خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      از همین الان بشین بخون کتاب های خلاصه و جمع بندی هم بگیر که حجم زیادش اعصابتو خورد نکنه و بهت امید و انگیزه بده....
      منم پارسال مثل تو بودم مثل تو که نه هزار برابر بدتر ...

پارسال من تو شرایط تو گیم نت داشتم ( مغازه زده بودم ) بوی پولم زده بود به سرم دیگه درسم هیچی...

خدایش خوش تر از خودم پارسال نبود الافی گیم نت مغازه تفریح شب نشینی تو باغ و...

ولی یک روز مونده بود به کنکور باور نمیکنی پشیمون بودم می گفتم کاشکی یک هفته وقت داشتم مینشستم تخت می خوندم این یه هفته رو ! منی که این همه وقت تلف کردم

و می گفتم دیگه سه ماه مونده نمیشه کاری کرد اخر کار محتاج یک هفته بودم ! حالا از ما گفتن بود بشین این سه ماهتو خوب بخون روزی 7-8 ساعتم خوبه ولی مفید اینقدرا بخون

اخر سر مثل من نیشی
      سلام اقا سامان چه خبر ترازتون به چند رسیده ؟ یادمه وقتی که توی اذر ماه ناامید شده بودم به من گفتید بعد کنکور من به خودم گفتم ای کاش یک ماه فرصت داشتم و میخوندم من تازه دارم متوجه حرفتون میشم تو اذر فکر میکردم اذر خیلی دیره تو بهمن فهمید اذر دیر نبود تو بهمن فکر میکردم بهمن دیره الان فهمیدم بهمن دیر نبود دیگه این اشتباهو نمیخوام تو این سه ماه بکنم

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مملی تن ها نمایش پست ها
      سلام اقا سامان چه خبر ترازتون به چند رسیده ؟ یادمه وقتی که توی اذر ماه ناامید شده بودم به من گفتید بعد کنکور من به خودم گفتم ای کاش یک ماه فرصت داشتم و میخوندم من تازه دارم متوجه حرفتون میشم تو اذر فکر میکردم اذر خیلی دیره تو بهمن فهمید اذر دیر نبود تو بهمن فکر میکردم بهمن دیره الان فهمیدم بهمن دیر نبود دیگه این اشتباهو نمیخوام تو این سه ماه بکنم
      سلام والا من کنکور منکور ازمایشی شرکت نمی کنم والا نه پولشو دارم نه اعتقاد دارم به خودم اعتقاد دارم که یه لشکر رو حریفم

اوضا و احوال درس و مرس مام خوبه برنامه ریزی کردم واسه بعد عید هر چی مد نظرم هست رو انجام میدم

ایشالله شمام موفق بشی

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفن به امید حذف پست انقد پست نامربوط نفرستید!
      واسه این حرفا برید گپ خونه!
      تایپیک بسته!

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)