خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      سلام . بهیچ وجه مخاطب من شما نبودی جناب کوروش.
      درمورد جیب بچه ها هم باید بگم که جیبشون باشه واسه خودشون . ما اگه به پول نیاز داشتیم تا الان جیب تک تک بچه ها خالی بود. ( البته شوخی میکنم)
      باید بچه ها برن پیش مشاورای مثلا کارکشته ، تا میلیونی جیبشون رو خالی کنن و مغزشونو پر از حرفهای پوچ و بی ارزش کنن.
      در هر حال انسان عقل داره و تفاوت ها رو احساس میکنه. ضمنا. ما در این سایت مشاوره تخصصی نمیدیم پس فکر نکنید صحبت من تبلیغه.( قابل توجه دوستانی که با پست های بنده آلرژی دارند)
      به نظر من شما خیلی دارین حساسیت نشون میدین و جبهه گیری میکنین...میدونم بسیاری از کاربران کم لطفی میکنن ولی نباید ما زود واکنش نشون بدیم...بهرحال موفق باشی
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگر با برنامه و سفت و سخت درس بخونی همین 5 ماه هم کافیه و جای خوب میارین!

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      با توجه به مسایلی که پیش اومده شاید دیگه وقتش باشه مثل معاون قبل انجمن( شایان ) ، ترک دیار کنیم.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب میخواستم چیزی نگم اما بهتره بگم
      1. جناب مشاور 20 شما خودت رتبت چند شده تو کنکور سراسری یا این همه ادعا؟
      2.چند نفرو رتبه کردی؟
      شما اگه بیل زنید چرا واس خودتون بیل نمیزنین اگه مشاورین چرا نمیاین یه سال مشاوره رو تعطیل کنین تک رقمی بشین؟
      اگه اینقد راحته چرا تک رقمی نشدید؟

مدیونه اگه مدیری پست منو پاک کنه

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      جناب مشاور من این ترک دیار رو به خاطر تبلیغات دربندی انجام دادم، ولی هنوزم دلم نمیاد بچه های اینجا رو رها کنم، چه جریانی پیش اومده؟

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      متن ها رو خوندم، به شدت و 100 درصد در مورد مشاور می تونم بگم کاملاً چیز بیهوده ای هست و فقط جنبه درآمد زایی داره، مشاوره خوبه ولی برای تعیین رشته و این که مثلاً معدل چه تاثیری داره و اینا، در مورد درس، 4 تا درسه باید بخونید دیگه، مشاوره فقط روحیتون رو خراب می کنه،چون به هیچ نوع برنامه ای نمیشه 100 درصد رسید و بهتون اطمینان می دم، اکثر رتبه برتر ها اصلاً از چیزی به اسم مشاور که برای شما مطرحه استفاده نکردند. خودتونید که باید درستون رو بخونید.
      آرزوی من در مورد این انجمن، که هیچ وقت محقق نمیشه، این بود که بس کنید، دیگه بسه، کی شروع کنم، کجا شروع کنم، چجوری...
      مهم نیست چجوری، فقط شروع کنید و بدونید آینده منتظر شما نمی مونه.
      و کاش جای این پستای به قول دوستمون اسپم سرا، سوالات درسی اینجا می دیدیم.
      در پناه حق
      ویرایش توسط Shayan : 16 دی 1391 در ساعت 20:04

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من داشتم گشت میزدم پست ایشون رو دیدم که کباده ی مشاوره رو داشت میچرخوند ایشون چطور رتبه زیر 2000 تضمین میکنه والا منم دانش آموز بودم درس خوندم 6 ماه واسه کنکور234 منطقه 2 شدم با معدل 15/02 مشاورم نداشتم فقط گاهی اوقات از یه بزرگتر انگیزه میگرفتم واقعا زورم میاد این چیزارو میبینم بس کنید دیگه مشاوره نمیگم بده اما این چیزا چیه تحویل مردم میدید. امام علی(ع) میگه تو هر کاری با یه متخصص مشورت کن اما این چیزا چیه میگید!! 234 منطقه 2 بدون مشاور با معدل کتبی 15/02 و پایانی 16/80!!! منم 3 ماه درگیر حرفای بی خودتون کردید وگر نه رتبه ام خیلی بهتر میشد.
      آقایی که میگی اینکه میگن بهترین مشاور خود آدم نیست؟ پس کیه؟ حتما شمایی؟ چرا بچه های مردم رو نابود میکنید؟؟
      واقعا اشکم در میاد این چیزارو میبینم.
      به خودتون متکی باشید
      شرمنده از همه دوستان
      یا حق

