خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      همین دیگه بچه هایی که پارسال فقط سوالای کنکورو تو دوران جمع بندی کار کردن خیلی ضرر کردن مخصوصا شیمی.اینم بدون که سوالات کنکور و کار کنی درصد و رتبه کاذب بهت میده چون سوالارو بارها تو طول سال دیدی اینم بدون که هرسوال کنکور قبل کنکور اون سال یه سوال تالیفی حساب میشه وقتی کنکور تموم شد میشه سوال کنکور

عالی گفتی
      واقعا حرف بسیار درستیه
      اما من برای رفع این مشکل هیچ یک از سوالات کنکور تجربی 90 به بعد رو نزد
      م

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همین دیگه بچه هایی که پارسال فقط سوالای کنکورو تو دوران جمع بندی کار کردن خیلی ضرر کردن مخصوصا شیمی.اینم بدون که سوالات کنکور و کار کنی درصد و رتبه کاذب بهت میده چون سوالارو بارها تو طول سال دیدی اینم بدون که هرسوال کنکور قبل کنکور اون سال یه سوال تالیفی حساب میشه وقتی کنکور تموم شد میشه سوال کنکور
      دوست خوبم کی گفته که کسایی که واسه پارسال تو دوران جمع بندی فقط سوال کنکور حل کردن ضرر کردن؟ تو اختصاصیا میگم ریاضی تجربی خیلی از سوالا فقط عدد عوض شده بود نسبت به سال های قبل
      تو زیست که تیپ سوال جدیدی وجود نداشت
      تو فیزیک بازهم خیلی از سوالا تکراذی بود وساده( واسه همین ساده ترین درس اختصاصی پارسال بود)
      تو شیمی جز سه چهارتا سوال جدید بقیه مثه قبل بودن
      هرسال هر درسی که سخت میشه همه سوالاش عوض نمیشن بلکه سه چهارتیپ جدید تو سوالا دیده میشه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من با شما مخالف نیستم ودرست میگید.ولی هدف از آزمون دادن سوالات کنکور اصلا این نیست که حتمن سوالات جدید یاد گرفت بلکه هدف دوره مطالب در قالب سوالات کنکور وتمرین آزمون دادن هست و در ضمن سوالاتی هم همه ساله مشابه سوالات کنکور های چندسال اخیر است،پس با این کار هم مطالب مهم و پرتکرار دوره میشوند وهم بسیاری از سوالات شایع زده شده اند که ممکن است در کنکور دوباره بیاید.تازه به عنوان آخرین آزمون و جدی ترین میشه از خارج کشور آخرین سال استفاده کرد که تست هاش تو هیچ کتابی به جز شاید گاج نیومده واین جوری خودسنجی واقعی خواهد بود.

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      توی تاپیکای دیگم گفتم زیاد در گیر کتاب های رنگا رنگ نباشید...

خدا کند کسی بخاهد کسی خودش مالی باشه عرضه داشته باشه بدون تستم میشه رتبه خوب اورد...

یهو میبینی یه نفر از ته یه ده بلند میشه میاد رتبه برتر میشه ایا تست داشته ؟ کلاس کنکور؟ همایش ؟ معلم خوب و حرفه ای ؟

پشت کار 98 درصد یک درصد استعداد یک درصدم کلاس و تست ...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سوال استارتر این بود که خوبه منم گفتم اول دور دنیا گاج که سوالات کنکوره بعد اگه وقت داشتید اینم خوبه تستاش
      ?

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بله درسته ولی بعد دور دنیا هم فکر کنم پنج آزمون فائق بهتر باشه.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هر کتابی که فکر میکنی خوبه همونو کار کنی بهتره
      ?

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezbakin نمایش پست ها
      ممنون از شما

طراحان رو دیدم از بین اونها فقط استاد عمارلو و استاد کیاسالار رو شناختم بقیه اساتید شناخته شده نیستند یا اطلاعات من کمه؟
      مشهور بودن با تاپ بودن خیلی تفاوت داره
      دلیل نمیشه چون من و شما نمیشناسیم پس طراح ها خوب نباشن
      واسه اینکه کیفیت دستت بیاد سوالا رو بررسی کن
      اول بررسی سوال بعدش نگاه کردن به نام طراح!نه برعکس!
      مثلا جناب اکبرپور و حقانی فرد هم از دبیرای خوب هستن (تو زیست)!
      ولی همونطور که قبلا هم گفتم ،، الانم میگم، که سوت پایان بهترِ

9. Top | #24
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      مشهور بودن با تاپ بودن خیلی تفاوت داره
      دلیل نمیشه چون من و شما نمیشناسیم پس طراح ها خوب نباشن
      واسه اینکه کیفیت دستت بیاد سوالا رو بررسی کن
      اول بررسی سوال بعدش نگاه کردن به نام طراح!نه برعکس!
      مثلا جناب اکبرپور و حقانی فرد هم از دبیرای خوب هستن (تو زیست)!
      ولی همونطور که قبلا هم گفتم ،، الانم میگم، که سوت پایان بهترِ
      ممنون از اطلاعات خوبتون

یک نکته من الان به سایت اندیشه فائق رفتم و طراحان کتاب 5 آزمونشو دیدم(که حتما خودتون می دونین چه کسانی هستند)

بسیار اساتید مشهور و تاپی هستند مثل استاد آرام فر/فرهادیان/عمارلو/سروش موئینی/مصلائی/چلاجور/و.......

من چون مشکل وقت ندارم میخواستم کپی برابر اصل و سوت پایان رو کار کنم اما الان با توجه به کیفیت کار طراحان تصمیم گرفتم سوت پایان و 5آزمون رو کار کنم نظرتون چیه؟
      ویرایش توسط rezbakin : 10 فروردین 1394 در ساعت 02:45

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از اطلاعات خوبتون

یک نکته من الان به سایت اندیشه فائق رفتم و طراحان کتاب 5 آزمونشو دیدم(که حتما خودتون می دونین چه کسانی هستند)

بسیار اساتید مشهور و تاپی هستند مثل استاد آرام فر/فرهادیان/عمارلو/سروش موئینی/مصلائی/چلاجور/و.......

من چون مشکل وقت ندارم میخواستم کپی برابر اصل و سوت پایان رو کار کنم اما الان با توجه به کیفیت کار طراحان تصمیم گرفتم سوت پایان و 5آزمون رو کار کنم نظرتون چیه؟
      من توی مشهور بودن آرامفر و فرهادیان حرفی ندارم ولی خب تاپ نیستن به نظر من(شاید از نظر تدریس تاپ باشن ولی واسه طراحی سوال اصلن تاپ نیستن اتفاقا تو نمونه فایل 5آزمون ، آزمون زیستش آرامفر هس خودت ببینش میفهمی!)
      من نظرم این هس که اول سوت پایان بعدش کپی برابر اصل! بعدش 5آزمون!

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      با محمد موافقم ارامفر هیچ وقت طراح خوبی نبوده . فرهادیانو که اصلا قبول ندارم خیلی تو حاشیس.معروف بودن با طراح بودن خیلی فرقشه
      ?

12. Top | #27
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      من توی مشهور بودن آرامفر و فرهادیان حرفی ندارم ولی خب تاپ نیستن به نظر من(شاید از نظر تدریس تاپ باشن ولی واسه طراحی سوال اصلن تاپ نیستن اتفاقا تو نمونه فایل 5آزمون ، آزمون زیستش آرامفر هس خودت ببینش میفهمی!)
      من نظرم این هس که اول سوت پایان بعدش کپی برابر اصل! بعدش 5آزمون!
      ممنون از نظراتتون

الان آرامفر رو دیدم حق با شماست
      در مورد فرهادیان هم بگم که ازش متنفرم وقتی میاد میگه توی کلاسم بعضی وقت ها 1ساعت توی 1 صفحه می مونیم و نکته درمیاریم دگ.......

اما باید قبول کنیم که کیفیت طراحان فائق خیلی بالاتره مثلا اساتید فیزیکش اقای مصلایی و نوکنده یا غولی مثل اشکان هاشمی در زیست
      قبول ندارید؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم میخواستم الان تاپیک بزنم که بعد دوردنیا کدوم کتاب رو بزنم !
      الان نظر خودم سوت پایان هست ...
      هرچند بین 5 و سوت پایان موندم ...
      وقت واسه هر دو هم نیست ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از نظراتتون

در مورد فرهادیان هم بگم که ازش متنفرم وقتی میاد میگه توی کلاسم بعضی وقت ها 1ساعت توی 1 صفحه می مونیم و نکته درمیاریم دگ.......

اما باید قبول کنیم که کیفیت طراحان فائق خیلی بالاتره مثلا اساتید فیزیکش اقای مصلایی و نوکنده یا غولی مثل اشکان هاشمی در زیست
      قبول ندارید؟
      چرا فقط به اسم نگاه میکنید؟؟!!!
      اشکان هاشمی طراح بسیار خوبی هس
      ولی این غولی که شما میگی هم دیگه نیس!
      هستن کسایی که دست ایشونو از پشت بستن
      نوکنده هم باهاش کلن موافق نیستم با اینکه بد هم نیست!
      فیزیک مصلایی با آشنایی ای که من از ایشون دارم یه خورده پرت تر از سوالات کنکور سوال طرح میکنه واسه همه مناسب نیست واسه کسی مناسبه که بخواد110بزنه!
      اگر تست فیزیک خوب میخواید از تستای فیزیک همایش دریافت تالیف میرحسینی استفاده کنید بدون شک بهترین تستا و احتمالی ترین ها توی این کتاب هس
      ولی شیمی مصلایی تو این کتاب درخشید! تستای خوبی داره!
      بذار نظر نهایی مو بگم که که از نظر من تو هر درس کودوم آزمونای این کتاب ارزش داره:
      زمین: آزمون شماره4
      ریاضی: آزمون شماه 1+4+5
      زیست:آزمون شماره 3+4+5
      فیزیک:آزمون شماره 1
      شیمی:آزمون شماره 5(درسای قبلی از اینکه طراح چجور سوالاتی طرح میکنه خبر داشتم ولی تو شیمی فقط مصلایی رو میشناسم و از سبک ایشون خبر دارم در آینده ای نه چندان دور وقتی کتاب رو دیدم کامل، و حوصله م هم شد شاید درباره ی مابقی طراح ها تو شیمی هم حرفایی زدم اگر لازم باشه البته!)

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از نظراتتون

قبول ندارید؟
      فرهادیان میگه 1صفحه توی 1 ساعت؟
      2فصل رو تو 3ساعت تموم کرد!
      من خودم به شخصه اصلا قبولش ندارم بیش از حد ادعا داره ...و حرفایی که بهتره اینجا زده نشه!
      به نظر من اندیشه فائق و سوت پایان رو بگیر خیلی بهتره
      یاد گرفتـــــــــــــــــــم:
      1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.
      2. با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند .
      3. از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود .
      4.با کودک بحث نکنم چون مرا با دانش خویش می سنجد و هم سطح خویش میپندارد.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)