خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37
    1. Top | #1

نمایش مشخصات

Cool بچه های 100درصدزبان

روش های مطالعه زبانتو بگو تادیگران هم استفاده کنن! منتظریم .

چقد بزرگ شدین شماها !!! خخخ ! دم همه بچه های انجمن کنکور گرم

2. Top | #2

نمایش مشخصات
      من سوالای اول زبان که هم گرامروهم لغات هستش روخوب جواب میدم ولی توی متن هامشکل دارم ومتن هارویه چی معنی میکنم بعدکه معنی متن رومیخونم خودم ازمعنی که کرده بودم خندم میگیره!!!!! چطوری میتونم حلش کنم این مشکلو؟درضمن سطح لغاتم هم تقریباخوبه!

3. Top | #3

نمایش مشخصات
      روش مطالعه هم که بنابه آزمون هاگرامرومیخونم وهرشب لغات روازtick8میخونم! نظروروش شماچیه؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      lمن خودم زبانم 100 می زنم و فک می کنم باید لغاتتون قوی کنیید بعضی وقتا اگر لغت بلد نباشیید تست گرامر هم نمی تونید جواب بدید برای متن هم باید لغات را با توجه به کلمه قبل و بعد حدس بزنید tick eight هم خوبه اگه بتونید هر لغت وباصورت های مختلف مثلا noun verb adjective یاد بگیرید قول میدم 50 تا 60 رو میزنید

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نظر من لغات خیلی خیلی تاثیر داره در تست زبان.
      در قسمت متن ها یا همون Passege هم یک تکنیکی هست که لازم نیست کل متن رو بخونی که وقتت گرفته بشه
      البته برای رتبه های زیر 2-3 رقمیه اما باید یاد گرفت.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      برای تسلط بر قسمت ریدینگ و کلوز ، حتما باید تمرین زیاد داشته باشید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

7. Top | #7
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      دوستان عزیزسلام..برای 100 زدن در درس زبان نیاز به هوش بالا نیست...خوشبختانه زبان درسی است که فقط با تمرین میشه نتیجه خوب گرفت ..برای قسمت Vocabulary در کنکور باید احاطه کامل روی کلمات 3سال دبیرستان و سال پیش دانشگاهی داشته باشید..منبعی که سازمان سنجش اعلام میکند فقط سوم و پیش است..ولی توصیه من بررسی کل 4 سال می باشد..در ضمن تمامی متون درسی این 4 سال جزو متن هایی هستند که در داخلشون نکات خیلی زیادی نهفته است..پس کلمات را در قالب جملات یاد بگیرید و پس ار اشراف نسبی روی انها شروع به تست زدن کنید..خواهش من این است که کیفیت را فدای کمیت نکنید..کم تست بزنید ولی هر 4 گزینه را بررسی کنید..و دقیق دریابید طراح محترم چرا گزینه ای که از نظر شما میتونسته درست باشه رو به عنوان گزینه درست در نظر نگرفته است..
      در مورد گرامر تسلط بر مطالب کتاب سوم و پیش کافی است..و اینکه بررسی کاربرد های گرامری در متن های ارائه شده در کتاب شما را در حد کنکور اماده می کند..در مورد کلوز و ریدینگ در انجمن بحث کرده ام..روزی یک کلوز و ریدینگ برای کسانی که درصد بالای 90 میخواهند خیلی مفید است.
      به امید موفقیت همه شما

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چطوری ردینگ وکلوزتست هارومعنی کنم؟اول تست های قواعدوبزنم بعدمتن هارویابرعکس؟
      اگر کسی گفت:"دوستت دارم!"

تحقیق کن٬شاید:

تکه کلامش باشد...!

9. Top | #9

نمایش مشخصات
      نیازبه تمرین داره کلوزوریدینگ ها! ولی خداییش سخته آخه هرمتن درباره یه چیزیه ویک منبع هم نداره که بدونیم متن درباره زمینه درباره هواس درباره زندگی وهزاران مبحث دیگه!

10. Top | #10

نمایش مشخصات
      شهاب اناری یه کتاب داره :درک متن به زبان ساده انتشارات مبتکران
      واقعا عالی تکنیک ها رو گفته
      به اندازه کافی هم متن داره تا شما رو راه بندازه
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کتاب جامع کنکور مبتکران تالیف اقای اناری رو دارم ک همراه کتاب سی دی هم داره*تابستونم پیش اقای اناری کلاس رفتم.اگه تهران هستید توصیه میکنم حتما تو کلاساش شرکت کنید

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من برای معنی از tick 8 استفاده میکنم.برای گرامر هم از یه کتابی هست به اسم ESS ( english sentence structure .البته این ESS که گفتم یه کم سطحش بالاست.یعنی همش به انگلیسی نوشته شده.یه کتاب دانشگاهیه.ولی خیلیییییی کامله.گرامر رو از اول توضیح داده.کلا 29 درس داره.کتاب خوبیه.

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نترسیم از متن شبقره بهتره یا کتاب اقای اناری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ویرایش توسط Mohadese : 26 دی 1391 در ساعت 02:25

14. Top | #14
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohad نمایش پست ها
      نترسیم از متن شبقره بهتره یا کتاب اقای اناری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      سلام..اره جفتش کتاب خوبیه.. از بچه ها خواهش میکنم به پست هایی که درباره ریدینگ گفتم رجوع کنید..

15. Top | #15
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli.naz نمایش پست ها
      من برای معنی از tick 8 استفاده میکنم.برای گرامر هم از یه کتابی هست به اسم ESS ( english sentence structure .البته این ESS که گفتم یه کم سطحش بالاست.یعنی همش به انگلیسی نوشته شده.یه کتاب دانشگاهیه.ولی خیلیییییی کامله.گرامر رو از اول توضیح داده.کلا 29 درس داره.کتاب خوبیه.
      کتاب tick8 فقط معنی فارسی داره.. برای یادگیری عمیق تر باید در قالب جمله یاد بگیری.. Definition و synonym و Antonym ها هستند که باعث بهبود لغتت میشن.. نه اینکه یه کلمه رو با معنی فارسیش حفظ کنی.. مسلم بدون یادت میره.. برای گرامر کنکور زبان عمومی توصیه میکنم سراغ ESS نری..1% هم نیاز بهش پیدا نمی کنی..

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)