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Rezaee نمایش پست ها
      من داشتم گشت میزدم پست ایشون رو دیدم که کباده ی مشاوره رو داشت میچرخوند ایشون چطور رتبه زیر 2000 تضمین میکنه والا منم دانش آموز بودم درس خوندم 6 ماه واسه کنکور234 منطقه 2 شدم با معدل 15/02 مشاورم نداشتم فقط گاهی اوقات از یه بزرگتر انگیزه میگرفتم واقعا زورم میاد این چیزارو میبینم بس کنید دیگه مشاوره نمیگم بده اما این چیزا چیه تحویل مردم میدید. امام علی(ع) میگه تو هر کاری با یه متخصص مشورت کن اما این چیزا چیه میگید!! 234 منطقه 2 بدون مشاور با معدل کتبی 15/02 و پایانی 16/80!!! منم 3 ماه درگیر حرفای بی خودتون کردید وگر نه رتبه ام خیلی بهتر میشد.
      آقایی که میگی اینکه میگن بهترین مشاور خود آدم نیست؟ پس کیه؟ حتما شمایی؟ چرا بچه های مردم رو نابود میکنید؟؟
      به خودتون متکی باشید
      شرمنده از همه دوستان
      یا حق
      خوشحالم که این حرفا رو از شما شنیدم.
      کاملاً باهاتون موافقم.
      موفق باشید دوست عزیز.

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      من مخترع روش های مطالعه ای هستم که الان داره تدریس میشه بچه جون.
      لحن صحبت کردنت فقط شخصیتت رو میرسونه. رتبه 234 کنکور منطقه 2 : آفرین. واقعا آفرین داری. از بچه های انجمن میخوام تحسینت کنن. عجب دانش آموزی بودی شما. صد آفرین.
      برو درستو بخون هر زمان که تونستی معنی مشاوره رو درک کنی بیا تا با دلیل خجالتت بدم.

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan نمایش پست ها
      خوشحالم که این حرفا رو از شما شنیدم.
      کاملاً باهاتون موافقم.
      موفق باشید دوست عزیز.
      آفرین آقا شایان. گل کاشتی دوست عزیز.
      از همه انتظار داشتم جز جنابعالی. جهت اطلاعت دوست عزیز. من یک ریال بابت مشاوره دریافت نکردم. دنبال درآمد هم نیستم. تمام مبالغی هم که بابت برنامه دریافت کردم صرف کارایی شده که هنوز زوده بخواید درک کنید.
      ولی انگار همه با مشاوره مشکل دارن خدا رو شکر ثوابش به ما میرسه.
      اشکال نداره این انجمن با تمام بی احترامیا و حرمت شکنیاش باشه واسه خودتون.
      تا الان چندین نفر احترام مشاوره و من رو شکستن. آقای کوروش هم جدیدا نظرش درمورد بنده عوض شده و ما رو قبول نداره. امیدوارم خدا راضی باشه . با 3 روش مطالعه ای که تا پایان سال ثبت میکنم ، مشاوره رو کنار میذارم.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      به خودتون متکی باشید
      شرمنده از همه دوستان
      یا حق
      بهترین مشاور شمایی. زمانی که ریاضی میخوندید و بعدش تست میزدید میدونستید که دارید اشتباه میکند؟
      زمانی که ادبیات میخوندید و تستاشو هر جور دوست داشتید میزدید میدونستید دارید به خودتون خیانت میکنید؟
      من حرف برای گفتن زیاد دارم. کوله باری از ایرادات مطالعه رو دارم همراه خودم میکشونم. اگر اطلاع کامل داشتید از انس گرفتن با دروس الان بجای عدد 234 ، عدد 34 تو کارنامتون ثبت میشد.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      خب میخواستم چیزی نگم اما بهتره بگم
      1. جناب مشاور 20 شما خودت رتبت چند شده تو کنکور سراسری یا این همه ادعا؟
      2.چند نفرو رتبه کردی؟
      شما اگه بیل زنید چرا واس خودتون بیل نمیزنین اگه مشاورین چرا نمیاین یه سال مشاوره رو تعطیل کنین تک رقمی بشین؟
      اگه اینقد راحته چرا تک رقمی نشدید؟

مدیونه اگه مدیری پست منو پاک کنه

عجب.
      شما مگه 234 نشدی؟ چرا نمیای یکسال مشاور بشی تا تواناییتو نشون بدی؟
      همه چیز رو تو رتبه تکرقمی میبینید؟ باشه. چه سالی تو کنکور شرکت کنم؟ قسم شرف میخورم که حداقل رتبم 100 بشه. به شرافتم قسم میخورم. پسر خوب. به اندازه ی موهای سرت درس خوندم.
      روش تدریس ریاضیات و فیزیک رو دارم تکمیل میکنم. مخترع روش مطالعه تانیس هستم.
      شعارهای درسی که خیلی جاها میبینی من ساخته و پرداختش کردم. ولی خوب دستی که نمک نداره ، نداره. کاریشم نمیشه کرد.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      آقای مشاور 20، دوست عزیز، زیاد تند نرید لطفاً.
      اول من گلی نکاشتم و چیزی که گفتم نظر شخصی خودم و خیلیا که می شناسم بود.
      ابداً هم منظورم شما نبود، چون نه می شناسمتون نه می دونم پول می گیرید یا نه.
      ولی خیلیا رو می شناسم که دارن از مشاوره پول هایی در میارن در حالی که شاید دیپلم درست حسابی هم ندارند.
      به دوستمون گفتید که وقتی تستای ریاضی رو میزدید، می دونستید که غلط می زنید؟
      منظورتون از غلط رو نمی فهمم. پاسخنامه که داره، در مورد روش خواندن و زدنش هم افرادی مثل مهندس مهربان و مهندس منصف شکری خیلی بهتر از مشاور ها روشش رو بلدند.
      کار رو باید به متخصص سپرد نه؟؟؟
      برنامه ریزی درسی کاری هست که هر شخص باید فقط و فقط برای خودش انجام بده. هیچ کس فرد رو بهتر از خودش نمی شناسه.
      به دوستمون باز، فرمودید که بیا یک سال مشاور بشو و توانایی هات رو نشون بده، متاسفم که این رو می شنوم.
      مشاوره دقیقاً میشه بفرمایید چی هست؟
      کتاب مشاوره ای زیاد داریم، کارنامه های نفرات برتر و هزار تا چیز دیگه.
      واقعاً تلف کردن وقت سر اینا بهتره یا اینکه با فهمیدن درس سروکله بزنیم؟
      از دلایل من که همیشه گزینه 2 رو پیشنهاد می کردم، نبود همین مشاوره ی به مفهوم شما بود.
      در مورد حرمت شکنی این انجمن با شما موافقم، ولی حرمت شکنی ای که به من شد رو می گذارم و با مال خودتون مقایسه کنید.
      من به این دلیل از این انجمن رفتم، که در سایت آقای دربندی یک بخشی بود به نام "نمونه های حل شده با همون فرآیند پاسخ" که اون ها رو، با بررسی روش حل، و ارائه چند روش ساده تر از ایشون تو اینجا می گذاشتم.
      اون تاپیک از انجمن پاک شد و من رفتم.
      حالا حرمت شکنی رو شما به چی می گید؟
      روش های مطالعتون رو ثبت کنید، آینده روشنی براتون می بینم. مثل آقای پوردستمالچی و ...
      هرجا هستید موفق باشید.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چرا ؟!! واقــعــا چــرا ؟!!
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SajadTbT23 نمایش پست ها
      چرا ؟!! واقــعــا چــرا ؟!!
      چی واقعاً چرا؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن