خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب خوب ریاضی برای نزدیک کنکور

با سلام.دوستان نزدیک کنکور است می خواهم یک منبع خوب برای مبحث حد و مشتق و مثلثات می خواهم.خوب تخته سیاه را دارم ولی لامصب خیلی زیاده.یکی از دوستانم ابی کانون را معرفی کرد. حالا موندم کدوم یکی از کتاب های زیر را بخوانم
      1- ابی ده سال کنکور
      2- ابی دیفرانسیل
      3- مهندس مهربان
      دوستان فقط کدوم را پیشنهاد می دهید می خواهم حداقل ریاضی را 30 (رشته ام ریاضی است)بزنم.البته امار و هندسه فضایی و استدلال در هندسه را تقریبا خوندم.خود این سه تا مبحث حدودا 4 تا یا 5 تا تست داره

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      كتاب اخر مهروماه چطوره؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیز کتاب مهرماه اصلاً پیشنهاد نمیکنم البته این نظر شخصی بنده است که عمراً مهرماه رو واسه تخصصی مخصوصاً ریاضی مدنظرم نیست!!! (یه دفعه از اختصاصی های مهر ماه استفاده کردم برای چند نسلم کافی بود)
      از هندسه تحلیلی، هشت تست میاد، احتمالات جبر احتمال و گسسته(که فکر کنم حدود هشت تست میشه) را هم بخونید حد، مشتق+کاربرد مشتق (حداقل 13-14 تست) بخونید درصدتان بالای سی میره البته روحیه شما، نصف راهتون رو تشکیل میده
      پ.ن : برای تمامی مباحثی که خدمتتون عرض کردم کتابای طوسی گاج را پیشنهاد میکنم (حداقل پیشنهاد بنده همین هست دوستان دیگه هم نظرشون محترمه)

درضمن در نظر داشته باشید اگرچه در این مدت میتوانید مباحث کمی را مورد مطالعه قرار دهید ولی این نکته رو در نظر داشته باشید سه چهار مبحث با تسلط صدالبته بهتر است تا خواندن کل کتاب به همراه شک و تردید، چرا که شک و تردید شما تبدیل به استرس و کاهش روحیه شما به هنگام آزمون خواهد شد

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخ اخ میلاد جان ااصلا گسسته را بی خیال شو. من می خواهم برای امتحانات اگر خدا بخواهد :-) تک ماده اش کنم. وضع تو گسسته خیلی خرابه.
      سوال اولی بنده را جواب ندادی از بین اون سه کتاب کدومشون خوبه؟چون می خواهم حجمشون کم باشه.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      بچه ها یه منبع جمع و جور و خوب بگین که حداقل این مباحثی که میاد تو کنکور رو بتونیم بزنیم ...مثل حد و مشتق و انتگرال

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      1- ابی ده سال کنکور - ندیدم ولی خب به نظر میاد مثل کتاب دور دنیا باشد که اصلاً واسه کسی که تسلط خاصی نداره بدرد نمیخوره (حداقل برای ریاضیش)
      2- ابی دیفرانسیل - کتاب های کانون به نظر بنده و خیلی های دیگه که کنکور رو رد کرده اند به هیچ دردی نمیخوره یعنی اومدن یخورده مطالب رو جمع کردن تو یه کتاب گنجوندن
      3- مهندس مهربان - مهندس مهربان هم خیلی عالیه اما نه برای این ایام ، اگه میتونستی شش ماه تابستون رو روی کتاب های مهندس مهربان بخونین با داشتن اطلاعات پایه ریاضی میتونستید بالای هشتاد درصد بزنید

در کل به نظر بنده کتاب های طوسی گاج رو بخونید به حجمش هم نگاه نکنید چون بیشتر حجمش رو پاسخ تست ها تشکیل میده که طبیعتاً تستی که پاسخ صحیح داده اید لازم به خواندن پاسخ نامه اش نیست
      ریاضیات گسسته کتاب سختیه ولی خب خوندن احتمالاتش به تنهایی زیاد سخت نیست

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من تجربیم ولی ابی کانون الان برات خوبه کتاب خوبی شده
      ?

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      من تجربیم ولی ابی کانون الان برات خوبه کتاب خوبی شده
      بهزاد معمولاً پس از کنکور اکثر کانونیا از کانون و کتاباش متنفرن
      به نظرم کتاب های خط ویژه خیلی مناسب باشن اگرچه برای جمع بندین ولی خب میشه باهاشون تست هم زد

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد75 نمایش پست ها
      بهزاد معمولاً پس از کنکور اکثر کانونیا از کانون و کتاباش متنفرن
      به نظرم کتاب های خط ویژه خیلی مناسب باشن اگرچه برای جمع بندین ولی خب میشه باهاشون تست هم زد
      من خودم از کانون نفرت دارم ولی نیازتو نگاه کن الان یه کتاب باشه یه درسنامه خلاصه داشته باشه با تستای 10 سال اخیر کتاب خوبیه حالا گاج باشه که خیلی بهتر
      ?

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خط ویژه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه جزوه خوب بخون نهایت بعد فقط تست بزن. این کار بهتره . کتاب خوندن دیره العان یکم. فوقش یه همایشم برو
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

12. Top | #12
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من خودم ابی 20 سال قلمچیو میزنم
      خیلی خوبه
      الان تموم شده و فقط مبحث انتگرال و کاربرد مشتقش مونده دارم میرم مهر و ماه جمع بندی رو بگیرم تا بازم دوره کنم (البته به احتمال بیشتر میرم خط ویژه اشو میگیرم حالا تا برم بررسی کنم از نزدیک ببینم کدوم بیشتر به کارم میاد!):yahoo (4):

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شما این کتابو برای تست میخواین یا اموزش همراه تست؟؟؟؟؟ اگه برای تست باشه سوالات کنکورو دانلود کن و از سال 85 به بعد تست هاشو بزن به دفعات مکرر هم بزن حتی شده 15 بار...اگه اموزشم میخوای من کتاب اخر مهروماه +تست های کنکورو پیشنهاد میدم
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واسه نزدیک کنکور کتابای 20 سال قلمچی خوبه .. (در کل هر کتابی که سوالای کنکور زیاد توش باشه ) /// چون خیلیا میگن درس ریاضی تو کنکور 80 درصدش تکرار سالهای گذشتس پس باید به سوالای سالای قبل مسلط باشی .. موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)