نباشه درس بخونن پس لازمه این نظر سنجی هم فایده ایی نداره و وقت تلف کردنه چون چه ده هزار نفر بیان رای بدن که ای مدرسه سال 4 رم بده و فلان نه سال چهارم اختیاری میشه نه حذف میشه ونه با تایید ما به کارشون ادامه میدن بنابراین خواهشمند است از این تاپیکای وقت تلف کن نزنید لطفا
    4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      بقیه رشته هارو نمیدونم

ولی تو رشته انسانی مدرسه اونم پیش دانشگاهی خیلی خیلی مزخرفه!!!

شما فکرشو بکنید از اول سال نزدیک یه پنجاه شصت ساعت کلاس تاریخ جغرافیا نشستیم فقط!!!

حالا کی حقشه گلایه بکنه؟

5. Top | #20
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نمیرفتی هم مطمئن باش یه گلایه دیگه میکردی که ای نرفتم مدرسه تنبلی کردم بدبخت شدم حالا
      انسان همیشه به نداشته های حسرت خورده و به داشته هاش ناشکری کرده
      طبیعت انسانای امروزیه منم از این قاعده مستثنی نیستم
      تو که روانشناسی خوندی باید این جمله را شنیده باشی از یکی از کتابای روانشناسی دانشگاهی گفتم:yahoo (21):

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Demon Soul نمایش پست ها
      نمیرفتی هم مطمئن باش یه گلایه دیگه میکردی که ای نرفتم مدرسه تنبلی کردم بدبخت شدم حالا
      انسان همیشه به نداشته های حسرت خورده و به داشته هاش ناشکری کرده
      طبیعت انسانای امروزیه منم از این قاعده مستثنی نیستم
      تو که روانشناسی خوندی باید این جمله را شنیده باشی از یکی از کتابای روانشناسی دانشگاهی گفتم:yahoo (21):
      ربطی نداره عزیز دلم!

کتاب های انسانی به مزخرف ترین وجه ممکن نوشته شده و رشته انسانی تبدیل به بی بخار ترینو بی ارزش ترین رشته شده!!! الان دکترای روابط بین الملل هم بگیری به زور استخدامت میکنن!

علم اقتصاد به اون گندگی رو کردن یه کتاب 70 صفحه ای حفظی فرمولی

روان شناسی به اون عظمت رو کردن 100 صفحه

کلا کتاب هایِ مارو خیلی بد نوشتن!!! خیلی خشکه رشته انسانی میتونست بهتر بشه!!

میتونست با یاد دادن علم روان شناسی و اقتصادو جامعه شناسی واقعی به دانش آموزا ارزش این رشته رو بالا ببره!!!

آخه به من چه که مثلا جیمز موریه کتاب حاج بابای اصفهانی رو در انتقاد به مردم عصر قاجار نوشته!

این به درد من میخوره تو ساختن جامعه ام ؟یا نظریات فارابی و ابن سینا و افلاطون چه دردی ازم درمون میکنه؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      اصلا چرت نیست ! اینو خودم از نزدیک دیدم...

شما پاشو برو افسری ثبت نام کن زنگ میزنن به همون مدیری که همون سال مدیر مدرست بوده... که ببینن چرا نمرت کم هست یا ....

مدرسه بری نری 20 بگیری 0 بگیری سودی به حال مدیر نداره اون حقوقشو میگیره...
      دوست عزیز، این حرف و رو هوا که نمیگم. داداشم ارشد مکانیک شریف میخونه. نمره انظباطش 17 بوده. گفت اینا چرت میگن.

8. Top | #23
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      ربطی نداره عزیز دلم!

کتاب های انسانی به مزخرف ترین وجه ممکن نوشته شده و رشته انسانی تبدیل به بی بخار ترینو بی ارزش ترین رشته شده!!! الان دکترای روابط بین الملل هم بگیری به زور استخدامت میکنن!

علم اقتصاد به اون گندگی رو کردن یه کتاب 70 صفحه ای حفظی فرمولی

روان شناسی به اون عظمت رو کردن 100 صفحه

کلا کتاب هایِ مارو خیلی بد نوشتن!!! خیلی خشکه رشته انسانی میتونست بهتر بشه!!

میتونست با یاد دادن علم روان شناسی و اقتصادو جامعه شناسی واقعی به دانش آموزا ارزش این رشته رو بالا ببره!!!

آخه به من چه که مثلا جیمز موریه کتاب حاج بابای اصفهانی رو در انتقاد به مردم عصر قاجار نوشته!

این به درد من میخوره تو ساختن جامعه ام ؟یا نظریات فارابی و ابن سینا و افلاطون چه دردی ازم درمون میکنه؟
      خوب با این طرز فکر نباید هم کتابا براتون جذاب باشه منم روانشناسی خوندم و برام جذاب بوده
      به هرحال این چیزا خیلی مهمه که بدونی اینا سیر تفکر بشره
      باید پیشینه ی خودتو بدونی تا بتونی اینده ی جامعتو بسازی
      فکر کردی همین چهارتا چیزی که میدونی از کجا اومده؟ از تجربه قدیما چرا الان تو به عنوان یه چیزه بدیهی صبح که از خواب پا میشی میگی اتم شامل الکترون نوترون و پروتونه؟ چون قبلا یه دموکریتی بوده که بیاد نظریه بده و بعدش دالتونی بوده و بعدش ... تا الان شما اینقدر برات قابل قبوله!
      پس بهتره از این دید به کتابات نگاه کنی تا همون کتابای خشک انسانی برات جذاب بشن!

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zagheh نمایش پست ها
      من نمیدونم آخه چه معنی داره کسی که سال چهارمه و کنکور داره خیره سرش چرا باید بره مدرسه و براش تکلیف بگن . یا اینکه براش مشق تو خونه بگن بنویسه؟این مدرسه ما امسال هممون رو بدبخت کرد؟؟
      ما یه معلم شیمی داریم هممون رو جریمه میکنه صد بار از روی یه فکر کنید بنویسیم
      آخه این چه وضعشه؟
      خدا شاهده مدرسه رفتن امسال من نه تنها سودی برام نداشت بلکه باعث شد بدبخت شم و امسال هم نمیدونم قبول میشی یا نه
      تازه ه ه ه ه قرار ه بعد عید هم بازبریم مدرسه ازمون امتحان میان ترم بگیرن....نه من نمیدونم واقعا....کسی که پیش دانشگاهیه مدرسه برا چیشه که ایمنجور بلایی سرش بیاد؟؟؟
      حالا مدرسه با مدرسه فرق میکنه ولی من اصلا تجربه خوبی از سال چهارم بودن ندارم.....
      تنها چیزی که میتونم بگم اینه که یه چیز مزخرفه
      من بعد از امتحانات ترم اول نمیرم مدرسه سال چهارم هم هستم حتی برا امتحان های مستمر هم نرفتم و کسی ازم سراغ نگرفته....................در تعجبم این حرفو میشنوم ........چون نه تنها من 60درصد کلاس نمیرن سر کلاس

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بحث مدرسه رفتن و نرفتن بود ، فکر کردم تجربمو بگم خوبه

من دوتا رفیق داشتم ، هم کلاسی خودم بودن

هر دو رقیب هم بودن توی معدل ، قلم چی و ...

یکی سال چهارم بعد دوماه دیگه نیومد مدرسه و نشست خونه و شرو کرد به شدت درس خوندن و امتحان ترم رو میومد و میداد

اون یکی مدرسه بود و تکلایف انجام میداد و سر کلاس ها همه بود ، ولی وقت پرت نداشت اصلا

اونی که مدرسه بود رتبه ی 400 منطقه 2 آورد ، اونی که خونش پیش ننه باباش درس میخوند 800 آورد

در صورتی که رقابتشون توی همه جا خیلی نزدیک بود

این موردی بود که خودم با چشم دیدم ، بقیه ی چیزا که شنیدم به کنار ، ولی بدونین عین همین بود

قضاوت با خودتون

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      دوست عزیز، این حرف و رو هوا که نمیگم. داداشم ارشد مکانیک شریف میخونه. نمره انظباطش 17 بوده. گفت اینا چرت میگن.
      دلیل نمیشه داداشت انظباطش این بوده واسه همه دانشگاهی ایراد ازش نگیرن و بگن مشکلی نیست ...

دانشگاه تا دانشگاه جا تا جا فرق دارن خود انظباط گرفتنش کاری نداره 50 تومن بزار جیب مدیر برات 20 میکنه ولی یهو یه جا میری مثل افسری به مدل موت هم ایراد میگیرن چ برسه به انظباط

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      دلیل نمیشه داداشت انظباطش این بوده واسه همه دانشگاهی ایراد ازش نگیرن و بگن مشکلی نیست ...

دانشگاه تا دانشگاه جا تا جا فرق دارن خود انظباط گرفتنش کاری نداره 50 تومن بزار جیب مدیر برات 20 میکنه ولی یهو یه جا میری مثل افسری به مدل موت هم ایراد میگیرن چ برسه به انظباط
      بابا خودت میگی افسری که.
      برای سپاه و افسری و اینا آره به همه چی گیر میدن
      ولی تو شرکت های مهندسی و اینا هیچ ربطی نداره. و همچنین برای پزشکی و دندون و شرکت های داروسازی ...
      ویرایش توسط Mr.Dr : 10 فروردین 1394 در ساعت 03:53

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z_fjk نمایش پست ها
      بیا از مدرسه بت بگم از اثار خوبش
      هههه
      سوم تجربی بودم خیلی عذاب کشیدم
      اگه مدرک کل دبیرامونو جم میکردیم ی دیپلم درس حسابی هم نمیشد
      دبیر زیستمون کلا کتابو مذاش جلوش و روخوانی میکرد
      دبییر دینیمون میگف یکی از بچه ها روخوانی کنه
      دبیر شیمیمون کلا ی فیلم بود سطح سواد دانش اموز خنگ کلاس از اون بیشتر بود
      و ..
      سوم حیاتی بود برام ما
      من زیاد حرص میخوردم
      همش گریه میکردم ک این چ وضعشه کوو عدالت دبیرای تهران اونجوری ماله ما اینجوری ( از ی شهر فوق العادهه محرومیم ک ی کتابخونه هم نداره
      اخرشم اعصاب شدم رف
      الان هر روز هف هش تا دارو میخورم
      امسالم زدم ب بیخیالی
      سه ماه اولو نرفتم
      دی رفتم امتحاناتمو دادم
      والانم
      هفته ای ی روز میرم مدرسه فقط ی روز اونم مثلا از زنگ دوم مدیر اینا ز میزنن ورنمیدارم
      میرم ولی چ رفتم یا میخوابم یا میرحرفم یا با دبیرا دعوا میکنم
      ینی کلی عشق و حال میکنم

جالش میدونی چیه طرف تهران با بهترین دبیرا درس میخونه از بهمن ماهم تعطیل میشن کلا
      ما بدبختا با این دبیرا تا ی روز مونده ب امتحانات خرداد میریم مدرسه
      ینی اصلا اما اصلا انصاف نیس .
      کنکور کلا پایان بی عدالتی و بس !

===============
      حالا توصیه بنده ب شوما : هفته ای ی بار برو بذا هر چی میخوان بگن .

واقعا درست میگین....آن سخن کزدل برایدلاجرم بردل نشیند......میفهمم چی میگین...ولی بدونین توی تهران هم ازاین مدرسه ضاغارت هاهس.:yahoo (21):
      خودت باش.....
      کسی هم خوشش نیامدبه جهنم...
      اینجاکه مجسمه سازی نیست.....

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      مشکل شما اینه که فک میکنین خودتون تنها مدرسه بد داشتین و معلماتون ضعیف بودن...

حالا معلم ضعیف مدرسه بد خودمون نباید تلاش کنیم ؟! مام باید تنبلی کنیم ؟ این همه کتاب خوب من شیمی مدرسه با زور تک ماده پاس میکردم حالا70 درصد راحت میزنم با کتاب تخته سیاه و کنکور اسان است ...حالا بیام بزنم تو سر خودم معلم نداشتم ؟ چیزی عوض میشه ؟ حرفمم از دل برمیاد ولی بر دل نمیشه چون جفنگ هست خودت دس رو دس بزاری همه تقصیراتو بندازی گردنه دیگرون

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      مشكلات را با گفتگو حل نماييد
      اگه نفر اول كنكور هم بشيد اما درسی يا دروسی از سال چهارم ( حتی دروسی كه امتحان آن نهايی نيست ) نمره نياورده باشيد مدرك شما ناقص می شود و نمی تونيد دانشگاه بريد.

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)