خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تابستان، کدام آزمون؟

رأی دهندگان
    33. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • قلم چی

18 54.55%
    • گزینه2

10 30.30%
    • گاج

5 15.15%
    صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

کدوم آزمون آزمایشی برای تابستان امسال؟

سلام و وقت بخیر .....

دوستان برای تابستان پیش رو (94) کدام آزمون رو پیشنهاد میدید؟

از بین قلمچی - گاج - گزینه دو کدوم سوالاتشون سخت تره؟ اصلا برای تابستان برنامه ای دارن؟

میشه چند تا آزمون رو با هم ثبت نام کرد؟ مثلا گزینه دو و قلمچی ؟؟؟

ممنون

2. Top | #2
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      سلام و وقت بخیر .....

از بین قلمچی - گاج - گزینه دو کدوم سوالاتشون سخت تره؟ اصلا برای تابستان برنامه ای دارن؟

ممنون
      چرا نمیشه میتونی هر دو رو ثبت نام کنی که من اصلا توصیه نمی کنم . از یک آزمون برنامه ای مهم تر از سطح سوالات که سختن یا آسونن ، چیز دیگه ای وجود داره مثل برنامه آزمون - مثل جامعه آماری و...
      از این نظر به توصیه من برو قلم چی ثبت نام کن . من الان سال سومم و از نصف سال اول دارم می ررم قلم چی . خیلی خوبه و امسال هم (پیش ) خواهم رفت . علاوه بر اینکه جامعه آماری بالا داره کارشناسی شده ترین برنامه رو هم داره .
      بعضی ها میگن که سوالای گزینه دو خوبتره و فلان . من میگم که یکی رو انتخاب کن و برو آزموناشو ازبین گزینه 2 و قلم چی ( در اولویت اول قلم چی ) و سوالای سه سال اخیر بقیه رو ( قلم چی - گزینه دو - سنجش - گاج ) تو خونه حل کن حتمن حتمن . از یکی مولفای معتبر ( دروغ چرا سروش مویینی ) شنیدم که همه ی رتبه های بتر این کار رو میکنن .
      این برنامه ای بود که خودم دارم - ترازمم در قلم چی حدود 7500 هستش . ممنون

3. Top | #3
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      والا کل سوالات چند سال پیش این موسسات رو حل کردم ... هر شب حدود 40 تست از هر درس میزنم و کم کم دیگه دارم تست کم میارم ...

هدفم از آزمون آزمایشی فقط تثبیت مطالبیه که خوندم .... برام مهم نیست رتبه یا ترازم چند باشه ... فقط میخوام در وضعیت مشابه کنکور قرار بگیرم ....

خیلیا میگن گزینه دو سوالات سختی داره ... برا همین ازش خوشم میاد .... نمیدونم....

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هدفم از آزمون آزمایشی فقط تثبیت مطالبیه که خوندم .... برام مهم نیست رتبه یا ترازم چند باشه ... فقط میخوام در وضعیت مشابه کنکور قرار بگیرم ....
      دوست اشتباه کار شما هم دقیقا همین جاس!
      نگاه برادر من کاری ندارم قلمچی میخوای بری یا گاج یا گزینه دو ، فقط با هر برنامه ای میخوای پیش بری باهاش هماهنگ باش و درکنارش برنامه خودت رو هم تنظیم کن . این حرف رو اول به خودم میزنم بعد به دیگران (تا شعاری به نظر نیاد) ولی دوست من با هر برنامه ای که پیش میری باهاش هماهنگ باش تا بازده ات بیشتر بشه . چون بالاخره پشت هر برنامه ای یه هدف هست . این که بچه ها وسط سال یا بهتره واضح تر بگم موقع دی یا فروردین به بعد میگن از برنامه جدا میشیم هم زیاد بهشون توجه نکن چون بچه ها معمولا اشفتگی در عمل به برنامشون رو پای بی برنامگی ازمون ها میندازن.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گزینه2

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام و وقت بخیر .....

ممنون
      چند آزمون شرکت نکنید ولی چند آزمون ثبت نام کنید(واسه بررسی سوالا)!(البته الزامی نیست ولی خیلی تاثیر گذار هست)
      خلاصه بگم
      قلم چی شرکت کنید
      با وجود اینکه کیفیت و سطح آزمون های تابستان قلم چی نسبت به آزمونای در طول سال تحصیلیش پایین تر هس ولی اگر کسی توی این دوران کاملا با برنامه ی کانون پیش بره خیلی جلو رفته!ولی مشکل اینجاس که خیلیا آزمونو ثبت نام میکنن!ولی غیبت میکنن!غیبت میکنن به امید رسیدن به برنامه آزمون ولی آزمون به آزمون وضع خرابتر میشه!!!
      از اینجور آدما باشی!!فاتحه!
      کار بسی اشتباهی میکنید!!!!

نظر من اینه که کانون شرکت کنید! ولی آزمونای گاج رو هم بررسی کنید
      و100% هماهنگ با برنامه باشید(این هماهنگ بودن تو اولویت کارتون هست)
      و در اولیت های بعدی اگر شد اندکی پیش روی!
      ضمنا بررسی کردن سوالای گاج به این معنا نیس که برنامه ی راهبردی اونم توی برنامه ی شخصی خودت دخالت بدی!
      فقط بررسی سوالاشو داری!همین!

ویرایش توسط M o h a m m a d : 06 فروردین 1394 در ساعت 20:47

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ببین دوست من اگه میخوای با برنامه ریزی درس وحسابی ومرور و تکرار بیشتر درس پیش بری ..........قلمچی

اگه تکرار و تمرین بیشتر لازم نداری و درسا رو خوب یاد گرفتی و میخوای ببینی چند مرده حلاجی ..............گزینه2

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قلم چی مناسب تره

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ببین داداش از لحاظ بهتر بودنی که قلمچی بهتر از همشه ...سوالاش یکم بیشتر از زیادی سخته برای همین میگن غیر استاندارده ...اما خوب برنامه ی خوبی داره ... جامعه آماری بالایی داره و ...بعضی دوستان میگن مال فلان موسسه سوالاش به کنکور نززدیک تره ولی خوب قرار نیست که ما سوالات رو حفظ کنیم !!!کلن فلسفه آزمون دادن اینه که طی اون برنامه ای که میده درس بخونی و با همون تا آخر بری جلو. حالا توی اون 2هفته، انگیزه رقابت که داری جدا، وقتی آزمون میدی هم جدا. بعد آزمون میای تحلیل میکنی میبین که این مبحثو مشکل داشتی نتیجه میگیری روش مطالعت توی این درس بد بوده.رفیق دارم میره گزینه2 یکی دیگه هم میره قلمچی. ببینید برنامه قلمچی بهتره و چندبار دوره میشه دروس ولی با برنامه گزینه2 هر کی بره جلو باخته. توی 2تا آزمون اولش توی مهر، کل زیست دوم رو بست !!!یه پیشنهاد دوستانه همینجا بهتون میکنم که اصلا اصلا از برنامه آزمونتون جدا نشید... اینو کسی میگه که خودش به حرف دیگران گوشی نکرد و سر خودش اومد. پس حداقل شما حرف منو گوش کنید... رفیق داشتم پارسال که درسشم خیلی خوب بود میگفت برنامه قلمچی تا بعد عید هست و تموم نمیکنه و فلان و بسان و نزدیکای عید ازش جدا شد و بعد عید بی انگیزگی و افت تراز شروع شد و نتیجه کنکورش خوب نشد!!خودم هم امسال تا آبان با برنامه قلمچی هماهنگ بودم و باهاش پیش میرفتم و راضی بودم. بعد یهو گفتم که قلمچی تازه میخواد توی اردیبهشت فصل11 زیست و انتگرال ریاضی رو شروع کنه که خیلی دیره. یا مثلا مقاطع مخروطی توی فروردین و ...برا همین تصمیم گرفتم ازش جدا بشم به امید اینکه تا عید خودم تمام دروس رو تموم کنم... یه تاپیک هم توی همین انجمن زدم و از بقیه هم سوال کردم. یادمه یکی از دوستان اومد گفت که نه جدا نشو چون خودم پارسال جدا شدم و گفتم خودم میخونم ولی هرگز اون روز فرانرسید و الان هم پشت کنکوری شدم. منم با خودم گفتم که بابا آدما با هم فرق دارن، من میتونم. من با اون فرق دارم. منم از برنامه قلمچی جدا شدم توی آبان. اوایل خوب پیش میرفت و خوب میخوندم. اما با گذشت زمان بی انگیزگی کار دستم داد تا اینکه الان خدمت شمام و دارم برنامه ریزی میکنم برای کنکور 95. اصلن جدا نشید از برنامتون...طومار نوشتم خوب برم سراصل مطلب.یکی از معلمای با تجربم میگفت که این آزمونای توی تابستون همشون الکی هستن و اصلا هیچ کمکی به دانش آموز نمیکنن و اینو فقط موسسات باب کردن که از همون تابستون شاگردای خودشونو جذب کنن. که تا اینجا فعلا قلمچی موفق تر بوده.ولی خوب از زبون یه کسی که تجربه داره بشنو ( خودم ). آزمونای تابستون قلمچی اصلن باکیفیت نیستن و تماما تستای کتاب زرد یا همون سوالات کنکور هست که رفیق داشتم میرفت اونارو حفظ میکرد و میزد.من برای سال دیگه خودم، تابستون چیزی ثبت نام نمیکنم و از مهر دوباره قلمچی ثبت نام میکنم و کاملا مطابق با برنامه اون میرم جلو ...راستی یه نکته دیگه دوستان: آزمونای قلمچی مث شمشیر 2لبه هست. به یکی فوق العاده انگیزه میده، یکی که از انگیزه فول هست رو هم ممکنه داغونش کنه(مث خودم).توصیه میکنم اگه زیر 8-9 ساعت مطالعه دارید به هیچ وجه کانون نرید که با سوالات سختش روحیتون رو داغون میکنه. بشنو این پند از من زخم خورده ولی اگه کمتر از این درس میخونید هم برید گزینه2 که سوالاتش نسبت به قلمچی فوق العاده آسون تره و روحیه میده بهتون.ولی خوب برنامش داغونه... رفیق داشتم درسش کلا خیلی از من پایین تر بود. من رفتم قلمچی اون رفت گزینه2. روحیه من داغون شد و ساعت مطالعم افت کرد بجاش روحیه اون توپ شد و ساعت مطالعش بیشتر از 2برابر شد!!!! چون برای گزینه2 نخونده هم بری میتونی حداقل 30 بزنی.( چقدر رفیق داشتم )خوب الان کاملا دلم خالی شد و دیگه هیچ حرفی ندارم و انگشتام هم درد گرفت ...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام و وقت بخیر .....

ممنون
      سلام دوسته عزیز .

امکانش هست نظرسنجی به تاپیک اعمال کنید .

تشـکر
      Dear GOD
      Thank you for
      Everything

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir99 نمایش پست ها
      سلام دوسته عزیز .

امکانش هست نظرسنجی به تاپیک اعمال کنید .

تشـکر
      افزوده شد
      ولی اینجا هم 1تایپیک داشتیم خب
      http://forum.konkur.in/thread4625-37.html

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      الان که خواستم نظرسنجی رو انتخاب کنم، هر چی فکر میکنم میبینم هیچکدومشون برای تابستون خوب نیستن )

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تابستون پول الکی حروم نکن با برنامه قلم چی برو ولی سوالاتو از سایت کنکور بخر بزن چون سوالای ازمونای تابستون جالب نیست
      ?

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      صد درصد گزینه دو هم قیمت کمتر داره هم برنامه بهتری داره هم خدمات تابستانیش بیشتره هم برعکس کانون که نصف سوالای تابستونش از کنکوره همه سوالای گزینه دو تالیفیه ولی اینو بدونین برنامه گزینه دو خیلی سنگینه و به درد همه نمی خوره.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قلم چی خوبه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)