خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Exclamation المپیادی ها!!!!

سلام.من دوم ریاضی هستم.دبیرستان نمونه.عاشق شیمی.
      میخوام برای المپیاد امسال شرکت کنم.البته از امسال فهمیدم که تواناییش رو دارم و میخوام برای سال دیگه بکوب بخونم و یه مدال خوشرنگ بگیرم. حالا علی الحساب تا یک ماه آینده پیشنهاد میکنید که برای شرکت توی آزمون مرحله اولش چیکار کنم؟؟؟؟؟بعد از اون برای اینکه میخوام بخونم چیکار کنم؟؟؟؟؟بیشتر برنامه ریزی من برای تابستون هستش ولی از بعد ترم1 میخوام شروع کنم.

اونایی که تجربه دارن مارو ازش بی نصیب نذارن.

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza241 نمایش پست ها
      میخوام برای المپیاد امسال شرکت کنم.البته از امسال فهمیدم که تواناییش رو دارم و میخوام برای سال دیگه بکوب بخونم و یه مدال خوشرنگ بگیرم. حالا علی الحساب تا یک ماه آینده پیشنهاد میکنید که برای شرکت توی آزمون مرحله اولش چیکار کنم؟؟؟؟؟بعد از اون برای اینکه میخوام بخونم چیکار کنم؟؟؟؟؟بیشتر برنامه ریزی من برای تابستون هستش ولی از بعد ترم1 میخوام شروع کنم.

جهت راهنمایی در صورت تمایل از ساعت 9 تا 10 شب تماس بگیرید 09123227206

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      استاد اگه میشه همین جا مشاوره رو بدید منم میخوام شرکت کنم اما باتوجه به فرصت کمی که مونده فک نکنم این سال اماده شم واسه سوم میخوام
      چه منابعی مناسبن؟اگه میشه چن سوال المپیادهم بذارین

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

سلام من به نوبه ی خودم به شما تبریک میگم......آفــــــــــــــری ن به این روحیه و انگیزه و اعتماد به نفس.....آفــــــــــــــــرین
      شما ی جورایی منو یاد خودم!!انداختی...دبیرستان نمونه و عاشق شیمی...و با انگیزه
      امیدوارم همه ی بچه های ایران زمین اینگونه باشند و افتخار بیآفرینند...

موفق باشیـــــــــــــــــــــ د.
      گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

ویرایش توسط shjafari92 : 07 دی 1391 در ساعت 23:39

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سلام
      با افتخار میگم که من قبولی مرحله اول سال قبل بودم!
      البته توشیمی (بازم با افتخار)!
      کمترین قبولی استان ما تو مرحله اول تو شیمی بود !!
      یعنی ما کی بودیم...!
      برای مرحله اول باید به کتاب های درسی اول و دوم و سوم و نه پیش
      کاملاً مسلط باشی!
      که این مهم با استفاده از کتاب های شیمی مبتکران یا خیلی سبز ویا فار کاملاً به دست میاد...(یادت باشه فقط باید با عشق برا المپیاد شیمی بخونی تا قبول شی )
      المپیاد شیمی تفاوت عمده ای با کلیه ی المپیاد ها داره اینکه فقط محدود به سه سال دبیرستانه و مطالعه ی زیادی نمی خواد برای مثال نیاز نیست فیزیک اهانیان بخونی یا بیولوژی کمپبل و سولومون....فقط کتاب درسی...
      اما اما اما .... یه چیزی که از همه بدتره اینه که کف قبولی تو شیمی خیلی بالاست ... تو شیمی باید70 درصددر مرحله1 بیاری و90درصد تو مرحله2 تا مدالتو قطعی بدونی!!!!اما تو بقیه زیستو کامپیوتر وریاضی و فیزیک حتی بعضی زیر50 درصدم قبولن!!!!!!!!!!!1
      اگه مرحله اول قبول شدی...بیا تا واسه مرحله دوم مشاورت کنم...!
      پیشنهاد میکنم تو این سایت عضو شو وسوالای المپیادیتو از بهترین دانش آموزا بپرس!
      همیشه موفق باشی!!!!!!
      ویرایش توسط fmhfmh : 09 دی 1391 در ساعت 20:34

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fmhfmh نمایش پست ها
      سلام
      با افتخار میگم که من قبولی مرحله اول سال قبل بودم!
      البته توشیمی (بازم با افتخار)!
      کمترین قبولی استان ما تو مرحله اول تو شیمی بود !!
      یعنی ما کی بودیم...!
      برای مرحله اول باید به کتاب های درسی اول و دوم و سوم و نه پیش
      کاملاً مسلط باشی!
      که این مهم با استفاده از کتاب های شیمی مبتکران یا خیلی سبز ویا فار کاملاً به دست میاد...(یادت باشه فقط باید با عشق برا المپیاد شیمی بخونی تا قبول شی )
      المپیاد شیمی تفاوت عمده ای با کلیه ی المپیاد ها داره اینکه فقط محدود به سه سال دبیرستانه و مطالعه ی زیادی نمی خواد برای مثال نیاز نیست فیزیک اهانیان بخونی یا بیولوژی کمپبل و سولومون....فقط کتاب درسی...
      اما اما اما .... یه چیزی که از همه بدتره اینه که کف قبولی تو شیمی خیلی بالاست ... تو شیمی باید70 درصددر مرحله1 بیاری و90درصد تو مرحله2 تا مدالتو قطعی بدونی!!!!اما تو بقیه زیستو کامپیوتر وریاضی و فیزیک حتی بعضی زیر50 درصدم قبولن!!!!!!!!!!!1
      اگه مرحله اول قبول شدی...بیا تا واسه مرحله دوم مشاورت کنم...!
      پیشنهاد میکنم تو این سایت عضو شو وسوالای المپیادیتو از بهترین دانش آموزا بپرس!
      همیشه موفق باشی!!!!!!
      خیلی ممنون از حرفای قشنگ و مفیدتون.
      اگه مرحله اول قبول شدم حتما برای مشاوره میام. توی اون فرومی که گفتید هم با همین نام کاربری عضو هستم ولی نمیدونم چرا هیچ کس جواب نمیده!!!!
      امیدوام که همیشه موفق و مفید باشید.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صبوادلا نمایش پست ها
      استاد اگه میشه همین جا مشاوره رو بدید منم میخوام شرکت کنم اما باتوجه به فرصت کمی که مونده فک نکنم این سال اماده شم واسه سوم میخوام
      چه منابعی مناسبن؟اگه میشه چن سوال المپیادهم بذارین
      سلام.برای دستیابی یه سوالات المپیاد میتونی به سایت های زیر بری و دانلود کنی:
      المپیاد ایران
      تالار المپیاد آیریسک
      بهترین مراجع برای سوالات شیمی و دیگر المپیاد هستند.
      درضمن خوشجال میشم برای المپیاد شیمی، به هم کمک کنیم.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m_mashmuli نمایش پست ها
      جهت راهنمایی در صورت تمایل از ساعت 9 تا 10 شب تماس بگیرید 09123227206
      استادجان!
      من با نظر صبوادلا موافقم.اگه امکانش هست همین جا مشاوره بدید من ممنون میشم.(اگه لازم شد باهاتون تماس میگیرم)

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      استاااااااااااااااددد کجایی پس؟؟؟؟؟؟ دیر شد!!!!!!!!!! المپیاد نزدیک است!!!!!!!!!!!
      در مــــدرســه از نشاطــمان كم كردند.
      از فرصت ارتباطمان كم كردند.
      هروقت به هم ع♥ش♥قتعارف كرديم.
      از نمره انظباطمان كم كردند.

10. Top | #10
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      استاااااااااااااااددد کجایی پس؟؟؟؟؟؟ دیر شد!!!!!!!!!! المپیاد نزدیک است!!!!!!!!!!!
      وقتی بحث المپیاد شد فکر نکنید خیلی سخته فقط همین رو بگم هر کی درس رو مفهومی بخونه بعد تکنیک پاسخگویی به سوالات ترکیبی رو داشته باشه در المپیاد موفق میشه
      در ضمن کتابها : المپیادهای شیمی ایران تالیف مسعود جعفری یا همین کتاب از محمد نجم زاده در ضمن برای مرحله اول فقط دوم و سوم رو بخونند
      کتابهای خیلی سبز هم جهت مفهومی خوندن بهتر هسش.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن