خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

فانتزی حماسی

سلام دوستان میدونید فانتزی حماسی چجور ژانریه؟
      یه ژانر تلفیقیه!
      فانتزی که عموما به ژانر های تخیلی که در 90 درصدشون جادو وجود داره اتلاق میشه!
      اون ده درصد باقیمونده هم توش موجوداتی داره یا وقایعی داره که باز هم وجود جادو رو در ذهن شما تداعی میکنه
      بخاطر محدود بودن عمر انسان ها ، و دسترسی هامون بود که نویسنده ها در تخیل خودشون به خلق دنیاهایی سسرشار از عجایب که توش عمرشون جاودانه یا میتونن با چشماون دشمناشونو بکشن یا ... روی آوردن و بعدها شاخه هایی مثل باکتری ازش بیرون زد!
      یکی از محبوب ترین رمان ها در ژانر فاتزی حماسی رمان های پروفسور تالکین (پروفسور زبان شناسی ) است
      پروفسور تالکین اول از همه اومد چند زبان اختراع کرد بعد با خودش گفت حالا چیکار کنم این زبان ها محبوب بشه؟
      اومد شروع کرد به ساختن پیشینه برای زبان هاش و اینجوری بود که سه گانه ی ارباب حلقه ها و سه گانه ی هابیت(که در ابتدا برای بچه های 10-16 سال نوشته شد) را نوشت
      و برای اولین بار دنیای سرشار از شگفتی آردا را خلق کرد و زبان های خودش رو به موجودات خودش (الف ها ، دورف ها ،اژدهایا و ترول ها و اورک ها....) نسبت داد

بعد از مرگش هم فرزندش دست نوشته هاشو با عنوان کتاب آخر استاد تالکین به اسم «سیلماریلیون » به چاپ رسوند
      اگرچه هدف تالکین نوجوانان بود اما کتابی خلق کرد که حتی بسیاری از جوان ها هم در درک و فهمش عاجزند!

پس از او نیز ریچارد ناک به همراه شرکت بلیزارد راه ایشونو مقلدانه ادامه دادن و اینجوری بود که ریچارد ناک که از وراث تالکین و دادگاه امتیاز تقلیدش رو گرفته بود بهمراه خانوم کریستی گولدن و شرکت بلیزارد شروع به چاپ اولین کتاب های وارکرفت کردن
      و بعد از سه سال از چاپ اولین سه گانه ی وارکرفت(سه گانه ی نبرد باستانیان) بازی وارکرفت به نام نبرد باستانیان انتشار یافت و بعد از اون هم کتاب های بیشماری از وارکرفت به چاپ رسید و همینطور بازیهای فراوان که آخرین بازی آن در سال 2014 به نام وارلورد اف درانور منتشر شده
      براتون یک جلد از این مجموعه ی زیبا رو میزارم

11111111111111111.jpg

دانلود جلد نخست سه گانه ی نبرد پیشینیان ؛ چشمه ی جاودانگی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من بازیشو قبلا انجام میدادم
      عالیه.البته اگه آنلاین بازیش کنی عالی تر هم میشه
      ممنون از تاپیکت.منتظر کتابای بعدی هم هستم

فایل پیوست 25024

فایل پیوست 25025

فایل پیوست 25026

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کتاب بیشتری نمیتونم اینجا قرار بدم خودم که بهتر میدونی جاش نیست! اما در ژانر های دیگه میتونم بازم کتابای دیگه ایی معرفی کنم مثلا ژانر فانتزی والا و ... و بهترین کتابا رو در هر ژانر بهتون معرفی کنم
      یکی دیگه از بهترین کارای ژانر فانتزی حماسی دیابلو ست که بازم بلیزارد هم بازیشو ارائه داده هم کتاباشو
      خوشحالم افراد فرهیخته ایی مثه شما اینقدر دوستدار کتابید!

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از 8 سال پیش دوتا بازی میکنم 1-2 سال قبلش هم وارکرافت
      2 ساله دیگه دوتا و گارنا رو گذاشتم کنار
      الان تریدو(تاپیک) دیدم دلم خواست

The Song Of Ice And Fire
      دیگه اینو که همه میشناسنش
      20 روز دیگه فصل جدید سریالش میاد که دیگه...

5. Top | #5
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این نغمه ی آتش و یخ که شما میگید هم برای خودش سایت اختصاصی داره توی ایران
      من و دوستام هم اولین سایت طرفداران وارکرفت در ایران هستیم که به ترجمه ی کتابای وارکرفتی میپردازیم
      کلا این مجموعه ها این اواخر توی سطح نت برای خودشون سایتای مجزا بعنوان هوادار دارن
      مثلا انجمن دمنتور که انجمن هواداران هری پاتره از اولین این انجمنای فانتزی در ایارنه
      یا انجمن آردا با سایتش یا ....
      انجمن ما هم که تازه یکساله شده و بزودی پرتالشم میزنیم!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر دنبال کتابهای فانتزی هستید که من توصیه میکنم تا بعد از کنکورتون صبر کنید
      فانتزی الان یک دریاست که راحت میتونه کتاب خور ها رو در خودش غرق کنه نمون ش کتابهای اکادمی خون آشام.بازی پادشاهان و کار آموز رنجر .میزبان .معبد و صدها کتاب زیبای دیگه
      پس دست نگه دار تا اخر کنکورت بعدش فکر میکنم بتونی تو جاهایی مثل انجمن بوک پیج که کار تخصصیشون فانتزی هست هرکتابی که بخوای رو پیدا کنی

7. Top | #7
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amitris نمایش پست ها
      اگر دنبال کتابهای فانتزی هستید که من توصیه میکنم تا بعد از کنکورتون صبر کنید
      فانتزی الان یک دریاست که راحت میتونه کتاب خور ها رو در خودش غرق کنه نمون ش کتابهای اکادمی خون آشام.بازی پادشاهان و کار آموز رنجر .میزبان .معبد و صدها کتاب زیبای دیگه
      پس دست نگه دار تا اخر کنکورت بعدش فکر میکنم بتونی تو جاهایی مثل انجمن بوک پیج که کار تخصصیشون فانتزی هست هرکتابی که بخوای رو پیدا کنی
      شما توی بوک پیج چه شناسه ایی دارید؟
      تمامیه کتابایی که فرمودید من خوندم! کاراموز رنجر رو هم 3 جلد جلوتر از ارائه بصورت زبان اصلی مطالعه کردم اگرچه کاره چندان کلاس بالایی نیست نه در حد پادشاهی کهن، شمشیر حقیقت، وارکرفت ، سیلماریلیون و....

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن