خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

قبولی در دندانپزشکی و انصراف از دانشگاه فرهنگیان (تربیت معلم) که تعهد خدمت هم داره؟

سلام
      سال نو همگی بخیر
      من ریاضی 94 شرکت میکنم و احتمالا تربیت معلم که رشته شرایط خاص هست قبول میشم اما زمان شروع کلاسا تقریبا 20 بهمن به بعده.
      میخوام بدونم من که 94 قبول شدم اگه بخونم برای تجربی 95 و دندانپزشکی بیارم باید چیکار کنم؟
      اول باید انصراف بدم که اونم جریمه داره. چون تعهد خدمت گرفتن اون وقت اجازه میدن دوباره رشته روزانه ثبت نام کنم سال دومیه که کنکور میدم ها.
    2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      ‌ماده 5 - متعهدین در صورت ترک تحصیل یا انصراف از ادامه تحصیل، ممنوعیت از ادامه

تحصیل، اخراج و یا انفصال دائم از خدمت، استنکاف از‌استخدام، عدم استخدام ناشی از

تقصیر، ترک خدمت و بازخرید نمودن خدمت و به طور کلی در صورت فراهم نمودن موجبات

عدم انجام تمام یا‌قسمتی از خدمت مورد تعهد به جز در موارد استثنایی مذکور در این

قانون مکلفند دو برابر هزینه‌های تحصیلی و دو برابر حقوق کارآموزی دریافتی را‌حسب

درخواست وزارت فرهنگ و آموزش عالی و وزارت آموزش و پرورش به خزانه دولت پرداخت

نمایند، چنانچه قسمتی از خدمت مورد تعهد‌انجام شده باشد وجوه مزبور به نسبت کسر

خدمت دریافت خواهد شد.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا هرکی دیدم. میخواد بیاد تجربی امتحان بده اونم به امید پزشکی یا دندون :yahoo (94):
      فکر کردن دیگه خیــــــــلی مسخرس!

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      تا دو سال دیگم همین دندون پزشکی اشباع میشه میره والا تو خیابون ما بالای 15 تا مطب دندون پزشکی هست مگه یه شهر چندتا دندون پزشک میخاد ...

سعی کنید دنبال علاقه باشید و عشق بخونید واگرنه شما زرنگ باش همه جا پول هست معلمم شدی کلاس بزار درامدت عالی میشه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسی میدونه قضیه مامور به نحصیل چیه؟؟؟؟
      تا جایی که من میدونم اگه دوسال فرهنگیان بخونی بعدش اگه کنکور بدی و پزشکی و دندان و دارو قبول بشی میشه به عنوان پزشک اموزش پرورش ادامه تحصیل بدی!!!!
      واقعا همچین چیزی میشه؟؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.1997 نمایش پست ها
      کسی میدونه قضیه مامور به نحصیل چیه؟؟؟؟
      تا جایی که من میدونم اگه دوسال فرهنگیان بخونی بعدش اگه کنکور بدی و پزشکی و دندان و دارو قبول بشی میشه به عنوان پزشک اموزش پرورش ادامه تحصیل بدی!!!!
      واقعا همچین چیزی میشه؟؟
      سلام
      دانشجوی تربیت معلمی؟
      باید خدمتت عرض کنم قبلا می شد این کار رو انجام داد ولی الان رفقام دارن میخونن برا تجربی 96 رفتن پرسیدن از آموزش پرورش گفتن دیگه ماموریت نمیدن برا رشته های دکتری (پزشکی ، دندان و ...)

دانشجومعلم باشی و پزشکی بیاری باید انصراف بدی که یکی شنیدم دو سال پیش این کاررو کرد
      حدود 14 میلیون تومن غرامت داد به آموزش و پرورش تازه پرستاری بقیه ا... آورده بود و رفت
      هنوز داره قسط میده.
      ویرایش توسط kordali : 10 آذر 1395 در ساعت 19:47

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kordali نمایش پست ها
      سلام
      دانشجوی تربیت معلمی؟
      باید خدمتت عرض کنم قبلا می شد این کار رو انجام داد ولی الان رفقام دارن میخونن برا تجربی 96 رفتن پرسیدن از آموزش پرورش گفتن دیگه ماموریت نمیدن برا رشته های دکتری (پزشکی ، دندان و ...)

دانشجومعلم باشی و پزشکی بیاری باید انصراف بدی که یکی شنیدم دو سال پیش این کاررو کرد
      حدود 14 میلیون تومن غرامت داد به آموزش و پرورش تازه پرستاری بقیه ا... آورده بود و رفت
      هنوز داره قسط میده.
      بله دانشجوام من خیلی برام مهم نیس یعنی اونقد ناراضی نیستم که بخوام انصراف بدم و کنکور شرکت کنم یکی از سال بالاییامون گفت میشه اینکارو کرد اگه خود اموزش و پرورش اعلام نیاز کنه اما جزئیاتشو نمیدونست...میخاستم اگه میشه اینکارو کرد شانسمو امتحان کنم اگرم نشد که هیچی والا برا انصراف که باید دوبرابر ( شایدم بیشتر)پولای ندادشونو پس بدیم ....ممنونم از پاسخ
      ویرایش توسط Uncertain : 10 آذر 1395 در ساعت 20:08

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.1997 نمایش پست ها

اره دانشجوام
      راستش من خیلی برام مهم نیس یعنی اونقد ناراضی نیستم که بخوام انصراف بدم و کنکور شرکت کنم یکی از سال بالاییامون اونروز گفت میشه اینکارو کرد اگه خود اموزش و پرورش اعلام نیاز کنه اما جزئیاتشو نمیدونست...میخاستم اگه میشه اینکارو کرد شانسمو امتحان کنم اگرم نشد که هیچی والا برا انصراف که باید دوبرابر ( شایدم بیشتر)پولای ندادشونو پس بدیم ....ممنونم از پاسختون
      معلمی برا دخترا کار خیلی ایده آلی به نظرم نیازی به فکر کردن در مورد درآمد و حقوق و ... ندارین.
      موفق باشید.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قطعا ارزش داره انصراف بدی بخاطر کنکور پزشکی
      منتها نه دندون چون دندون در حال اشباع شدنه چون مردم یاد گرفتن بهداشت دهانی رو بیشتر رعایت کنن نسبت به گذشته
      ولی رشد جمعیت چون کم شده و به سمت پیری میریم طبیعتا مریضیا بیشتر میشن تو سنای بالا و پزشکی بهتره با وجود طولانی تر بودنش

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_r90 نمایش پست ها
      قطعا ارزش داره انصراف بدی بخاطر کنکور پزشکی
      منتها نه دندون چون دندون در حال اشباع شدنه چون مردم یاد گرفتن بهداشت دهانی رو بیشتر رعایت کنن نسبت به گذشته
      ولی رشد جمعیت چون کم شده و به سمت پیری میریم طبیعتا مریضیا بیشتر میشن تو سنای بالا و پزشکی بهتره با وجود طولانی تر بودنش
      اصلا از این حرفتون خوشم نمیاد!!!! ینی بعضیا خدا خدا میکنن مردم مریض شن تا اینا درامد چند میلیونی داشته باشتن؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_r90 نمایش پست ها
      قطعا ارزش داره انصراف بدی بخاطر کنکور پزشکیمنتها نه دندون چون دندون در حال اشباع شدنه چون مردم یاد گرفتن بهداشت دهانی رو بیشتر رعایت کنن نسبت به گذشتهولی رشد جمعیت چون کم شده و به سمت پیری میریم طبیعتا مریضیا بیشتر میشن تو سنای بالا و پزشکی بهتره با وجود طولانی تر بودنش
      خیلی خندیدیمتو سن های بالا مریضی بیشتر میشه و من درامدم بیشتر میشهعجب استدلالیولی خاک بر سر دکتری که اینجوری فکر میکنه

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب دکتر ک دکوری نیس واسه درمان مردم بیماره
      کسی دعا نمیکنه مردم مریض شن ک
      یکم واقع بینی بد نیس
      الان بگیم مردم مریض نمیشن همه شفا پیدا میکنن؟؟ -___-
      ر.ا :ب نظرم تلاش کنین ب اون جایگاهی ک فکر میکنین تو زندگی حقتونه برسین
      اگ ب معلمی قانع نیستین حتما برا خواستتون بجنگین بدونین لیاقتشو دارین این بهترین چیزی بود ک امسال درکش کردم

13. Top | #13
      Cat
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تاپیک سال94عه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sun2016 نمایش پست ها
      خیلی خندیدیمتو سن های بالا مریضی بیشتر میشه و من درامدم بیشتر میشهعجب استدلالیولی خاک بر سر دکتری که اینجوری فکر میکنه
      خاک بر سر شما

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan*M نمایش پست ها
      خب دکتر ک دکوری نیس واسه درمان مردم بیماره
      کسی دعا نمیکنه مردم مریض شن ک
      یکم واقع بینی بد نیس
      الان بگیم مردم مریض نمیشن همه شفا پیدا میکنن؟؟ -___-
      ر.ا :ب نظرم تلاش کنین ب اون جایگاهی ک فکر میکنین تو زندگی حقتونه برسین
      اگ ب معلمی قانع نیستین حتما برا خواستتون بجنگین بدونین لیاقتشو دارین این بهترین چیزی بود ک امسال درکش کردم
      دقیقا،باید واقعیتا رو دید جمعیت رو به پیری میره بلاخره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)