خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 49
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

اگه شروع کنم میرسم؟

سلام دوستان من امسال کنکور دارم من به هیچ وجه اماده نیستم ودر کل وضعیت افتضاحی دارم ......به نظر شما اگر از شنبه 8فروردین شروع کنم به تمام کتاب ها میرسم و نتیجه میگیریم راحتتر بگم ارزش داره از شنبه به بعد روزی بالا10ساعت بخونم و به تمام مطالب برسم؟البته تمام تمام که نه من ریاضی و فیزیک ..ریاضی یک چهارمش و فیزیک یک سومش رو میخونم و عربی هم حذف کردم ................سوال اینه که به بقیه مطالب می رسم که دقیق بخونم؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      بستگی داره چی بخوای
      نمیخوام ناامیدت کنم
      اما مسلما به پزشکی نمیرسی
      ولی به نظر من
      بکوب بخون از الان
      از عمومی ها هم شروع کن....
      که واسه کنکور 95 راحت قبول بشی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koenigsegg نمایش پست ها
      سلام دوستان من امسال کنکور دارم من به هیچ وجه اماده نیستم ودر کل وضعیت افتضاحی دارم ......به نظر شما اگر از شنبه 8فروردین شروع کنم به تمام کتاب ها میرسم و نتیجه میگیریم راحتتر بگم ارزش داره از شنبه به بعد روزی بالا10ساعت بخونم و به تمام مطالب برسم؟البته تمام تمام که نه من ریاضی و فیزیک ..ریاضی یک چهارمش و فیزیک یک سومش رو میخونم و عربی هم حذف کردم ................سوال اینه که به بقیه مطالب می رسم که دقیق بخونم؟
      نه ...!!!
      ببین دوست گلم نه میخوام بهت ناامیدی بگم که بخوای بگی میخوام ازت جلو بزنم نه اینکه بخوام روحیه کاذب بدم که نه تو میتونی و ادامه بده و به لطف خدا قبول میشی .
      نه اینکه بگم خدایی نکرده به لطف خدا شک دارم نه اینطور نیس ولی دوست عزیز واقعیت اینکه فکر دندون و پزشکی و دارو رو از سرت بیرون کن به جاش برای سال بعد بخون.
      الان خیلی از دوستان عزیز که من برای تک تکشون ارزش قائلم و برام محترم میان میگن نه چرا نشه من (جثارت نشه ها) یه نمیدونم پسر عمه ، دختر دایی داشتم که از همین موقع ها شروع کرد و چه میدونم به پزشکی همدان رسید و ..

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خب چراازفرداشروع نمیکنی؟به نظرم اگه ازروی بوجه بندی بخونی بهتر نتیجه میگیری

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      با عرض سلام و وقت بخیر

چند تا سوال ازتون داشتم :

1 - معدل کتبیتون چند شد ؟

2 - هدفتون چیه ؟

3 - چرا از 8 فروردین میخواین شروع کنین ( و نه از فردا ) ؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دوستان یه لحظه صب کنید
      من برا رتبه 1000تا3000 منطقه 3 میخونم ..................................میرسم ایا؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من امسال کنکور دارم من به هیچ وجه اماده نیستم ودر کل وضعیت افتضاحی دارم ......به نظر شما اگر
      از شنبه 8فروردین شروع کنم به تمام کتاب ها میرسم و نتیجه میگیریم راحتتر بگم ارزش داره از شنبه به بعد روزی بالا10ساعت بخونم و به تمام مطالب برسم؟البته تمام تمام که نه من ریاضی و فیزیک ..ریاضی یک چهارمش و فیزیک یک سومش رو میخونم و عربی هم حذف کردم ................سوال اینه که به بقیه مطالب می رسم که دقیق بخونم؟
      :yahoo (94):شنبه چرا شنبه ؟!

از فردا صبح تا 20 خرداد روزی 10 ساعت بخون کافیه ؛

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هرکس که ارزش یک روز رانداند هزارسال هم به کارش نمی آید ...
      شمابرای کنکور94 بخون نه95

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      خب شاید شرایطشو نداره ، همه گیر دادید از فردا از فردا

نکنیم قضاوت زود !

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      یه قانون رو بهت میگم بهش فک کن :

اگه از فردا مفید روزی 24 ساعتم درس بخونی ولی یک میلیاردم درصد فک کنی که به اون چی که میخای نمیرسی باختی و هیچی نمیشی

اول بشین با مغزت خودت کنار بیا که می تونی و هر کاری بخای می تونی بکنی

هدف مهمه باور هدف مهم تره چرا که اگه تو باور نداشته باشی هیچوقت بهش نمیرسی تو خودت ببین بعدش بشین پشتشو تا تهش برووو

اگه باور کردی یک ماه هم مونده به کنکور بخونی بهش میرسی باور کن اینقدرت مغز خیلی بالا تر از سطح یه کنکور در پیته

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان یه لحظه صب کنید
      من برا رتبه 1000تا3000 منطقه 3 میخونم ..................................میرسم ایا؟
      حتی برای اون هم نه !
      دوست عزیز شما برای رسیدن به این رتبه هم حتی باید تو طول سال تلاش میکردید نه دو سه ماه مونده به کنکور . برادر من برای 95 بخون ولی تو 94 هم شرکت کن .
      حالا میپرسی از خودت که چرا منی که بهت میگم برا 95 بخون چرا میگ برو کنکور 94 رو هم بده؟ چون شما در هر صورت قبول نمیشید اما اگه شرکت نکنید همش این درگیری رو با خودتون دارید که اگه شرکت میرکدم شاید قبول میشدم!
      دوست عزیز این رو هم درنظر داشته باش که تو همون منطقه 3 هم همه دست رو دست نذاشتن . خیلی دارن تو منطقه 3 واسه همین رتبه مدنظر شما له له میزنن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      یه قانون رو بهت میگم بهش فک کن :

اگه از فردا مفید روزی 24 ساعتم درس بخونی ولی یک میلیاردم درصد فک کنی که به اون چی که میخای نمیرسی باختی و هیچی نمیشی

اول بشین با مغزت خودت کنار بیا که می تونی و هر کاری بخای می تونی بکنی

هدف مهمه باور هدف مهم تره چرا که اگه تو باور نداشته باشی هیچوقت بهش نمیرسی تو خودت ببین بعدش بشین پشتشو تا تهش برووو

اگه باور کردی یک ماه هم مونده به کنکور بخونی بهش میرسی باور کن اینقدرت مغز خیلی بالا تر از سطح یه کنکور در پیته
      دمت گرم............................................ ................................................ا ین حرفات لیاقت هر چیزی رو داره منم فک هامو کردم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دمت گرم............................................ ................................................ا ین حرفات لیاقت هر چیزی رو داره منم فک هامو کردم
      دوست عزیز تحت تاثیر حرف های بقیه عمل نکن و نمیگم این حرفی که دوستمون زد غلطه ، نه مطلقا همچین فکری نمیکنم ولی برادر این حرفا برای کسی که بخواد از مهر یا ابان شروع کنه مناسبه نه شما
      احساسی عمل نکن ...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      دوست عزیز تحت تاثیر حرف های بقیه عمل نکن و نمیگم این حرفی که دوستمون زد غلطه ، نه مطلقا همچین فکری نمیکنم ولی برادر این حرفا برای کسی که بخواد از مهر یا ابان شروع کنه مناسبه نه شما
      احساسی عمل نکن ...
      عزیز من من اگه بخوام میشه ............اینو مطمئنم و پتانسیل شروع رو هم عجیب دارم ...........و از همه بیشتر به دلیل علاقه شدید حتما امسال میرم دانشگاه ......................دارو سازی ازاد بگیر مارو که اومدیم

15. Top | #15
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      مطمئن باش به دارو آزاد میرسی اگه به قولی شب امتحانی بخونی

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)