خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تحصیل در خارج از کشور

با سلام خدمت شما دوستان و مشاورین عزیز
      این تاپیک رو به این دلیل باز کردم تا درباره ی مزایا و ضرر هایی ک تحصیل در خارج رو داره بحث کنیم
      اول خودم سوال رو مطرح میکنم:
      واسه تحصیل در خارج از کشور در پزشکی چ راه هایی وجود داره؟ مثلا واسه بورسیه
      شدن و...
      چ دانشگاهی از نظر میزان هزینه خوبه؟
      نظرتون درباره دانشگاه های آلمان چیه؟( چون رایگان هست گفتم )
      مرسی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghwh نمایش پست ها
      این تاپیک رو به این دلیل باز کردم تا درباره ی مزایا و ضرر هایی ک تحصیل در خارج رو داره بحث کنیم
      شدن و...
      مرسی
      دوست عزیز، شما میخوای پزشکی بخونی و بری خارج؟
      مطمئن باش پزشکان تو هیچ جای دنیا مثل ایران پول در نمیارن!
      اکه واسه کلاسش میخوای بری خارج که بسلامت خیر!
      اگه واسه پولش میخوای بری که اشتباه میکنی!
      اگه رشتت مهندسی (برق، مکانیک، کامپیوتر و ...) بود پیشنهاد میکردم که حتماً بری!
      بورسیه پارتی میخواد پارتـــــــــــی !!!
      ویرایش توسط Mr.Dr : 03 فروردین 1394 در ساعت 20:40

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      شدن و...
      مرسی
      اشنا انور زیاد دارم هم تو المان که اصلا به درد ایرانی نمیخوره بره هم انگلیس هم یونان

یه سوال دارم خدمتت به نظرت المان جون اندازه من و تو نداره که بخاد بره بشین دانشگاه و درس بخونه و دکتر بشه که دیگه بخاد از یه کشور جهان هشتم دانشجو بگیره!

اینایی که میگن بریم اونور اب درس بخونیم و پناهندگی و... خوبه خیلیم خوبه ولی بدبختی اینقدری که تعریف میکنن نیست باید بری ببینی خودت مگه خودش دانشجو و ادم باهوش

و... نداره !؟ واسه یکی خوبه واقعا که نخبه باشه یا با ثبت اختراع بره یا هم اینجا درسش رو تا یه مقطع خوب ادامه بده البته اونم رشته به درد بخور که اونور اب بهش اهمیت میدن و

تو یه دانشگاه خوب بعد بره مثل رشته های پزشکی و دامپزشکی !

واگرنه خیلی معذرت میخام پسر عمه خودم الان المان هست 14 ساله میگه از هزار نفر ایرانی یک نفرم به زور دوام میاره به خاطر رفتار نژاد پرستانه یه ایرانی رو س... حساب نمیکنن

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شدن و...
      مرسی
      همه ته توشو دراوردم اینجا بخونی به نفعت هست مگه اینکه کلا بخوای خارج زندگی کنی
      المان شهر گرونیه و دانشگاهاشم گرونه
      بورسیه شدن و تحصیل رایگان ام کلی دردسرداره
      مشاور

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بین الملل اینجا بخونی بهتره تا رفتن خارج مطمئن باش
      مشاور

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      دوست عزیز، شما میخوای پزشکی بخونی و بری خارج؟
      مطمئن باش پزشکان تو هیچ جای دنیا مثل ایران پول در نمیارن!
      اکه واسه کلاسش میخوای بری خارج که بسلامت خیر!
      اگه واسه پولش میخوای بری که اشتباه میکنی!
      اگه رشتت مهندسی (برق، مکانیک، کامپیوتر و ...) بود پیشنهاد میکردم که حتماً بری!
      بورسیه پارتی میخواد پارتـــــــــــی !!!
      با تشکر از همه ی دوستان
      قصد دارم بعد از اتمام دانشگاه ب ایران برگردم
      آخه یکی از اقواممون که خارج از کشور( آلمان) درس میخونه میگفت اونجا خیلی بهت اهمیت میدن
      میگفت بزرگترین دغدغه ی دانشجویان اینه که فلان کافی شاپ قهوه دارن یا ن 😆
      میگفت موقعی که ایران بودم یکی از استادا باهام لج میکرد اون درس رو ....
      ولی اونجا اینطور نیست
      میگفت اگر بخوایم امکان پیشرفت رو مقایسه کنیم نسبت ، 1 به 100 هست

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با تشکر از همه ی دوستان
      قصد دارم بعد از اتمام دانشگاه ب ایران برگردم
      آخه یکی از اقواممون که خارج از کشور( آلمان) درس میخونه میگفت اونجا خیلی بهت اهمیت میدن
      میگفت بزرگترین دغدغه ی دانشجویان اینه که فلان کافی شاپ قهوه دارن یا ن ������
      میگفت موقعی که ایران بودم یکی از استادا باهام لج میکرد اون درس رو ....
      ولی اونجا اینطور نیست
      میگفت اگر بخوایم امکان پیشرفت رو مقایسه کنیم نسبت ، 1 به 100 هست
      اگه میخوای برگردی ایران باید کشور و دانشگاهی رو امتخاب کنی که ورازت علوم قبول داشته باشه و مورد تایید باشه مدرکش
      مواظب موسسه های ترنس هم باش اکثرا جالب نیستن
      مشاور

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      اگه میخوای برگردی ایران باید کشور و دانشگاهی رو امتخاب کنی که ورازت علوم قبول داشته باشه و مورد تایید باشه مدرکش
      مواظب موسسه های ترنس هم باش اکثرا جالب نیستن
      دانشگاه های ترکیه ( حاجت تپه )چطوره ؟ درباره پیشرفت و... اطلاعی ندارید؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دانشگاه های ترکیه ( حاجت تپه )چطوره ؟ درباره پیشرفت و... اطلاعی ندارید؟
      الان خیلی از دانشگاه ها از لیست وزارت علوم خارج شدن
      برین سایت رسمی اونجا لیست دانشگاه های مورد قبول رو زده
      مشاور

10. Top | #10
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      و یه نکته مهم دیگه
      من خودم داداشم عمومیشو که گرفت میخواست برا تخصص بره استرالیا.....منتهی به یه دلیل نرفت
      تو اکثر کشورهای پیشرفته دنیا نمیذارن دانشجو خارجی بره اونجا جراحی بخونه(جونشونو دست غریبه نمیدن ته تهش)....یعنی مثلا شما داخلی میتونی بخونی..نفرولوژی میتونی...اما جراحی عمومی یا ارولوژی نمیتونی بخونی.....
      این برای خیلی پزشکا بده.....تموم لذت پزشکی به اتاق عملشه.....
      گفتم حواست اینم باشه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دیگه حوصله نقل زدن نداشتم همه رو یکجا نوشتم
      تحصیل در آلمان هزینه بسیار کمی داره هزینه زیادی نداره حدودا ترمی 300 تا 700 یورو. این گرونه از کجا دروامده نمیدونم!
      دوست عزیز داداش شما نتونسته امتحان قبول بشه و تواناییشو نداشته بیخود به بقیه تعمیم نده.
      دکتر مسعود ناصری پور رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران آمریکا خونده!
      دکتر فریدون عزیزی رییس انستیتو غدد و متابولیسم وابسته به دانشگاه شهید بهشتی آمریکا خونده! پسرشم الان آمریکا تخصص داره میخونه شهر آرلیکنتون نزدیک نیویورک! خوبه یا دقیق تر آدرس بدم!
      دکتر رضا محمدی متخصص نورولوژی سوییس خونده! تبریز چهار راه آبرسان ساختما پزشکان امین! طبقه سوم! بازم دقیق تر ادرس بدم؟
      و خیلییییییییییییییییییی های دیگه که امتحاناتی مثل usmle رو تونستن قبول بشن! نه اینکه بهانه بیارن که بعله نمیذارن و این حرفها! میخوایید صد نفر دیگه مثلا بزنم از همین آشناهای خودمون! غریبه هایی که من نمیشناسم هم بماند!
      ای خدا
      شما ها هنوز نمیدونید تایید مدرک پزشکی ربطی به وزارت علوم نداره!!!!!
      برای پزشکی اگر کسی نخواد ایران بخونه خیلی جاها هست همین عمومی شون هم میشه خوند در ضمن حداقل آدم دو تا کشور و شهر خوبم میبینه نه بعد از دو سال...خونی تازه بره مثلا کرمان :/ یا دزفول :/ یا رشت:/ یا سبزوار :/ یا چه میدونم این همه شهر پرت و درو افتاده
      به نظرم ایران خوندن فقط
      تهران(همه دانشگاهاش)
      شیراز
      اصفهان
      تبریز
      مشهد
      شایدم یکی دو جای دیگه بقیش مفت نمی ارزه.
      همین کشورهای که آسون تر هم هست ورودشون بازم به نظرم بهترن. ـامتن که دیگه جای خود داره. من الان دوستام مسکو هستن/مینسک هستن/ بوداپست هستن/ ایتالیا هستن خیلی شهرهاش. عکسا و .... دانشگاهاشون توی فی..س.ب..وک میبینم قیاس میکنم با شهرها و دانشگاههای خودمون فقط میخندم!
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ
      ویرایش توسط Dynamic : 04 فروردین 1394 در ساعت 00:06

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dynamic نمایش پست ها
      دیگه حوصله نقل زدن نداشتم همه رو یکجا نوشتم
      تحصیل در آلمان هزینه بسیار کمی داره هزینه زیادی نداره حدودا ترمی 300 تا 700 یورو. این گرونه از کجا دروامده نمیدونم!
      دوست عزیز داداش شما نتونسته امتحان قبول بشه و تواناییشو نداشته بیخود به بقیه تعمیم نده.
      دکتر مسعود ناصری پور رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران آمریکا خونده!
      دکتر فریدون عزیزی رییس انستیتو غدد و متابولیسم وابسته به دانشگاه شهید بهشتی آمریکا خونده! پسرشم الان آمریکا تخصص داره میخونه شهر آرلیکنتون نزدیک نیویورک! خوبه یا دقیق تر آدرس بدم!
      دکتر رضا محمدی متخصص نورولوژی سوییس خونده! تبریز چهار راه آبرسان ساختما پزشکان امین! طبقه سوم! بازم دقیق تر ادرس بدم؟
      و خیلییییییییییییییییییی های دیگه که امتحاناتی مثل usmle رو تونستن قبول بشن! نه اینکه بهانه بیارن که بعله نمیذارن و این حرفها! میخوایید صد نفر دیگه مثلا بزنم از همین آشناهای خودمون! غریبه هایی که من نمیشناسم هم بماند!
      ای خدا
      شما ها هنوز نمیدونید تایید مدرک پزشکی ربطی به وزارت علوم نداره!!!!!
      برای پزشکی اگر کسی نخواد ایران بخونه خیلی جاها هست همین عمومی شون هم میشه خوند در ضمن حداقل آدم دو تا کشور و شهر خوبم میبینه نه بعد از دو سال...خونی تازه بره مثلا کرمان :/ یا دزفول :/ یا رشت:/ یا سبزوار :/ یا چه میدونم این همه شهر پرت و درو افتاده
      به نظرم ایران خوندن فقط
      تهران(همه دانشگاهاش)
      شیراز
      اصفهان
      تبریز
      مشهد
      شایدم یکی دو جای دیگه بقیش مفت نمی ارزه.
      همین کشورهای که آسون تر هم هست ورودشون بازم به نظرم بهترن. ـامتن که دیگه جای خود داره. من الان دوستام مسکو هستن/مینسک هستن/ بوداپست هستن/ ایتالیا هستن خیلی شهرهاش. عکسا و .... دانشگاهاشون توی فی..س.ب..وک میبینم قیاس میکنم با شهرها و دانشگاههای خودمون فقط میخندم!

همه که پول ندارن برن مسکو بدرسن.درضمن اگه از ایران خوشت نمیاد دلیلی نداره به شهرهای ایران مثه رشت و سبزوارو غیره اهانت کنی.کلا اعصاب نداریا
      ?

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من باورم اینه که دانشگاه های خارجی، هزار مرتبه بهتر و سطح بالاتر از دانشگاه های ایران هستن، حتی تهران، اما همه چیز که سطح بالاییه دانشگاه نیست، به سختی ها و مشکلات تحصیل تو خارج از کشور توجه کردین، دور از خانواده بودن، بلد نبودن زبان، خجالت کشیدن، مشکلاتی که شاید بعد از برگشتن به ایران براتون پیش بیاد، مثل قبول نشدن مدرک یا سربازی یا ...، و خیلی مشکلات بزرگتر دیگه، در ضمن، آدم تو همین دانشگاه تهران خودمون درس بخونه، لذتش چند برابر بیشتر از دانشگاه های خارجیه، چون هرچی باشه کشور خودمونه و همه آشنا هستن و آدم راحت تره و صمیمی تر، اینجا بهتر میشه استاد ها رو به بازی گرفت و ... .

تو ایران هم فقط دانشگاه تهران، بقیه دانشگاه ها لذت دانشگاه تهران رو ندارن، درسته که ساختمونش خرابس و داره میریزه، ولی جوش خیلی عالی.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      همه که پول ندارن برن مسکو بدرسن.درضمن اگه از ایران خوشت نمیاد دلیلی نداره به شهرهای ایران مثه رشت و سبزوارو غیره اهانت کنی.کلا اعصاب نداریا
      طبیعتا کسی که حرف تحصیل در خارج رو میزنه پولشم داره . من واسه اون طیف گفتم
      بعدشم توهین نکردم دوست عزیز. دهاتن دیگه پس چی هستن بگم شانزه لیزه هستن اونجاها؟ گفتم ارزشی نداره آدم دوسال یک سال هرچی درس بخونه"اگر پولشو داره" بشینه بره اونجاها. اعصاب دارم چرا نداشته باشم؟ نظرمو در باره چنتا شهر گفتم. همین!
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فقط برید دو تا ویدیو
      ویراث البرتا 1
      ویراث البرتا 2
      رو دانلود کنید متوجه قضیه میشید .
      موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)