خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بودجه بندی کنکور.......

سلام ببخشید کسی میدونه بودجه بندی زیست تو کنکور چجوریه؟
      اخه میخوام چندتا از فصل ها رو حذف کنم ولی میترسم ازشون سوال زیاد طرح بشه.
      لطفا اگه میدونید راهنمایی کنید ممنون میشم.
      چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب
      اسب درحسرت خوابیدن گاریچی
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وااااااااای نه اینکار خیلی اشتباهیه زیست خیلی خیلی مهمه باید خیلی روش تاکیدداشته باشی حتی یه خطش رو هم نباید حذف کنی باید همشو خط به خط بخونی یادبگیری و بعدش حفظ کنی..به نظر من که اشتباهه حتی یه خط از زیستو حذف کنی و نخونی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سارا جان درست میگه.
      حداقل بخشهایی از زمینو یا فیزیک یا ریضیو حذف کنید.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره از درس های دیگه میتونی حذف کنی بخصوص فیزیک یا مثلأ حداقلش میتونی بخش گیاهی رو نخونی !!!
      اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقهایی است که برای پیروزی نریخته ایم .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه با ژنتیک چ کار کنم؟یا تولید مثل گیاهی؟یا گردش مواد؟
      میخواستم این سه فصل رو حذف کنم.
      به نظرتون خیلی اشتباهه؟
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گردش مواد رو اصلأ حذف نکن . خیلی کار اشتباهیه . اما گیاهی رو خود من هم نمیخونم . شاید اواخر کمی بخونم .
      اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقهایی است که برای پیروزی نریخته ایم .

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohtasam نمایش پست ها
      اخه با ژنتیک چ کار کنم؟یا تولید مثل گیاهی؟یا گردش مواد؟
      میخواستم این سه فصل رو حذف کنم.
      به نظرتون خیلی اشتباهه؟
      به نظر من اشتباهه حتی حذف یه خط چه برسه به 3فصل!!!!!!!!!!!هنوز فرصت زیادی داری تاکنکور از کتابای کمک اموزشی میتونی برای یادگیری این مباحث استفاده کنی به هیچ وجه هیچ فصلیو کنار نزار.. حالابازم باید دید نظرکارشناسی مشاورین چیه ولی نظر من اینه از کتابای کمک اموزشی استفاده کنی موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سارا1212 نمایش پست ها
      به نظر من اشتباهه حتی حذف یه خط چه برسه به 3فصل!!!!!!!!!!!هنوز فرصت زیادی داری تاکنکور از کتابای کمک اموزشی میتونی برای یادگیری این مباحث استفاده کنی به هیچ وجه هیچ فصلیو کنار نزار.. حالابازم باید دید نظرکارشناسی مشاورین چیه ولی نظر من اینه از کتابای کمک اموزشی استفاده کنی موفق باشی
      اگه لطف کنید واسه این سه فصل چند کتاب معرفی کنید ما رو مدیون خودتون کردید.
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      حذف کردن فصل ها و یا مطالب از یک کتاب به عوامل مختلفی بستگی داره و شرایط خاصی داره.
      مثلا
      - فصلی که می خواهیم حذف کنیم به هیچ فصل دیگری مربوط و لازمه ی پاسخ دادن به سوالات فصلهای دیگر نباشد.
      - اهمیت فصل در مقایسه با دیگر فصل ها بسیار کم و قابل چشم پوشی باشد. ( از نظر بودجه بندی در کنکور و میزان دیگر فصل ها)
      - وقت کافی برای مطالعه و تمرین فصل وحود نداشته باشد ( البته فقط در مورد فصل های با اهمیت کمتر). در مورد فصل های مهم بایستی تا جایی که میتوان مباحث را پیش برد.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب ژنتیک خیلی سبز
      کتاب ژنتیک خانه زیست شناسی
      خیلی سبز زیست 1 واسه گردش مواد

این کتابا رو هم قبلا از همین سایت مشاوران پیشنهاد کردن:
      زیست: "بهترین منابع" خیلی سبز.مهر و ماه جامع. زیست جامع تخته سیاه (گویا). زیست تصویری قلم چی
      منابع خوب سابق: گاج میکرو.گربه

...کتابای خیلی سبز به نظر خوبن به هرحال تست زنی تو زیست مهمه پس چه بهتر که یه کتاب خوب بگیری وتست هاشو به دقت بررسی کنی و اون فصلاییم که اشکال داری از رو درس نامه هاش بخونی امیدوارم راهنمایی اشتباه نکرده باشم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      حذف کردن فصل ها و یا مطالب از یک کتاب به عوامل مختلفی بستگی داره و شرایط خاصی داره.
      مثلا
      - فصلی که می خواهیم حذف کنیم به هیچ فصل دیگری مربوط و لازمه ی پاسخ دادن به سوالات فصلهای دیگر نباشد.
      - اهمیت فصل در مقایسه با دیگر فصل ها بسیار کم و قابل چشم پوشی باشد. ( از نظر بودجه بندی در کنکور و میزان دیگر فصل ها)
      - وقت کافی برای مطالعه و تمرین فصل وحود نداشته باشد ( البته فقط در مورد فصل های با اهمیت کمتر). در مورد فصل های مهم بایستی تا جایی که میتوان مباحث را پیش برد.
      ولی من فکر میکردم باید فصل های سخت تر رو حذف کرد(واسه همینه سه ساله مشغول کنکورم)
      پس با این حساب بهتره هرچه زودتر مشغول اون سه فصل بشم.
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      مثلا
      ولی من فکر میکردم باید فصل های سخت تر رو حذف کرد(واسه همینه سه ساله مشغول کنکورم)
      پس با این حساب بهتره هرچه زودتر مشغول اون سه فصل بشم.
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من یه سری دی وی دی کنکور اسان است دارم .شیمی 2و3وپیش . زیست 2و3و پیش .کسی نمیخواد؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      حذف یه قسمت از درس زیست از هر کتاباش یعنی رفتن به آغوش گرم و مهربان !!! مرگ!!!

زیست شناسی طوری طراحی میشه که خود سوالش از 2 فصله و 4 تا از گزینه هاش از 4 تا فصل دیگه هست

نکن این کارا ....!!!
      بدترین شرایط تو آرزوی یکی دیگه است، برای همه آرزوی معجزه میکنم...

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن