خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question راهنمایی(زود تند سریع) کنید لطفا

سلام خدمت دوستان
      حالا که تصمیم گرفتم بشینم مثل بچه آدم درس بخونم با 1 مشکل بزرگ برخوردم هر کی میتونه راهنمایی کنه لطفا
      از الان تقریبا 5 ماه فرصت باقی هست تا کنکور و برا دانش آموز هایی مثل من که فارغ التحصیل هستند و سوابق تحصیلی خوبی هم ندارن از کجا شروع کردن مهمه
      به عبارتی من که از پایه مشکل دارم الانم که فرصت محدود تر شده باید بشینم از دوم بخونم؟یعنی اول سال دوم بعد سوم و بعد پیش؟از این میترسم که وقتمو نتونم درست استفاده کنم
      یعنی پایه رو خوب بخونم تا عید و پیش رو برا بعد عید نگه دارم کدوم درسته؟یا همه رو تا عید تموم کنم(هرچند بعضی درسها رو هم باید از اول کار کنم چون هم فراموش کردم هم ضعیفم مثل ریاضی و عربی)
      خواهش میکنم هر کس که بتونه کمک کنه نظر بده تا من بتونم با 1 برنامه درست حرکت کنم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام من فقط یه نکته رو متذکر بشم که کنکور 6 و 7 و 8 تیر 92 هست ، و از الان 6 ماه وقت هست تا کنکور !
      امروز 6 دی 91
      6 بهمن
      6 اسفند
      6 فروردین
      6 اردیبهشت
      6 خرداد
      6 تیر ، میشه شش ماه
      1 درسته ؟!
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من شنیدم آخره خرداد ماهه.با این حال ممنون از نظرتون آگاه شدیم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا هیشکی جواب نمیده
      توروخدا راهنمایی کنین

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      این اصن کار درستی نیست که شما اول بغچه ای پایه یا پیش رو بخونید و بزارین کنار چون 100% از یادتون میره باید با یک برنامه ریزی دقیق وقتتون رو بین پیش و پایه تقسیم کنید

البته بهتره شما با یک مشاور صحبت کنید تا وضعیت درسی شما رو به دقت مورد بررسی قرار دهد
      موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز منم وضعیت سوابق تحصیلیم و درس خوندنم مثل شماست با این تفاوت که من دو هفته پیش شروع کردم.
      درمورد برنامه ریزی هم مطمئن باش هیچ کس به اندازه خودت از استعدادهات خبر نداره پس کسی نمیتونه مثل خودت برات برنامه بزاره.این رو هم بدون که ی چند روز درس بخونی همه چیز میافته رو دنده اتوماتیک ودیگه او سردرگمی اولیه رو نخواهی داشت.
      حالا باز ببین مشاورا چی میگن.بعدش ی برنامه واسه خودت بریز و شروع کن.
      چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب
      اسب درحسرت خوابیدن گاریچی
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.
      در پاسخ های این تاپیک به پاسخ شما که رسیدم یک مقدار شاد شدم و خنده روی لبم نشست. جملات نژادپرستانتون رو با رنگ مختلف نشون دادم.
      کاملا جدی عرض میکنم : از ابتدای دی ماه برنامه ریزی رو از این انجمن برداشتم و به هیچ وجه برنامه ای نمینویسم. نه من و نه هیچ مشاور کار کشته ی دیگه که با من آشنایی داشته باشه.
      درمورد اینکه هیچکس بهتر از خودتون نمیتونه براتون برنامه ریزی کنه. ببینم. شما انیشتین هستید؟ دیدم سخنان بزرگ میگید گفتم شاید انیشتین یا کس دیگه ای باشید. ببینید دوست عزیز. با این حرفها که از طرف یک مشت محقق بی سواد وارد علم مشاوره شده ، سالهاست که ما کشورای بسیار کوته فکر داریم ازش لطمه میخوریم. چی از خودتون میدونید؟؟ روز و شب میشینید خودتون رو مدام سرزنش میکنید ، از خودتون بد میگید ، بعد از ی مدت شکست باور میکنید که چیزی نیستید ، حتی از بغل دستیتون میترسید ، احساس حقارت میکنید وقتی که میبینید زودتر از شما شروع به خوندن کرده و .....و...... و ......... ( مخاطب من شخص خاصی نیست و با افرادی هستم که این حرفها درموردشون صدق میکنه.) اینجور خودتون بهتر از همه خودتون رو میشناسید؟؟؟؟ یه برنامه واسه خودتون بنویسید تا در عرض 5 دقیقه 20 تا مشکلش رو بهتون نشون بدم.
      برای برنامه ریزی و دریافت علم برنامه ریزی برید پیش مشاورای کار کشته ( بصورت حضوری)
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      سلام.
      در پاسخ های این تاپیک به پاسخ شما که رسیدم یک مقدار شاد شدم و خنده روی لبم نشست. جملات نژادپرستانتون رو با رنگ مختلف نشون دادم.
      کاملا جدی عرض میکنم : از ابتدای دی ماه برنامه ریزی رو از این انجمن برداشتم و به هیچ وجه برنامه ای نمینویسم. نه من و نه هیچ مشاور کار کشته ی دیگه که با من آشنایی داشته باشه.
      درمورد اینکه هیچکس بهتر از خودتون نمیتونه براتون برنامه ریزی کنه. ببینم. شما انیشتین هستید؟ دیدم سخنان بزرگ میگید گفتم شاید انیشتین یا کس دیگه ای باشید. ببینید دوست عزیز. با این حرفها که از طرف یک مشت محقق بی سواد وارد علم مشاوره شده ، سالهاست که ما کشورای بسیار کوته فکر داریم ازش لطمه میخوریم. چی از خودتون میدونید؟؟ روز و شب میشینید خودتون رو مدام سرزنش میکنید ، از خودتون بد میگید ، بعد از ی مدت شکست باور میکنید که چیزی نیستید ، حتی از بغل دستیتون میترسید ، احساس حقارت میکنید وقتی که میبینید زودتر از شما شروع به خوندن کرده و .....و...... و ......... ( مخاطب من شخص خاصی نیست و با افرادی هستم که این حرفها درموردشون صدق میکنه.) اینجور خودتون بهتر از همه خودتون رو میشناسید؟؟؟؟ یه برنامه واسه خودتون بنویسید تا در عرض 5 دقیقه 20 تا مشکلش رو بهتون نشون بدم.
      برای برنامه ریزی و دریافت علم برنامه ریزی برید پیش مشاورای کار کشته ( بصورت حضوری)
      مشاور و پاسخگوی عزیز امروز چیزی واسه گفتن ندارم ولی ی روزی ی جوری جوابتون رو میدم که دیگه هیچ وقت نتونید به این راحتی وبا این لحن. کسی رو به باد انتقاد بگیرید و آخر سر هم با گفتن این جمله (شخص خاصی مخاطب من نیست) همه چیز رو ماست مالی کنید.
      آره انیشتینم چون تو این سه ساله کنکور پیش بهترین مشاورای
      کانون' گاج'گذینه دو وهر کوفت زهر مار دیگه ای رفتم نتیجش پیام نور بود. سه سال زمان کمی برای رسیدن ی نتیجه زمان کمی نیست..
      با تمام احترامی که برای سایتتون قالم ولی هیچ وقت شما رو به خاطر لحن سخنتون نمیبخشم
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام
      همه کارت حله فقط پشت کار میخوای شعار نمیدم جدا از همه چیز مهم تره
      تو یکی از جلسه مشاوره یک مثال زدن برامون گفتم بگمش
      یک آقایی بعد این که سال اول قبول نشد رفت سربازی بعد دو سال تو آذر ماه خدمتش تموم شد و از دی درسم شروع کرد ولی مردونه خوند و آخرشم پزشکی شهید بهشتی آورد
      اگه مردش هستی بسم الله بگو از همین امروز شروع کن و قدر لحظه به لحظتو بدون
      باور کن کنکور هیچی نیست بعضی وقتهام خیلی راحته فقط برنامه میخواد
      خدانگهدار

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohtasam نمایش پست ها
      مشاور و پاسخگوی عزیز امروز چیزی واسه گفتن ندارم ولی ی روزی ی جوری جوابتون رو میدم که دیگه هیچ وقت نتونید به این راحتی وبا این لحن. کسی رو به باد انتقاد بگیرید و آخر سر هم با گفتن این جمله (شخص خاصی مخاطب من نیست) همه چیز رو ماست مالی کنید.
      آره انیشتینم چون تو این سه ساله کنکور پیش بهترین مشاورای
      کانون' گاج'گذینه دو وهر کوفت زهر مار دیگه ای رفتم نتیجش پیام نور بود. سه سال زمان کمی برای رسیدن ی نتیجه زمان کمی نیست..
      با تمام احترامی که برای سایتتون قالم ولی هیچ وقت شما رو به خاطر لحن سخنتون نمیبخشم
      سه سال به نتیجه ای نرسیدید میندازید گردن مشاور؟؟؟؟
      اگر واقعا مرد خوندن و پیشرفت هستید یا علی. برنامه و راهکار و مشاوره و انگیزش با من. تا رتبه ی زیر 2000 بامن. بهانه های بیخودی نیارید. یا مشاورتون مشاور نبوده یا جنابعالی تلاشی نکردی. در امر مشاوره ادعای بسیار زیادی دارم.
      در ضمن سعی نکنید جور خاصی جواب من بدید. به اندازه ی موهای سر جنابعالی توهین های بیجا به عنوان پاسخ زحماتم دریافت کردم. به حرفه ی مشاوره و برنامه ریزی توهینی بشه ، من با تمام وجود معترض خواهم بود.

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      سه سال به نتیجه ای نرسیدید میندازید گردن مشاور؟؟؟؟
      اگر واقعا مرد خوندن و پیشرفت هستید یا علی. برنامه و راهکار و مشاوره و انگیزش با من. تا رتبه ی زیر 2000 بامن. بهانه های بیخودی نیارید. یا مشاورتون مشاور نبوده یا جنابعالی تلاشی نکردی. در امر مشاوره ادعای بسیار زیادی دارم.
      در ضمن سعی نکنید جور خاصی جواب من بدید. به اندازه ی موهای سر جنابعالی توهین های بیجا به عنوان پاسخ زحماتم دریافت کردم. به حرفه ی مشاوره و برنامه ریزی توهینی بشه ، من با تمام وجود معترض خواهم بود.
      از اینکه از حرفام بد برداشت کنن متنفرم.من هیچ وقت اهل توهین کردن نیستم وتحت هیچ شرایطی به ی بزرگتر توهین نمیکنم.
      ولی دست خودم نیست به هرچی مشاوره بی اعتماد شدم.ادعای خر خون بودن ندارم ولی خدایش تا این حد هم کم کار نیستم که این نتیجه رو بگیرم.
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohtasam نمایش پست ها
      از اینکه از حرفام بد برداشت کنن متنفرم.من هیچ وقت اهل توهین کردن نیستم وتحت هیچ شرایطی به ی بزرگتر توهین نمیکنم.
      ولی دست خودم نیست به هرچی مشاوره بی اعتماد شدم.ادعای خر خون بودن ندارم ولی خدایش تا این حد هم کم کار نیستم که این نتیجه رو بگیرم.
      جدیدا نمیدونم چرا تمام تایپیک ها آخرش اسپم سرا میشه..کاربر mohtasam این عرایض بنده رو به دل نگیرین و مطمئن باشیم مخاطب من شما نیستین.
      اولش اینه که جدیدا هر کاربری میاد اینجا یه سوال میپرسه مثلا میگه چیزی دارین برای دانلود یا مشاور رایگان دارین یا غیره اگه بگیم داریم به به و چه چه میکنه اگرم نداشته باشیم هرچی از دهنش در میاد میگه سواد ندارین..حرف ازخودتون در میارین و غیره...یعنی حتما باید جواب ما مطابق میلش باشه...درغیراینصورت!!!!!!!
      نمونه شم تو تایپک های دیگه هست.حالا من نمیدونم بحث شما چرا کشیده شده به اینجاولی اگه سه سال نتیجه نگرفتین یا کم کاری از خودتون بوده یا مشاور لایق و دلسوزی نداشتین
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک
      ویرایش توسط kourosh khan : 14 دی 1391 در ساعت 16:09

