خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 49
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koenigsegg نمایش پست ها
      عزیز من من اگه بخوام میشه ............اینو مطمئنم و پتانسیل شروع رو هم عجیب دارم ...........و از همه بیشتر به دلیل علاقه شدید حتما امسال میرم دانشگاه ......................دارو سازی ازاد بگیر مارو که اومدیم
      دوست عزیز جناب اقای قلمچی یه جمله معروف دارن که میگن (حالا دقیقش رو به یاد ندارم) که اهداف و ارزوی های بلند پروازانه نشانه ی حماقته
      دیگه خود دانی...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      دوست عزیز جناب اقای قلمچی یه جمله معروف دارن که میگن (حالا دقیقش رو به یاد ندارم) که اهداف و ارزوی های بلند پروازانه نشانه ی حماقته
      دیگه خود دانی...
      ای بابا چرا تو جوش میاری؟؟؟؟این حرفا چیه میزنی کمی ا.د.ب داشته باش

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه حاجی بستگی به پایه ات داره اگه پایه خوبی داشته باشی میشه یه کاری کرد وگرنه نه البته هوش هم تاثیر خودشو داره

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستی شما همونی نبودی که پست گذاشته بودی چجوری میتونم از کشور فرار کنم و پناهنده شم شما همون بودی چرا اون شب چرتو پرت نوشته بودی؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      مطمئن باش به دارو آزاد میرسی اگه به قولی شب امتحانی بخونی
      دوست عزیز اونی که از تابستون هم شروع کرده به خوندن و ترازش هم حول و حوش هفت ، هفت و پونصده هم به قبولیش مطمئن نیس . من نیدونم شما به چه منطقی میگید مطمئن باش!

نقل قول نوشته اصلی توسط مملی تن ها نمایش پست ها
      نه حاجی بستگی به پایه ات داره اگه پایه خوبی داشته باشی میشه یه کاری کرد وگرنه نه البته هوش هم تاثیر خودشو داره
      میشه بیشتر توضیح بدید دوست عزیز (!!!) سعنی چی اگه پایه ها خوب باشه میشه یه کاری کرد؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      راستی شما همونی نبودی که پست گذاشته بودی چجوری میتونم از کشور فرار کنم و پناهنده شم شما همون بودی چرا اون شب چرتو پرت نوشته بودی؟
      من همونم داداش معدلم کمه اگه امسال زیر 3000منطقه سه بیارم ............................100درصد میرم بیرون شرایطش رو دارم .در ضمن تاپیکم رو حذف کردن گفتن که خلاف قانونه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا پوریا یکی هست سال دومو و سومو یه جوری خونده که فقط 10 رو بگیره و قبول شه و بره حالا این اقا بخواد مطالبو شروع کنه به خوندن کلی طول میکشه ولی یکی هست سال دوم و سوم را خوب خونده وقتی الان کتابو باز میکنه روون جلو میره و به تست زدن هاش و... میرسه این یعنی پایه خوب حرف اخر واسه این دوست عزیز شما بهتره برای خودت شرط نزاری که اگه از الان بخونم قبول میشم یا نمیشم شما به خودت بگو وظیفه من خوندنه حالا یا اخر میشه یا نمیشه اگه شد که چه خوب اگه نشد شما سه ماه خوب خوندی و برای سال بعد خیلی کارت راحت تره

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      معلومه سخته
      باید ببینی چند کیلومتری 0 کیلومتری یا نه خیلی چیزا بلدی

میمریم برای
      اشک

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چرا راه دور میری؟
      شما با تمام توان تلاش کن، طبیعتا کسی که از اول سال شروع کرده با شما فرق داره، پس باید چندین برابر تلاش کنی که یه جوری خودتو به اونا برسونی که کار سختیه.
      به خدا توکل کن، ایشالا نتیجه اش هم میبینی
      اگر هم نشد، ضرر نکردی، عذاب وجدان هم نداری که چرا بیشتر تلاش نکردی، با یه تجربه گرانبها و پایه قوی میری برای سال بعد... اون وقت یه رشته یا دانشگاه خیلی بهتر قبول میشی.
      به ته هر ۲ حالت فکر کن، در هر صورت احساس رضایت میکنی و از کارت راضی هستی.
      Math & Physics are fun

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین واسه زیر 3000 منطقه 3 پارسال یکی از بچه های همین فروم از اردیبهشت خوند! مهندسی داشت دختر هم بودن ایشون. اجازه ندارم اسم ببرم وگرنه اسم هم میگفتم و رتبه حدود 2500 آورد. پس شدن میشه بخون درستو. هیچکسی نمیتونه بهت بگه میشه یا نمیشه جز خودت. بخون ضرر نمیکنی فوق فوق فوقش هم نشد چندین قدم از دیگران واسه 95 جلوتری. سنت هم کمه غصه چیو میخوری. انگار 90 سالته مثلا یه سال دیر بری چی میشه! بخون ایشالا همین امسال نشد هم با پایه قوی سال بعد.
      در ضمن اگر پول بخوای خرج کنی که با بالای 3000 هم بین الملل میتونی قبول بشی که احتمال اینکه از الان بخونی و بین الملل قبول بشی بسیار زیاده بسیاااااار!
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اقا پوریا یکی هست سال دومو و سومو یه جوری خونده که فقط 10 رو بگیره و قبول شه و بره حالا این اقا بخواد مطالبو شروع کنه به خوندن کلی طول میکشه ولی یکی هست سال دوم و سوم را خوب خونده وقتی الان کتابو باز میکنه روون جلو میره و به تست زدن هاش و... میرسه این یعنی پایه خوب حرف اخر واسه این دوست عزیز شما بهتره برای خودت شرط نزاری که اگه از الان بخونم قبول میشم یا نمیشم شما به خودت بگو وظیفه من خوندنه حالا یا اخر میشه یا نمیشه اگه شد که چه خوب اگه نشد شما سه ماه خوب خوندی و برای سال بعد خیلی کارت راحت تره
      اقا ممل گل() خوندن و یاد گرفتن مطلب یه بحثه ، مسلط شدن بهش یه بحث دیگه مثلا شاید شما برای مثال ادبیات 2 و 3 رو جویده باشی ولی ایا این نشون میده که شما تو کنکور نمیگم 100 ولی 80 ، 90 میرسی ؟ این همه ما دین و زندگی3 تو نهایی 20 خالص داشتیم اما اکثرا پارسال 60 ، 70 زده
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      چرا راه دور میری؟
      شما با تمام توان تلاش کن، طبیعتا کسی که از اول سال شروع کرده با شما فرق داره، پس باید چندین برابر تلاش کنی که یه جوری خودتو به اونا برسونی که کار سختیه.
      به خدا توکل کن، ایشالا نتیجه اش هم میبینی
      اگر هم نشد، ضرر نکردی، عذاب وجدان هم نداری که چرا بیشتر تلاش نکردی، با یه تجربه گرانبها و پایه قوی میری برای سال بعد... اون وقت یه رشته یا دانشگاه خیلی بهتر قبول میشی.
      به ته هر ۲ حالت فکر کن، در هر صورت احساس رضایت میکنی و از کارت راضی هستی.
      روز خدا 24 ساعت که بیشتر نیس با فرض اینکه دوستمون بخواد روزی 21 ساعت هم بخونه(قابل توجه بعضی از کاربران) بازم وقتی برای مرور و تست نمیمونه
      دیگه دوران سیاه لشگری گذشت که طرف میومد یه کیک سر جلسه میخورد و میرفت . تو پزشکی دیگه واقعا اینطور نیس

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      @pouria98

فقط محدودیت زمانی مطرح نیست.
      بازدهی
      دقت
      سرعت
      هوش
      انگیزه و تلاش
      نزدیک به کنکور چیزای بیشتری تو حافظه میمونه و باعث کمرنگ شدن مرور در خرداد میشه
      شرایط دیگه ای مثل خسته شدن بقیه داوطلبان
      بی انگیزه شدن بعضی ها
      افزایش استرس بعضی ها و بقیه مشکلاتی که دنبالش میاد
      اگر بگردیم میشه صدتا دیگه پیدا کرد، ضمن این که ایشون ۳۰۰۰ منطقه ۳ میخواد، رقابت آسون تره
      زندگی ۰ و ۱ نیست. ضمن این که دلیلی نمیبینم ایشون تلاش نکنه، بدترین و وحشتناک ترین حالت اینه که قبول نشه و با شرایط بهتری بره سال بعد، پس نیازی نیست هی تکرار کنیم « من میدونم نمیشه»
      Math & Physics are fun

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      همیشه محدودیت زمانی ضرر نیست ! اقا چرا از یه بعد دیگه نگاه نمیکنی

دکتر ازمندیان حرف قشنگی زد گفت دختر خانوم یا اقا پسر تو خیابون یه نفر بهت شماره داد که بدشکل بود زشت بود بدبخت بود لباس درست نداشت نگو برو گمشو تو چرا به من شماره میدی یه لحظه فک کن ببین خودت چی هستی که فلانی بهت شماره داده ؟!

واقعا زاویه دیدو ببین ! مگه نه 80 روز مونده ؟ من فرضا از تابستون خوندم الان دیگه خستم هر چقدرم خوب خونده باشم بازم فراموش کردم نیاز به جمع بندی و شب امتحانی خوندم دارم که یادم بیاد مطالب درضمن در نظر داشت باش خیلیا هم ول میکنن از الان مثل پارسال خودم قبل عید خوب بود بعد عید ول کردم هیچی هم نشدم !

خلاصه الان زمان خوبیه من پارسال کنکور دادم بخدا از شب قبل کنکور یادمه می گفتم کاشکی یک هفته وقت بود بشینم خوب بخونم مثل نهایی بهترین رتبه میارم
      مگه نمیگین تستا سخته والا من 4 ماه اخر نخوندم سر جلسه تست رو میدم می گفتم این مال فلان جا هست خونده بودی رو هوا میزدی

خلاصه من پارسال اشتباه کردم دارم یکسال از عمرم رفت یکسال تجربه کردم یکسال عقب موندم تجربش مفتی مفتی در اختیار تو هست یا تو هم عبرت بشو واسه دیگرون مثل من یا موفق بشو و الگو باش همین هشتاد روزه هم نصفش زیاده

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      فک کنم توی دی بود ...
      توی یکی از همین تاپیکای مشابه، یکی از بچه ها گفت این تاپیک ها تا 2هفته قبل کنکور وجود داره ولی من باور نمیکردم ...
      ولی خوب بشین بخون قبول میشی به شرط اینکه شنبه ت نشه 1شنبه ...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من به جای اینکه فکر کنی به این که میرسی یا نه !
      به این فکر کن که چجوری از شنبه روزی 10 ساعت بخونی ...
      اینه که مسئله ست ...
      کسی که تا الان نخونده چجوری میتونه یهو از شنبه با روزی 10 ساعت شروع کنه و مهمتر از اون ادامه بده ؟!
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)