خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yzsd نمایش پست ها
      خخخ بیچاره دلیجه
      چرا چیزی که نمی دونی میگی
      خودت جزوه 1200 صفحه ی زیست گذاشتی
      کدوم درس شما 1200 صفحه جزوه داره
      اینم از کم هوشیه! کسی باهوشه زیستو توی 30 صفحه خلاصه کنه!!!

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قبول من کم هوش تو باهوش
      دوست عزیز زیست بخون خیلی راحته تو میتونی 100 بزنی پ
      به حرف من هم گوش نده
      هر چی تکفیر بگه
      چون اخه ایشون همه فن حریفن

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بابا چرا از بحث اصلی منحرف می شید
      دعوا می کنید براچی

4. Top | #19
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این کار تا سه سال پیش شدنی بود دوست عزیز زمانی که کنکور ازاد از سراسری جدا بود الان نمیتونی جدا جدا بدی و به همین خاطر فقط میتونی یک رشته بری اما من بشدت مخالفم که اگه میخوای بری دارو تا سال چهارم زیست بخونی حتما سال دیگه تغییر رشته بده و هرچه زودتر هم برای گرفتن دیپلم تجربی اقدام کن تا از تاثیر معدل توی کنکور استفاده کنی
      من خودم اشتباه کردم تا چهرام ریاضی بودم بعد تغییر رشته دادم از نظر من این اشتباهو نکن هرچه سریتر برای خوندن زیست اقدام کن

5. Top | #20
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      اینم از کم هوشیه! کسی باهوشه زیستو توی 30 صفحه خلاصه کنه!!!
      من زیسته دومو توی 2 ساعت بطور کامل دوره کردم با جزوه ی خودم!
      قبلش دوبار همش خونده بودمش و فاصلش تا دوره قبل دو ماه میشد فرداش ازمون دادم 80 زدم زیسته دومو

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر لولو نمایش پست ها
      این کار تا سه سال پیش شدنی بود دوست عزیز زمانی که کنکور ازاد از سراسری جدا بود الان نمیتونی جدا جدا بدی و به همین خاطر فقط میتونی یک رشته بری اما من بشدت مخالفم که اگه میخوای بری دارو تا سال چهارم زیست بخونی حتما سال دیگه تغییر رشته بده و هرچه زودتر هم برای گرفتن دیپلم تجربی اقدام کن تا از تاثیر معدل توی کنکور استفاده کنی
      من خودم اشتباه کردم تا چهرام ریاضی بودم بعد تغییر رشته دادم از نظر من این اشتباهو نکن هرچه سریتر برای خوندن زیست اقدام کن
      الان رشته تون چیه؟
      چطوری دیپلم تجربی بگیرم یعنی خرداد نهایی تجربی بدم ؟!!

7. Top | #22
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      الان رشتم هم ریاضیه هم تجربی
      من دوتا دیپلم دارم ببین امسال که ازمونتو دادی بلافاصله تابستون شروع میکنی به خوندن زیست سوم و زمین سوم.
      اونوقت دیماه با تجدیدیا امتحان میدی فقط باید دقت کنی که اولا نمیتونی مدارس معمولی ثبت نام کنی وگرنه نمیتونی در کنارش پیش دانشگاهی مدرسه بری بنابراین باید یه مدرسه بزرگسال غیر حضوری پیدا کنی و دیپلم تجربی بگیری درکنارش پیشتم بخونی
      باقی درساش با ماله تو یکیه بنابراین نیازی نیست بخونی یه دوره بکنی کافیه زیست و زمین رو هم حدود 13/14 بگیر یججوری که معدلت بالای 17 بشه که تاثیر بزاره توی کنکورت

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر لولو نمایش پست ها
      من دوتا دیپلم دارم ببین امسال که ازمونتو دادی بلافاصله تابستون شروع میکنی به خوندن زیست سوم و زمین سوم.
      اونوقت دیماه با تجدیدیا امتحان میدی فقط باید دقت کنی که اولا نمیتونی مدارس معمولی ثبت نام کنی وگرنه نمیتونی در کنارش پیش دانشگاهی مدرسه بری بنابراین باید یه مدرسه بزرگسال غیر حضوری پیدا کنی و دیپلم تجربی بگیری درکنارش پیشتم بخونی
      باقی درساش با ماله تو یکیه بنابراین نیازی نیست بخونی یه دوره بکنی کافیه زیست و زمین رو هم حدود 13/14 بگیر یججوری که معدلت بالای 17 بشه که تاثیر بزاره توی کنکورت
      خب حسابان که با ریاضی ۳ یکی نیست
      الان شما رشتتون چیه ؟

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من الان سوم ریاضی هستم یه سوال دارم
      به نظرتون خوبه که من تا سال چهارم ریاضی بخونم بعد کنکور تجربی آزاد بدم که داروسازی در بیام ؟ و در کنارش کنکور سراسری ریاضی هم بدم
      یعنی در کنار درسای ریاضی زیست هارو هم بخونم
      یه سوال دیگه شهریه ثابت و اون خورده رشته داروسازی توی دانشگاه آزاد چقدره؟
      ممنون میشم جواب بدید:yahoo (2):

درسای ریاضی خودش خیلی سنگینه.مخصوصا سال اخر.من خودم تا سوم ریاضی بودم.واسه پیش تغییر رشته دادم اومدم تجربی.منم اول فکر تو رو داشتم.اول اینکه سعی کن تمرکزت و رو یک دونه رشته بزاری.دوم اینکه سر کلاس زیست نشستن خیلی میتونه کمکت کنه.چه بیرون چه تو مدرسه.چون اگه سر کلاس نباشی همیشه این فکر باهات هست که نکنه بچه های تجربی سر کلاس چیزی یاد بگیرن که منی که نمیرم کلاس یادش نگیرم.این حس همیشه با تو خواهد بود.حتی اگه اشتباه باشه.سوم اینکه حتما باید تو جو بچه های تجربی باشی.مخصوصا که سال اخره.منم عین تو بودم.بنظر من یا تمام و کمال وقتتو بزار واسه ریاضی.یا اینکه باتمام وجود واسه تجربی و بهترین رشته تلاش کن.وسط نباش.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من الان سوم ریاضی هستم یه سوال دارم
      به نظرتون خوبه که من تا سال چهارم ریاضی بخونم بعد کنکور تجربی آزاد بدم که داروسازی در بیام ؟ و در کنارش کنکور سراسری ریاضی هم بدم
      یعنی در کنار درسای ریاضی زیست هارو هم بخونم
      یه سوال دیگه شهریه ثابت و اون خورده رشته داروسازی توی دانشگاه آزاد چقدره؟
      ممنون میشم جواب بدید:yahoo (2):
      اولا آزاد کنکور جدا نداره
      ثانیا با نظرتون مخالفم نمیدونم چه فکری کردید که به چنین نتیجه ای رسیدید!!!!!!!!!!!!!

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      الان رشته تون چیه؟
      چطوری دیپلم تجربی بگیرم یعنی خرداد نهایی تجربی بدم ؟!!
      من خودم تغییر رشته ایم.تا سوم ریاضی بودم.نهایی هم ریاضی دادم.بعدش میری دنبال تغییر رضته.از مدرسه خودت اقدام کن.بهت میگن باید چیکار کنی.یه زیست دوم و ی زیست سوم و باید امتحان بدی.هیچکدوم هم تو کنکورت تاثیر نداره.زمین لازم نیست امتحان بدی.شیمی میگن باید امتحان بدی ولی نمیدی.چون ریاضی و تجربی یکیه.یه مقدار دنگ و فنگ داره.فعلا الان همه تمرکزت و همونطور که بقیه گفتن رو نهایی بزار.نمره حسابانت میشه نمره ریاضی تجربی ها.یعنی نمره حسابانت تو کنکور تاثیر داره.بازم سوالی بود بپرس.من چون خودم همی این راه ها رو رفتم میتونم کمکت کنم.در ضمن بعد تغییر رشته بازم میتونی تو همون مدرستون بخونی.نگران این چیزاش نباش

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezmile نمایش پست ها
      من خودم تغییر رشته ایم.تا سوم ریاضی بودم.نهایی هم ریاضی دادم.بعدش میری دنبال تغییر رضته.از مدرسه خودت اقدام کن.بهت میگن باید چیکار کنی.یه زیست دوم و ی زیست سوم و باید امتحان بدی.هیچکدوم هم تو کنکورت تاثیر نداره.زمین لازم نیست امتحان بدی.شیمی میگن باید امتحان بدی ولی نمیدی.چون ریاضی و تجربی یکیه.یه مقدار دنگ و فنگ داره.فعلا الان همه تمرکزت و همونطور که بقیه گفتن رو نهایی بزار.نمره حسابانت میشه نمره ریاضی تجربی ها.یعنی نمره حسابانت تو کنکور تاثیر داره.بازم سوالی بود بپرس.من چون خودم همی این راه ها رو رفتم میتونم کمکت کنم.در ضمن بعد تغییر رشته بازم میتونی تو همون مدرستون بخونی.نگران این چیزاش نباش
      الان آخر باید زیست دوم و سوم رو بخونم؟
      راسنی الان چه رشته ای تو دانشگاه میخونی؟

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      الان آخر باید زیست دوم و سوم رو بخونم؟
      راسنی الان چه رشته ای تو دانشگاه میخونی؟

اره.فقط دوم و سوم.
      من هنوز کنکور ندادم.ایشالا 22 خرداد میدم

14. Top | #29
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Demon Soul نمایش پست ها
      اونوقت دیماه با تجدیدیا امتحان می

دی فقط باید دقت کنی که اولا نمیتونی مدارس معمولی ثبت نام کنی وگرنه نمیتونی در کنارش پیش دانشگاهی مدرسه بری بنابراین باید یه مدرسه بزرگسال غیر حضوری پیدا کنی و دیپلم تجربی بگیری درکنارش پیشتم بخونی
      میشه واضح تر بگی؟

15. Top | #30
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا در کل میشه زیست ۱،۲ و پیش رو تو تابستو خوند؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)