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      و در آخر بگم دلیل نمیشه هم مشاور ها رو به یک چشم نگاه کنیم.کاربر mohtasam من خداشاهده یه قرون پول از این سایت بابت مشاوره م نمیگیرم تو خونه خودمون هر وقت آن شدم میام سر میزنم...احتیاجیم ندارم الانم میتونم جواب ندم و سرسری از کنارش رد بشم...اصلانم کاری نکردم وظیفه مم بوده به هرکی م توصیه یا راهنمایی دادیم وظیفه بوده و کار زیادی نکردیم و هیچ منتی نیست...اگه یه سر تو تایپیک های دیگه بزنین متوجه حرفام میشین و کم لطفی بعضی از دوستان

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در جواب مشاور هم میگم که گفتن مگه شما انیشتین هستین یا نه که برای خودتون برنامه ریزی میکنید فکر کنم مخاطب ایشون هم من بودم...خدمت شما عرض کنم بنده شدیدن موافق اینم که بهترین برنامه ریز برای هرفرد خودشه به شرطی که به اصول برنامه ریزی مسلط باشه با توجه به نقاط ضعف و قوتش چیده شده باشه و درآخر هم برای اطمینان نزد یه مشاور برنامه شو کاملتر کنه و کاستی هاشو جبران کنه(البته تعداد کمی افراد این توانایی رو دارن شاید 10 درصد جامعه)..حتما قرار نیست انیشتین باشیم.بنده خودم علاقه بسیاری به مشاوره درام بسیار هم به مشاورین احترام میذارم و بسیار برای من محترمن...ولی قبول کنید مشاور دلسوز و آگاه کمه.در ]خر کلامم میگه خواهشا دیگه این بحث هارو تموم کنید و ختم کلام اینکه گفته های من همه عزیزان رو از مشاوره گرفتن بی نیاز نمیکنه و نشینید همتون با یه کاغذ و قلم برنامه بنویسین..خیر برنامه نوشتن کار آسونی نیست ....به مشاور به چشم اینه که داره جیبتون خالی میکنه نگاه نکنین(هرچند که کم هم نیستن)بلکه به چشم یک راهنما که این مسیر و که شما دارین میرین ، پیموده یه خرده هم علم و سواد بهش اضاف کرده و داره راه و چاه رو بهتون میگه...
      ببخشیید طولانی شد
      ویرایش توسط kourosh khan : 14 دی 1391 در ساعت 12:24

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . بهیچ وجه مخاطب من شما نبودی جناب کوروش.
      درمورد جیب بچه ها هم باید بگم که جیبشون باشه واسه خودشون . ما اگه به پول نیاز داشتیم تا الان جیب تک تک بچه ها خالی بود. ( البته شوخی میکنم)
      باید بچه ها برن پیش مشاورای مثلا کارکشته ، تا میلیونی جیبشون رو خالی کنن و مغزشونو پر از حرفهای پوچ و بی ارزش کنن.
      در هر حال انسان عقل داره و تفاوت ها رو احساس میکنه. ضمنا. ما در این سایت مشاوره تخصصی نمیدیم پس فکر نکنید صحبت من تبلیغه.( قابل توجه دوستانی که با پست های بنده آلرژی دارند)

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن